Uzticība.

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
xzxx
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 23 Jun 1994
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Uzticība.

Post by xzxx » Mon Oct 22, 2018 10:26 am

Sveiki visiem!

Griežos pēc palīdzības un ieteikumiem.
Situācija tāda, ka es esmu uzsācis attiecības ar meiteni, bet lieta tāda, ka es nespēju uzticēties pilnībā viņai. Problēma sākās no iepriekš pēdējām attiecībām. Attiecību sarežģījumu fāzē, kad vēl nebijām izšķīrušies, uzzināju, ka meitene sāka kontaktēties un satikties pa kluso ar citu čali, ar kuru tāpat nekas vēlāk viņai nesanāca. Protams es to uztvēru kā laišanu pa kreisi, izbeidzām attiecības un viss, bet lieta tāda, ka pēdējās attiecībās un nu jau jaunajās, es nespēju uzticēties meitenei, protams, ka es to viņai pilnībā neizrādu un slēpju, bet iekšā domas visādas grozas. :( Ar jauno draudzeni satiekamies, bet nesanāk pārāk bieži un apmeklēt kopā klubus vai balles sanāk ļoti reti. Tās reizes, ka viņa dodas izklaidēties viena, galvā kārtējo reizi visādas domas rodas. Saprotu, ka neko normālu nevar izveidot, ja nav uzticības attiecībās, bet kā tam tik pāri? Tiešām tikai laiks to visu var mainīt vai ir arī kāda rīcības, kas to var atvieglot, vai izbeigt? :roll:

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Re: Uzticība.

Post by Baller » Mon Oct 22, 2018 4:01 pm

Es nedomāju, ka tev ir problēma ar to, ka tu nevari uzticēties meitenei.
Tev ir problēma ar to, ka tava meitene skrien uz klubiem, nevis pavada laiku ar tevi.
Kamēr viņa skries pa klubiem, neuzticēšanās ir pilnīgi vietā

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990

Post by Tērauds » Mon Oct 22, 2018 9:47 pm

Man vienīgajam problēma nešķiet adekvāta norādītajam vecumam?

Kā jau ballers minēja... cik nopietni vispār var būt uztverams skuķis, ja viņa izvēlas klubus un bārus, tā vietā, lai tiktos ar tevi (pie tam pašā attiecību sākumā [ja tās vispār var nosaukt par attiecībām]).
Pārāk maz info, lai uztaisītu kaut kādu ūber analīzi, bet nu to tā mazumiņa info, kas ir - es tavā vietā jau meklētu tālāk citu sievieti.

xzxx
Jauniņais

Post by xzxx » Sun Oct 28, 2018 12:44 am

Tērauds wrote:
Mon Oct 22, 2018 9:47 pm
Man vienīgajam problēma nešķiet adekvāta norādītajam vecumam?

Kā jau ballers minēja... cik nopietni vispār var būt uztverams skuķis, ja viņa izvēlas klubus un bārus, tā vietā, lai tiktos ar tevi (pie tam pašā attiecību sākumā [ja tās vispār var nosaukt par attiecībām]).
Pārāk maz info, lai uztaisītu kaut kādu ūber analīzi, bet nu to tā mazumiņa info, kas ir - es tavā vietā jau meklētu tālāk citu sievieti.
Lieta tāda, ka bieži mēs nevaram tikties, pagaidām reizi vai divas reizes nedēļā sanāk, lielākoties sakarā ar manu darbu un viņas mācībām. Un ik pa laikam tās nedēļas nogales, kad esmu aizņemts, dažreiz viņa dodas izklaidēties (tas manī rada bažas par uzticēšanos viņai). Nevarētu tā teikt īsti, ka viņa izvēlas klubus, bārus, nevis, lai pavadīt ar mani laiku. Nekad nav atteikusi satikšanos, kad varu. :roll: Bet nu nedaudz liek aizdomāties par jūsu teikto. Aizliegt viņai apmeklēt klubus, bārus bez manis? Nu tak nē.

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Mon Oct 29, 2018 9:03 am

1-2x nedēļā tikties tas nav maz. Jums nav padsmit gadu, lai pēc skolas tiktos katru vakaru.
Tev nav jaaizliedz viņai iet uz klubiem un bāriem, Tev jāuzdod pašam sev jautājums, kāpēc viņa pati negrib izdarīt tā, lai Tev nebūtu iemeslu greizsirdībai un neiet uz tiem klubiem. Ja meitene iet uz to klubu diezgan regulāri, tad viņa tur iet viena iemesla dēļ. Parādīt sevi vīriešiem.
Izskatās, ka Tu attaisno viņas gājienus uz klubiem. Nu tad samierinies ar domu par neuzticību no viņas, jo kur gan visbiežāk iepazīstas meitenes ar vīriešiem? Klubs ir ideāla vieta. Nepiespiesta gaisotne, reibums, ķīmija, hops un kāja paslīd :)
Autor, neņem ļaunā, bet pēc manām domām Tu esi pagaidu variants, kamēr dāma neatradīs kaut ko interesantāku

xzxx
Jauniņais

Post by xzxx » Mon Oct 29, 2018 4:53 pm

Baller wrote:
Mon Oct 29, 2018 9:03 am
1-2x nedēļā tikties tas nav maz. Jums nav padsmit gadu, lai pēc skolas tiktos katru vakaru.
Tev nav jaaizliedz viņai iet uz klubiem un bāriem, Tev jāuzdod pašam sev jautājums, kāpēc viņa pati negrib izdarīt tā, lai Tev nebūtu iemeslu greizsirdībai un neiet uz tiem klubiem. Ja meitene iet uz to klubu diezgan regulāri, tad viņa tur iet viena iemesla dēļ. Parādīt sevi vīriešiem.
Izskatās, ka Tu attaisno viņas gājienus uz klubiem. Nu tad samierinies ar domu par neuzticību no viņas, jo kur gan visbiežāk iepazīstas meitenes ar vīriešiem? Klubs ir ideāla vieta. Nepiespiesta gaisotne, reibums, ķīmija, hops un kāja paslīd :)
Autor, neņem ļaunā, bet pēc manām domām Tu esi pagaidu variants, kamēr dāma neatradīs kaut ko interesantāku
Nu viņa nenojauš par greizsirdību, jo kā jau minēju, ka es to pilnībā neizrādu (taisu uz to visu po*uju viņas priekšā). Par to parādīt sevi vīriešiem klubos, jā, tās tas lielākoties notiek. Tad būtībā pēc teiktā, aizņemtai meitenei nepienākas vienai ar draudzenēm apmeklēt klubu?! :?
Par jūsu viedokli, es noteikti neņemu ļaunā, kā nekā es pats uz to uzprasos un esmu gatavs saņemt jebkādu viedokli, padomu un sākt kaut ko darīt. :roll:
Bet man gribas sīkāk to turpmāko rīcību uzzināt no jums, atmest roku viņai, jo tā nepienākas draudzenei darīt vai ir vēl kāds cits paņēmiens ko darīt ar viņu? Teikt visu acīs, ko par to visu domāju?! Atmest ar roku tas liekas vienkāršākais variants, bet ne vieglākais. Varbūt esmu pārāk optimistisks uz to visu. :? Kas zin varbūt tiešām esmu pagaidu variants.

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Tue Oct 30, 2018 8:58 am

Oi nu izbeidz, var uz Tu.
Cik ilgi satiecies ar viņu? Un cik ilgi Jums ir "pāra" attiecības?

xzxx
Jauniņais

Post by xzxx » Tue Oct 30, 2018 11:08 am

Baller wrote:
Tue Oct 30, 2018 8:58 am
Oi nu izbeidz, var uz Tu.
Cik ilgi satiecies ar viņu? Un cik ilgi Jums ir "pāra" attiecības?
Satiekos gandrīz jau 3 mēnešus, viens otru minimāli iepriekš zinājām, un tad vienā pasākumā alkohola reibumā salaidām, otrā dienā spēru soli un piedāvāju uzreiz pēc stundas satikties uz ko viņa piekrita, un tā viss aizgāja uz priekšu. Pāra attiecības nu varētu teikt pie 2 mēnešiem ir. Man vairāk gribētos saprast cik nopietni viņa uz to skatās vai kādas pazīmes uz kurām raudzīties, lai saprastu viņas nodomus saistībā ar mani, vēl jo vairāk šobrīd, kad esmu aizbraucis uz divām nedēļām prom komandējumā. Jo tiešām aizdomājos par to, vai neesmu pagaidu variants. Meitenei iepriekš ir bijušas cik zinu vienas attiecības, kuras arī nav bijušas ilglaicīgas. Dažreiz šķiet, ka tā ir tāda meitene, kas visu rīcību sagaida no manis, kas man īsti pieņemami nav, gribas saņemt arī kādu rīcību no viņas puses pretī, es cenšos neizdabāt viņai un turēties pie saviem principiem.

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Tue Oct 30, 2018 3:21 pm

Cik viņa ir veca?

xzxx
Jauniņais