Uzticība.

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
xzxx
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 23 Jun 1994
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Uzticība.

Post by xzxx » Tue Nov 13, 2018 7:33 pm

Baller wrote:
Sun Nov 11, 2018 3:05 pm
Nu un kas vispār līdz šim brīdim notiek ? Viņa tev visu laiku raksta, vai ko?
Nu jā, mēs rakstamies katru dienu. :roll:

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed Nov 14, 2018 9:49 am

Un kurā brīdī tas sākās? Tu tak manliekas rakstiji, ka ignorēsi viņu

xzxx
Jauniņais
Dzimšanas datums: 23 Jun 1994

Post by xzxx » Fri Nov 16, 2018 8:54 am

Baller wrote:
Wed Nov 14, 2018 9:49 am
Un kurā brīdī tas sākās? Tu tak manliekas rakstiji, ka ignorēsi viņu
Sarakste norit visu laiku pa lielam, es par to ignorēšanu domāju, kā iespējamu variantu, lai redzētu viņas reakciju, vai tieši neredzētu, ko par to domājat? :)

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Fri Nov 16, 2018 9:22 am

Es nesaprotu jēgu no šitā topica, ja tu dari visu to pašu ko darīji līdz šim.......

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Post by MaukuMaklers » Tue Jan 01, 2019 3:17 pm

xzxx wrote:
Mon Oct 22, 2018 10:26 am
Sveiki visiem!

Griežos pēc palīdzības un ieteikumiem.
Situācija tāda, ka es esmu uzsācis attiecības ar meiteni, bet lieta tāda, ka es nespēju uzticēties pilnībā viņai. Problēma sākās no iepriekš pēdējām attiecībām. Attiecību sarežģījumu fāzē, kad vēl nebijām izšķīrušies, uzzināju, ka meitene sāka kontaktēties un satikties pa kluso ar citu čali, ar kuru tāpat nekas vēlāk viņai nesanāca. Protams es to uztvēru kā laišanu pa kreisi, izbeidzām attiecības un viss, bet lieta tāda, ka pēdējās attiecībās un nu jau jaunajās, es nespēju uzticēties meitenei, protams, ka es to viņai pilnībā neizrādu un slēpju, bet iekšā domas visādas grozas. :( Ar jauno draudzeni satiekamies, bet nesanāk pārāk bieži un apmeklēt kopā klubus vai balles sanāk ļoti reti. Tās reizes, ka viņa dodas izklaidēties viena, galvā kārtējo reizi visādas domas rodas. Saprotu, ka neko normālu nevar izveidot, ja nav uzticības attiecībās, bet kā tam tik pāri? Tiešām tikai laiks to visu var mainīt vai ir arī kāda rīcības, kas to var atvieglot, vai izbeigt? :roll:
Tu uzdod nepareizus jautājumus.
Bet pirms paskaidršu kādus, maza atkāpe, kāpēc mūsdienu tipiskās "attiecības" (kādas ir topika autoram) ir viens liels joks.

Iepzīstas klubā alkohola reibumā, pēc viena mēneša ilgas satikšanās kļūst par pāri.

Cerams ka par satikšanos klubā visiem ir skaidrs un sīkāk nevajag rakstīt.
Tālāk mēs zinām no topika autora rakstītā "ka tagad sanāk retāk satikties (1-2 rezies nedāļā)" tāpēc pieņemsim ka sākumā fāzē viņi satikās biežāk - teiksim 4 reizes nedēļā. Matemātika mums saka ka 4*4=16
Vēl mēs zinām kā attiecību sākumā cilvēki mēģina sevi parādīt no labākās puses.
Lūk tikpiskās mūsdienu attiecības - iepazīstamies alkohola reibumā, satiekamies padsmit reizes, klūstam par pāri ar īstenībā nepazīstamu cilvēku un tad raudam par problēmām.

"Kā man uzticēties?" nav pareizeis jautājums.
Pareizāks jautājums būtu: "Kā es varu zināt ka viņa ir uzticama?"
Tikai muļķis uzticās visiem cilvēkiem. Uzticību tāpat kā cieņu apkārt nedala, to nopelna.

Tl:dr
Meitenes kuras ir attiecībās un brīvajā laikā apmeklē vienas pašas klubus un bārus un kurām pirms tam ir bijušas tikai nenopietnas attiecības nemaz netiek izskatītas kā nopietnu attiecību kandidātes.
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

GH0ST
Puišelis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989

Post by GH0ST » Wed Jan 09, 2019 2:33 pm

Ja meitene iet uz klubiem, tad viņa ir padauza, kas grib drāst alfa večus un saņemt uzmanības apliecinājumus no viņiem.

Ja tu viņai liktos alfa un kruts, tad viņu neinteresētu piesaistīt citu vīriešu uzmanību. Viņa vēlētos tikai iekarot tavu sirdi.

Viņa nevērtē tevi, uzskata par vāju aka "beta", un visdrīzāk krāpj vai krāps nākotnē.

Ar klubu padauzām veidot attiecības ir stulbi.

Ar sievieti, kas neuzskata tevi par №1 savā dzīvē, veidot attiecības ir stulbi

Šķiries no viņas vai izmanto kā fuck buddy.

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984

Post by Uldis » Wed Jan 16, 2019 2:05 am

Meklēt normālu sievieti attiecībām klubā ir tas pats kas meklēt mūķeni bordelī... Diemžēl...
vismaz neesmu saticis tādas šajās vietās...

Man ir uzskats un diezgan pamatots, ka ejot uz klubu mēs katrs ejam ar savu mērķi. Sievietēm nereti tas ir vienkārši patusēt, pacelt savu EGO, patērēt kādu džeku naudu un na haļavu patusēt. Ne visām, bet ļoti lielai daļai.
Pirms iziet no mājas, mēdz uzvilkt savu m*uku masku. (nejaukt ar make-up). Attiecīgi visbiežāk uz klubu iet sākotnēji ar nenopietniem nolūkiem.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984

Post by Uldis » Wed Jan 16, 2019 2:11 am

Vēl ko iedomājos - nevajag sarakstīties katru dienu.
Tev ir jārada priekšstats, ka esi cilvēks ar saviem mērķiem un lietam un viņa noteikti nevar un nedrīkst būt Tavs projekts Nr.:1.
Tā nu tas ir iekārtots, ka attiecībās vienmēr viens skrien pakaļ otram. Te nu Tev ir izvēle kurš Tu gribi būt - tas kurš skrien pakaļ vai tas kuram skrien pakaļ.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Wed Jan 16, 2019 1:06 pm

Pilnīgi piekrītu

Post Reply