Vīrietis un viņa iekšējais Es

Kāda vīrieša attieksme pievelk sievietes?
Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Vīrietis un viņa iekšējais Es

Post by Kapteinis » Sat Jan 17, 2015 2:12 am

Sveiki, foruma biedri! Gribēju padalīties ar vienu tekstu, kuru no sākuma tulkoju savām vajadzībām, bet tad izdomāju ar to padalīties - varbūt kādam noder. Pabrīdināšu, ka sekos "garš palags", tā kā tie, kuri negrib lasīt vairāk neko par 140 zīmēm, nemaz nesāciet.

Gribēju parunāt par „inner-game[1]” un pievērst uzmanību katra cilvēka vērtībai. (angliski savaldzināšanā to dēvē kā - value)

Image

Mēs bieži dzirdam to, ka viena no panākuma atslēgām attiecībā uz sieviešu savaldzināšanu ir tas, ka mēs nedrīkstam sievietes nostādīt augstāk par sevi (nolikt viņas uz postamenta; mums ir jābūt ar lielāku vērtību nekā viņai; utt. sauciet kā gribiet), bet ne viens nav spējis tā īsti definēt kā to ir iespējams izdarīt.
Kā tad parādīt to, ka esi „high value” persona? Sāksim ar pamatiem.

Katra cilvēka vērtību sastāda divi faktori – Iekšējā un Ārējā Vērtība

Cilvēka Ārējā Vērtība ir viss tas, ko mēs redzam katru dienu. Vīrieša Ārējo Vērtību nosaka, tas kāds ir viņa finansiālais stāvoklis, ar kādu auto viņš brauc, viņa izskats, viņa drēbes vai jebkas cits, pēc kā cilvēki parasti vērtē cits citu. Bet ir viens āķis šai visā. Cilvēka Ārējā Vērtība ir ilūzija. Piekritīsiet, ka seksīgākajai sievietei klubā ir visaugstākā vērtība, bet ievediet viņu telpā ar Viktorijas Sekret modelēm un redzēsiet, ka lomas momentā ir mainījušās.

Es beidzot sapratu...

... ko Breds Pits filmā „Fight Club” bija domājis, sakot: “You are not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You're not your fucking khakis.”

Neviena no šīm lietām, kas it kā piešķir vīrietim vērtību nav reāla. Tie visi ir sabiedrības standarti, kuri mūsu prātos ir iedzīti jau no pašas mazotnes. Un mēs visu dzīvi nodzīvojam tiecoties pēc jaunākas mašīnas, labāka dzīvokļa un visiem citiem noteiktajiem „labas dzīves” standartiem, kurus mums ir noteikuši citi cilvēki.

TU NEESI TAVA MAKA SATURS

Tagad pievērsīsimies vīrieša Iekšējai Vērtībai.

Tava Iekšējā Vērtība esi Tu, tikai bez visas augstāk minētās Ārējās Vērtības drazas. Tīrs un pilnīgs Tu. Visi Tavi uzskati, principi, pamati uz kuriem esi būvējis savu personību – tā ir Tava Iekšējā vērtība.
Iedomājies to šādi: Mēs visi piedzimstam kā baltas lapas. Paskaties uz bērnu un sapratīsi, ko es gribu pateikt.
Bērnam ir patiesa vēlme pēc visiem dzīves labumiem, un viņam nav „ego”, kas kavētu viņu savu velmju piepildīšanā.
Bērni tiecās pēc tā ko grib, vienkārši tādēļ, ka viņi to grib. Viņi nekad nejautā sev banālus jautājumus: „Vai es esmu pietiekami labs?” un „Vai es esmu to pelnījis?”. Viņi vienkārši tiecās pēc tā ko grib.

Lieta tāda, ka mūsu pašu „ego” ar mums spēlējās

Tas būvē barjeru pēc barjeras priekšā mūsu katra patiesajai būtībai un tas vēlās, lai mēs paļautos tikai uz mūsu Ārējo Vērtību, liekot mums uz to tiekties.
„Šie cilvēki domā, ka es esmu kruts čalis, tātad tas nozīmē, ka es esmu kruts čalis”. NEPAREIZI VECAIS. Tu esi kruts čalis, neskatoties uz to, ko šie cilvēki par Tevi domā. Tu esi tas, kas Tu gribi būt!

Vienu reizi es sastapu meiteni, kura man iekrita sirdī. Viņa bija pavisam citādāka nekā visas iepriekšējās maigā dzimuma pārstāves, kuras biju saticis. Viņa bija perfekta. Īsāk sakot - es ļāvos viņas valdzinājumam un pilnībā tiku apburts ar viņu. Es nevarēju noticēt, ka TĀDA meitene kā viņa vispār runā ar TĀDU čali kā es.
Es viņu noliku uz pjedestāla, es biju burtiski kā kucēns visā šī vārda nozīmē. Varētu teikt, ka es no viņas pat baidījos. Ziniet uz cik randiņiem es ar viņu biju? Uz trim. Un tad mūsu ceļi šķīrās.
Patinot laiku uz priekšu, pēc gada, es viņu satiku atkal – viņa man sāka stāstīt kā viņai pa šo laiku ir gājis un es pēkšņi sāku ievērot to, ko agrāk nebiju spējis.

Es ieskatījos viņas acīs...

Un sapratu, ka viņa nekādā ziņā nav citādāka kā es. Lai cik daudzi vīrieši viņai neskrietu pakaļ, vai lai cik vizuāli viņa būtu skaista un pievilcīga, viņa... bija tika meitene. Viņa raud, viņa smejas, viņa ēd un guļ, tāpat kā es. Mēs esam vienādi.
Šeit es sapratu – es esmu „labs gana”, es esmu pelnījis viņu un es no šī brīža atsakos būt par kucēnu.

MĒS VISI ESAM VIENĀDI

Mana vērtība nav lielāka kā Tava. Tava vērtība nav lielāka kā mana. Mana mašīna var būt ātrāka kā Tava, tāpat kā Tavs biceps var būt lielāks kā mans. Viss šis neko nenozīmē. Tā visa ir tikai Tevis paša rūpīgi kopta ārējā izkārtne, kura ir balstīta uz citu cilvēku standartiem un kura neļauj Tavam patiesajam ES spīdēt cauri. Tiec vaļā no sava „ego” un ļauj savai Iekšējai Vērtībai spīdēt.

Neklausies savā „ego” ...

Iedomāsimies situāciju. Tu redzi skaistu meiteni un saproti, ka Tu gribi pie viņas pieiet un uzsākt sarunu. VIENĪGĀ doma, kurai būtu jābūt Tavā galvā tajā momentā vajadzētu skanēt apmēram šādi: „Viņa būs mana!”
No šodienas, NEKLAUSIES sekojošajās domās, kuras ir iesakņojušās Tevī: Es neesmu pietiekami labs; Es neesmu tik bagāts, lai viņa man pievērstu uzmanību; Viņa ir pārāk skaista priekš manis. Nedomā.
Domāšana ir barjera, kura ierobežo Tavu Iekšējo Vērtību no izteikšanās. Iekāre un mīlestība ir vienīgās lietas, kuras spēj atbrīvot Tavu Iekšējo „Es”.

Iekāre = skatoties uz skaistu sievieti, uzdod sev jautājumu: „Vai es viņu gribu? Jā vai Nē”. Ja atbilde ir „Jā”, tad jau momentā, kad esi atbildi izdomājis, Tavas kājas ir jau sākušas kustēties viņas virzienā. Tevi vada kaisle, Tu esi vīrietis kurš nebaidās paņemt to, ko ir iekārojis.

Mīlestība = bez mīlestības, Tev nevar būt iekāres. Vai Tu patiešām mīli sievietes? Vai Tu patiešām mīli dzīvi, kuru dzīvo? Galvenokārt, vai Tu patiesi mīli sevi? Vai Tu jūties gana vērtīgs, lai ņemtu to, ko dzīve Tev piedāvā?

TU NEVARI ZAUDĒT SPĒLĒ, KURU ATSAKIES SPĒLĒT

Šeit rodas jautājums:Kas tad īsti ir atraidījums?

Ja Tavs „ego” ir nolikts sāņus, un Tava patiesā būtība ir vienīgais, ko Tu viņai piedāvā, kur tad šeit ir vieta atraidījumam? Atbilde ir gaužām vienkārša - atraidījumam vietas nav. Atraidījums neeksistē!

Kad Tu esi beidzot atslēdzis savu „ego”, kad Tu esi noteicis savu Iekšējo Vērtību, kad Tu dzīvo saskaņā ar sevi un tuvojies sievietei tikai iekāres un mīlestības vadīts, Tev vairs nav vajadzīgs viņas apstiprinājums tam, ka „Tu esi labs gana”. Tu esi vīrietis, kurš izjūt pievilcību pret pretējo dzimumu un novērtē to – Tu viņai to vienkārši dari zināmu, neatkarīgi no tā vai viņa to pieņems vai nē.
Everyone has the right to invite, just as everyone has the right to refuse.

Vai šis nozīme to, ka tagad visas sievietes būs Tavas? Nē. Bet atraidījums vairs nesāpēs. Tā ir tikai ilūzija, nepatīkamā sajūta, kura rodas – tā ir tikai Tava „ego” reakcija, nevis Tavs patiesais „Es”. Tu nevari atņemt kaut ko kādam, kuram neko nevajag. Un sasodīts – Tu nevari zaudēt spēlē, kuru Tu atsakies spēlēt.

Ko tad man darīt?

Rīkojies.

Rīkojies vadoties pēc savām kaislībām un vēlmēm. Tu ieraugi kaut ko un to iekāro? Ej tam pakaļ!
Uzkāp tai kalnā, pārvari to pārbaudījumu un dabū TO meiteni. Tam Tu biji domāts jau no dabas. Atsakies no standartiem, kurus citi Tevi ir uzlikuši. Atbrīvo savu prātu no „ego” un vienmēr ļauj savam Iekšējam „Es” spīdēt cauri visam.

VĪRIŠĶĪBA

Tagad parunāsim par vīrišķību.

Vienu brīdi es pieķēru sevi pie domas, ka mūsdienu modernās „savaldzināšanas” skolas māca visādas taktikas, metodes un konceptus kā savaldzināt sievieti, bet praktiski neviena vai nu vispār nepiemin, vai tikai virspusēji pieskaras tam, kas ir svarīgs faktors sievietes savaldzināšanā – vīrišķībai.

Kā Tu vari likt sievietei justies sievišķīgai, ja Tu nevari pats sev likt justies vīrišķīgam?

Kas ir kopīgs visiem naturāliem[2] ?
Viņi visi ir ļoti vīrišķīgi.

Vienreiz viens mans draugs man uzdeva interesantu jautājumu. Pēc mūsu sarunas, kad es jau devos mājās, viņš man atsūtīja sms ar tekstu: „Es domāju par to, ko Tu man esi teicis. Es visu mūžu esmu bijis misters sociālais, es nekad neesmu varējis būt dominējošs. Vai es varu palikt tāds, kāds biju līdz šim?”
Mana atbilde viņam bija: „Nē.”

Tātad, kas tieši ir vīrišķība?

Vairumam cilvēku ir radies iespaids, ka vīrišķība ir sava veida agresija. Tā ir pilnīgi pretēja sirsnībai, tai ir nepieciešami lieli muskuļi un testosterona pārplūdums.
Neviens no šiem pieņēmumiem nav pareizs.

Vīrišķība galvenokārt nav jautājums kā iemācīties jaunas rakstura iezīmes, bet drīzāk gan kā atbrīvoties no nepareizajām. Tāpat kā es iepriekš runāju par „ego” un barjeru nojaukšanu ceļā uz savu patieso „Es”, tieši tādā pašā veidā atbrīvojoties no sievišķīgajām un mākslīgajām rakstura iezīmēm ļaus Tev pietuvoties tam, kas tu patiesi esi – vīrietis.

Tu biji DZIMIS kā vīrietis. Beidz lūkoties visur pēc atbildes, kura Tev jau ir sniegta.

Paņem un ieslēdz televizoru un paskaties kādu seriāla „Friends” sēriju – vai Tu patiešām domā, ka Rossam vai Čandleram reālajā dzīvē varētu būt meitene? Viņu izredzes ir maigi sakot, diezgan mazas.

Es to redzu visu laiku...

...vīriešus, kurus vada viņu sievas. Sievas izvēlās visu viņa vietā, kamēr viņš klusiņām sēž un samierinās ar to. Cik laimīgas ir viņu attiecības? Cik ilgi tās vilksies? Un cik bieži gan sieviete ir uzlūkojusi citu vīrieti un domājis – interesanti, kā būtu, ja?

Tad ko man darīt?

Esi vīrietis. Tas sākas tai momentā, kad Tu izvēlies būt tāds. Kā to izdarīt? Vienkārši. Saņem dūšu būt par vīrieti. Tā ir vienīgā lieta, kura Tev nekad nemelos, to nevarēs apklusināt vai ieprogrammēt. Tā bija tad, kad Tu piedzimi un būs tad, kad tu nomirsi.

Esi izlēmīgs.
„Viņa izskatās pēc jaukas meitenes. Man pieiet pie viņas vai nē? Vai viņa ir tiešām TIK seksīga?” vai
„Ko Tu šovakar domā darīt, mazā? Es pats nemaz tā īsti nezinu, ko gribu, tādēļ, mazulīt, izvēlies Tu, ko darīsim!”
Sasodīts! Savācies!
Neizlēmība ir sieviešu tikums. Tas ir viņas dabā, nezināt ko viņa vēlās, jo vienīgā lieta, ko viņa patiešām zina ir tas, ka viņa vēlās vīrieti, kurš atnāktu un atvieglotu viņai dzīvi. Viņa vēlās vīrieti, kurš ienāks viņas dzīvē un izlems - „Es gribu Tevi, Tu esi mana”.

Esi vērtīgs. Šeit es domāju – novelc robežas kā Tu gribi, lai pret Tevi izturas. Vīrietis nerīkojas bērnišķīgi.
„Es jūtos nerespektēts, jo es viņai zvanu, bet šī neatbild uz maniem zvaniem. Es domāju, ka tagad ieturēšu pauzi un mēģināšu pēc nedēļas zvanīt atkal.”
Nē! Tu esi sevi nodevis un gribi tā turpināt? Nestāvi uz vietas, bet virzies savā dzīvē uz priekšu.

Esi nosvērts. Vairums vīriešu visu dzīvi pavada svārstoties no vienas sievietes uz nākamo. Viņi raud forumus: „kāpēc viņa man uzlika tādu shit testu?” utt. Atbilde ir vienkārša: viņa Tevi pārbauda, jo viņa Tevi vērtē. Viņa negrib Tavu nepatieso Es, viņa grib zināt, kāds Tu esi patiesībā. Viņu shit testi ir naturāls veids kā sievietes mēģina noteikt to, vai Tu esi atbilstošs vīrietis priekš viņas. Tad kādēļ Tu gribi viņas vainot par to, ka tā viņas meklē īsto vīrieti? Izkriti shit testā? Savācies un strādā vairāk pie sevis, nevis raudi internetā.

Ja Tu nespēj tikt pāri viņas testiem, tad kā, sasodīts, Tu iedomājies viņu aizstāvēt no pārējās pasaules pārbaudījumiem?

Esi aizsargājošs, bet ne greizsirdīgs. Tas man prasīja laiku, lai to saprastu. Vairums vīrieši savu sievieti uzskata par savu ĪPAŠUMU. Tas jau pašos pamatos ir nepareizi. Sieviete ir Tava atbildība, nevis Tavs īpašums. Kad viņa kopā ar viņas draugiem dodas ārā, Tu sajūti to vēlmi pateikt „nē” vai arī kaut ko „padod ziņu, ja Tev ir vajadzīga palīdzība”. Ar abām šīm darbībām Tu parādi to, ka jūties NEDROŠS un viņa noteikti to sajūt. Šeit automātā nostrādā viņas instinkti un viņa sajūt arī to, ka Tev pietrūkst pašapziņas.
Bet kāpēc? Loģiski runājot, kāds varētu būt vienīgais veids kā apturēt viņu no Tevis krāpšanas? Vienkārši: Ieslēdz viņu būrī. Ja Tu to negribi darīt (un es domāju, ka negribi viss), tad ĻAUJ VIŅAI IET.
Ja viņa izdarīs kaut ko muļķīgu, vienīgā zaudētāja būs viņa pati, jo viņa būs sev atņēmusi kvalitatīvu vīrieti. Pat nemaz necenties lasīt lekciju vai kļūt dusmīgs, vienkārši – ej prom.
__________________________________________________________________________________________
[1] Inner game - Savaldzināšanā lietots termins, kurš atspoguļo katra indivīda darbu pašam ar sevi. Piemēram, savu principu vai dzīves uzskatu izveidošana, robežu novilkšanu utt.
[2] Natural - Apzīmējums, kurš tiek attiecināts uz vīriešiem, kuriem sieviešu savaldzināšana sanāk dabiski, pārsvarā bez jebkādu savaldzināšanas tehniku vai metožu iemācīšanos vai lietošanu.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vīrietis un viņa iekšējais Es

Post by Baller » Sat Jan 17, 2015 9:03 am

+ par tulkošanu. No angļu valodas?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat Jan 17, 2015 9:34 am

Jā. Ja interesē, tad googlē Centered Men Project.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat Jan 17, 2015 12:09 pm

Image

Viens no CMP stūrakmeņiem ir saprast to, ka mēs katrs esam spējīgi kontrolēt tikai sevi.
Visu pārējo mēs nespējam ietekmēt, līdz ar to mums nevajadzētu uztraukties par to, ko mēs nespējam kontrolēt. Kā tam vajadzētu atspoguļoties mūsu dzīvē?
Tu redzi to meiteni, kuru esi iekārojis, Tu ej un uzsāc ar viņu sarunu. Lai arī kā viņa reaģētu, tā ir tikai un vienīgi viņas darīšana.
Tad, kad Tu beidzot sapratīsi, ka Tev nav jāatbild par citu rīcību, tad Tu būsi ieguvis brīvību rīkoties tā, kā Tu patiesi vēlies, vienkārši tādēļ, ka Tev nav nekādas kontrolēs pār iznākumu.

Latviski, lūdzu?

VIŅA jau ir izlēmusi, vai ar Tevi pārgulēs vai nē. Atļauj man atkārtot – VIŅA JAU IR IZLĒMUSI, VAI AR TEVI PĀRGULĒS VAI NĒ.

Kā Tu tagad jūties? Atbildei vajadzētu skanēt: „Es jūtos brīvs”, jo tieši to es Tev tikko iedevu – brīvību rīkoties.
Viņa jau zina, ka viņa Tev patīk, viss, kas pietrūkst ir Tava rīcība. Tas ir tikai dabiski.

No šodienas es gribu, lai Tu sāc darīt lietas savādāk.

Kad mēs mācāmies kļūt par veiksmīgiem tirgotājiem, mums māca iemīlēt vārdu „nē”, jo, pirmkārt, tas ir izaicinājums un, otrkārt, tas ir solis tuvāk vārdam „jā”. Parunāsim par to mazliet dziļāk.

No šodienas, tiklīdz kā Tu tuvosies skaistai meitenei, Tu darīsi visu kā vīrietis, kura sūtība ir ar patiku novērtēt pretējā dzimuma sabiedrību. Šeit neiederas tāda lieta, kā atteikums, jo jau no paša sākuma Tu nekad sevi neesi piedāvājis viņai pirmajā vietā. Tu tikai lūkojies pēc tās meitenes, kura Tevi mīlēs. Viņa jau ir kaut kur pasaulē, jautājums tikai – kur? Ej ārā! Sarunājies ar visiem! Dari to kā bērns, kurš aiz ziņkārības grib izzināt pasauli. Es esmu redzējis TIK daudz cilvēkus, kuri ir zaudējuši cerību, kuri ir nosisti uz ceļiem dēļ brutāliem atraidījumiem un tas ir TIK bēdīgi, jo viņi ir aizmirsuši, ka viss šis patiesībā ir tikai SPĒLE.

Ej un baudi dzīvi! Rīkojies - viss notiks tā, ka tam ir jānotiek. Tici man. ;)

Es nesen pastaigājos ar kādu savu draugu, un ieraudzīju šo jauko bruneti otrpus ielai. Kamēr mēs gājām, mans draugs pieliecās pie manis un teica: „Viņa ir tieši Tavā gaumē.” Viņš mani pazīst pārāk labi.
Tā nu es devos un uzsāku sarunu ar to bruneti. Viņa izrādījās visapburošākā meitene, kādu es biju saticis. Vārds pa vārdam un viņa mani uzaicināja viņu pavadīt līdz automašīnai, un tā mēs ieguvām laiku iepazīt viens otru vēl nedaudz labāk. Es viņai pateicu, ka drīz došos ceļojumā uz ārvalstīm, un viņai man noteikti ir jāpiezvana pirms es došos prom. Viņa pajautāja manu numuru un apsolīja piezvanīt.

Vai viņa man piezvanīs?

Vai nav vienalga. Viņa ir burvīga meitene un ir vienmēr laipni aicinātā manā dzīvē. Viņai ir mans numurs. Man vairs nav kontrolēs par to vai viņa man piezvanīs, kādēļ par to uztraukties? Ja viņa gribēs – viņa piezvanīs, ja negribēs – tā ir viņas darīšana.
Tas ir tik vienkārši.

Vīri, iemācieties palaist vaļā, tā ir viskaistākā brīvība, kuru varat iedomāties. Rīkojieties, jo kā vīriešiem, tas ir jūsu pienākums rīkoties un uzaicināt viņas piedalīties piedzīvojumā, kas ir jūsu pašu dzīves. Neesiet dusmīgi, vai aizvainoti, kad viņa „nofleiko”[1].

Un iegaumējiet - mēs pārāk bieži aizmirstam vienu lietu. Pašās beigās, VIŅAS ir tās, kuras izvēlās, nevis mēs.
__________________________________________________________________________________________
[1] Flake - Savaldzināšanā lietots termins, kurš atspoguļo situāciju, kad vīrietis ir ieguvis sievietes telefona numuru, bet viņa to ir iedevusi aiz žēluma, vai nu tādēļ, ka vīrietis bija uzstājīgs, vai citu iemeslu dēļ, bet tā arī viņa nepiezvana vai neuztur kontaktu.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat Jan 17, 2015 12:57 pm

Image
Iekāre pret Iegribu

Par šo es gribēju parunāt atsevišķi.

Manā dzīvē bija posms, kad man likās, esmu sasniedzis savas dzīves zemāko punktu. Man neveicās studijās, es biju pazaudējis lielu daļu no saviem draugiem, meitenes neatbildēja uz maniem zvaniem un man bija liekais svars. Es beidzot biju sasniedzis punktu dzīvē, kurā beidzot izlēmu – pietiek.

Daudz meditējot un lasot, tiekoties ar pareizajiem cilvēkiem un strādājot pie sevis es sāku uz lietām skatīties pavisam citā gaismā.

Viena no visspēcīgākajam atziņām, kura nāca pār mani bija tas, ka es sapratu, ka Iekāre un Iegriba ir divas pilnīgi dažādas lietas. Pie tam, viena no šīm lietā ir slikta, otra ir laba. Par to tagad sīkāk.

Iegriba

Kas ir iegriba? Mēs esam mācīti domāt, ka dzīvē ir dažas lietas, kuras mums ir absolūti nepieciešamas. Tu taču esi kādreiz juties kā bez rokām, kad kādu iemeslu dēļ Tev nav bijis telefons?
Tieši tā.

Vai esi tam gatavs? Izrādās... mums patiesībā.... NEKO nevajag.
Labi, varbūt ne absolūti neko, bet nu paskatīsimies acīs patiesībai – neņemot vērā to, ka mums vajag ēdienu, gaisu un ūdeni, dzīvē ir ļoti maz lietas bez kurām mēs nevaram iztikt. Sekundi padomā par to. Ja Tu nespēj pasēdēt dažas minūtes bez sava telefona čekošanas, bez kāda uzmanības pievēršanas Tev, ja Tu nespēj IZBAUDĪT pats savu klātbūtni, tad šeit ir problēma. Pamēģini katru dienu mierīgi pasēdēt ar sevi. Vienu nakti nedēļā aizved „uz randiņu” sevi. Bez meitenēm, bez draugiem, tikai Tu pats. Tu būsi pārsteigts par momentiem, kurus piedzīvosi.

Pirmais solis

Ir apzināties to, ka Tev tagad ir labi. Tas nozīmē, ka pašlaik kā vīrietis (vai arī sieviete) uz šīs zemes, Tu dabiski neko negribi. Tu esi laimīgs. Pagājušajā vasarā es ar brālēnu atpūtāmies laukos un abi divi dziedājām dziesmas pilnā balsī. Es nejokoju. Mums bija tik jautri, ka nekas cits neeksistēja. Protams, ja pārītis meiteņu mūsu priekšā būtu nometušās uz ceļiem un darītu paši zināt ko, tad es nebūtu teicis nē. Bet vai tam vajadzēja būt obligāti, lai es būtu laimīgs? Nē, protams. Tai brīdī es dzīvoju tam momentam. Priecīgs, tīrs un svētlaimīgs.

Kā ar Iekāri?

Kaut ko iekārot – tas ir tikai dabiski. Iekāre ir nesamaitāta un brīva no Iegribas. Sajūti atšķirību starp šīm abām lietām. Tu iekāro sievieti un tas ir normāli. Vai Tev vajag viņu, lai Tu būtu laimīgs? Nē, protams. Ja Tu sapratīsi šo vienkāršo konceptu, tad Tavi rezultāti ar pretējo dzimumu grandiozi uzlabosies. Kāpēc Naturāliem, kuri vispār nekad dzīvē nav bijusi saskare ar savaldzināšanas forumiem, sanāk tik labi?

Domā par to šādi: Vai esi kādreiz redzējis bērnu tiecamies pēc cepuma? Sīkais nedrīkst to cepumu dabūt, bet vai tādēļ viņu var nosodīt? Nē, protams. Mēs visi varētu daudz ko iemācīties no bērniem.
Bērnam cepums nav vajadzīgs tikai tādēļ, ka citi domā, ka tas ir garšīgs. Viņam cepums nav vajadzīgs, lai to parādītu saviem draugiem vai lai viņš būtu laimīgs. Bērns jau IR laimīgs. Cepums ienāca viņa redzeslokā, viņš to ieraudzīja – viņš to iekāro. Tik vienkārši. Viss, kas eksistē ir bērns, cepums un enerģija, kura plūst starp šiem diviem.

Iemācies valdīt pār šo enerģiju

Kad es to beidzot biju sapratis, es uzreiz to izmēģināju praksē. Rezultāti bija satriecoši. Es sapratu, ka varu pieiet pilnīgi pie jebkura cilvēka, jebkurā situācijā, pateikt pilnīgi jebko, un tik un tā beigās atrasties skaistu sieviešu ielenkumā un ar daudziem draugiem. Man vairs nebija vajadzība pēc īsziņām vai konstantiem zvaniem, man vairs nevajadzēja visu uzmanību pievērstu man, man vairs nevajadzēja to, lai sievietes man visu laiku raksta īsziņas, lai es justos pašpietiekams. Es biju vienkārši... laimīgs.

Es atceros vienu reizi, kad es gāju pa ielu un ieraudzīju šo skaisto blondīni. Es nezināju kādas dzīves likstas bija ar viņu notikušas tai momentā. Tā kā bērns, brīvs no Iegribām, bet pilns ar Iekāri es piegāju pie viņas un pieskāros viņas rokai. Viņa ar SUPER agresīvu sejas izteiksmi nošņācās: „KAS?”
Es ieskatījos viņai acīs un teicu: „Es domāju, Tu izskaties burvīgi, un es nevarēju paiet garām Tev to nepasakot.”
Viņa paskatījās uz mani, atslāba, pasmaidīja un mēs mazliet parunājām. Viņai bija briesmīga diena un tad, kad es jau devos prom, viņa pagriezās un teica: „Paldies Tev par to, ka padarīji manu dienu gaišāku.”

Kā tu vari atņemt kaut ko cilvēkam, kuram neko nevajag?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sat Jan 17, 2015 1:32 pm

Image
Šis viss ir tikai spēle

Ieklausies dziesmas vārdos.
[youtube][/youtube]

„I’m know for taking what I think I deserve, and you’re overdue”

Viena no manām mīļākajām rindiņām dziesmā. Ja sapratīsi domu gājienu, kas tiek pasniegts, Tev vairs nevajadzēs neko mācīties, lai būtu „izcils” ar sievietēm. Ja Tu šo attieksmi pieņemsi un katru jaunu situāciju risināsi, paturot šo prātā, Tu momentā pamanīsi atšķirību.

Pamēģini. Virzies dzīvē apzinoties to, ka Tev ir tiesības darīt to, ko vēlies. Tu VARI pieiet pie tās satriecošās modeles, kuru ir ieskāvuši četri muskuļu kalni. Tu vari pa taisno pieiet pie viņas un pajautāt: „Kas tu esi? Tu mani es ieinteresējusi. Ejam parunāt” un paņemt viņu aiz rokas un aizvilkt parunāt.
Tu VARI to izdarīt, jo Tu esi to pelnījis. Tu vari pieiet klāt pie sava priekšnieka, paskatīties viņam acīs un pateikt, ka Tu vēlies algas paaugstinājumu, „tādēļ, ka...”.
Sāc dzīvot dzīvi apzinoties to, ka Tev ir tiesības no dzīves pieprasīt visu ko vēlies, un pēkšņi dzīve vairs nešķitīs tik bailīga. Pēkšņi Tu sajutīsi to, ka Tu neesi mazs un vārgs, jo Tu gribi un VARI sasniegt savu potenciālu.

Izbaudi

Galvenā problēma, kuru redzu mūsdienās ir tāda, ka cilvēki aizmirst to, ka šī ir tikai SPĒLE.
Jā, tai ir noteikumi, bet tos var mainīt un pārkāpt. Jā, tajā ir uzvarētājs un zaudētājs. Jā, tajā ir divi spēlētāji, bet ne tādi, kādus Tu iedomājies.
Tev būtu jāredz šos divus spēlētājus kā savu „LABĀKO ES” un savu „SLIKTĀKO ES”.

Tavs „labākais es” ir vīrietis, kāds Tu gribi kļūt, kādam Tev VAJADZĒTU būt.
Tavs „sliktākais es” ir vīrietis, kādam Tu ļauj sev būt. Resnais sliņķis uz dīvāna, kurš katru dienu pilda savu nožēlojamo darbu jau 20 gadus un negrib attīstīties, jo vienkārši baidās pats no saviem panākumiem. Viens ir uzvarētājs, viens – zaudētājs. Izvēlies, kurš Tu gribi būt.

Cilvēkiem ir tendence lietas uztvert pārāk nopietni. Es bieži pamanu to, ka cilvēki aiziet galējībās un aizmirst, ka visam šim vajadzētu sagādāt tikai vienu – prieku!

Ja meitene Tev neatzvana, viņa tēlo „grūti aizsniedzamo”. Ja viņa aizgriežas, kad Tu sarunājies ar viņu – viņa tēlo „grūti aizsniedzamo”. Tas viss ir tik vienkārši. Mani neinteresē kā un kāpēc. Es esmu pievilcīgs, es esmu vīrietis, un es paņemu to, ko iekāroju.
Everyone has the right to invite, everyone has the right to refuse.
Viņa var spēlēt jebkādas spēles, kādas viņa grib, bet lai viņa uzmanās pēkšņi atrasties viena pati ar mani, jo viņa būs mana. Es to zinu. Šī apziņa padara visu tik ļoti jautrāku. Man vairs nevajag smagi strādāt, lai saņemtu to, ko es iekāroju. Es zinu, ka tā ir spēle – tai ir jābūt jautrai.
Protams, tajā būs kāpumi un kritumi, tajā būs sarežģījumi, bet beigās, viņa būs mana. Viņa to zina, es to zinu.

Nezaudē sevi šai spēlē, izpriecājies, atslābsti, uzaicini viņu savā dzīve un atļauj viņai spēlēt viņas spēles. Viss tas ir tikai kā deja.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sun Jan 18, 2015 12:03 am

Šī daļa nav saistīta ar meiteni no iepriekšējas daļas.
Image

Ko darīt, ja es viņu satikšu vēlreiz?

Iedomāsimies situācija. Būtībā vienalga – Tu ej pa ielu, atpūties kopā ar draugiem, dzer rīta kafiju vietējā kafūzī vai dodies savās ikdienas gaitās. Tu paskaties un pamani viņu. Slaida augumu blondīni, ar izskatīgu smaidu, tieši savu sapņu meiteni. Tu attāli dzirdi viņas balsi un Tev tā liekas kā eņģeļu arfas skaņas.

Labi, vecais, pietiks. Pacel tagad savu dibenu no beņķa un ej un iepazīsties ar viņu. Pagaidi, kas notiek ??Tavas kājas nekustās? IZBEIDZ TO, MĒS JAU PAR TO JAU RUNĀJĀM – VIŅA IR SKAISTA UN TU VIŅU IEKĀRO, KUR PROBLĒMA??

„Okey, okey. Es jau eju!” saka balss Tavā galvā. Tu pieej pie viņas un sasveicinies. Viņa pasmaida, jūs abi sākat tērzēt par šo un to. Tu saproti to, ka viņai galvā vējš arī nesvilpo, un Tu gribētu viņu aizvest randiņā. Mazliet drebošā balsī Tu uzdrošinies viņai pajautāt telefona numuru. PĀRSTEIGUMS! Viņa piekrīt!
Tu pašlaik ej prom no viņas ar pavisam jaunu telefona numuru kabatā un jūties kā pasaules karalis!

Pēc garām trim dienām un cīņas ar sevi, Tu beidzot izlem viņai piezvanīt, bet – ak, vai! – viņa neatbild. Okey, tas nav pasaules gals, varbūt kaut kas ir noticis?
Vai nav vienalga.

Patinam laiku uz priekšu (ja kas, šis raksts nav par fleikiem).

Tikko aprakstītā situācija ir diezgan bieži sastopama. Un tikpat bieži es dzirdu jautājumus: „Ja es viņu atkal satikšu, kā man rīkoties? Ko man darīt?”

Atbilde uz šo jautājumu diezgan bieži ir samērā sarežģīta un šeit daudz ko spēlē arī apstākļi kādos Tu to meiteni satiec. Bet viena lieta, ko varu ieteikt: „Nedomā par to, ko Tev vajadzētu darīt, domā par to, kā Tu jūties.”

Vidējais statistiskais vīrietis piedzīvo daudz atraidījumu. Savaldzinātājs – vēl vairāk. Kāda ir lielākā atšķirība starp abiem vīriešiem?
Vidējais statistiskais vīrietis atraidījumu uztver kā pilnīgu un galīgu sakāvi, un pielīdzina to kā pierādījumu tam, ka viņš nekad nebūs labs attiecībā uz sievietēm.
Savukārt, savaldzinātājs atraidījumu uztver tādu kāds tas ir: kā daļu no spēles, un tas viņu neattur turpināt izbaudīt spēles spēlēšanas prieku.

Saproti, īstam savaldzinātājam ir dziļi iesakņojusies paša realitāte. Viņš dzīvo savā pasaulē. Ko tas nozīmē? Viņa prātā viņš ir harizmātiskākā persona uz zemeslodes. Viņa harizmātiskums nav atkarīgs no kādas konkrētas sievietes reakcijas. Savaldzinātājs līdzīgi kā hokeja spēlētājs zina, ka viņa trīs garām aizmestās ripas uzreiz tiks aizmirstas pateicoties tiem vieniem vārtiem, kurus viņš gūs.
Savaldzinātājs mīl savu mīlestību pret sievietēm, nevis sieviešu reakciju attiecībā uz viņu, un tā mīlestība definē viņa mijiedarbību ar sievietēm.

Latviski, lūdzu?!

Tātad Tu atrodies kādā ballītē un ieraugi viņu sēžam kopā ar draugiem un pēkšņi viņa norāda ar pirkstu uz Tevi un viņi visi uz Tevi skatās klusējot. Vidējais statistiskais vīrietis novērstu savu skatienu kā nokaunējies suns, un censtos pēc iespējas ātrāk pazust no viņas redzesloka – tādējādi viņš mēģinātu attaisnot tās lietas, kuras kā vīrietis ir iekārojis.
Savukārt savaldzinātājs tikai pasmīnētu par šo dzīves mesto pārbaudījumu, kura priekšā viņš ir nonācis.

Viņš atbrīvotu plecus, uzliktu savā sejā smaidu un lēnā garā dotos pāri telpai...

Tad nu atcerieties šo

Ja Tu vairāk paļaujies uz citu reakciju, nekā uz savu rīcību, Tu sevi pakļauj citu žēlastībai.
NEKAD neļauj apkārtējiem definēt to kas Tu esi par personu. NEKAD nekaunies par tām lietām, kuras Tu iekāro kā vīrietis. Tas ir Tavs pienākums, izjust pret viņu iekāri. Es atkārtošu – TAS IR TAVS PIENĀKUMS, IZJUST PRET VIŅU IEKĀRI.
Šī iekāre Tevi nepadara par briesmoni un viņa noteikti nebaidās no šīs Tavas reakcijas. Viņu atbaida tieši tas, ka Tu kaunies par to, ka esi viņu iekārojis, kas nozīmē, ka Tu kaut ko slēp un neesi bijis patiess.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sun Jan 18, 2015 1:29 am

Image
Tātad, Tu gribi būt sliktais zēns?

Pirms lasiet, uzlieciet šo.

Parunāsim par pirātiem

Nopietni. Kas viņus padara tik sasodīti pievilcīgus?
Uhm... pilnīgi viss? Sākot no viņu neremdināmām slāpēm pēc piedzīvojumiem, beidzot ar vienīgo viņu dzīves likumu – to, ka nekādu likumu nemaz nav. Pirātu dzīve ir tik sasodīti interesanta!

Esi drosmīgs

Jebkurš, sēžot no 9:00 līdz 17:00 pie galda, pildot vienu un to pašu veidlapu jau simto reizi pēc kārtas, atzīs, ka ideja par jaunu zemju atklāšanu, skaistu sieviešu siržu iegūšanu un aizkuģošanu saulrietā ir daudz labāks veids kā nodzīvot savu dzīvi.
Šeit rodas jautājums – kādēļ lielākā daļa vīriešu mūsdienās necenšas savas dzīves pārvērst piedzīvojumā? Tiešām padomā par to. Vai Tu esi tas tas, kurš bieži nebaidās iet un likt rasties muļķīgām situācijām vai muļķīgām lietām notikt? Vai Tu vairāk atbalsti skatīties kā to dara Tavi draugi, vai vēl ļaunāk – nolūkoties tajā caur TV ekrānu.

Es nesen saņēmu e-pastu no viena sava klienta un viņš man uzrakstīja kaut ko dīvainu. Savā e-pastā viņš pieminēja to, ka katru reizi, kā viņš redz manu facebook profilu, viņam skauž tas, ar kādiem cilvēkiem es satiekos un cik piedzīvojumiem pilna ir mana dzīve. Mana atbilde: „Kāpēc Tu pats tā nedari?”

Radīt piedzīvojumu no zila gaisa ir daudz vienkāršāk nekā vairums cilvēku uzskata. Tas prasa absolūti 0% plānošanu, ļoti maz vai vispār necik līdzekļus, un galvenais – spēju pateikt jā visam, ko dzīve Tev dod pretim. Nopietni, pamēģiniet.

Flirtējiet ar briesmām

Vēl viena pievilcīga pirāta iezīme ir viņa spēja flirtēt ar briesmām. Vai tas nozīme, ka tagad Tev ir jādodas un jāuzsāk kautiņš ar pilnīgiem svešiniekiem, jāpiedalās zādzībā vai jāiekļūst nepatikšanās ar likumu? Nebūt nē. Briesmīgs ir viss, kas Tevi baida, un diemžēl cilvēkiem par postu, mūs baida ļoti daudzas lietas.

Lai kur Tu arī būtu, tad kad pienāk brīdis, kad Tevi sastop Tavas bailes var notikt tikai divas lietas. Tava Cīnīties vai Bēgt reakcija tiek iedarbināta un Tu vai nu paliec uz vietas un cīnies, vai arī pagriezies un skrien asti kājās iežmiedzis.
Tu visu mūžu esi darījis otro lietu – nu ir pienācis laiks palikt uz vietas. Un pirāts pie velna tā arī dara.

Pirmkārt, atrodi to, kas Tevi baida. Nekad neesi runājis publikas priekšā? Dari to. Baidies dejot? Padari deju grīdu par savām mājām. Domā tā meitene ir pārāk laba priekš Tevis? Sagrāb viņu un noskūpsti viņu... šis viss mani noved pie sekojošā:

Esi bezkaunīgs

„Ak Dievs, Tev nu gan ir pauti” – pagājušajā nedēļā izteicās skaista svešiniece ar kuru pavadīju laiku

Pirāts ir bezkaunīgs. Ja Tev ir pārītis olu starp kājām, tas netieši, caur puķēm parāda to, ka daba kaut kādā brīnumainā veidā ir vēlējusies, lai Tu esi kopā ar sievieti, nevis nodzīvo savu dzīvi kā amēba.
Daba nav stulba. Tev nav žaunu, jo Tu neesi domāts dzīvei zem ūdens. Bet Tev ir pauti... Ir pienācis laiks tiem skanēt, kad Tu ej.

Kāpēc slēpt savu Iekāri pēc sievietēm? Tavs mērķis nav radīt pievilcību, bet gan BŪT pievilcīgam. Līdzīgi, ka dimants apklāts ar dubļiem. Jo vairāk to tīra, jo tīrāks un nopulētāks dimants būs kļuvis.
Tātad kā Tu to vari izdarīt?
Esi bezkaunīgs. Kā jau minēju augstāk, uzskati, ka kāda ir ārpus Tavas līgas? Dodies turp un parādi viņai kā Tu jūties. Smaidi, ieskaties viņai dziļi acīs tādā veidā, lai viņa saprot ko izstaro visa Tava būtība.
Iztiksim bez pieņēmumiem, bez gaiļu gājieniem – tikai tīra vīrišķība. Līdzīgi kā pirāts, kurš dzenas pēc dārgumiem, esi bezkaunīgs ceļā pēc tā, ko Tu gribi. Tas ir tas, kam Tu tiki radīts šai pasaulē!

Dzīvo kaut kam svarīgākam nekā Tu pats... un viņa

Iespējams vispievilcīgākā pirāta īpašība – un tai pašā laikā visbiežākais mūsdienu attiecību izjukšanas iemesls. Es to redzu katru dienu. Vīrietis satiek sievieti, vīrietis iemīlas sievietē, vīrietis un sieviete sāk dzīvot kopā, vīrietis vairs nepiepūlas būt pievilcīgs. Viņš vairs neiet uz svaru zāli, viņš pārstāj darīt to, kas agrāk bija viņa kaislība, pārstāj tikties ar draugiem utt. Domājat, kāpēc gan viņam vajadzētu kaut ko tādu vēl darīt? Viņam taču ir meitene. Nekas vairs nav jādara... pareizi? Nebūt nē.

Pirāts visu savu dzīvi ir tur ārā un konstanti dzīvo piedzīvojumiem bagātu dzīvi. Viņš flirtē ar briesmām (un diezgan bieži arī ar dāmām) un, pie velna, viņš ir gatavs šo procesu atkārtot un atkārtot. Kāpēc?
Tāpēc, ka viņš ir apņēmies dzīvot šādu dzīvi līdz mūža galam. Viņa dzīve ir viņa piedzīvojums, viņa sieviete – nav. Vairums vīriešu dzīvo ilūzijā, ka satiekot savu vienīgo un īsto, visas dzīves grūtības un netaisnības vienkārši pārstās eksistēt. Cik daudz draugus Tu pazīsti, kuri smagi trenējās nevis tādēļ, ka grib dzīvot ilgāk un labāk, bet gan tādēļ, ka viņi uzskata, ka lieli muskuļi ir panākumu atslēga, lai atrastu viņu sapņu sievieti?
Cik daudz vīriešus Tu zini, kuri katru dienu strādā no 9:00 līdz 17:00 nevis tādēļ, ka viņi grib sasniegt savu augstāko potenciālu, bet gan tādēļ, lai spētu apmierināt savas otras pusītes bezjēdzīgas iegribas un vēlmes? Nopietni, man paliek slikti par to domājot.

Savācieties beidzot! Atrodiet kaut ko kā dēļ būtu vērts dzīvot, kā dēļ būtu vērts cīnīties, kā dēļ būtu vērts mirt un tad nostrādiniet sevi līdz pēdējam, lai varētu dzīvot tajā sapnī!
Veidojiet piedzīvojumus un izbaudiet dzīvi visā tās pilnībā.

Padomājiet, ja tā paskatās no evolūcijas perspektīvas, mūsu eksistence ir gandrīz nepamanāma. Kas gan ir 60 līdz 100 gadu ilgs laika periods salīdzinājumā ar 2 000 000 ilgu cilvēces eksistences posmu? Ūdens pile okeānā.
Kādēļ Tu dzīvo? Kādu Tu gribi, lai Tevi atceras? Kāda Tava rīcība radīs visvairāk atmiņu?

Izdomāji beidzot? Labi. Tagad ielūdz viņu būt par daļu no šī piedzīvojuma. Viņa nevar būt pats piedzīvojums, bet viņa var kļūt par daļu no tā. Viņa var dalīt šo piedzīvojumu kopā ar Tevi. Ja viņa negrib, nekas. Tu turpināsi savu ceļu. Tu būsi bēdīgs, bet kā īstens pirāts Tu dosies un aizkuģosi saulrietā, meklējot savu nākamo piedzīvojumu.

Uzdrīksties. Es pirāts. Esi bezkaunīgs, liec viņai noģībt un padari sevi par leģendu.

artisch
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 May 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Post by artisch » Sun Jan 18, 2015 2:48 pm

Paldies Kapteinim par interesanto lasāmvielu!

Par šo visu jau forumā biju lasījis, bet šis ir labs atkārtošanas gabals ar jaunām niansēm.

Es izlasu vēlreiz un saprotu, ka tā vajadzētu darīt un ar tādu attieksmi dzīvot, bet dzīvē man tik viegli to īstenot nemaz nav. Tāpēc jāturpina sevī salauzt tos stulbos aizpriedumus un bailes, un jāturpina sevi pilnveidot!

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sun Jan 18, 2015 3:55 pm

No sava pieredzes teikšu, ka esmu lasījis daudz materiālus. Sākot no Mistery Method, Gunwitch audio failus klausījies, David deAngelo seminārus skatījies un tajos izteiktās metodes un domu gājienus mēģinājis pielietot dzīvē, bet kaut kā katru reizi likās, ka nedaru to, ko man patiesi vajadzētu darīt. Līdz atradu šos Patrika (CMP dibinātājs) rakstus.

Visa CMP būtība ir tā, ka viņš nevis dod metodes, bet gan vadlīnijas, kādam ir jābūt īstam vīrietim. Viņš neliek uzsvaru uz openeriem (sarunu uzsākšanas tēmām), sms-game, push-pull vai ko citu. Viņš uzsvaru liek uz iekšējo pasauli un to ka vīrieši mūsdienās ir aizmirsuši kā ir būt par vīrieti. Sabiedrības diktētas dogmas ir noslāpējušas netikai sieviešu (sabiedrībā valda uzskats, piemēram, ka, ja sievietei patīk sekss, tad viņa ir vieglas uzvedības un tas ir amorāli un citādi nosodāmi - bullšits.) bet arī vīriešu patieso dziņu. CMP būtībā ir balstīts uz to, ka mums ir jābūt patiesiem, nevis jāslēpjas aiz kaut kādām metodēm, paņēmieniem, jo no dabas vīrietis ir radīts, lai iekārotu sievieti. Tā ir mūsu dabiskā dziņa - kādēļ no tās kaunēties?

Pietam viņš šo visu pasniedz kā spēli, kuru daba ir mums devusi. Šī visa mijiedarbība (ja to tā var nosaukt) ar sievietēm ir kā deja.

Es ilgu laiku lasīju viņa rakstus oriģinālvalodā, un jutu ka daudz ko saprotu, bet daudz ko palaižu arī garām. Man pašam tagad ir tā, ka tulkojot es atklāju kaut ko jaunu atkal un atkal - patieso domu, kuru autors gribēja pasniegt, kaut gan angliski esmu tos rakstus pārlasījis vairākas reizes.

Pēdējā sadaļa par pirātiem, manuprāt, vispār ir vislabākais materiāls, ko esmu atradis.

Esmu tagad ticis līdz kādai 1/3 daļai no visa materiāla, tā kā brīvajos brīžos turpināšu tulkot materiālu, jo viņš ir patiesi labs.

Post Reply