Interesanta diskusija!

Nav naudas? Laukā auksti? Par savaldzināšanas paņēmieniem online.

Topic author
Goodless
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jul 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship
Has thanked: 35 times
Been thanked: 24 times

Interesanta diskusija!

Postby Goodless » Fri Sep 27, 2013 2:41 pm

Sveiki biedri! Sen neko neesmu rakstījis sakarā ar to, ka man bija gaužām bēdīgi pēdējos 5 mēnešos ar brīvo laiku, tik vien kā 3-5h miegam darba dēļ. Protams, ka esmu ierūsējis ar savaldzināšanu, jo sanācis arī maz izklaidēties, tik vien kā satikt pāris meitenes, kuras jau bija pazīstamas un izklaidēties, tad beidzot esmu gatavs pievērsties arī pastiprinātāk savaldzināšanai, kā arī atsākt kārtīgi treniņus, tomēr nevaru bez sporta dzīvot, baigi gruzīja šo mēnešus mani tas! Bet ne par to ir stāsts.

Tā kā man ar online seduction pieredze var teikt ir 0, tad nolēmu piereģistrēties iepazīšanās portālā, joka pēc. Ieliku bildes, kas īpaši neizceļās, ir arī kāda amizanta bilde un profila informācija godīga, atklāta. Saitā ir iespēja uzspiest taustiņu, ka vēlās satikt otru personu un abi bijām to izdarījuši. Vēlāk izveidojās interesanta sarakste ar meiteni par atvērta tipa attiecībām, jo man profilā bija tādas norādītas, to es arī vēlējos šeit publicēt un, protams, ka gaidu jūsu viedokli par to.

Atvainojos par savu angļu valodas gramatiku, tā ir zemā līmenī, jo ļoti maz sanāk praksē pielietot un augstskolā māca tikai tehnisko pusi par biznesa tiesībām utml. Labi, ievadiņš ir, nu tad lasām! :D

No sākuma viņa man poliski izlasīja, kaut kā izburtoju:

Iza:
Tīra ziņkārība man lika uzrakstīt tev, vai tiešām piekop atvērta tipa attiecības?

Es:
Hello! I don't understand Polish so well, so maybe you can write in english? Yes I have open relationships.

Iza:
Ohh im sorry i didn`t even think about this..you cannot speak polish my mistake . Ohhh ok you I understand. Didn't you still meet such a girl? I hope I won't drive you mad with my English and you will understand the majority. Maybe U can tell me something interesting about this kind of relationship?

Es:
That's all right! I meet a lot of gorgeous girls, but they behave so unnatural that is what I don't like, it a bit put off by me.
Of course I will understand, my English is not so good too ;D
You want know more my experience with this kind of relationships or as it gets?

Iza:
Everything, wants to know what you would like to say. I am a terribly nosy person.How is your girl thinking about your relationship? Because for me it would be embarrassing. People need much feel free and also meeting with other people. But looking at oneself... I know that there are many frank girls to such acquaintances. I am interesting what such person entering the free association is. It look like for me oneself it I don't know why with such a person not self-confident. Perhaps I am wrong. Everything possible. But the woman needs such a stability sometimes. You are saying that you are searching this one. It is look like she isn`t this person out as if she was one among many and I cannot understand why she want it.

Es:
It was her initiative, because she knew, that I recently divorced and currently I don't want serious relationships, she also. So we decided, to meet other people too! We both simply enjoy great time together, it's not like that we every day meeting new partners behind each other backs, but we have opportunity to meet other people without jealousy and disputes. No, she's very self-confident girl with high requirements and she know, what she expects from men. It's hard to explain!

Jā zinu, ar steigu jāakārto un jāmācās gramatika.

P.S. Kad saņemšu atbildi, tā tiks pilnveidots raksts.

adolfs66
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 15 May 1983
Attiecību stāvoklis: Single
Been thanked: 1 time

Re: Interesanta diskusija!

Postby adolfs66 » Wed Oct 22, 2014 2:24 pm

man liekas, ka aiz tā visa slēpjas kāds vecs gejs, tā viņi parasti dara, iesaku būt uzmanīgam!

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship
Has thanked: 89 times
Been thanked: 191 times

Postby Cristofer » Thu Dec 11, 2014 2:45 pm

carprieks wrote:ļoti labi teikts

Forums nav paredzēts reklāmām, kā tas neaiziet cilvēkiem...
Veni vidi vici

jakubs
Jauniņais
Dzimšanas datums: 02 Sep 1986
Attiecību stāvoklis: Single

Postby jakubs » Thu Sep 22, 2016 2:58 pm

ko viņš reklamē?
Aizdevumu kredītlīnija un jaunākā -Kimbi kredītlīnija