Padoms pēc šķiršanās, ka atgūt otru pusi atpakaļ

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
Kerby
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 10 Aug 1987
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Padoms pēc šķiršanās, ka atgūt otru pusi atpakaļ

Post by Kerby » Sun Dec 01, 2019 2:45 pm

Sveiki visiem, pēc Jūsu padoma, viedokļa. Vnk interesē, Jūsu domas, un varbūt man, kāds no Jums palīdzēs vairāk saprast otru cilvēku, vai ir vērts ko darīt.

Tā tad, stāsts ir par to, ka esmu izšķīries no 2,5 gadu ilgām attiecībām.
Pirmais gads, viss forši, iepazināmies, kad viņa atgriezās no studijām, Dānijā. Otrs gads ar grūtībām, jo sanāca braukt ciemos, turp atpakaļ, bet mēnesī vismaz kādu nedēļas nogali sanāca aizbraukt , pavadīt kopā, bija grūti, bet likās, ka tas padara stiprākus, jo tiešam, mīlestība vienam pret otru bija liela, to var just. Tas tāds īss aprasts par situāciju, kad viss bija labi.

Bet viss krājās, atkal attālums, sajutu ka viens no otra atsvešinājamies, daudz lietas es nenovertēju, kas tika darītas, bet to es saprotu tagad. Abi arī sapratām, ka ja nebūtu attāluma attiecibas, tad nekas tāds nebūtu. Likās arī, ka būs abiem labāk, ka paņemsim no visa pauzi, jo sākam strīdēties par daudz sīkumiem, mazāk gribēja rakstīt viens otram, utt. Tad aizbraucu ciemos , lai izrunātos un draudzīgi visu sarunātu, bet jutu, ka tiešām esam atsvešinājušies, pats piesējos parāk daudz lietām ,jo biju laikam pārāk daudz pagātnē, pateicu daudz lietas nesmukas, ko īsti nedomāju, bet sāpīgas, un viss tas palika diezgan nesmuki, nevis kā sākumā domāts, jo zinu, ja nebūtu teicis lietas, tad visticamāk viss būtu kārtībā. Bet to es saprotu tagad, esot vienam.

Tagad, esam šķīrušies, redzu, ka bildes viss ir izņemtas, bet to es visu saprotu, kapēc, tā noteikti ir vieglāk. Pieminēšu, ka iepriekš mēs sazvanījāmies, gandriz katru dienu 1-2x, un šobrīt pēc šķiršanās ir pirmie 2 mēneši, ka es esmu tikai uzrakstijis vai uzvanījis, kur jūtu, ka īsti nevēlas runāt, bet paceļ un atbild..
Kad viņa bija atbraukusi no Dānijas uz LV, pajautāju, vai grib satikāmies, piekrita, bijām paest, bet redzēju, ka ir uzlikta liela siena, pajautāju, teica, ka esmu ļoti viņu sāpinājis, ar vārdiem, ko nekad negaidīja no manis, ka teikšu, utt. Atvainojos, pateicu, ka esmu daudz ko pārdomājis, daudz lietas nožēloju, bet atzīstu, ka jādomā ko saka.

Ko es gribu zināt no Jums, pastāstiet, kā labāk rīkoties, jo esmu sapratis, ko vēlos darīt savādāk, esmu sapratis, ka tas tiešām ir īstais cilveks mans, gribu parādīt, ka esmu kļūdijies, un pazaudējis sevi, kādā posmā, kurš nebiju es, iekritis lielā rutīnā, un bija citas problēmas pašam ar sevi. Arī nevēlos citas sievietes,īsti nesaista, par ko pats esmu pārsteigts..bet jūtu, ka no otras puses ir nenormāla siena, aukstums un man arī viņa pati ir teikusi, ka grib būt tagad viena, jo ir sāpināta., no manas puses. Grib tikai pilnveidoties, un nevēlas neko vairāk. Esmu viņai rakstījis, ka nožēloju, utt. Bet viņa teica, ka diemžēl nevar atbildēt ar to pašu. Lielākā problēma, ka viņa ir Dānijā, es LV.

Jūsu padoms, kā labāk ir, vnk likt mieru, nerakstīt neko?! Un ja pati sapratīs, ka vēlas, uzrakstīs, uzvanīs?! Jo manuprāt, es pieļāvu kļūdu uzrakstot, ka nožēloju visu, un esmu sapratis kļūdu, ka gribētu visu sākt no jauna, vismaz mēģīnāt. Un to ka ļoti pietrūkst man.

Ceru, ka manu domu sapratāt, ceru uz padomiem, ko ņemt vērā. Kas būtu pareizāk.
Zinu, ka viņa būs 2 nedēļas LV uz ziemassvetkiem, esmu jautājis vai varbūt vēlas satikties, atbidle bija, ka nezin kā ar laikiem utt. Tad uz to laiku gaidīt un piedāvāt aiziet kkur?

egamons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Padoms pēc šķiršanās, ka atgūt otru pusi atpakaļ

Post by egamons » Mon Dec 02, 2019 9:01 pm

Čau! Skatos, ka portāls palicis neaktīvs.Bet, tomēr vēl ir kāds cilvēks, kurš cenšas dalīties.
Ko, lai Tev iesaka. Ar sievietēm ir ļoti grūti, vienu brīdi domā vienu, otru ko citu.
Pajautā sev pašam, vai viņa ir kā centusies ar Tevīm komunicēt uzsākt sarunu, vai tikkai Tu vienīgais to dari? Pēc rakstītā, liekas, ka Tu ar savu rakstīšanu viņai neļauj, nobeigt tā jau izbeigušās attiecības.Ja, pārāk uzbāzīsies, var arī tā būt, ka vispār neatbildēs.
Bet, zinos sievietes uz svētkiem viņas nevēlas būt vienas, nejusties vientuļas.Varbūt, kā nepiespiesti, kur uzzaicināt, tik jājūt kāds īstais brīdis un kā to labāk iesākt.Bet, to tikai, Tu zini, jo esi bijis ar viņu kopā.
Ja, būtu abpusējas simpātijas, tad cilvēks jebkurā laikā atrastu, laiku lai satiktos!
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

Kerby
Pieredzējis lietotājs

Post by Kerby » Wed Dec 04, 2019 8:06 pm

Šobrīd ir tā kā tu saki, bet es apzinos, ka esmu baigi sāpinājis ar vārdiem, un zinot viņu, tad viņa var tā izturēties ilgu laiku, atceros, ka vnk sastrīdamies.
Tapēc pats sāku domāt, vai gribu būt kucēns, kas cenšas kko mēģināt labot, problēma vislielākā ir tāda, ka neesam viena valstī, esmu pārliecināts, ja būtu vienā. Viss atrisinātos.

Vismaz kāds šeit ir, kurš atbild, Paldies.

egamons wrote:
Mon Dec 02, 2019 9:01 pm
Čau! Skatos, ka portāls palicis neaktīvs.Bet, tomēr vēl ir kāds cilvēks, kurš cenšas dalīties.
Ko, lai Tev iesaka. Ar sievietēm ir ļoti grūti, vienu brīdi domā vienu, otru ko citu.
Pajautā sev pašam, vai viņa ir kā centusies ar Tevīm komunicēt uzsākt sarunu, vai tikkai Tu vienīgais to dari? Pēc rakstītā, liekas, ka Tu ar savu rakstīšanu viņai neļauj, nobeigt tā jau izbeigušās attiecības.Ja, pārāk uzbāzīsies, var arī tā būt, ka vispār neatbildēs.
Bet, zinos sievietes uz svētkiem viņas nevēlas būt vienas, nejusties vientuļas.Varbūt, kā nepiespiesti, kur uzzaicināt, tik jājūt kāds īstais brīdis un kā to labāk iesākt.Bet, to tikai, Tu zini, jo esi bijis ar viņu kopā.
Ja, būtu abpusējas simpātijas, tad cilvēks jebkurā laikā atrastu, laiku lai satiktos!

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Thu Dec 05, 2019 6:50 pm

Kerby wrote:
Sun Dec 01, 2019 2:45 pm
Pirmais gads, viss forši, iepazināmies, kad viņa atgriezās no studijām, Dānijā.
Latvijā dzīvotjot dažādās pilsētās (piem., 150km attālumā) attiecības uzturēt ir ārkārtīgi sarežģīti un 95% gadījumu beidzās ar izgāšanos. Kādā sakarā izdomāji, ka atsevišķās valstīs dzīvojot viss sanāks jauki, skaisti un happy forever and after...
Kerby wrote:
sākam strīdēties par daudz sīkumiem
Bet loģiski! Lieli strīdi par mazām lietām ir ''lieli strīdi par lielām lietām, kuras definē aiz mazām''. Visticamāk tevi tracināja tas, ka viņa dzīvo ārzemēs, ka bieži nevari viņu satikt un ka tu tur neko nevari padarīt. Dusmu cēlonis tiek piesegts ar piekasīšanos pie sīkumiem, jo loģiskais saprāts neļauj pārmest par dusmu cēloni, jo tas nav objektīvs.
Piemērs - tevi tracina tas, ka vari tikties ar savu dāmu tikai uz svētkiem, gribās biežāk, a nevari. Emocijas (dusmas) organisms tā pat prasa likt ārā, tāpēc sāc ļoti saasināti uztver sīkumus un neadekvāti uz tiem reaģēt. Jo nu nevari pateikt - met pie malas savu izglītību, brauc uz LV, jo man tevi te vajag. Neobjektīvi, neloģiski, kaut arī tā gribētos.
Kerby wrote:
Kad viņa bija atbraukusi no Dānijas uz LV, pajautāju, vai grib satikāmies, piekrita, bijām paest, bet redzēju, ka ir uzlikta liela siena
Tu viņu vairs neinteresē. Ja interesētu, bet tēlotu aizvainoto - būtu dusmīga, pukstētu, bubinātu utt utt. Bet, tiklīdz, viņa sasniegtu savu mērķi (tu atvainotos, sāktu bārstīt tos visus salkanos tekstus un solītos ka nekad neko sliktu vairs šai neteiksi), sāktu kļūt pieejamāka.

Kerby wrote:
pajautāju, teica, ka esmu ļoti viņu sāpinājis, ar vārdiem, ko nekad negaidīja no manis, ka teikšu, utt. Atvainojos, pateicu, ka esmu daudz ko pārdomājis, daudz lietas nožēloju, bet atzīstu, ka jādomā ko saka.
Vecenes atrunas, neuztver nopietni. 999/1000 sievietēm izdomāt atrunu, lai nebūtu ar tevi kopā, nevis vnk pateiks, ka viņa tevi vairs negrib un tu viņai vairs neesi vajadzīgs.
Kerby wrote:
Ko es gribu zināt no Jums, pastāstiet, kā labāk rīkoties, jo esmu sapratis, ko vēlos darīt savādāk, esmu sapratis, ka tas tiešām ir īstais cilveks mans, gribu parādīt, ka esmu kļūdijies, un pazaudējis sevi, kādā posmā, kurš nebiju es, iekritis lielā rutīnā, un bija citas problēmas pašam ar sevi. Arī nevēlos citas sievietes,īsti nesaista
Šis viss ir ārkārtīgi pazemojoši. Ceru, ka tieši to un tieši tādā veidā sievietei neteici. Lupatas ar nevienai nevajag.
Kerby wrote:
Jūsu padoms, kā labāk ir, vnk likt mieru, nerakstīt neko?! Un ja pati sapratīs, ka vēlas, uzrakstīs, uzvanīs?! Jo manuprāt, es pieļāvu kļūdu uzrakstot, ka nožēloju visu, un esmu sapratis kļūdu, ka gribētu visu sākt no jauna, vismaz mēģīnāt. Un to ka ļoti pietrūkst man.
Beidzot arī kaut kas cerīgs :) ;) Ja viņai tevi vajadzētu, dotu par sevi manīt. Pat ar visdebīlākajiem iemesliem (piem., paprasīs kkur izručīt, pajautās vai nezini kur atrodās tāda vai šitāda viņas manta utt utt).
Pozitīvi ir arī tas, ka apzinies to, ka lupatizējies viņas priekšā un tas galīgi nav labi :D
Kerby wrote:
esmu jautājis vai varbūt vēlas satikties, atbidle bija, ka nezin kā ar laikiem utt. Tad uz to laiku gaidīt un piedāvāt aiziet kkur?
Neko nekur nepiedāvā. Vari apsveikt Ziemassvētkos un viss. Redzu tikai dažus iespējamus scenārijus:
1) Tu nerakstīsi, viņa nerakstīs un Tu meklē citu sievieti
2) Tu nepaklausīsi, Tu uzrakstīsi, viņai nebūs laika un atkal Tu meklē citu sievieti
3) Viņa uzrakstīs, jūs satiksieties, veco labo laiku vārdā viņa izmantos tavu locekli masturbācijai, tu domāsi, ka tev ir cerība, atkal mocīsies un vēl sazin ko sāksi fantazēt par kopā būšanu. NEIEKRĪTI! Sievietes uz svētkiem negrib justies vienas. Ja gribi izlaist sēklu, tad dari tā, bet neceri ne uz ko vairāk, jo VIŅA nemaz neko vairāk neplāno. Izdarat lietas Tu meklē citu sievieti.
4) Viņa uzraksta, Tu uzraksti, jūs esat kopā, viss ir skaisti un brīnišķīgi, Zemei samainās vietām poli, karsts sniegs snieg uz augšu, zebrām izaug spārni un tās sāk lidot, Latvijas futbola izlase uzvar visus pēc kārtas :)

Kerby
Pieredzējis lietotājs

Post by Kerby » Sat Dec 07, 2019 8:56 pm

Es lasu, un piekrītu visam ko tu saki, vnk paldies, Tu atvēri man acis vēl vairāk vaļā, tas bija tas, kas man vajadzīgs. Vajadzēja daudz reizes ātrāk šādu korektu viedokli, jo esmu kkads kucēns.. :oops:
Jo ir tā kā tu saki, vnk grūti tam noticēt un virzīties uz priekšu,jo daudz kas ir apstājies, dēļ kopīgiem mērķiem.

Pagājušo weekend, sadzēros, un protams uzrakstīju, pajautāt, kapēc viņa tā izturas, vai tiešām viss vienalga par mani utt.. Viņas atbilde bija, diezgan nesmukas, tādas, kas liktos, ka esmu dzīves lielaikais ienaidnieks..Uzjautāju viņai, TU tak biji tā, kas vienmēr ir gribējusi mani blakus, un ļoti mīlējusi(*Es zinu, izklausos pēc pilnīga mīkstā, pat nesaprotu kapēc), Kā arī esmu viņai ļoti daudz lietās palīdzējis, jo viņa nebūtu tur, kur ir, bez manis, to es gan zinu, jo pārliecināju viņu par daudzām lietam, kā arī motivējis, utt. Viņa tiešā tekstā atbildēja, ka viņai tagad ir viss savādāk, es esmu viņu nenormāli sāpinājis, kā neviens.. Un lai negaidu neko no viņas, jo nekas, nekad vairs nebus tā, kā agrāk. Jo viņa ir cīnījusies, centusies, kādu laiku ar to visu, un vairs nav spēka, neko nevēlas.
Bija Diezgan skarbi, jo cilvēku kuru tu pazini, uzskatīji par vistuvāko, kka pilnībā uzgriež muguru.Tas ir tik savādi, Tāda sajūta , ka ģimene uzgriezusi mugura. Tas tā, jo es pats biju domājis, ka diez vai izturēšu, un ka pārtraukšu attiecības, būšu pirmais, bet viss kka pamainījās, un tam visam seko atmiņas, ka viņa raudot ir teikusi, lai viņu nekad nepametu, ka esmu viņas īstais utt.. Un varbūt es vnk dzīvoju kkadas atmiņās. Bet beigās, es esmu tas atstātais suns, kas kkam netiek pāri..
Tādas ir kopumā pārdomas.

Tērauds wrote:
Thu Dec 05, 2019 6:50 pm
Kerby wrote:
Pirmais gads, viss forši, iepazināmies, kad viņa atgriezās no studijām, Dānijā.
Latvijā dzīvotjot dažādās pilsētās (piem., 150km attālumā) attiecības uzturēt ir ārkārtīgi sarežģīti un 95% gadījumu beidzās ar izgāšanos. Kādā sakarā izdomāji, ka atsevišķās valstīs dzīvojot viss sanāks jauki, skaisti un happy forever and after...
Kerby wrote:
sākam strīdēties par daudz sīkumiem
Bet loģiski! Lieli strīdi par mazām lietām ir ''lieli strīdi par lielām lietām, kuras definē aiz mazām''. Visticamāk tevi tracināja tas, ka viņa dzīvo ārzemēs, ka bieži nevari viņu satikt un ka tu tur neko nevari padarīt. Dusmu cēlonis tiek piesegts ar piekasīšanos pie sīkumiem, jo loģiskais saprāts neļauj pārmest par dusmu cēloni, jo tas nav objektīvs.
Piemērs - tevi tracina tas, ka vari tikties ar savu dāmu tikai uz svētkiem, gribās biežāk, a nevari. Emocijas (dusmas) organisms tā pat prasa likt ārā, tāpēc sāc ļoti saasināti uztver sīkumus un neadekvāti uz tiem reaģēt. Jo nu nevari pateikt - met pie malas savu izglītību, brauc uz LV, jo man tevi te vajag. Neobjektīvi, neloģiski, kaut arī tā gribētos.
Kerby wrote:
Kad viņa bija atbraukusi no Dānijas uz LV, pajautāju, vai grib satikāmies, piekrita, bijām paest, bet redzēju, ka ir uzlikta liela siena
Tu viņu vairs neinteresē. Ja interesētu, bet tēlotu aizvainoto - būtu dusmīga, pukstētu, bubinātu utt utt. Bet, tiklīdz, viņa sasniegtu savu mērķi (tu atvainotos, sāktu bārstīt tos visus salkanos tekstus un solītos ka nekad neko sliktu vairs šai neteiksi), sāktu kļūt pieejamāka.

Kerby wrote:
pajautāju, teica, ka esmu ļoti viņu sāpinājis, ar vārdiem, ko nekad negaidīja no manis, ka teikšu, utt. Atvainojos, pateicu, ka esmu daudz ko pārdomājis, daudz lietas nožēloju, bet atzīstu, ka jādomā ko saka.
Vecenes atrunas, neuztver nopietni. 999/1000 sievietēm izdomāt atrunu, lai nebūtu ar tevi kopā, nevis vnk pateiks, ka viņa tevi vairs negrib un tu viņai vairs neesi vajadzīgs.
Kerby wrote:
Ko es gribu zināt no Jums, pastāstiet, kā labāk rīkoties, jo esmu sapratis, ko vēlos darīt savādāk, esmu sapratis, ka tas tiešām ir īstais cilveks mans, gribu parādīt, ka esmu kļūdijies, un pazaudējis sevi, kādā posmā, kurš nebiju es, iekritis lielā rutīnā, un bija citas problēmas pašam ar sevi. Arī nevēlos citas sievietes,īsti nesaista
Šis viss ir ārkārtīgi pazemojoši. Ceru, ka tieši to un tieši tādā veidā sievietei neteici. Lupatas ar nevienai nevajag.
Kerby wrote:
Beidzot arī kaut kas cerīgs :) ;) Ja viņai tevi vajadzētu, dotu par sevi manīt. Pat ar visdebīlākajiem iemesliem (piem., paprasīs kkur izručīt, pajautās vai nezini kur atrodās tāda vai šitāda viņas manta utt utt).
Pozitīvi ir arī tas, ka apzinies to, ka lupatizējies viņas priekšā un tas galīgi nav labi :D
Kerby wrote:
esmu jautājis vai varbūt vēlas satikties, atbidle bija, ka nezin kā ar laikiem utt. Tad uz to laiku gaidīt un piedāvāt aiziet kkur?
Neko nekur nepiedāvā. Vari apsveikt Ziemassvētkos un viss. Redzu tikai dažus iespējamus scenārijus:
1) Tu nerakstīsi, viņa nerakstīs un Tu meklē citu sievieti
2) Tu nepaklausīsi, Tu uzrakstīsi, viņai nebūs laika un atkal Tu meklē citu sievieti
3) Viņa uzrakstīs, jūs satiksieties, veco labo laiku vārdā viņa izmantos tavu locekli masturbācijai, tu domāsi, ka tev ir cerība, atkal mocīsies un vēl sazin ko sāksi fantazēt par kopā būšanu. NEIEKRĪTI! Sievietes uz svētkiem negrib justies vienas. Ja gribi izlaist sēklu, tad dari tā, bet neceri ne uz ko vairāk, jo VIŅA nemaz neko vairāk neplāno. Izdarat lietas Tu meklē citu sievieti.
4) Viņa uzraksta, Tu uzraksti, jūs esat kopā, viss ir skaisti un brīnišķīgi, Zemei samainās vietām poli, karsts sniegs snieg uz augšu, zebrām izaug spārni un tās sāk lidot, Latvijas futbola izlase uzvar visus pēc kārtas :)

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Sun Dec 08, 2019 7:46 pm

Forums: Otrā elpa

Post Reply