Page 1 of 1

Masturbācija

Posted: Mon Jul 17, 2017 6:55 am
by Puisis
Sveiki.
Man tāda lieta, ka pienācis laiks masturbēt. Iesakiet, ko lietot. Kādu eļļu vai krēmu... Jāņem vērā, ka esmu pusaudzis un nevaru tā vienkārši staigāt pa drogām un pirkt masrurbācijas eļļas... :D
Ko jūs lietojāt, kad sākāt masturbēt??

Paldies..

Re: Masturbācija

Posted: Mon Jul 17, 2017 10:06 am
by teaser
Pamēģini ar Tobasco mērcīti!

Re: Masturbācija

Posted: Wed Jul 19, 2017 10:57 pm
by MGTOW
Būtībā, nevajag neko lietot, jo arī masturbācija ir lieka darīšana. Tā atņem spēku un padara Tevi introvertu. Tāpat neizstrādājās feremoni un Tu nepiesaisti mātītes. Izsktaies tāds lūzerīgs. Ar laiku tas jau sačakarēs smadzenes tā, ka nevarēs saprast no kā ir depresija, nespēks un kādēļ nekas vairs dzīvē neinteresē. Un kādēļ neko nesasniedz.

Masturbācija un porno pārāk aktīvi stimulē smadzenes (vairāk pat par heroīnu), kas padara Tevi nejūtīgu un neuzmanīgu pret apkārtējiem. Bremzē pelēko šūnu attīstību.
Varbūt kamēr jauns ir forši domāt, ka viss pohuj, bet vispār jau ir interesantāk dzīvot līdzi un pamanīt daudzas detaļas.
Māksla ir paturēt to sulu visu sevī. Jo tajā ir tādas minerālvielas, kuras grūti uzņemt ar pārtiku pietiekošā apjomā (ne neispējami). Cinks, varšs, īpašas olbaltumvielas.

Arī sex katru dienu padarīs Tevi par sliņķi. Tākā visu ar mēru. Neesi pirmais, kas nogribējies. Ja citi var savaldīt savu sexdrive, tad Tu ar vari. :)

#nofap490
info:
izcilas personības, kas praktizēja nofap:

Re: Masturbācija

Posted: Thu Jul 20, 2017 11:43 am
by t.r.
Multivitamīni + ja vajag, nedaudz ķirbja sēklu klāt un dročī uz nebēdu.

Re: Masturbācija

Posted: Thu Jul 20, 2017 4:30 pm
by MGTOW
t.r. wrote:Multivitamīni + ja vajag, nedaudz ķirbja sēklu klāt un dročī uz nebēdu.
Un tādā veidā var atgūt minerālvielas, bet kā ir ar dopamīnu?
To var tikai saglabāt, ja smadzenes netiek bieži un tik spēcīgi kairinātas.
Masturbēt var, bet labāk to darīt 1x nedēļā vai pat divās. Un ja ir grūti ieturēt tādas pauzes, tad tas nozīmē, ka ir atkarība un tad labāk pārtraukt uz 90 dienām, vismaz, jo tā ir vieglāk nenofeilot (mērķis bez konkrētām nostādnēm vairs nav mērķis).

Tāpat jāsprot, ka dračījot zaudē daudz enerģijas un tādēļ Tev jāguļ pa nakti ilgāk, nekā ja Tu to nepraktizē. Tas nozīmē, ka arī būs vairak enerģijas citām lietām - sasniegt vairāk ko dzīvē.

Teciens, ka masturbācija padarīs Tevi aklu ir patiess, tik tas masturbācijas aklums izpaužas nespējā koncentrēties un uztvert lietas.

Re: Masturbācija

Posted: Fri Feb 23, 2018 12:09 pm
by Puisis
Wow. Izskatās, ka dažiem te ir naidīga nostāja pret onanēšanu!! :lol:
Bet nu, manuprāt, ir nepareizi teikt pusaudzim, ka ja viņš masturbēs, tad pārvērtīsies par lūzeri... Tā tomēr ir sevis izzināšana. Pats to agrāk darīju kādas trīs reizes nedēļā, bet tagad tikai vienu un patiesībā tas nav tik traki, tikai, mazgājoties dušā, tad no uzbudinājuma neaizbēgt. Pietam es dzīvoju kojās ar kopējām dušām :D :D