Postošanas noteikumi!!!

Sarunas par visu pārējo.
Post Reply
User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Postošanas noteikumi!!!

Post by pleasance » Mon Sep 19, 2011 12:32 am

Šie noteikumi ir jāizlasa pilnīgi visiem!!

Galvenie noteikumi:

• Netaisīt jaunus tematus momentāli pēc reģistrēšanās. Nogaidi pāris dienas un palasi forumu, jo daudzas tēmas ir apspriestas jau iepriekš. Liela vajadzība pēc padoma uzreiz pēc reģistrēšanās izskatās nenopietni tiem, kuri jau kādu laiku forumā ir pabijuši. Laba lieta pirms tematu uzsākšanas ir izlasīt šos noteikumus un palasīt dažādus tematus forumā. It īpaši ja temats sākas ar tādiem vārdiem kā “Tātad ir viena sieviete, kura man ļoti patīk…”, tad nevajag būt izbrīnītam, ja padomi mēdz būt ļoti asi. Tiem, kas jau kādu laiku forumā uzturas, tādi temati ir ierasti un nav īsti vēlme atkārtot tos pašus padomus, ja tas viss jau ir apspriests iepriekš. Tāpēc pirms temata uzsākšanas nepieciešams paskatīties vai forumā jau diskusija par šādu tematu nav bijusi. Ja jūti, ka jautājums patiešām īpašs un nekur nav tāds bijis, droši jautā.

• Morāle un ētika nav labi diskusiju temati. Jebkuras zināšanas par jebkuru tematu var tikt izmantotas nepieņemamiem mērķiem vai arī mērķiem, kas iet pret kāda morālēm vai ētikas normām. Un šis forums ne ar ko neatšķiras. Tā ir katra individuāla izvēle kā informācija tiks izmantota tāpēc veidot diskusijas par cita cilvēka morālēm un ētiku šajā forumā neveidosies pārāk konstruktīvi.

• Dažreiz temats vai posts var tikt uzskatīts par spamu, pat ja tas tāds nav. Lūdzu esiet uzmanīgi kā jūsu posti tiek veidoti un paturiet prātā, ka ir cilvēki, kas to noteikti izlasīs. Ja ir liela iespējamība, ka cilvēki postu var uzskatīt par spamu, tad ieteiktu to pārrakstīt vai arī nepostot vispār. Ja neesi pārliecināts, vari sazināties ar administrāciju/moderatoriem.

• Dažreiz no nesaskaņām ir grūti izvairīties, tāpēc pieturēties pie nesaskaņām ar minimumu un centies pieturēties pie temata. Ja temats iziet ārpus kontroles un/vai aiziet off-topicā, tad foruma vadītājiem ir tiesības izdzēst daļas no temata vai arī atsevišķas ziņas. Tāpat arī foruma administrācijai ir tiesības izdzēst lietotājus, kuri pārkāpj noteikumus.

• Ja, izveidojot tematu, saņem paziņojumu no administrācijas ar ieteikumu, tad apzinies, ka paziņojuma iemesls ir, lai palīdzētu veidot pareizus tematus un izprast noteikumus. Tāpēc cienīsim administrāciju un palabosim postus/tematus, kā tos vajadzētu izdarīt. Ja lietotājs nevēlas piekrist noteikumiem, tad administrācijai ir visas tiesības aizliegt lietotāju apmeklēt forumu un piešķirt viņam banu. Noteikumi ir izveidoti, lai forums varētu optimāli strādāt un lietotājiem būtu interesanti un noderīgi šeit atrasties.

• Forums nevar tikt izmantots, lai izplatītu neatļautu materiālu. Tas nozīmē, ka nedrīkst izplatīt neatļautus torrentus/ebookus/audio grāmatas utt. Ja tiks pieķerti lietotāji, kas izplata neatļautu materiālu, lietotājs vairāk nevarēs piekļūt savam foruma kontam.

• Medicīniskām diskusijām forumā nav vietas. Vienīga vieta, kur IESPĒJAMS tādam diskusijām ir vieta, tas ir ’Sekss’ sadaļā bet tikai tad, ja tas ir saistīts ar seksu.

• Nekādas atklātas un tukšas apvainošanas. Pat ne ‘Brīvajās Sarunās’.

• Aizliegts citēt pēdējo topika postu. Izņēmuma gadījumā, ja vēlies atbildēt uz kādu pēdējā posta frāzi, drīkst citēt šo frāzi, bet ne visu postu. Ja vēlies atbildēt uz vairākiem postiem, izdali precīzu frāzi, ko paskaidro, turpini vai kam oponē. Skaidrības labad garu citātu vai vairākas domas tajā atdali katru ar savu [ quote ] tagu.

• Ja pamani, ka vairāki foruma lietotāji tev iesaka nepostot tematus, kuri ir jau izrunāti desmitiem reižu, tad pieņem padomu un vienkārši ieklausies tajā, jo nevienam šeit nav interese aizvainot citus. Administācija cenšas forumu veidot produktīvu vietu, tāpēc atklāti neproduktīvi temati tiek dzēsti. Vieta atpūtai ir ‘Brīvajās Sarunās.’ Tur produktivitātei tiek pievērtas acis.

• Cieni to, ka daudzi vīrieši šeit atrodas, lai mācītos nevis sacenstos, pierādītu, ka ir pārāki vai arī vērotu, kā citi izrādās. Ir pilnīgi normāli justies labi par veiksmīgiem iznākumiem bet izvairies no atklātas lielīšanās.

• Administrācija ne vienmēr lasa visus postus forumā. Tāpēc ja vēlies, lai administrācija kādu iemeslu dēļ izlasa kādu no postiem, paziņo to caur PM administrācijai. Ja tas ir ieteikums forumam/mājaslapai, tad tam ir domāta sadaļa ‘Atsauksmes.’

• Ja esi tikko ieradies, tad noteikti uzmet aci šim tematam, jo tur ir lietas, kuras var ļoti noderēt un iespējams daži no interesējošiem jautājumiem pazudīs, pārlasot dažus no tematiem. -> viewtopic.php?f=26&t=425

• Kad apstiprini tematu, lūdzu atceries tam iedot piemērotu nosaukumu saistībā ar tekstu, kas tajā.

• Pamani arī 'Vērtīgi padomi' bildīti zem atsevišķiem padom-sniedzējiem. Šie padomu sniedzēji ir izpelnījušies šo statusu dēļ tā, ka ir pierādījuši sevi kā spējīgu savaldzinātāju. Šajos cilvēkos ir patiešām vērts ieklausīties, jo šie cilvēki ir ar pieredzi. Jebkurš var kļūt par Vērtīgu padomu sniedzēju, ja vien sevi pierāda, sniedzot padomus, bet, galvenokārt, ar reportiem.Sadaļa “Jauniem Lietotājiem.”

Šajā sadaļā ir divi iedalījumi -> “Iesācēju Sarunas” un “Palīdzība”. Iemesls šij sadaļai ir, lai jauniņajiem un iesācējiem būtu vieta diskusijām un jautājumiem. Un lai šāda tipa sarunas tiktu nošķirtas no ‘Galvenās Sarunas.’ Šie iedalījumi nenozīmē, ka drīkst veidot tematus, kurus var viegli atrast nedaudz pameklējot forumā.

Jauno lietotāju diskusijās arī ilglaicīgie lietotāji ir aicināti postot un atbildēt uz jauno lietotāju jautājumiem. Protams, apzinoties, ka šī sadaļa ir priekš jauniem lietotājiem un advancētiem padomiem nav īstā vieta.

Un, protams, atceries, ka forumā ir arī meklēšanas funkcija.

Temata nosaukumu noteikumi:

Lūdzu izvēlies tematam atbilstošu nosaukumu, kurš pateiktu priekšā par ko ir attiecīgais posts, lai cilvēkiem būtu priekšstats par ko šis temats ir. Sliktu temata nosaukumu piemēri būtu “Svarīgi: Izlasi šito!” vai arī “Lūdzu palīdziet!” Labi nosaukumu piemēri:”Problēma uzsākot sarunu” vai arī “Kad īstais laiks noskūpstīt sievieti?” Vismaz, lai kāda saprašana par ko ir temats.


“Pieredzējušiem Lietotājiem.”

Šajā sadaļā posti tiek balstīti uz pieredzi! Lūdzu izlasīt šo tematu -> viewtopic.php?f=29&t=667 lai saprastu kāpēc. Pieredzējušie lietotāji iesaistās diskusijās un atbild uz postiem, ja viņiem ir bijusi pieredze saistībā ar konkrēto tematu. Nevienam īsti nepatīk lasīt padomus par harēmiem no cilvēka, kuram ir bijuši 5 posti un neviens no tiem nav bijis ne FR vai arī LR, kurā redzamas lietotāja savaldzināšanas prasmes. Pirms tiek sniegti padomi, pat ja lietotājam ir pieredze, vēlams, lai būtu uzrakstīts, kāds reports, jo citādak lietotāji īsti neieklausīsies sniegtajā padomā. Silti iesaku izlasīt tematu, kuru iemetu nedaudz augstāk, lai saprastu iemeslu.

‘Privātās Sarunas.’

Privātās sarunas redz tikai lietotāji, kuri piereģistrējušies. Veidot tematus šeit tikai tad, ja svarīga identitātes slēpšana vai arī informācijas saturu nav vēlams atklāt visiem publiski. Šajā sadaļā neietilpst brīvā tipa sarunas, spams(kā jau visās sadaļās).

‘Galvenās Sarunas.’

Pirms veido tematu Galvenajās Sarunās, apzinies, ka ir arī specifiskākas sadaļas, kuras iespējams ir piemērotākas tavam tematam(piemēram, Seksa, Prasmes vai Attieksmes sadaļas).
Šeit ietilpst jebkura diskusija saistībā ar savaldzināšanu(kurai ir arī saturs, kas veidos diskusiju vai arī jautājums). Jebkurš temats par sievietēm, kas neattiecas uz savaldzināšanu NEIETILPST šeit bet gan Brīvajās Sarunās. Ja esi drošs, ka tavs temats ir par tēmu(un īsti neietilpst citās sadaļās), tad droši vien veidot tematu šeit ir pareizā izvēle. Ja tas ir ārpus tēmas, veido tematu Brīvajās Sarunās.

Temati par komūnu vai arī mēģinājumi atrast sev biedru ar kuru doties kopīgi savaldzināšanas aktivitātēs, šeit neiederas.

‘Online Seduction.’

Viss, kas saistīts ar savaldzināšanu izmantojot internetu. Vēlams tematus veidot tiem, kuriem ir zināma pieredze dotajos jautājumos. Iesācēji var veidot tematus Jauno Lietotāju sadaļās(Iesācēju sarunas un Palīdzība).
Savaldzināšana onlainā nav īsta savaldzināšana. Tas ir rīks kā izveidot situāciju, lai savaldzinātu īstajā dzīvē.
Šajā sadaļā neietilpst:

• 10 lpp garas Skype sarakstes.
• Jautājumi par to “kāpēc viņa neatbild uz maniem epastiem/vēstulēm”
• Čīkstēšanu par to, kā Online Seduction ir tīri tikai par izskatu un, ka īsti savaldzinātāji tādas lietas neizmanto.

Jebkas, kas neietilpst augstāk minētajā bet tik un tā izskatās apnicīgi un/vai “vāji”, tiks moderēts. Citos vārdus, tas ir pilnīgi skaidrs, ka tu slēpies aiz datora, jo tev ir pārāk bail, lai uzsāktu sarunu ar sievietēm īstajā dzīvē. Ja tas ir šis gadījums, tad vari sagaidīt ka labas atbildes tev nesagaidīt no tiem, kas internetu izmanto, lai papildinātu šo savaldzināšanu ar to, kas notiek ĪSTAJĀ DZĪVĒ.

Tā vietā, lai veidotu bezjēdzīgus tematus, izej ārā no mājas un apzinies, ka tur ārā ir vesela pasaule. Uzsāc sarunu ar kādu sievieti. Kad tas ir pateikts…mums šeit ir lielisks resurss un neviens nevēlas, lai laba informācija būtu grūti pieejama dēļ tādiem, kas īstajā dzīvē neko ar sievietēm neuzsāk un tikai tukši runā par to, kas strādā un kas nē.
Raksti par to, kā uzlabot profilu. Labu bilžu veidošanas tehniku. Par stratēģijām, pieredzi un visām citām lietām, kas palīdzes uzlabot pieeju internetam kā līdzeklim, lai izveidotu reālus rezultātus dzīvē.

’Field Reports.’

Sadaļa redzama TIKAI pēc 10 postiem. Tātad, kamēr nav 10 posti bijuši, tikmēr sadaļa nav redzama. Postus krāt ar tukšiem/bezvērtīgiem tekstiem nav vērts, jo tiktu dzēsti ārā. Jaunajiem lietotājiem vēlams aktīvāk iesaistīties Jauno Lietotāju sadaļās un, kad redzama Field Reports sadaļa, tad izveidot kādu reportu.

Kā pareizi izveidot temata nosaukumu:

Šī sadaļa ir tikai priekš reportiem. Ir bezjēdzīgi šeit veidot jebkādu tematu, kas nav reports.

Pareiza temata nosaukuma formula ir
XX: Temata Nosaukums.
XX nozīme reporta tipu(par to zemāk). Tātad XX, kolas, atstarpe, temata nosaukums.

Šādi reporti ir pieļaujami.
FR un LR.

FR(Field Report) nozīmē jebkāda veida iziešana ārpus mājas un komunicēšana ar sievietēm. Tajā var ietilpt(bet nav nepieciešams) skūpstīšanās, numuru iegūšana utt.

LR(Lay Report) nozīmē, ka komunikācijā ietilpa jebkāda veida sekss(arī orālais skaitas).
Ir iespēja rakstīt arī LRx2 vai arī LRx3, ja reports ir par to kā komunikācija aizvirzijās līdz seksam ar divām vai vairāk sievietēm(reizē(threesome), vai arī atsevišķi).

NAV nepieciešams likt datumu temata nosaukumā, jo postiem datumi veidojas automātiski.

Būtībā reportos ir jāapraksta pēc iespējas precīzāk, kā viss notika un jājautā pēc komentāriem vai arī jāapraksta noderīga(s), lietas kuras tika atklātas reporta rezultātā. Un palūgšu cilvēkus atturēties no atbildēšanas uz reportu ar tekstu “foršs reports”, ja vienīgi ir kkas noderīgs piebilstams klāt(vai arī jautājums). Tie var būt kaut vai 1-2 teikumi. Kritika bez konstruktīva ieteikuma būs vērtēta negatīvi.

Ja reporti ir bez mērķiem, atklājumiem vai arī bezvērtīgu saturu, tad tādus nav ieteicams postot. Ja reports satur kaut ko interesantu, tad tas der. Mēs nevēlamies šeit viens ar otru lielīties. Lūdzu rakstiet par mērķiem, atklājumiem, iznākumiem utt.
Standarta reportiem(FR) ir vēlams skaidri situāciju apraksti ar to, kas notika. Ne apraksts par to, kādas vārdu apmaiņas notika bet gan arī apraksts par ķermeņa valodu, pieskārieniem utt. Lūdzu izvairies no tādiem jautājumiem kā ”Blondā sieviete man izmeta negatīvu teikumu. Kā rīkoties?”, ja tu neizskaidro kā rīkojies pats šajā situācijā, lai cilvēkiem nav jājautā ”kā tu rīkojies kad viņa to pateica?”. Ietaupīsim viens otram laiku un paskaidrosim, kas arī notika pēc tam, kad sieviete pateica kko šādu, lai varētu situāciju aptvert pilnībā. LR tipa reportiem ieteicams aprakstīt pēc iespējas vairāk visu procesu no sākuma līdz beigām. Struktūrai šādiem reportiem ieteicams būt deskriptīviem, jo savādāk citi cilvēki nevar saprast/iemācīties noderīgos aspektus, lai izveidotu šādu situāciju pirmāmkārtam. Kaut gan es nelikšu cilvēkiem rakstīt konkrētā struktūrā, cilvēkiem ir vieglāk lasīt reportus, kuri patiešam ir deskriptīvi. Tā vieglāk aptvert situāciju un vieglāk kaut ko iemācīties vai arī sniegt padomu. Labi reportu piemēri:

http://dzekiem.lv/forums/viewtopic.php?f=30&t=131
http://dzekiem.lv/forums/viewtopic.php?f=30&t=705
http://dzekiem.lv/forums/viewtopic.php?f=30&t=536
http://dzekiem.lv/forums/viewtopic.php?f=30&t=673

Protams ir vēl arī citi, bet šie daži, lai varētu iebraukt kā tās lietas jāraksta.
Vēlams nerakstīt sarunas, kuras veidojušās onlainā(draugos vai arī jebkur citur), ja saruna nav novedusi pie satikšanās īstajā dzīvē.

‘Attiecības.’

Viss, kas saistīts ar attiecībām. Šī sadaļa ir priekš diskusijām ar ilgstošām komunikācijām ar sievietēm. Vienas nakts sakari nav pietiekami ilgstoši. Ilgstošas attiecības bez seksa nav attiecības. Ja esi pārgulējis ar sievieti un ir kas ilgāks par vienas nakts sakaru, tad šī sadaļa ir piemērota, lai rakstītu par attiecīgo tematu.
Lūdzu nerakstīt postus vai tematus ar saturu, kur tiek spriests par morāli un ētiku. Katram cilvēkam ir sava izvēle un ar to ir jārēķinās. Ne visi vēlas viena tipa attiecības.
Ja tev ir JAUTĀJUMS par īstermiņa attiecībām, fuck buddys(jeb draugi seksam), monogāmijas, atvērtā tipa attiecības(polygamy vai arī polyamory) tad šī sadaļa arī ir priekš tevis. Neuzdot jautājums saistība ar vienas nakts sakariem vai arī jautājumus, kuri attiecas pirms seksa(kam piemērotākas būtu citas sadaļas).

’Izcili Raksti.’

Šeit tiek iemesti raksti, kuri ir izcili. To var izdarīt tikai moderatori vai administratori. Ja vēlies, lai kāds konkrēts temats tiek iemests pie Izciliem Rakstiem, tad attiecīgajā tematā var veikt komentāru ”Piederas pie izciliem rakstiem” vai ko tamlīdzīgu.
Jaunus rakstus veidot šeit nedrīkst!

’Sekss.’

Viss, kas saistīts ar seksu.
Seksa sadaļā neiekļaujas temati par erekciju problēmām, masturbāciju vai arī jautājumi par seksu, ja nekad vēl neesi ar to nodarbojies(t.i. ja esi nevainīgs). Izmanto forumu, lai iegūtu seksu un tad vari uzdot jautājumus saistītus ar seksu.

’Izaicinājumi.’

Ja vēlies izaicināt sevi uz kādu misiju vai arī uzaicināt pievienoties misijā kādu citu(s). Piemēri būtu – izaicināt sevi uzsākt sarunu ar 10 sievietēm katru dienu; pārgulēt ar 5 sievietēm mēnesī...whatever. Izaicinājumi saistībā ar savaldzināšanu.

’Prasmes.’

Šeit ietilpst tikai pārbaudītas taktikas, prasmes. Tas nozīmē, ka tu(vai arī esi kādu redzējis tā darām) izmantoji šo taktiku vismaz divas reizes veiksmīgi.
Neraksti kaut ko uz šādu pusi – ”Eu džeki, es iedomājos par interesantu taktiku priekš savaldzināšanas...” PĀRBAUDI PRAKSĒ vismaz divreiz un ja tas strādā, tad raksti par to. Tas pats attiecas arī uz citām foruma sadaļām. Neviens nebūs tavs testa trusītis. Vispirms pamēgini tehniku/prasmi pats un tad raksti par to. Vienīgais izņēmums šim ir, ja esi jau pamēģinājis tehniku/prasmi/taktiku un nespēj kaut ko saprast vai arī esi iesprūdis kādā posmā un vēlies noskaidrot, kā tas pareizi jādara. Tajā gadījumā šādam tematam īstā vieta ir Prasmes sadaļā.
Nekādi vispārēji jautājumi/komentāri par savaldzināšanu šeit neiekļaujas. To var rakstīt Galvenajās Sarunās. VISIEM postiem iekš Prasmēm ir jābūt saistītiem ar pārbaudītu tehniku dalīšanos/diskusijām par pārbaudītām tehnikām vai arī jautājumi par tehniku, kuru esi jau mēģinājis un mēģini izprast.
Kas ir tehnika/prasme/taktika? Būtībā jebkas, kas nav vesela savaldzināšana. Tas nozīmē ieskati, triki, prāta spēles, fiziskas spēles, joki, mikro-metodes, īsas rindiņas, piegājieni. Ja tas aizņem vairāk par 5 paragrāfiem, kurā aprakstīts viss no savaldzināšanas sākuma līdz galam, tad tā nav prasme, bet gan vesela metode un tai vieta ir galvenajās sarunās.

’Attieksme.’

Viss, kas saistīts ar attieksmi un domāšanu. Nekas specifisks bet gan domāšana un uzvedība kopumā. Jautājumi un temati saistībā ar to.

’Brīvās sarunas.’

Viss, kas neietilpst augstāk minētajā. Tomēr nekāds spams un personīgi aizvainojumi.

VIP Lietotājiem.

Pastāv arī sadaļa VIP lietotājiem. Lai kļūtu par VIP lietotāju, tev vismaz jābūt 3 gadus reģistrētam forumā. Sistēma tevi automātiski pievienos VIP grupai.


Ja ir kādi ieteikumi, tad būšu atvērts ieklausīties tajos.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by pleasance » Mon Sep 19, 2011 4:55 pm

Piebilde.

Vienīgā reize, kad tiek pieļauts offtopiks ir tad, ja offtopiks ir tikai DAĻA no posta. Piem, posts/komentārs ir par tematu bet ir kāda offtopika piebilde.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

User avatar
Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Posts: 510
Joined: Sun Oct 17, 2010 1:16 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by Viiirietis » Mon Sep 19, 2011 7:26 pm

Offtopic... neapskaužu tevi rakstot visu šo palagu....
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by pleasance » Mon Sep 19, 2011 7:49 pm

Jā, viegli nenācās. Bet tas bija nepieciešams. Bez noteikumiem, apmeklētāju skaitam pieaugot, samazināsies foruma kvalitāte veidojot bezvērtīgus rakstus.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

User avatar
egamons
Pieredzējis lietotājs
Posts: 376
Joined: Wed Jul 27, 2011 11:23 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by egamons » Mon Sep 19, 2011 8:02 pm

Vēl nebūtu slikti, ja būtu pieminējis pie tā visa, ka ir arī blogs. Kur var daudzko noderīgu izlasīt.

Un vēl, ka var pateikties, katrs par kāda noderīgu postu(teikumu/iem) , kurš tev ir noderējis vai ir atbilde uz tavu uzdoto jautājumu. :)

Prieks, ka beidzot noteikumi izveidoti,malacis ;)
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by pleasance » Sun Feb 05, 2012 2:02 am

Updeits:

Turpmāk forumā varēs reģistrēties tikai no 16 gadiem. Mazu bērnu problēmām forumā vietas nav. Citādi tie 14gadīgo temati atstāj sliktu iespaidu uz pārējo forumu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

User avatar
Versatile
Pieredzējis lietotājs
Posts: 477
Joined: Sun May 02, 2010 12:18 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 04 Sep 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by Versatile » Sun Feb 05, 2012 7:53 am

Un kā tiks noteikts vai attiecīgajam lietotājam ir 16 gadi? Pēc viņa paša ievadītā dzimšanas datuma? :?

User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by pleasance » Sun Feb 05, 2012 3:07 pm

Citādāk jau to nevar kontrolēt...
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

User avatar
rowers
Pieredzējis lietotājs
Posts: 17
Joined: Sat Jul 06, 2013 8:44 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 06 Jul 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by rowers » Mon Aug 12, 2013 3:42 pm

Admin, nav iespējams atbloķēt PM sūtīšanu, jo es nevaru personīgi ar nevienu sazināties?

User avatar
Idealistic
Pieredzējis lietotājs
Posts: 161
Joined: Mon Jun 07, 2010 12:33 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Jul 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Postošanas noteikumi!!!

Post by Idealistic » Mon Aug 12, 2013 4:40 pm

PM iespēja tiek iedota, kad ir uzrakstīti 10posti forumā.

Post Reply