Nav intereses?

Galvenās sarunas nepieredzējušiem.
Post Reply
xzxx
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 23 Jun 1994
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Nav intereses?

Post by xzxx » Thu Aug 23, 2018 10:02 pm

Sveiki.

Es te gribēju pajautāt viedokli, kāpēc tā notiek. Esmu šo to lasījis forumā, bet tagad esmu neziņā par situāciju.
Lieta tāda, laiku atpakaļ pēc balles "uzskrēju" virsū pievilcīgai meitenei, nedaudz parunājām, pavadīju mājās, nekas nesekoja, jo viņa bija kopā ar draudzeni, beigās paprasīju numuru, iedeva.
Tā kā ballē biju nedaudz iereibis, otrā dienā nodomāju, ka nekā negribu mēģināt ar viņu, jo viņai 18 gadi, man jau 24, jo ne sevišķi man velk uz tik jaunām meitenēm. Ne es viņai rakstīju, nekā, pēc piecām dienām izdomāju, ka varbūt vajadzētu, nav ko zaudēt un brīvais laiks ir, kad varētu pakomunicēt ar viņu. Uzrakstīju, viss ok, sanāca labs kontakts, daudz nerakstījāmies, otrā dienā neko nerakstīju viņai, un tad naktī atnāk ziņa whatappā, kuru nepaspēju izlasīt jo tika izdzēsta, atbildēt uzreiz netaisījos, darīju to no rīta, pēc tās nekomunicēšanās dienas, viņa sāka atturīgāk rakstīt, atbild manām ziņām ar 2-6h atstarpēm, itkā sarakste normāla notiek, liekas, ka interese ir, iesāku sarunu, ka vajadzētu satikties, viņa itkā ar mieru, izdomāju 4tajā dienā pasaukt uz satikšanos nedēļas nogalē, viņa neatbild, kaut redzu, ka ik pa laikam viņa whatappā ienāk. Kas tas ir, kas notiek, kaut kādas spēlītes vai vienkārši neieteresetība?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Nav intereses?

Post by Kapteinis » Sat Aug 25, 2018 11:05 pm

xzxx wrote:
Thu Aug 23, 2018 10:02 pm
Sveiki.

Es te gribēju pajautāt viedokli, kāpēc tā notiek. Esmu šo to lasījis forumā, bet tagad esmu neziņā par situāciju.
(..)nedaudz parunājām, pavadīju mājās, nekas nesekoja (..) beigās paprasīju numuru, iedeva. (..)
otrā dienā nodomāju, ka nekā negribu mēģināt ar viņu (..) pēc piecām dienām izdomāju, ka varbūt vajadzētu, (..) otrā dienā neko nerakstīju viņai (..) iesāku sarunu, ka vajadzētu satikties
Krievu valodā ir labs vārds - определись, veci. Tu gribi vai negribi viņu? Nevis "aiiii, man nav ko darīit, uzrakstīšu viņaiiiiiiii utt."
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Nav intereses?

Post by Baller » Sun Aug 26, 2018 3:04 pm

xzxx wrote:
Thu Aug 23, 2018 10:02 pm
Kas tas ir, kas notiek, kaut kādas spēlītes vai vienkārši neieteresetība?
Tu taču arī spēlējies čalīt :D Vai viņai nedrīkst? :)))))

Post Reply