partrauktais dzimumakts, jusu viedokli un pieredze no savas dzives.

Tas nav tikai "iekšā un ārā" Atklāj jaunu pasauli
Post Reply
nymphomaniac
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 28 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

partrauktais dzimumakts, jusu viedokli un pieredze no savas dzives.

Post by nymphomaniac » Sun May 07, 2017 7:10 pm

Sveiki, velejos dzirdet citu virieshu viedokljus par sho, cik reali jus zinat personigi cilvekus(nevis interneta lasito) kuri ir iekritushi piekopjot tadu metodi un cik tas ir reali, ja netiek beigts iekshe, ka ari ja kadreiz tiek darits vairakas reizes pec kartas tiek ieturetas tiribas lietas(aiziets pa mazam, un nomazgashana) - ka ir ar to, ko stasta tantes, ka pietiek ar pili, ka ari virieshu spermotozoidu klatbutne skidruma ko vinhi izdala seksa laika utt.
pats principa tikai tadu esmu piekopis jau 6-8 gadus, ar patstavigam seksa partnerem, nekad nekadu problemu nav bijis, jautajums uzcepas tadelj ka tagadejai nezinu kadu iemeslu delj MR bija normali tikai vienu dienu, pec tam jau taka uz beigam gaja un izdalijumi bija maz(kaut ari sakas tad kad vaig ar visiem simptomiem)... kaut ari lidz shim vinhai ta nekad nav bijis.
ka reali ir?!

paldies, par atbildem!

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: partrauktais dzimumakts, jusu viedokli un pieredze no savas dzives.

Post by t.r. » Mon May 08, 2017 7:08 am

Izklausās varbūt smieklīgi, bet es visu dzīvi esmu piekopis tikai tā saucamo pārtraukto dzimumaktu. Man likās ka tā dara visi čaļi, bet izrādas ka nē.
Man nekad, nekad dzīvē nav bijušas problēmas ka sieviete varētu būt stāvoklī vai kas tāds. Tiesa, ir bijuši gadījumi, kad sieviete melo ka ir stāvoklī, lai būtu attiecības. kā arī ir bijuši gadījumi kad lūdzas lai beidzu iekšā, jo grib bērnu no manis. Jā, gājis visādi, bet nekad nav bijis tā, ka man būtu jāstreso vai beidzu iekšā, vai nē.

Es nekad nevarēju saprast kad lasu vai kad man čaļi ir teikuši ka ir iekrituši, beiguši iekšā utt. Vienmēr likās tas man nesaprotami un...stulbi.

nymphomaniac
Jauniņais
Dzimšanas datums: 28 Mar 1989

Post by nymphomaniac » Mon May 08, 2017 7:11 pm

t.r. wrote:Es nekad nevarēju saprast kad lasu vai kad man čaļi ir teikuši ka ir iekrituši, beiguši iekšā utt. Vienmēr likās tas man nesaprotami un...stulbi.
paldies par atbildi, bet Tu esi to dzirdejis no pazistamiem chaliem, ka kads pie pilna saprata nav neko beidzis ieksha, bet ir iekritis?! es personigi nee, mekleju varbut kads ir! tas interese vissvairak :)

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Tue May 09, 2017 1:07 pm

Pārtrauktais dzimumakts ir laimes spēle. Var gadīties, un var arī negadīties. Neesmu zinātniski izglītots, bet vienkāršos terminos runājot - katram vīrietim un sievietei ir sava saderība. Vieniem tā ir lielāka, citiem mazāka. Tāpēc jau ir visi tie gadījumi, ka pāris nevar ieņemt sīko, kaut gan abi to ļoti grib. Beigās izšķirās, un čalim/meitenei jau ar nākamo sanāk uzreiz ar pirmo reizi. Tā var būt.
Ja jūs, nymphomaniac un t.r., abi tādus piekopjat ilgu laiku ar savām partnerēm, tad es izteiktu pieņēmumu, ka neesat vienkārši trāpījuši uz īsto meiteni, vai arī jūs esat spējuši sevi ļoti labi nokontrolēt, bet par to es ļoti šaubos, jo pēc idejas pietiek pat ar to šķidrumu, kas mazliet izšļācas seksa laikā pirms ejakulācijas, lai sieviete paliktu grūta.

Man ir zināmi gadījumi, kad ir sanācis arī nešaujot trāpīt mērķī.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils

Post by biete » Tue May 09, 2017 3:53 pm

Mans radinieks manā vecumā pirms 7 gadiem padarīja grūtu savu studiju laika draudzeni ar prezervatīvu...
Tagad protams "ģimene" ar 2 bērniem. :)

AZ777
Jauniņais
Dzimšanas datums: 27 Feb 1993

Post by AZ777 » Thu May 11, 2017 6:57 pm

Es arī 6 gadu aktīvas dzimumdzīves laikā izmantojot pātrauktu dzimumaktu 90% seksa aktos neesmu saskāries ar nekādām problēmām. Tīri matemātiski no manas personīgās pieredzes ar 50+ dažādām partnerēm bez aizsargāšanās izriet, ka varbūtība palikt meitenei stāvoklī no pārtraukta dzimumakta ir viennozīmīgi mazāka par 0.1%. Turpretī, 3x ir gadījies beigt meitenē, jo prezeratīvs pārplīsa un braucu pirkt kontracepciju. Uzskatu, ka prezervatīvu ražotāji ir pietiekami ietekmīgi, lai popularizētu sabiedrībā uzskatu, ka pārtrauktais dzimumakts agri vai vēlu beigsies ar seksu un visādā ziņā pārspīlēt riska faktorus.

Otrkārt, man ir būtiskas aizdomas, ka "paziņu" un "draugu" gadījumi neatbilst 100% patiesībai. Esmu ļoti skeptisks pret n-tajiem stāstiem, ko esmu dzirdējis par palikšanu stāvoklī ar kontracepciju, prezervatīviem utt. Jautājums pārdomām, ja džeks nejauši beidz meitenē un atstāj visu kā ir, bet meitene paliek stāvoklī, vai viņš atklāti atzītu, ka bija tik tizls, ka beidza iekšā, kad jautā, vai bērns bija plānots? Man būtu, katrā ziņā, neērti.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990

Post by Tērauds » Thu May 11, 2017 10:58 pm

Man kā t.r. - biju domājis, ka visi čaļi dod bez gumijas un mēģina izvilkt laikā :lol:
Pa savu ne cik pārāk garo dzīvi man ir bijušas 6 pastāvīgās partneres, ar kurām esmu nodarbojies ar seksu bez gumijas. Un neviena nav palikusi grūta. Pārējām, sporta partnerēm, protams, tikai gumija, jo nekad jau nevar zināt, ar cik vēl čaļiem viņas sporto un vai izsargājās...

Īstenībā es eju vēl tālāk - ja meitenei ir diezgan precīzs MR cikls, tad 3 dienas pirms ''sarkanās armijas iebrukuma'' nekautrējos laist iekšā. Un still neviena grūta nav palikusi.
Stāvoklī palikt ar nemaz nav tik vienkārši, kā visi to iedomājās. Olšūnai ar jābūt auglīgajā ciklā un spermatozoīdam ir jābūt padzīvojušam kulē ar ilgāk par 2 - 3 sutkām, lai viņš būtu pietiekami žiperīgs un spētu ielīst olšūnā.

Pats uz savu galvu šādas avantūras neesmu izdomājis. Paveicās, ka pirmā pastāvīgā partnere mācījās medicīnu un mani pavilka uz šādām lietām. Neesmu dakters, bet ja daktere saka, ka šitā ir droši un pati parakstās uz to, tad man der :lol:

P.S. vienmēr pastāv iespēja, ka kaut kas nenotiks pēc plāna.

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Fri May 12, 2017 4:43 pm

biete wrote:Mans radinieks manā vecumā pirms 7 gadiem padarīja grūtu savu studiju laika draudzeni ar prezervatīvu...
Tagad protams "ģimene" ar 2 bērniem. :)
Vai meitene paņēma prezi un salaida sev iekšā. Pēc tam atteicās taisīt abortu. kam negadās :)

Būtībā, ja izvelc ārā un kāds ml ir noplūdis, tad tas neko nemaina, jo ir sperma un ir "precum" sķidrums, kas ir caurspīdīgs un (pārsvarā) nesatur spermatozoīdus.
Takā tā lieta strādā bez sekām. Jāskatās tik izsargāties no slimībām ar nepazīstamām partnerēm.

Post Reply