skūpstīšanās

Galvenās sarunas nepieredzējušiem.
Post Reply
McGregor
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 10 Dec 1995
Pilsēta: Saulkrasti
Attiecību stāvoklis: In a relationship

skūpstīšanās

Post by McGregor » Fri Apr 04, 2014 3:26 pm

Kad būtu vispiemērotāk noskūpstīt meiteni? Kuros brīžos , momentos?

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: skūpstīšanās

Post by Seducer » Fri Apr 04, 2014 5:24 pm

Tad kad tu "ķīmiju" jeb kaisli starp sevi un meiteni sajūti.

MKJ
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1992

Post by MKJ » Sun Apr 06, 2014 8:40 pm

Kad sagribas, tad arī skūpsti. Ko tur gaidīt? :D

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis

Post by Zuljeens » Fri Jun 13, 2014 6:53 pm

Ilcis wrote:atvadoties! :)
Lol?
Kurš dod uz atvadām buču.. Tikai vienu ?
Jācenšas pēc iespējas lielāku fizisku kontaktu izveidot pirms skūpsta.. Maksimāli fokusējies uz skūpstu pēc iespējas ātrāk, ja tas ir tavs mērķis.
Tu viņu iesildi līdz tam brīdim..
Ja prosta noskūpstīsi bez iepriekšējiem mājieniem, un fiziska kontakta, viņa sabīsies ja nebūs pietiekamas simpātijas, un nebūs pieradusi pie tā, ka skaries visur kur gribi.
Your eyes look amazing with this moon light

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Baller » Sun Jun 15, 2014 7:02 pm

ja teiksim futbolaa ir jaunie talanti, tad bez shaubaam zjuleenu vareetu piedeevet kaa jauno talantu savaldzinaasanaa! :-D Taisi daygeimus ar sleepto kameru, buutu interesanti paskatiities :-D

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis

Post by Zuljeens » Mon Jun 16, 2014 11:51 am

Baller wrote:ja teiksim futbolaa ir jaunie talanti, tad bez shaubaam zjuleenu vareetu piedeevet kaa jauno talantu savaldzinaasanaa! :-D Taisi daygeimus ar sleepto kameru, buutu interesanti paskatiities :-D

Ak tu rezgalis! :D
Your eyes look amazing with this moon light

Robis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 14 Jan 1987

Post by Robis » Thu Jan 22, 2015 11:22 pm

Ņem vērā
Mana atbilde ir par randiņiem
Runa nav par meitenēm, kas ir satiktas klubā, jo klubu spēle nav mans lauciņš. Vienīgi gadījumos, kad klubā iepazīstos ar meiteni un satieku viņu citā vidē pēc tam.

Ko daru es?
Ja jūti, ka saruna jau ir pietiekami atklāta un seksuālā, meitene jau ir gatava skūpstam.
Vari ilgāku laiku skatīties viņai acīs vai uz lūpām, tajā laikā domājot par skūpstīšanos.
Iespējams, ka vienā brīdī viņa paprasīs par tavu skatienu.
Neatkarīgi no tā vai paprasa vai nē, var uzdot dažādu jautājumus
"Kā tu reaģētu, ja es mēģinātu tevi noskūpstīt?"
Tipiskas atbildes. Ja atbilde nav negatīva - go for it.

"Tu gribi, lai es tevi tagad noskūpstu?"
Jā - go for it
Varbūt - go for it
Ilga pauze - go for it

Loģika aiz tā

Tā daru es. Nav gadījusies negatīva pieredze, bet

Es neeju uz skūpstu ātri, vispirms es izveidoju dziļu kontaktu un vidi, kurā brīvi runājam par kaut kādā mērā tuvām vai seksuālām tēmām.
Es ļoti maz izmantoju pieskārienus. Burtiski - pieskārienus un skūpstus sāku izmantot krietni pēc tā brīža, kad tas var radīt neertas situācijas.

Kāpēc es tā daru?

Ja skūpsts būs par ātru, meitene var sajusties viegla un nobloķēties vai ar tevi vairs netikties. Tāpēc es cenšos neskūpstīties situācijās, kad uzreiz nevaru iesākto novest līdz galam.
Skūpsts man neko papildus nedod. Mēs abi zinam par ko ir runa, mēs abi spēlējam spēlīti. Skūpsts spēli izbeidz un pārved pie darbiem. Labāk pie darbiem ķerties tad, kad jūs esat vidē, kur meitene ir gatava ar tevi pārgulēt. Manā gadījumā - pirmais skūpsts būs pie manis dzīvoklī, visticamāk jau sēžot uz manas gultas.

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Fri Jan 23, 2015 9:30 am

Hmm...
Nezinu, ko tik daudz ieciklēties uz to skūpstīšanos. Manuprāt, ja tas ir pirmais randiņš, tad būtiskākais ir saprast vai tā meiča vispār Tev patīk un ir patīkami/brīvi ar viņu būt kopā tajā mirklī. Ja tā ir, un jūties brīvi un nepiespiesti, tad arī distances barjera vienam no otra pazudīs un radīsies ntās iespējas iebāzt savu neķītro mēli viņas mutē (liekas, ka dažiem tas ir svarīgākais, ko izdarīt randiņā). Atceries, ka runa nav tikai par Tevi, runa ir arī par viņu un to, ko viņa domā. Iespējams, ka viņa jau pirmajās piecās minūtēs ir izlēmusi, ka Tu viņai nepatīc un viņa tikai gaida pieklājīgāko mirkli, lai no Tevis notītos. Tādā gadījumā visnotaļ nepalīdzēs ne tur kādas acīs skatīšanās, pauzes, iesildīšanas utt. Plus, ja visu laiku 'būsi ieciklējies uz to skūpstu, tad būsi stīvs un ķermeņa valoda Tevi nodos un meiča to nolasīs. Tā kā es iesaku, nedomā ne par kādiem skūpstiem un pārējo, atbrīvojies un labi pavadi laiku, ja abi jutīsieties brīvi, tad dabiski pienāks arī moments, kad varēsi pāriet pie sava skūpsta, jo arī meiča to vēlēsies utt..
Veni vidi vici

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984

Post by Uldis » Fri Mar 20, 2015 5:44 pm

guru45 wrote:Kad būtu vispiemērotāk noskūpstīt meiteni? Kuros brīžos , momentos?
Sorry par novēlotu atbildi.

Manuprāt skūpstīt meiteni vajadzētu pirmajās satikšanās sekundēs. (Bet uz vaiga).
Ideāli, ja tas tiek darīts vienlaicīgi ar rokasspiedienu (protams, ne tādu kā vīriešiem, kad spiež roku).

Satikāties, sasveicinājāties, bucha uz vaiga (jau pirmais kontakts rokā), parasti no ta vai nu mulst vai nu neizrāda nekādu reakciju.

Ja runa ir par konkrēti skūpstu, tad ne vēlāk, kā randiņa vidū, jo tad Jums būs vēl kāds laiks satuvināties. Ja atliek skūpstu uz randiņa beigām, nepieredzējušiem vīriešiem varētu būt un kāpināties manāms uztraukums un stress par to (kad man viņu skūpstīt, kā to izdarīt, a kas būs ja viņai nepatiks, ja atraidīs, ja iepļaukās, ja negribēs un tml. domas un šaubas, kas parasti varētu nākt prātā).

Tā kā "just do it" un jo ātrāk vari nonākt līdz tam jo labāk. - Protams, pirms tam pareizi nonākot līdz tam un satuvinoties. Kā to izdarīt un kā, - tas jau jāskatās padziļinātāk.

Ja kādi jautājumi - droši raksti. --->
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Post Reply