Piemērotas pozīcijas noteiktam izmēram.

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
Trebble
Jauniņais
Posts: 5
Joined: Sat Dec 17, 2016 10:59 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 03 Dec 1995
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Piemērotas pozīcijas noteiktam izmēram.

Post by Trebble » Sun Aug 26, 2018 12:55 pm

Mēģināšu pēc iespējas īsāk.

Esmu attiecībās. Meitene super un arī sekss ir regulārs.

Taču ir problēma.
Lieta ir tāda, ka meitenei līdz šim baudu sagādā, principā, tikai 3 pozas (dogijs, misionārais un meitene augšā) un parasti, mēģinot kautko jaunu, meitenei rodas sāpes. Problēma nav uzbudinājumā un pavisam noteikti ne mitrumā. Kad pamainu leņķi (piemēram no misionārās uzliekot meitenei kājas sev uz pleciem), meitene izjūt sāpes, dažreiz pat viss jāpārtrauc. Tas mūs reāli ierobežo.

Strādāu ar diezgan standarta garuma rīku un zinu ka problēma nav garumā. Šķiet, ka mainot pozu meitenei sāpes izraisa tieši rīka apkārtmērs, kas jau sagādāja pietiekami daudz problēmu attiecību sākumā :?

Ļoti novērtētu ieteikumus no cilvēkiem, kam ir bijusi līdzīga pieredze vai arī vienkārši idejas ko varētu pamēģināt, lai varētu mazliet vairāk izpausties guļamistabā.

User avatar
Uldis
Pieredzējis lietotājs
Posts: 301
Joined: Tue Jan 25, 2011 3:46 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Piemērotas pozīcijas noteiktam izmēram.

Post by Uldis » Sat Jan 19, 2019 4:35 am

Mega laba tēma, bet nevienas atbildes... skumji.

Manuprāt izklausās pēc ļoti vienkāršas lietas - ir pozas, kurās loceklis it kā ieiet dziļāk makstī un sievietei tas sķiet lielāks nekā ir šādos variantos. Tādā veidā tas var radīt nepatīkamas sajūtas vai sāpes.

Cik zinu no pieredzes un aptaujām ļoti liela daļa sieviešu nemaz nezin kas ir liels loceklis :D
Un kad prasi, lai parāda kāds tad nu ir liels loceklis, parāda standarta izmēru ap 15 cm. Un jā svarīgākais ir tiešām apkārtmērs, nevis garums.

Teikšu uzreiz kā veterinārs būdams un mazliet pieredzējis šajā jomā - sievietes sasniedz vaginālo orgasmu realitātē no maksts priekšējās daļas stimulācijas, respektīvi kaut kādi 2-4cm dziļumā... attiecīgi mīts par to, ka jo lielāks, jo labāk uzreiz atkrīt. Ir sievietes, kuras vispār nevar sevī "uzņemt" lielu locekli bez sevišķas sagatavošanās.

Bet ja atgriežamies tuvāk Jūsu problēmai, tad iesaku pamēģīnāt ar garāku priekšspēli... teiksim ap 40 minūtēm, lai ir liels uzbudinājums un tikai tad uzsākt pašu dzimumaktu. Vēl var mēģināt būt maigāks un nemačīt kā ar perforātoru, bet gan lēnāk un kontrolētāk. Arī nosauktajām pozām katrai ir dažādas variācijas, tā kā var mēģināt "paspēlēties" ar tām.
Cerams, ka sanāks nonākt pie kāda kopsaucēja! Problēmas seksā ir nepatīkama lieta. Varētu pat teikt globāla mēroga problēmas dēļ kā šķirās pāri, izjūk ģimenes utt. Ir vērts izglītoties šajā jomā un veltīt tam lielu daļu uzmanības.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Post Reply