Iemilejusies vai aizskarts lepnums?

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Post Reply
cindarella
Jauniņais
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 03 May 2018
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Iemilejusies vai aizskarts lepnums?

Post by cindarella » Thu May 03, 2018 1:55 pm

Es iepazinos ar vienu virieti, kas man acimredzami sagrozija galvu…mes sakuma kadas divas nedelas sarakstijamies, tad satikamies und tad divas nedelas atkal tikai whatsapp kontakts, jo vins nebija pilseta. Sarakste nebija nekada ar dzilam temam vai tml. Isteniba drizi arti paragaja vins uz diezgan isam atbildem, ta ka man likas, ka vins neko nopietnu nemekle. Es tiku vinu ari uzrunajusi – diezgan konkreti pajautaju, vai vins tikai isslaicigam priekam ko mekle, jo vins biezi divdomigus jokus rakstija un es lidzi flirteju. Vins noliedza to un bija gandriz vai aizvainots. Nu es to vinam ta isti neticeju, bet uztureju kontaktu talak…man radas kaukas tads ka medibu instikts (ja, ari ka sievietei…un es to nevareju pati izskaidrot) und apmeram ta – gribeju dabut to, kas likas gruti sasniedzams).

Otraja randina nonacam gulta…nebija ta ka vins mani apvardoja un es ka mulke ielaidos. Ne, viss bija apzinati no manas puses, ari ta iespejamiba, ka varbut talak nekas ari vairs neies. Vins nakosaja diena mani aizveda majas, atvadas bija diezgan pavesas….taja pasa vakara vins man uzrakstija tikai – ta bija interessanta nakts, ar labu nakti. Un vairs neko neesmu no vina dzirdejusi.

Tagad tas mani nodarbina und es analizeju visu…varbut lai no kludam macitos…

Mani ir jautajums, vai no sakta gala bija skaidrs, ka vinam tikai gulta prata? Vai es ar savu flirtesanu uz vina divdomigajiem jokiem paradiju, ka esmu atverta taja zina un vinu vairs nekas cits neintereseja…Ka man varbut bajadzeja atturigai but und tad butu automatiski vina noluki redzami – ja vins censtos citas sarunas vest, tad vinam ir nopietnaka interesse und ja ne, kontakts tapat partruktu. Man drosi vien neviens nevares uz vina uzvedibu pareizo atbildi dot, bet gribetos dzirdet viedoklus, labprat ari no viriesiem…

Und kas tas man par sajutam ir, es nevaru izskaidrot...var tik atri samileties vai tas ir tikai aizskarts lepnums/ego? Jo tas sava veida atraidijums ir…bet es tak to cilveku pat laga nepazistu…esmu savas iluzijas samilejusies, jo vins man likas tik piemerots?

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Re: Iemilejusies vai aizskarts lepnums?

Post by Baller » Thu May 03, 2018 6:33 pm

Nu protams, ka ja uzrodas vīrietis kurš "iegulda" attiecībās mazāk, nekā pārējie vīrieši, kuri piemēram caurām dienām neliek mieru ar garām vēstulēm, tad tāds vīrietis var izsaukt kaut kādas emocijas. Es piemēram apzināti varu neizrādīt lielāku interesi, nekā tā ir patiesībā. Tur ir savs spēks.
Vai viņš sākumā bija nepārāk ieinteresēts, vai pietēloja, to mēs varam tikai minēt.
Ja viņš bija neieinteresēts, tad pēc tik ātra seksa, protams,visticamāk viņam interese pazudusi līdz ar galiem, bet Tu jau pati uz to gāji kā Tu saki, tāpēc žēloties tagad būtu muļķīgi.
Visticamāk samīlējusies Tu neesi. Minu, ka dzīvē Tev nav bijuši kvalitatīvu vīriešu un kad tāds puslīdz uzradās, viņš izsauca spēcīgas emocijas un līdz ar to, aizskarts ego.
Iesaku Tev rakstīt tā kā es to daru, citādi var būt tā, ka kāds gribēs uzrakstīt labu padomu, bet vienkārši to nedarīs, jo lasot var sākt asiņot acis :) Jauku vakaru

MaukuMaklers
Zēns
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Re: Iemilejusies vai aizskarts lepnums?

Post by MaukuMaklers » Mon May 07, 2018 9:46 am

cindarella wrote: Mani ir jautajums, vai no sakta gala bija skaidrs, ka vinam tikai gulta prata?

cindarella wrote: Vai es ar savu flirtesanu uz vina divdomigajiem jokiem paradiju, ka esmu atverta taja zina
cindarella wrote: Ka man varbut bajadzeja atturigai but und tad butu automatiski vina noluki redzami – ja vins censtos citas sarunas vest, tad vinam ir nopietnaka interesse und ja ne, kontakts tapat partruktu.
Jā, tas strādā 99% gadījumos.
cindarella wrote: var tik atri samileties vai tas ir tikai aizskarts lepnums/ego? Jo tas sava veida atraidijums ir…bet es tak to cilveku pat laga nepazistu…esmu savas iluzijas samilejusies, jo vins man likas tik piemerots?
Pareizāk būtu ka : atraidījums + tavas ilūzijas = radīja tev spēcīgas emocijas, ko tu iztulko kā iemīlēšanos.
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

Post Reply