Meitenes beigšana

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
blabla
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 10 Apr 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Meitenes beigšana

Post by blabla » Sat Aug 11, 2018 4:51 pm

Sveiki, mēģināšu īsi aprakstīt situāciju.

Tiekos ar meiteni jau ilgāku laiku (vairāki mēneši). Pārsvarā tiekamies, lai izbaudītu mīlas priekus un it kā viss ir ok, BET, parasti viņa beidz tikai esot uz manis augšā un pēc tam viss. Šķiet, ka vēl nav izdevies viņu "pabeigt" vairākas reizes vienā "procesā". Parasti meģinot vēlreiz pēc pirmās reizes līdz otrajai reizei netiekam. Pakunkst, palocās, iespējams pabļaustās un viss. Nebeidz.

Citreiz arī otrajā dienā viņa it kā ir tuvu, bet tomēr nebeidz. Meitene ir ap 30gadu veca.

Viņa man ir teikusi tekstus kā:
"... Uhh man ar Tevi ir tik labi .... Es ar Tevi beidzu katru reizi "

"Laikam man to Tev nevajadzētu teikt, bet tavs loceklis man patīk vislabāk"

"Pirmo reizi dzīvē beidzu esot uz muguras. Pirms tam man likās, ka es varu beigt tikai esot kādam augšā."
Konkrēti vārds vārdā neatceros, bet doma tāda. Pēc viņas neliekas, ka viņa to teiktu visiem un tiešām izbauda procesu.

Mans jautājums ir par to, ka viņa parasti beidz tikai vienu reizi. Vai tas varētu būt tāpēc, ka daru kaut ko nepareizi, vai neesmu viņu "atkodis", vai arī tā ir kāda psiholoģiskā barjera viņai, vai kas cits?

Ar pirkstiem sevī ieiet arī īsti neļaujas, vienmēr, kad mēģinu, tad salīdzinoši ātri izņem ārā (Es vēl īsti nepaspēju sākt kaut ko darīt, bet nedaudz uzturēties iekšā atļauj) un saka, ka nepatīkot. (Domāju, ka tas varētu būt, dēļ sliktas iepriekšējas pieredzes un tagad ir bail atkal kādam atļaut sevi "fingerot").

Ar citām, tāds variants vēl nav gadījites. Būs interesanti dzirdēt visus viedokļus.

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Re: Meitenes beigšana

Post by MGTOW » Sun Aug 12, 2018 12:44 pm

Ja Tevi tas tik ļoti satrau, tad droši vajag apgūt Tantru un kļūt par mīlas guru.

blabla
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 10 Apr 1991

Re: Meitenes beigšana

Post by blabla » Wed Aug 15, 2018 1:06 pm

Paldies par atbildi, iespējam jā, taisu pārāk lielu brēlu no tā.

Post Reply