Galīgi neiet

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
GH0ST
Puišelis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Galīgi neiet

Post by GH0ST » Thu Feb 22, 2018 11:46 pm

Mani Brazīlijā Los Zetas nolaupīs un prasīs senčiem izpirkuma naudu. NOPE.jpg. Vai arī izbesīsies, ka mēģinu koļīt viņu meitenes un atšķaidīs mani. Ārzemnieki brauc TIEŠI uz Austrumeiropu, lai koļītu foršas meitenes. Tāpēc valsts jau ir īstā, kur esmu piedzimis. Ja te nevar atrast laimi, tad jau nekur.
Bet pēc visa tevis teiktā esmu diezgan pārliecināts, ka tu neapzināti kaut ko komunicē, kas sievietes atstumj. Grūti gan pateikt, kas tieši ir tas, jo caur forumu to tā nepateiksi.
Visdrīzāk tās ir ekspektācijas, ilgas un gaidas pēc rezultāta. Tātad trūkst outcome independence.
Kā Kiko ieteica, pamēģini uzsākt sarunu sarunas pēc. Bet galamērķa. Un dari to bieži. Pamēģini iegūt sievietes kā draugus. Uzturoties sieviešu sabiedrībā tev palīdzēs atslābināties un neiespringt. Varbūt jau, ka esi ļoti neiesprindzis caur to visu praktizēšanu, bet vajag, lai attieksme uzlabojas. Kas tieši attieksmē...grūti teikt. Bet ja būtu tavā vietā, es sāktu tur.
Ok, mēģināšu atrast sociālus saviesīgus pasākumus, kur iespējams tāpat vien komunicēt ar pretējo dzimumu.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Wed Mar 07, 2018 12:18 pm

Tu esi needy, tur arī slēpjas problēma.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed Mar 07, 2018 4:08 pm

Kapteinis wrote:
Wed Mar 07, 2018 12:18 pm
Ja viņš būtu needy , tad goldigeres tik tā ar viņu draudzētos. Jo pēc viņa vārdiem viņam piķis nav problēma

RolandsI86
Puišelis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986

Post by RolandsI86 » Thu Mar 08, 2018 12:49 am

Baller wrote:
Wed Mar 07, 2018 4:08 pm
Kapteinis wrote:
Ja viņš būtu needy , tad goldigeres tik tā ar viņu draudzētos. Jo pēc viņa vārdiem viņam piķis nav problēma
Tieši skatījos semināru par šo tēmu, kur ļoti slavens cilvēks (neminēšu vārdu) runāja par šo tēmu.
Isi sakot - ja vecis mājās onanē, tad viņš zaudē vīrišķo enerģiju. Kas notiek tālāk?
Viņš sāk smuki ģērbties, smuki izskatīties un piedevām paliek stulbs (tas ir zinātniski pierādīts) un savā stulbumā sāk domāt, ka sievietēm jāreaģē uz smuku/dārgu apģērbu un pašām jāmetās virsū. Bet normāla sieviete to nekad nedarīs, jo tā nav viņas būtība, jo vīrietis ir mednieks.
Tātad risinājums ir viens - topika autoram jābeidz onanēt mājās, un jau pēc pāris nedēļam sāks uzlaboties rezūltāti un pēc mēneša iespējams būsi jau precējies! :D
I know I can

GH0ST
Puišelis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989

Post by GH0ST » Fri Mar 09, 2018 2:13 am

RolandsI86 wrote:
Thu Mar 08, 2018 12:49 am
Baller wrote:
Wed Mar 07, 2018 4:08 pm
Kapteinis wrote:
Tieši skatījos semināru par šo tēmu, kur ļoti slavens cilvēks (neminēšu vārdu) runāja par šo tēmu.
Isi sakot - ja vecis mājās onanē, tad viņš zaudē vīrišķo enerģiju. Kas notiek tālāk?
Viņš sāk smuki ģērbties, smuki izskatīties un piedevām paliek stulbs (tas ir zinātniski pierādīts) un savā stulbumā sāk domāt, ka sievietēm jāreaģē uz smuku/dārgu apģērbu un pašām jāmetās virsū. Bet normāla sieviete to nekad nedarīs, jo tā nav viņas būtība, jo vīrietis ir mednieks.
Tātad risinājums ir viens - topika autoram jābeidz onanēt mājās, un jau pēc pāris nedēļam sāks uzlaboties rezūltāti un pēc mēneša iespējams būsi jau precējies! :D
"Vīrišķā enerģija" ir pseidozinātne un ezotērika. Vajag konkrētus datus un referenses materiālus pirms un pēc dročīšanas. To var izdarīt nododot asins analīzes, bet īstenībā tas ir fufelis. Vienīgas, kas var ietekmēt, ir tas, ka ja neesi dročījis, tu vairāk karstasinīgi uz tām meitenēm skaties, kas tevi var vairāk dzīt pie viņām. Bet izbadējušies suņi jau arī nevienai nepatīk.
Tad kāpēc zinātniskie eksperimente pierāda pretējo? Kāpēc tie pierāda, ka sievietes vīriešus dārgos uzvalkos un krutās tačkās vērtē kā pievilcīgākus esam?

Kāds ir šī cilvēka vārds un uzvārds, kas runāja seminārā?
un piedevām paliek stulbs (tas ir zinātniski pierādīts)
Kur ir pētījums?
un pašām jāmetās virsū. Bet normāla sieviete to nekad nedarīs, jo tā nav viņas būtība, jo vīrietis ir mednieks.
Neesmu naivs. Zinu, ka sievietes pašas man NEKAD nemetīsies virsū, tāpēc visu iniciatīvu izrādu es, bet viņas mani vnk ghosto. Atbild pāris reizes un tad noignorē, vai ir draugs, vai vnk negrib tikties. Tas ir kā sisties pret mūra sienu. Un es protams sitīšos, jo man nav izvēles, bet ilgtermiņā dauzot mūra sienu ar seju tu sevi vnk nodauzi līdz nāvei. Bet es neredzu alternatīvas.

RolandsI86
Puišelis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986

Post by RolandsI86 » Fri Mar 09, 2018 9:26 am

Vīrišķā enerģija" ir pseidozinātne un ezotērika. Vajag konkrētus datus un referenses materiālus pirms un pēc dročīšanas.
Nu mēģinu Tev dot noderīgus padomus, bet references es nemeklēšu.
Bet izbadējušies suņi jau arī nevienai nepatīk.
Tāpēc jāmācās sevi kontrolēt, jo cilvēks atšķirās no dzīvnieka ar to, ka nevadās tikai pēc instinktiem.
Tad kāpēc zinātniskie eksperimente pierāda pretējo? Kāpēc tie pierāda, ka sievietes vīriešus dārgos uzvalkos un krutās tačkās vērtē kā pievilcīgākus esam?
Es nevienā brīdī neesmu teicis, ka labi ģērbties, braukt ar dārgu auto, dzīvot luksusa apartamentos ir kaut kas slikts un protams, ka statuss arī daudz nozīmē, jo sieviete redz, ka vīrietis māk dzīvē panākt to ko vēlās.

Tas bija domāts tādā kontekstā, ja vīrietis sāk koncentrēties uz savu izskatu pārāk daudz - tad tas par labu nenāk.
Neesmu naivs. Zinu, ka sievietes pašas man NEKAD nemetīsies virsū, tāpēc visu iniciatīvu izrādu es, bet viņas mani vnk ghosto. Atbild pāris reizes un tad noignorē, vai ir draugs, vai vnk negrib tikties. Tas ir kā sisties pret mūra sienu. Un es protams sitīšos, jo man nav izvēles, bet ilgtermiņā dauzot mūra sienu ar seju tu sevi vnk nodauzi līdz nāvei. Bet es neredzu alternatīvas.
Šobrīd Tu pats saki, ka neredzi alternatīvas, bet pārējo viedokļus noliedz arī. Mēģini uzklausīt pārējos un "think out of the box".
I know I can

Post Reply