Nepieciešams padoms

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
Post Reply
blabla
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 10 Apr 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Nepieciešams padoms

Post by blabla » Tue Jan 16, 2018 12:27 am

Sveiki, vēlos uzzināt jūsu viedokli par situāciju.

Esmu it kā "kopā" ar meiteni. Nu jau būs kādi 3 mēneši kopš sākām aktīvāk tikties. Ar tām tikšanām arī nu tā, sākumā kopīgi kaut ko darījām kādas balles vai teātris etc. Abi esam diezgan aizņemti ar darbiem. Šobrīd pārsvarā visas tikšanās ir tā - sarunājam tikšanos vakarā pie viņas, izdarām lietas un no rīta laižos prom.

Pēdējo reizi aicināju uz balli, sarunājām satikties ballē, viņa bija ātrāk, sēdēja ar draudzenēm. Piegāju apsveicinājos un aizgāju uz barčiku pēc dziriņas. Pie bāra satiku pazīstamu džeku un kopīgi aizgājām iedzert ārpus balles. Pēc laiciņa nācu atpakaļ (nezinu cik ilgi gan jau max 20 min), satiku meiteni drusku papļāpājām, šī saka, ka gaida autobusu, es saku, ka es arī. Un viņa aiziet pie draudzenēm, tā kā dzīvā mūzika uz to brīdi bija paņēmusi pauzi, neaicināju dejot. Domāju, ko te gaidīšu, kaut kā baigi nevelk sēdēt meiteņu barā, aizgāju pie sava pazīstamā čaļa kamēr mūzikai pauze. Īsti nezinu cik ilgi mēs tur sēdējām, pēc laiciņa paskatos telefonā, meitene pirms kādām minūtēm 15 rakstījusi, ka pēc 10 minūtēm brauks prom. Un lasu otro ziņu, kas tikko atnākusi "Nu žēl, ka tu mani pat uz deju neuzlūdzi" (vai kas apmēram tāds). Tad nedaudz sarakstamies, ka negaidīju, ka viņa tik ātri laidīsies prom utt. Saku, ka braukšu pakaļ.

Pēc kāda laika klauvēju pie viņas dzīvokļa, šamā atlūzusi. Zvanu un ielaiž iekšā. Izskatās manāmi bēdīga, guļ dīvānā, noguļos blakus un pļāpājam par to, kas notika. Mierīgi izrunājam kas un kā. Neatceros pie kā nonācām, laikam, ka abi vainīgi, vai neviens un vienkārši, tā sanāca. Tā nu paguļam, izdaram lietas un ejam gulēt. No rīta atkal izdaram lietas un es laižos mājās, jo daudz darāmā. Pirms aiziešanas viņa vēl nokomentē kaut ko apmēram tādu "Nu tad, ja gribi dejot, tad jāaicina dejot vai kas tāds (neatceros konkrēti, ko viņa teica) ".

Vakar uzrakstīju viņai - laižam paslidot, kurš vakars tev brīvāks?

Parasti rakstu konkrētu laiku, bet man tie vakari brīvāki, bet viņas grafiku nezinu konkrēti, viņa diez gan aizņemta. Pagājušo reizi, kad aicināju, viņa uz manu ziņu atbildēja, tikai pēc vairākām dienām. (pirms pēdējās balles) un, kad atbildēja, ka tās dienas vakarā varu savākt, bet atteicu, jo neatceros, man bija citas lietas jādara vai, kas. Domāju, ka šoreiz atbildēs arī pēc vairākām dienām.

Kā jūs džeki uztverat tādu situāciju?

Manas domas par meiteni - problēma ar viņu ir tā, ka viņa ir 4 vai 5 gadus vecāka par mani, tā kā es domāju, ka kaut ko nopietnu ar viņu taisīt laikam nevajadzētu. Ja tagad vēl tā, bet vēlāk, kad man būs 45, bet viņai jau 50 :O :O :O Bet citādā ziņā sūdzību nav

RolandsI86
Puišelis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Nepieciešams padoms

Post by RolandsI86 » Tue Jan 16, 2018 9:28 am

1. Nu ja Tu aicini uz balli, tad arī noved lietas līdz galam. Balle domāta, lai dejotu. Tas ka viņa sēž ar draudzenēm neko nenozīmē - paņem aiz rokas un ved uz deju, bet Tu aizej runāt ar čomu. Tādēļ viņa arī aizbrauca mājās, jo nesagaidīja uzaicinājumu no Tevis.
2. Manuprāt neviens nav tik aizņemts, lai atbildētu uz sms pēc vairākām dienām, arī viņa nav tik aizņemta. Man izskatās, ka viņa šo visu pasākumu arī neuztver nopietni, bet tikai izklaidējas, tāpat kā Tu saki, viņa ir pa vecu, lai veidotu attiecības.
I know I can

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Baller » Tue Jan 16, 2018 4:35 pm

ja godīgi, vairāk izskatās pēc kaut kāda tīņu bardaka.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Tue Jan 16, 2018 7:35 pm

Es te vispār nekādas baigās problēmas neredzu.

Ja tavs vecums ir norādīts korekti, tad, manuprāt, sievietei 31 gada vecumā diez vai vajadzētu uzmest lūpu par to, ka redz ballē nepadejojāt. Tiešām izklausās pēc 19gadnieces uzvedības.

Ja tā galvenā sāpe ir par novēloto atbildi... tad nu tas ar nav nekas globāli traģisks. Pie tam, ja vēl guļ un tiekās ar tevi enī vei. Tur var būt dažādi iemesli:
a) Gribēja pāris dienas sadusmoties uz tevis par neko (tā sievietes dara)
b) Personiskās problēmas nomāca vēlmi komunicēt (darbs, ģimene utt utt)
c) Pārgurums, vēlējās laiku sev
d) Bija izbraukusi no pilsētas/valsts

...un šitā var turpināt, līdz beigsies alfabēts

Par to, vai taisīt kko nopietnu ar viņu vai ne - tā ir tevis paša izvēle un gaumes lieta. Ja viss apmierina, un jūsu gados šī vecuma starpība vairs nav tāda, kas ir sabiedrībā nosodāma, personīgi es, neredzētu iemeslu visu izbeigt tā pat vien.

Post Reply