Shave

Personiskā izaugsme.
Post Reply
janisv5th
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 23 Oct 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Shave

Post by janisv5th » Wed Sep 24, 2014 9:24 pm

Labvakar kungi!

Jautājums par katra vīrieša, ja ne ikdienu, tad svarīgu dzīves sastāvdaļu jau noteikti- par skūšanos.

Jau no laika gala, kad sāku skūties (kopš sāka rasties nepieciešamība pēc skuvekļa- ap 15-16 gadu vecumu), daru to reizi 7-8 dienās, ar retiem izņēmumiem kad to daru vēl retāk (tas ir cits stāsts).
Ne jau tamdēļ, ka slinkums, bet bārda man piestāv, kamēr nav atlaists ilgāk par iepriekš minētājām 7-8 dienām, un to es dzirdu no apkārtējiem/-ām.

Šobrīd apsveru domu sākt skūties katru rītu, jo aptuveni 3-4 dienas pēc skūšanās bārda ir diezgan asa, un meitene sūdzās, ka es viņu skrāpēju. Viņai šad tad uzmetās kāda aukstumpumpa uz lūpas un es to noskrāpēju ar bārdu. Domāju, ka arī seksa laikā, dodoties uz meitenes lejas daļu, tas izraisa ne pārāk patīkamas sajūtas, tāpēc dažreiz viņa mani velk atpakaļ.

Skūties katru rītu, man tas nemaz nebūtu apgrūtinājums, bet problēma tajā, ka āda laikam ir pieradusi pie tā, cik bieži saskaras ar skuvekli. Ja es skujos biežāk kā reizi 6 dienās man uz sejas un, galvenokārt, kakla parādās izsitumi, mazas pumpiņas, un āda ļoti sūrst un sāp, un sadzīst tikai pēc kādām 3 dienām.

Kādi padomi?
Paldies.

P.S. Sen nav sanācis neko ierakstīt forumā, bet aci šeit iemetu šad tad. Kādā brīvākā brīdī uzrakstīšu kā man forums palīdzējis un kas mainījies manā dzīvē.
There are only two ways- you're getting better, or you're getting worse!

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Shave

Post by Baller » Thu Sep 25, 2014 6:44 am

nedzen. :D

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde

Post by Kapteinis » Thu Sep 25, 2014 10:43 pm

Man bija līdzīgi - skuvos ik pēc 3 - 4 dienā, līdz intervālu samazināju tik tālu, ka tagad skuvos katru dienu jeb pareizāk - vakaru. Man no sākuma arī izmetās tās pumpiņas (galvenokārt ūsu rajonā), bet ar laiku āda pierada un tagad jau ir viss ir ok. Varbūt pamēģini pameklēt kādu speciālu pēc skūšanās losjonu, kas nomierina ādu?
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Robis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Jan 1987

Post by Robis » Tue Jan 27, 2015 12:11 pm

Palasi par Safety razors - Image

Tie ir skuvekļi, ko izmantoja agrāk, pirms ražotāji saprata, ka izdevīgāk ir ražots sarežģītus skuvekļus ar maināmiem kartridžiem.

Internetā atsaukmes ir ļoti labas un saka, ka daudz labāk kā parastie skuvekļi.

Es pats skujos ar Shavette - Image
Bet tas ir vairāk aktuāli tad, ja gribi labi koptu bārdu. Shavette ir labākā opcija, ja vēlies veidot precīzas līnijas bārdai

bambauskis
Jauniņais
Dzimšanas datums: 08 Feb 1989
Pilsēta: Preiļi

Post by bambauskis » Fri Mar 03, 2017 2:56 pm

ar to bārdas nazi nav tā, ka ar viņu var pats sev diezgan nepatīkami iegriezt?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sun Mar 05, 2017 11:19 am

bambauskis wrote:ar to bārdas nazi nav tā, ka ar viņu var pats sev diezgan nepatīkami iegriezt?

Jā, tā ir. Tas ir viskrutākais bārdas skūšanas veids, bet arī visbīstamākais, jo tāpēc jau to sauc par bārdas nazi - Tu būtībā skujies ar naža asmeni.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

teaser
Jauniņais
Dzimšanas datums: 05 Apr 1983

Post by teaser » Mon Mar 06, 2017 3:26 pm

man sarkanumi un pumpas metās, no nepareizām putām un no nepareiza skūšanas virziena. Pamēģini putas ar Aloe Vera un skuj pa bārdas augšanas virzienu nevis pret spalvu. Ja vajag super gludu skuvumu, tad labāk divreiz pa virzienu noskuj, nekā vienreiz skrāpē pretējā virzienā..

bumbiers0072
Jauniņais
Dzimšanas datums: 16 May 2017

Post by bumbiers0072 » Tue May 16, 2017 1:08 pm

Piekrītu TEASER. viņš saka taisnību.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat May 20, 2017 8:04 pm

teaser wrote:man sarkanumi un pumpas metās, no nepareizām putām un no nepareiza skūšanas virziena. Pamēģini putas ar Aloe Vera un skuj pa bārdas augšanas virzienu nevis pret spalvu. Ja vajag super gludu skuvumu, tad labāk divreiz pa virzienu noskuj, nekā vienreiz skrāpē pretējā virzienā..

Nu es varu personiski kaut vai 5x skūt "pa spalvu" - tāpat nekas nav labāks par pretēji augšanas virzienam, bet nu pieņemu, ka tas no bārdas ir atkarīgs.

Post Reply