Šķiet ka mani krāpj.

Par sieviešu un vīriešu savstarpējām attiecībām
Jhony17
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 18 Sep 2000
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Šķiet ka mani krāpj.

Post by Jhony17 » Sun Nov 05, 2017 12:37 am

Sveiki. Situācija sekojoša.
Pirms nedaudz vairāk kā mēneša aizbraucu uz ārzemēm strādāt. Meitene protams palika Lv, dēļ skolas. Plānots te būt līdz jaunajam Gadam.
Attiecības mums ir gandrīz gadu, līdz šim viss bijis kārtībā, nekādu problēmu ar citiem džekiem utt. Bet pēdējā laikā šķiet ka kaut kas nav labi. Reizēm liekas ka viņai par mani zūd interese un ka viņa man melo. Diezgan bieži ir sākusi braukt tusēt ar dvīņu māsu un draudzenēm. Kautgan pēc rakstura viņa ir pareiza un ļoti forša, tāpat ir zināms, ka viņa varētu satikties ar kādu citu. Esmu mēģinājis seksu pa telefonu, taču liekas ka viņa nav ieinteresēta. Pirmstam sekss protams bija lielisks, par to esmu pārliecināts. Palasot citus rakstus šeit par krāpšanu, daži fakti apstiprinās uz 100%. Viņa bieži whatsapp ar kādu čato. Kad bija atbraukusi pirms nedēļas ciemos, pārskatiju čatus un secināju, ka kautkas nav, sarakstes ir retas, vismaz retākas nekā pavadītais laiks sarakstoties. Kad viņa esot ciemos sāka telefonā kautko skatīties, lielākoties atgāja vislaik no manis. Bet vislielākās aizdomas sākās, kad viņa gribēja no whatsapp atgūt vecās bildes. Nopirka jauno tel un no vecā whatsapp konta attēli nebija saglabājušies. Teicu ka varu mēģināt caur whatsapp web, viņa mani ielogoja ar qr kodu un teicu ka var uztaisīt backup visām pazudušajām un dzēstajām sarakstēm. Tajā brīdī viņa satraucās un uzreiz izlogoja mani ārā, teica ka varbūt pati pameģinās utt.. nākamajā dienā kad teicu ka to var izdarīt ar icloud un vienas programmas palīdzību, pirmais ko viņa pajautāja - tur arī atjaunosies dzēstās un pazudušās sarakstes? Paprasiju, kapēc jautā- vienkārši tāpat :D varbūt stulbi tas viss izklausās, bet runājot varēja dzirdēt satraukumu. Vēl man aizdomas radija viens vakars pirms 3 dienām. Parasti runājamies vakaros līdz 23 , 24 un viņa dzīvo ar māsu kopmītnēs, tpc vienmēr iet gulēt aptuveni ap vienu laiku. Bet tajā vakarā viņa pazuda ap plkst 20, rakstiju, neatbildēja.. domāju no ok. Pec kadas h piezvaniju, viņa pacēla un uzreiz nometa. Un pectam necēla. Vel pec kādām 2h uzrakstīju māsai un viņa pateica ka viņa jau guļot un ka pati jau arī ejot gulēt. Un pēc minūtes saņēmu ziņu no viņas atpakaļ. :D sarakste sekojoša - sorry, es aizmigu, nebiju domājusi iet gulēt tpc neuzrakstiju neko - es: ok, nekas. Ātri gan aizgāji gulēt.. viņa: man vienkārši ļoti nāca miegs un es gribēju izgulēties. Man tas liekas aizdomīgi kautkā :D šīs man ir pirmās nopietnās attiecības, tpc domāju ka varbūt arī man ir vnk paranoja, jo esmu viņā diezgan iemīlējies.. pasakat savu viedokli, ja kāds izlasa līdz galam. :D aizmirsu piebilst ka no otras puses viņa man vislaik saka ka nevar mani sagaidīt, ka mīl utt.. citreiz tā forši parunājam, pasmejamies utt.. sūta man regulāri bildes un kad bija ciemos arī ar seksu viss bija kārtībā..

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Šķiet ka mani krāpj.

Post by Tērauds » Sun Nov 05, 2017 12:47 pm

Ko nozīmē tavs ''krāpj''? Tas, ka komunicē ar citiem čaļiem vai tas, ka ar viņiem guļ?
Tur pat celmam ir skaidrs, ka viņai ir sarakstes, kuras viņa baidās tev rādīt. Smukām meitenēm vienmēr apkārt lidinās visādi džeki, it īpaši KOJĀS!

Visticamāk viņa viņa nav pārgulējusi ar kādu citu, jo tad krasi manītos jaunas meitenes attieksme pret tevi (nezvanītu, komunikācija pazustu, visas atbildes būtu vēsas). Bet tas, ka viņai varianti ir - pašsaprotami.

Tu esi prom, viņa ir pieradusi pie vīrieša uzmanības un klātbūtnes. Logiski, ka viņai patīk, ja viņai simpātijas sāk izrādīt apkārt esošie džeki. Un veidojas kkādas sarakstes, kuras tavām acīm labāk neredzēt :D

Es domāju, ka viņa tev slīd ārā no rokām un tas ir tikai laika jautājums, līdz viņa aizies pa kreisi, ja nekas nemainīsies.
P.S. TIk nesāc darīt muļķības - neskrien atpakaļ uz LV pirms sava noteiktā termiņa tikai vecenes dēļ. Tas tik sliktāk visu padarīs

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sun Nov 05, 2017 2:38 pm

Pamēģini lēnām griezt nost sarakstes. Pazūdi uz ilgāku laiku ar prom, redzēs kā reaģēs. Ja nereaģēs kā vēletos, tad saprotams ka ir kā ir un būs jāpieņem lēmumi.

Tev vispār priekšā ir reāli labs periods, saprast kas un kā, mainīties, augt, attīstīties. Reāli labi laiki priekšā.

Kojas ir gan elle, es esmu tur bijis, esmu redzējis, pieredzējis un negribu tur atgriesties. :D

Jhony17
Jauniņais

Post by Jhony17 » Mon Nov 06, 2017 9:44 am

Tērauds wrote: Es domāju, ka viņa tev slīd ārā no rokām un tas ir tikai laika jautājums, līdz viņa aizies pa kreisi, ja nekas nemainīsies.
P.S. TIk nesāc darīt muļķības - neskrien atpakaļ uz LV pirms sava noteiktā termiņa tikai vecenes dēļ. Tas tik sliktāk visu padarīs
Ja nekas nemainīsies - tas ir domāts par viņas attieksmi?

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Mon Nov 06, 2017 12:51 pm

Principā... tavu attieksmi.
Galvenais tik nesāc krist panikā un nebombī viņu ar ziņām un neraudi pa telefonu :lol:

Dari kā t.r. saka - norauj komunikāciju. Ja viņa sāks panikot, tad ir tīri OK cerības, ja viņa neko nedara, tad jau labu laiku kā esi viņu pakāsis....

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Mon Nov 06, 2017 4:25 pm

Mani skolnieki pareizi te visu saka. Nav ko piebilst.

Jhony17
Jauniņais

Post by Jhony17 » Mon Nov 06, 2017 6:28 pm

Oky. Paldies, pamēģināšu un tad skatīšos reakciju.

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sat Nov 11, 2017 7:22 pm

Topika autor, ir kas mainījies pa šo nedēļu?

Jhony17
Jauniņais

Post by Jhony17 » Sun Nov 12, 2017 9:23 am

t.r. wrote:Topika autor, ir kas mainījies pa šo nedēļu?
Šķiet ka nekas nemainās. Reizēm viss ir labi, reizēm liekas, ka viņa ir tāda vienaldzīga. Nevaru saprast situāciju..

Jhony17
Jauniņais

Post by Jhony17 » Sun Nov 12, 2017 9:33 am

Jhony17 wrote:
t.r. wrote:Topika autor, ir kas mainījies pa šo nedēļu?
Liekas, ka laikam viņa sāk kļūt vienaldzīga..

Post Reply