vēl nav gatava

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
viensdivi
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Apr 1997
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

vēl nav gatava

Post by viensdivi » Fri Jan 18, 2019 8:48 pm

Sveiki, šoreiz jautājums par sekojošu situāciju.

Aicinu meiteni uz pasākumu un viņa saka, ka tajā vakarā viņai ir kāds teambuilding pasākums un droši vien netiks. + vēl piebilst, ka šobrīd viņai nav īsti ārā iešanas noskaņojums un ir pardomu periods. Vēl neesot gatava mesties kaut kur jaunā iekšā.

Cik zinu, tad pagājušā gada beigās viņai izbeidzās attiecības, kas un kā nezinu. Tagad laikam mēģina sākt jaunu dzīvi, arī ar citu matu krāsu :)

Jautājums tāds - pēc cik ilga laika varētu viņu atkal kaut kur aicināt ar labākiem rezultātiem? Vai tas tāds diplomātisks atšuviens?

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984

Re: vēl nav gatava

Post by Uldis » Sat Jan 19, 2019 4:02 am

Sveiks, viensdivi!

Var būt dažādi, bet visticamāk šis ir pieklājīgs atšuviens.
Tev nevajag gaidīt uz viņu, ej tālāk...

Sievietes parasti negrib aizvainot vīriešus un tad rodas visādas leģendas kā paliksim draugi vai man vajag padomāt utt... Reāli tas nozīme, ka Tava kandidatūra nešķiet pietiekami saistoša.
Manam labākajam čomam kādi 15 gadi atpakaļ viens skuķis pateica atrunu kāpēc nevar iet uz tikšanos - jo viņai esot jābaro suņi :D

Galvenais, kas Tev jāsaprot - ka šādus atšuvienus nedrīkst uztvert personiski. Tādu atšuvienu Tev dzīvē vēl būs daudz, ja paveiksies, un no katras reizes Tu kaut ko iemācīsies. Ja viss iet kā pa sviestu, tad visticamāk cilvēks neko nedara. Tikai ārpus savas komforta zonas Tu vari augt un pilnveidoties.

Vidusmēra vīrietim dzīves laikā ir ap 5-7 sievietēm un pēc statistikas datiem pāriem kuru attiecības ilgst ap 3-5 gadi seksa ilgums ir ap 7 minūtēm vidēji... tas ir ieskaitot priekšspēli...

Godīgi sakot, tas ir nožēlojami. Vēl skumjāk ir tas, ka sievietes no šāda seksa negūst īpaši nekāda prieka...
Tad nu iedomājies, ka vismaz 50% džeku ir priekšlaicīgas ejakulācijas problēmas, vēl 40% nav nekādas sajēgas ko un kā darīt un kas ir pats sliktākais, viņi par to pat neaizdomājās... Tad nu tāda džuse dzenās pēc sliktajiem džekiem, atšujot it kā normālus džekus, bet rezultātā pati no tā aplaužas, jo visticamāk, labākajā gadījumā viņa savas dzīves laikā satiks moš 1 vai 2 normālus džekus, kas kaut ko rubīs arī seksā.

Ko es ar to gribu teikt - tā kā redzu, ka esi jauns, mans padoms Tev ir drāzies kamēr esi jauns! Bet dari to ar stilu, pārdomāti. Dari to tā, lai sievietēm paliek "siltas" atmiņas par Tevi. Kļūt par labu seksa partneri nav nemaz tik grūti, ņemot vēra, ka vairums uzvedas kā pilnīgi lūzeri. Attiecīgi uztaisi 20-30min priekšspēli un vēl 15-20 minūtes pats akts, un uzskati, ka esi jau vairumam džeku priekšā :D

Ilglaicīgās attiecībās neielaidies, tās neko patreiz labu Tev nedos. To es Tev saku kā džeks ar 14 gadu pieredzi attiecībās un kādu 8-9 vidusmēra džeku pieredzi kopā :D

Pilnveidojies, komunicē, iepazīsties, nodarbojies ar drošu seksu, make friends kā saka, un kad pienāks laiks, Tu būsi kļuvis pieredzējis, pārliecināts par sevi un sievietes pret Tevi attieksies citādāk.

Ja uzsāksi attiecības, kamēr, esi jauns, salaidīsi visu dēli 100% dēļ pieredzes trūkuma, jo sieviete izrādīsies pieredzējušāka vai vismaz viltīgāka. Esmu kāpis uz šā grābekļa neskaitāmas reizes. Vienīgās zāles pret šo lietu jaunībā ir būt dominantam, neielaisties monogāmās, ilgstošās attiecībās, krāt pieredzi kā trakam zinātniekam.

P.s. Un krāj naudu un investē īpašumos utt. Neesi kā 99% mudaku mūsdienās, kas pie pirmās izdevībās grib nopirkt jaunāko aifonu, smukāku auto vai 16 pārus jaunas pastaliņas... Domā ilgtermiņā... Tev vēl priekšā, iespējams, 45-55 gadi ko dzīvot... Ja sāksi gudri tagad dzīvot, ap 35 gadiem vari būti nereālā līmenī.

P.s.2 Mazliet Haotiski sanāca, bet kopumā domāju, ka tik labu padomu nespētu Tev dot ne vecāki, ne čomi, kuriem ir visticamāk līdzīgas problēmas. Tā kā saņemies un uz priekšu pretī aizraujošajam un nezināmajam.
Maza nianse - ja iemīlēsi pašu procesu, tad rezultāts nebūs vairs tik svarīgs, attiecīgi nebūs arī stresa.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

viensdivi
Jauniņais

Post by viensdivi » Sat Jan 19, 2019 4:19 pm

Paldies par atbildi Uldi, ļoti interesanti palasīt.

Tu uzreiz sāki par seksu, bet ar šo meiteni līdz tam vēl nebijām tikuši.

Iepazināmies pasākumā pirms z-svētkiem, visu vakaru nodejojām kopā. Tad pēc jaunā gada vienu reizi satikāmies, paēdām kopā vakariņas un viss, tagad šis.

Iespējams tikšanās reizē, salaidu dēlī visu. Or not, whatever :)

Par mantisko pusi, es teiktu, ka esmu above average, bet man īsti nepatīk to visu rādīt uz āru. Nu jā, man ir pieklājīgs pulkstenis, ābolfons, vasarai rayban saulenes. Bet tas ir viss, ko cilvēki redz. Parasti staigāju tajās pašās drēbēs un kaut ko jaunu nopērku varbūt pāris reizes gadā. Tas nenozīmē, ka ģērbjos kā bomzis vai nezinu, staigāju smirdīgs utt, bet es mierīgi varētu nopirkt normālu mašīnu, bet nav īsti vajadzības, tāpēc dzīvoju bez. Domāju, ja pajautāju maniem draugiem par manu mantisko stāvokli viņi kļūdītos un atbildētu, ka ir daudz sūdīgāk. Iespējams, tā ir vaina kāpēc īsti neiet ar meitenēm?

Pāris meitenes, gan ir prasījušas vai man ir mašīna, atbildēju, ka nav un lika noprast, ka būtu jau forši, ja būtu mašīna :D Iespējams, tie tādi golddiger varianti, bet meitenes diez gan sakarīgas un gudras bija.

Īsti nezinu, kāda jēga šim postam, bet paldies par atbildi un esmu par 1 postu tuvāk saviem 10 postiem.

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984

Post by Uldis » Wed Jan 23, 2019 4:04 am

Es sāku uzreiz par seksu, jo tas ir svarīgākais būtībā.
Atceries galvenais, kas var likt meitenei būt ar Tevi kopā ir tas, ka viņa Tevi grib. Tas ir normālā variantā. Ja ir golddigeres tām tad vajag, protams, naudu un pārējais pajāt.

Par labu auto runājot, man līdz 30 gadiem vispār nebija pat tiesību. Tagad braukāju ar sarūsējušu, nelielu un vecu vāģi :D Kā likums ja kādu tas izbrīna, tad parasti saku ko līdzīgu, ka džeki parasti pērk krāna pagarinātāju vāģus, bet man tas nav vajadzīgs, man ir mašīna ar raksturu un savu vēsturi :D Patiesība tā mašīna jau pati par sevi ir vēsture, bet tas ir tikai dzelzis un tam nevajadzētu ietekmēt prasmes.

Runājot par to tavu vakaru un dejošanu. Lai cik jocīgi tas neliktos, pareizāk būtu darīt kā filmās šajā gadījumā. Nevis 5h dejot kaut kur, bet 2 h patusēt, iekvēlināt viņā vēlmi un tad braukt pie Tevis vai viņas uz mājām darīt lietas. Vai arī, ja nav iespēja mājās, tad kaut kādā vārtrūmē. Nav tik būtiski kur, bet svarīgākais ir jābūt kontaktam fiziskam, skūpstiem utt... Tev ir no pirmā brīža skaidri jāliek noprast viņai, ka viņa Tevi interesē kā sieviete nevis vienkārši gribi turēt viņai matus kamēr korķē pēc kārtējā tusiņa, kad viņa ir piekodusies un pārtusējusies vai draudzēties ar viņu.

Ja tajā deju vakarā necenties satuvināties vai noskūpstīt viņu, tad pēdējā iespēja bija tajās vakariņās. Iespējams viņa deva Tev it kā otro iespēju un pie viena pārliecināties vai tiešām bremze vai arī biji džentelmenis :)

Tad, ja vakariņās neko nedarīji, saprata, ka tukša loze un viss... iet tālāk.
Atceries nerakstītu likumu - kamēr Tu domā un šaubies, kāds cits džeks jau sakoļīs viņu. Nesēdēs un neskatīsies actiņās, bet stūķēs viņu kā Ziemassvētku tītaru. To es Tev no pieredzes varu pateikt. Savu laik vairākas labas meitenes palaidu garām, jo biju ideālists un bremze. Gaidīju labāko momentu, brīdi utt. Tas moments nekad neparādījās un skuķiem radās priekšstats, ka esmu mīkstais kāds es arī tad biju. Vēlāk tik sāc domāt, ka tik daudz labu iespēju ir vienkārši palaists garām. Pat tavs vissliktākais mēģinājums ir labāks par neko nedarīšanu + tu iegūsi pieredzi un varēsi kaut ko mācīties no tā.

Man bija līdzīga situācija, kad man bija kādi 23 gadi. Nejauši sāku sarakstīties draugiem.lv ar vienu smuku skuķi. Viss kaut kā gāja kā pa sviestu un humorizjūta sakrita labi arī. Ātri pasaucu uz randiņu. Laikam kādas 4 h pastaigajamies. Es protams neko nedarīju, jo man viņa baigi patika. Tad kad bija jāpavada viņu uz vilcienu, izskatījās, ka viņa kaut ko gaida no manis, pirmo soli vai tamlīdzīgi. Bet es kā lūzeris neko neizdarīju. Tad man noveicās un viņa piekrita uz 2 randiņu. Tas bija Rīgā kaut kādā kafūzī. Šī bija kā reiz pēc darba nakts maiņas, sagurusi un tā, bet piekrita tikties. Vienīgā lieta, ko es tajā reizē izdarīju pareizi ir nosēdos viņai tieši blakus nevis pretī, kā 90% džeku to dara. Forši pasēdējām, visu laiku kaut ko sarunājāmies. Tad atkal bija laiks doties un pavadīju viņu uz vilcienu, šoreiz vēl vairak izskatījās, ka viņa gaida, ka es viņu noskūpstīšu, bet es skatijos uz viņu un domaju - nevar saprast var vai nevar... un nodomaju, ka negribu visu sačakarēt un tāpēc neko nedarīju :D
3 x es viņu uzaicināju uz randiņu, likās tāda klusa salīdzinoši, apmēram 2 h pastaigājāmies gar jūru un es beidzot saņēmos viņu noskūpstīt... un brīdī, kad tuvojos viņai, viņa pagrieza vaigu... un tad pateica zini, man liekas mēs esam pārāk līdzīgi... lai pievilktos cilvēkiem ir jābūt atšķirīgākiem :D
Tā kā Tev iespējams līdzīgs variants, nobremzēji un skuķis zaudēja interesi.
Tā kā secinājums, ja patīk meitene - tad ir jārīkojas, jāriskē nevis jābaidās kaut ko sačakarēt rīkojoties.
Kad atskatos atpakaļ vienīgais ko es nožēloju ir tās reizes kā šī, kad noraustījos un neizmantoju iespēju.
Man ir bijušas vairākas ilgstošas attiecības un pat ja tās beidzās ne pārāk labi, es nenožēloju to ka tās bija. Bet tās neizmantotās iespējas gan nožēloju. Galvenais neieciklēties uz neveiksmēm un doties tālāk. Vēl daudz meitenes būs ar ko varēsi sabīdīt lietas. Tā kā mācies, pilnveidojies un galvenais praktizējies, jo tikai darot varēsi uzkrāt pieredzi.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

viensdivi
Jauniņais

Post by viensdivi » Wed Jan 23, 2019 10:20 pm

Labi, nedaudz sīkāk par vēsturi ar šo meiteni. Laikam neprecīzi aprakstīju situāciju.

Iepazināmies darba ballē. Bija diez gan paliels pasākums. Kopā ar čomiem baudījām pasākumu un, kad vakars gāja uz beigām atradām disko zāli un tajā arī palikām. Kādu laiku padzērām pie galdiņiem līdz ieraudzīju topika meiteni, kura dejoja kopā ar draudzeni. Uzaicināju uz deju un sākām dejot. Tā padejojām ik pa laikam aizejam pie galdiņa, kur mani čomi un viņas draudzene, padzerties un laižam atpakaļ dejot. Pēc kāda laika aizeju pie galdiņa un tur arī palieku, kaut ko runājam ar čomiem un netālu meitene mani sauc un rāda, lai eju dejot ar viņu. Palieku turpat pie galdiņa stāvot, meitene atnāk paņem mani aiz rokām un aizejam dejot. Tā arī nodejojām līdz pasākuma beigām. No meitenes ieraudzīšanas brīža, līdz pasākuma beigām bija kādas 2-3h ne vairāk. Ļoti labi pavadījām laiku. Par cik tā bija darba balle un pietiekami zolīda kompānija, tad baigi virsū viņai nelīdu.

Sarunājām tikties pie garderobas un turpināt vakaru Vecrīgā. Viņa aizgāja pārģērbties, es ar vienu čomu un viņas draudzeni palikām pie garderobes viņu sagaidīt. Bija organizēts autobuss līdz centram. Viņas draudzene atšuva manu čomu un aizbrauca mājās ar taksi, mēs ar organizēto autobusu aizbraucam līdz centram. Autobusā meitene diez gan aktīvi kaut ko rakstās telefonā, nezinu varbūt ar draudzeni kaut ko rakstās ... whatever. Čoms aiziet mājās un mēs ar meiteni ejam uz vecrīgu. Viņa ļoti uzstāj iet uz rockcafe, nevaru saprast kāpēc. Ieejam iekšā Vecrīgā no pieminekļa puses un es saku, ka jāiet uz kaļķu vārtiem, tas ir vis tuvāk. Viņa tā negribīgi piekrīt, ieejam kaļķu vārtos. Ieejam deju zālē tur viss tukšs un meitene uzreiz saka, ka jāiet uz rockcafe. Es jau diez gan sadzēries un nezinu, kāpēc, bet piekritu, kaut gan varēja palikt arī turpat.

Ieejam rokccafe un aizejam uz trešo stāvu dejot. Daudz cilvēku vietas nav daudz, tā mēs tur kādu brīdi mierīgi padejojam un sākam skūpstīties. Tad vienā brīdī atskrien kaut kāds džeks (vis drīzāk arī no balles, jo bija uzvalkā) paņem viņu un kaut ko sāk runāt. Mūzika skaļa nedzirdu ko viņi runā. Brīdi pastāvu un eju klāt, prasu, kas viņiem tur notiek. Džeks saka, ka esot kolēģis. Itkā viņš mēģina viņu vilkt prom, bet meitene saķer manu roku un saka, ka paliks. Tā nu džeks aiziet pie bāra, dzer kaut kādu dzērinu un vēro mūs. Mēs ar meiteni turpinam dejot un viņa mēģina man neredzot kaut ko rādīt tam džekam. Prasu meitenei vai tas bija viņas bijušais un viņa saka, ka nē, viņs esot tāds pats kā es - satikts šovakar ballē. Prasu viņai cik Tev tādi ir? Viņa saka ka trīs. Kaut ko nosmeju un atkal viņas mēle bija man mutē, un domāju, ka tas džeks to visu redzēja. Džeks pazūd un pēc brīža meitene izdomā, ka viņai vajag uz toleti un lai es nepazūdu. No atnākšanas uz trešo stāvu un šī momenta nepagāja ilgs laiks, varbūt kādas + - 30 min. Man pirmā doma "wtf... tagad abi toletē mīcīsies? "" Es saku, ka man arī vajag un eju meitenei līdzi uz 3šā stāva toleti (izrādās trešajā stāvā arī ir toletes :D ) un viņa ieiet vienā, no kuras iznāk ārā kaut kāds džeks. Pārāk ilgi viņa tur nebija, droši vien kaut ko rakstijās telefonā ar viņu. Uz brīdi nozūdu no viņas, āizeju uz toleti arī pats. Eju atpakaļ un izskatās, ka viņa meklē mani pie bāra. Atkal satiekamies un saku, ka jābrauc mājās. Ejam uz garderobi. Viņa pirmā paņem mēteli, bet man sanāk ilgāku brīdi gaidīt. Tikmēr viņa visu laiku ar telefonu rokā kaut ko rakstās. Tā gaidu gaidu jaku, kamēr meitene lēnām iet prom un pa trepēm augšā un pazūd. Dabūju jaku, uzeju pa trepēm un meiteni neredzu. Uzrakstu viņai "pazaudēji kaut ko? " un aizgāju uz transportu. Pēc kādām 20 min viņa atbild, "pazaudēju Tevi". Tā arī vakars beidzās.

Tad nu kas notika tālāk nedaudz jau aprakstīju augstāk. Nākamajā nedēļā uzrasktīju, viņai, ka būtu forši vēlreiz satikt viņa teica, ka piektdienā iešot ar draudzeni satikties un peč tam droši vien Vecrīga. Saku, lai ņem draudzeni līdzi un atradīšu viņai kompāniju, viņa nosmejas un saka, ka šoreiz šī draudzene esot mīļa un sen nesatikta un nebūs tā kā ballē un man esot jābūt labam (Lai arī ko tas nozīmē) :D

Piektdienas vakarā uzrakstu viņai, ko dara, viņa atbild, ka sēž ar draudzeni un tā arī neko neatbildu un nebīdiju tālāk.

Tad pēc jaunā gada prasu kā iet, aicinu satikties. Viņa saka, ka esot kāds drūmais periods ieslēdzies utt.. Viņa piedāvā kopā satikties paēst vai iedzert tēju. Es viņai saku, ka varam kopīgi uztaisīt vakariņas un paēst. Viņa saka, ka labāk kādā kafjužņikā satikties un paēst. Tā arī satiekamies ārpus mājām.

Apsēdos viņai blakus un viņa uzreiz aizsēdās krēslam tālākajā galā. Vajadzēja viņu "nosēdināt" sev tuvāk, bet neizdarīju. Tā paēdām papļāpājām, bet neveidoju fizisku kontaktu, jo viņa sēdēja ar atstarpi no manis(nožēloju, ka "nenosēdināju" tuvāk) un pa mājām. viņa saka "varbūt varam satikties vēl kādu reizi". Beigās uz atvadām noskūpstīju. Tāds kopumā ir stāsts ar viņu.

Pēc nedēļas, dienu iepriekš, aicināju uz pasākumu caur telefona ziņu un viņa neatbildēja. Nākamajā dienā redzēju darbā, piegāju klāt, paprasīju lapiņu un uzrakstīju "ko izdomāji par vakaru? Atbildi uz tel". Apkārt bija cilvėki, negribēju runāt par privātām lietām. Šķita, ka viņai patika process ar lapiņu. Un saņēmu atbildi no Augšējā posta.

It kā nekas baigi liels, bet tomēr ir nepadarīta darba sajūta, kuru prasās padarīt līdz galam :D

Būtu ļoti interesanti dzirdēt komentārus par šo situāciju, vai ir vērts vēl kaut ko mēģināt bīdīt ar viņu. Strādājam vienā uzņēmumā, šad tad redzu viņu, bet ne katru dienu.

DEEPZ
Jauniņais
Dzimšanas datums: 29 Apr 1991

Post by DEEPZ » Tue Mar 19, 2019 2:49 pm

Neesmu nekāds tur skolotājs un eksperts, bet vienkārši savu viedokli izteikšu par šo.

Meitene sēž visu nakti telefonā, tici man, ja viņai tur neatliekama sarakste būtu ar draudzeni un viņa ar tevi pavadītu ļoti labi vakaru kopā, viņai būtu pajāt uz to saraksti, tātad sarakstās droši vien ar puisi.
Viņa uzstāja doties uz Rockcafē, skaidrs, ka viņu tur kāds gaida vai viņa tur kādu gaidīs (droši vien puisi ar kuru visu nakti sarakstās, iespējams bijušais). Nu redz, beigās tāpat viņa atstāja tevi vienu un droši vien devās jau citur ar kādu citu.

Tas džeks (kolēģis), gan jau viens no daudzajiem nosiekalojušajiem pielūdzējiem, kuri sapņo par viņu un protams, kas skraida viņai pakaļ un par kuru viņai ir pilnīgi vienalga.
Apsēdos viņai blakus un viņa uzreiz aizsēdās krēslam tālākajā galā. Vajadzēja viņu "nosēdināt" sev tuvāk, bet neizdarīju
Lai kā arī būtu, sieviešu ķermeņa valoda pasaka visu, nu neesi tu viņas acīs pietiekami interesants un pievilcīgs.
Pēc nedēļas, dienu iepriekš, aicināju uz pasākumu caur telefona ziņu un viņa neatbildēja.
Ja būtu interese, viņa noteikti tev atbildētu, ja ne uzreiz, tad pēc laiciņa. Kā Uldis minēja augšā, ka viņa tevi maigi atšuj ar attaisnojumiem, lai nesatiktos.
šobrīd viņai nav īsti ārā iešanas noskaņojums un ir pardomu periodsšobrīd viņai nav īsti ārā iešanas noskaņojums un ir pardomu periods

Smieklīgi
Cik zinu, tad pagājušā gada beigās viņai izbeidzās attiecības, kas un kā nezinu. Tagad laikam mēģina sākt jaunu dzīvi, arī ar citu matu krāsu :)
Varbūt arī mēģina sākt jaunu dzīvi, bet tu nebūsi viņas dzīves sastāvdaļa. Lai nedaudz uzlabotu omu, nepārdzīvo, jo veidot nopietnas attiecības ar darba kolēģiem neiesaku un nevajadzētu.

Post Reply