daygame, nightgame nestrādā!

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: daygame, nightgame nestrādā!

Post by t.r. » Tue Mar 29, 2016 12:40 pm

Es ieteiktu labāk izlasīt kādu grāmatu par psiholoģiju un vēl kādu par pašizaugsmi, sevis atrašanu.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Tue Mar 29, 2016 5:39 pm

Ja tu vēl joprojām pie dāmas iesi, kā pustukša krūze, kura gaida piepildījumu, kura gaida atzinību, ka tu esi labs gana
Bet, kā gan meiteņu uzrunāšana uz ielas varētu būt kautkas cits? Es vienkārši neredzu kā tas ir iespējams :)
Tas ir iespējams tad, kad tavs iemesls iet pie sievietes ir nevis: "o, man ir jadabu no taas chikses telefona nr. lai varu palielities draugiem", bet gan "ta meitene ir tik skaista un es vinai gribu to pateikt." Taalaak jau viss vai nu notiks vai nee, bet galvenais ir priecatis par abiem iznaakumiem. Buut lamigam neatkariigi no taa vai tev iedod nr vai ne.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

kkk
Jauniņais
Dzimšanas datums: 21 Mar 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Post by kkk » Tue Mar 29, 2016 11:04 pm

Kapteinis wrote:
Tas ir iespējams tad, kad tavs iemesls iet pie sievietes ir nevis: "o, man ir jadabu no taas chikses telefona nr. lai varu palielities draugiem", bet gan "ta meitene ir tik skaista un es vinai gribu to pateikt." Taalaak jau viss vai nu notiks vai nee, bet galvenais ir priecatis par abiem iznaakumiem. Buut lamigam neatkariigi no taa vai tev iedod nr vai ne.
Tieši tā, bet tā jau ir savu jūtu izpaušana....es to negribētu saukt par standartu p1ck-up kompānijās :mrgreen:
Ja cilvēkam māca kādai pieejai jābūt pret meiteni un kādi sarunu veidi ir visefektīvākie tad viņš tieši tiek maldināts. Viņš ir iemācījies virspusēji kā uzvesties, kautgan vienīgā viņa problema bija nespēja atvērties...

GHOST
Jauniņais
Dzimšanas datums: 23 Nov 1989
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by GHOST » Wed Nov 23, 2016 2:40 am

Esmu pārliecināts, ka tam vecim video nekāds savaldzināšana nestrādās. Tīri reāli.

Torek
Jauniņais
Dzimšanas datums: 24 May 2018
Pilsēta: Limbaži

Post by Torek » Thu May 24, 2018 10:50 am

nauda ir viss, jūs zināt. Ar šiem noteikumiem. Jo vairāk naudas jums ir vairāk meiteņu jums ir. Šī vietne palīdzēs sms kredits .

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Fri May 25, 2018 10:50 am

Torek wrote:
Thu May 24, 2018 10:50 am
nauda ir viss, jūs zināt. Ar šiem noteikumiem. Jo vairāk naudas jums ir vairāk meiteņu jums ir. Šī vietne palīdzēs sms kredits .
vecīt, ja nodarbojies ar trafika arbitrāžu, tā tas nenotiek. :)))

GH0ST
Puišelis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989

Post by GH0ST » Wed Jun 20, 2018 10:22 pm

Torek wrote:
Thu May 24, 2018 10:50 am
Nav taisnība. Man ir daudz naudas, bet meitenes sāka parādīties tikai, kad pamainīju attieksmi. Un naudu uz viņām netērēju vispār daudz, randiņā uzsaucu saldējumu varbūt un viss.

Post Reply