Vīrietis un viņa iekšējais Es

Kāda vīrieša attieksme pievelk sievietes?

Susurs
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 17 Nov 1996
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single
Has thanked: 5 times

Re: Vīrietis un viņa iekšējais Es

Postby Susurs » Mon Mar 06, 2017 10:14 am

Sveiks Kapteini.

Liels paldies par tulkoto materiālu, esmu jau vairākas reizes pārlasījis, kopš sāki to rakstīt, un teikšu godīgi, perfekts materiāls, kuru, ja saprot un informāciju māk pareizi pielietot, var tiešām kalnus gāzt.

Gribēju pajautāt, kur tu šo Centred Men Project atrodi oriģi ālvalodā, ja nav noslēpums, jo cik saprotu, tā ir angļu un vēlētos palasīt arī tajā. Tas ir no tā viņu bloga, vai citur?

Topic author
Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship
Has thanked: 64 times
Been thanked: 102 times

Postby Kapteinis » Mon Mar 06, 2017 2:48 pm

Sveiks, Susur!

Prieks, ka vēl kādam palīdz šie raksti. Jā, šie ir no viņa blog postiem ņemti raksti un tulkoti.
Es gan visus netulkoju, tikai tos, kurus uzskatu par svarīgiem, jo viņam dažreiz viņi atkārtojās.

Ja kas, viņam tagad ir arī youtube channels atvērts, tā kā ja kādreiz vajag paņemt pauzi no lasīšanas, var arī paklausīties.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Topic author
Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship
Has thanked: 64 times
Been thanked: 102 times

Postby Kapteinis » Sun Oct 29, 2017 6:00 pm

Image
Tagad klausieties visi…

Iemācieties lamāties.

Vai jūs zināt to stāstu no Bībeles – par diviem dēliem? Labo, strādīgo un slikto, izšķērdīgo?

Beidzot pēc vairākiem gadiem es to sapratu…

Tātad – kāpēc gan tēvs pret slikto, iedomīgo dēlu izturas tik labi, lai gan dēls būtība ir neveiksminieks, bet tajā pašā laikā ignorē strādīgo, labo dēlu?

Redziet, stāsts nav tieši par dēlu, kurš ir galīgi visu salaidis dēlī…

Stāsts patiesībā ir par dēlu, kurš ir jauks, lojāls un strādīgs.

Jaukais dēls nav jauks un lojāls tādēļ, ka viņš to gribētu… Viņš tāds ir, jo viņš nav iepazinies paša tumšo pusi, un kā tāds nav iemantojis respektu, kas nāk roku rokā ar vīrišķo atbildību!

DŽEKI, BŪT NEKAITĪGAM NAV PRIEKŠROCĪBA.

Es agrāk tāds biju…

Es domāju, ka biju tik daudzas reizes labāks par jebkuru citu čali, jo es PATIEŠĀM biju super jauks puisis.

Visi pārējie čaļi bija kretīni… Un es cerēju, ka sievietes vienu dienu sapratīs, ka es esmu pareizā izvēle, jo es NEKAD nevarētu viņām nodarīt pāri, vienkārši tādēļ, ka es taču esmu jauks….

Bet mana vēlme būt jaukam patiesībā bija vien vēl viens aizsardzības mehānisms… Veids kā es attaisnoju savu nespēju konkurēt ar citiem vīriešiem…
Un sievietes mani tādēļ ienīda.

Redziet, būt jaukam tikai tādēļ, ka tu nespēj būt nekas savādāks, patiesi tevi nepadara par labu cilvēku…

Savukārt, apziņa, ka tu spēj un vari nodarīt ļaunumu bet IZMANTOJOT PAŠDISCIPLĪNU UN SAVA PRĀTA GUDRĪBU PROTI SEVI SAVALDĪT – lūk tas Tevi padara par labu cilvēku.

Šī lieta ir tas, ko es atklāju patiešām nesen.

Atbrīvojieties no šī “Es taču esmu jauks vīrietis, kāpēc tad sievietēm es nepatīku?” sūda beidzot. Jums ir jāiepazīst savas dvēseles tumšākās dzīles, lai jūs varētu saprast to, kas ir vīrišķība.

Runājot līdzībās, tas ir tāpat kā ar cīņas sporta veidu, kurā tu iemācies kauties un sevi aizstāvēt, bet tad saproti un izvairies no konfliktiem reālajā dzīvē. Tu saproti, ka Tu vari samalt kādu miltos, ja tas būs nepieciešams, un tādēļ šī priekšrocība Tev dod lielāku atbildību būt laipnam.

Būt jaukam un nekaitīgam ir SLINKOŠANA. Tas ir vienkārši…

Iemācieties lamāties, bet tad iztīriet savu valodu no lamuvārdiem.

Iemācieties būt brutāli, bet tad iekarojiet sievietes kā labi audzināti džentlmeņi.

Mīliet. Kalpojiet. Dzīvojiet.