Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
GH0ST
Puišelis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Post by GH0ST » Thu Jan 25, 2018 7:33 pm

Baller wrote:
GH0ST wrote:Esmu mēģinājis uz ielas, veikalos un citur iepazīties ar burtiski SIMTIEM meiteņu un visas mani ir vai nu:
a) atraidījušas
b) pēc tam ignorējušas (ja iedeva telefonu vai kontaktus)

Teiksim tā, 100% failure rate. Esmu virs vidējā auguma, neesmu kroplis, ģērbjos ļoti dārgās drēbēs.

Tiešām nezinu, kur ir problēma. Ķermeņa valodā, balss tembrā? Vaibstos?

Neviens nav spējis man palīdzēt šajā jautājumā.
A kā Tev var palīdzēt, Tevi neredzot? Atsūti kaut vai man PM savu fb profilu, paskatīšos, iedošu godīgu vērtējumu, protams, ja Tev tur ir normālas bildes.
Nesaprotu, kā tieši tev palīdzēs manas bildes? Izklausās vairāk pēc ziņkārības. Ko tu man pateiksi. Es fiziski sevī neko izmainīt nevaru. Man jau ir viss šajā jomā sakopts līdz maksimumam. Tu man burtiski nevari nekā palīdzēt redzot manu bildi. Pat ja man ir sejas asimetrija, tad pasakot to man, tas neko nedos, jo to nevar izlabot.
RolandsI86 wrote: Izklausās, ka Tu to ĻOTI ņem pie sirds un pārdzīvo :lol: Rezūltātā sanāk, tāda kā kucēna uzvedība, neskatoties, ka neesā dārgas drēbes un tml.
Visa problēma ir galvā. Padomā, kā Tu izturies pret apkārtējiem - nesaku, ka tā ir, bet visticamāk, ka Tu atraidi apkārtējos/līdzcilvēkus/draugus - un kā saka, dots devējam atdodas.
Tev jāiemācās vispirms novērtēt citus cilvēkus un tad arī citi novērtēs Tevi (arī sievietes).
Tas ko Tu saki sievietei - nav tik svarīgi - galvenais ir lai viņa saprot pamatdomu - viņa ir sieviete un viņa Tev patīk - thats all! ;)
Iespējams, ka netieši esmu izmisis, jā. Jo pēc loģikas, man arī būt jābūt izmisušam. Abundance mentality strādā, kad ir abundance. Kā sevi var apmānīt un tikt vaļā no izmisuma un mazināt ekspektācijas?
Es neatraidu citus. Man patīk socializēties.
Iespējams, ka Tev ir sievišķīga seja, ja tā, tad tur nekas nav glābjams.
Jā ir, ko nu? Dirsā. Pizģec.
neraksti muļķības
Bet viņam ir taisnība. Man ir sievišķīga seja un sievietes vēlas vīriešus, kas izskatās vīrišķīgi. Es burtiski neko tur nevaru izmainīt. To pat nevar izoperēt. Un kā lai es nejūtos izmisis tādā situācijā?

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Fri Jan 26, 2018 4:02 pm

GH0ST wrote:Bet viņam ir taisnība. Man ir sievišķīga seja un sievietes vēlas vīriešus, kas izskatās vīrišķīgi
Gribas sākt dirsties. Vajag mazāk lasīt visādas muļķības internetā, kur rakstīts, ka sievietes izvēlas tikai vīrišķigos. Sievietes pišās, tusē, izmanto visdažādākos tipus. Nesaprotu, kā pats to tupa neredzi dzīvē. Paskaties kaut vai uz draugiem, paziņām, draugu draugiem utt. Visi tik ahujenna vīrišķīgi, a Tu tāds nabags, tik sievišķīgs, ka drīz sāks kantēties veči uz ielas.
Sanāk, ka tu esi atbaidošs, bet atbaidošs tas ir domāts mentāli. Viņas domā, ka vai nu Tu esi maniaks, vai frīks. Pat, ja Tu viņas neveiksmīgi PIKAPOTU, pat tajā gadijumā daļa točna tev paceltu klausuli, jo Tev tak ir nauda, un tādas meitenes arī pastāv. Tākā arī tas atkrīt.
Vispār man ir aizdomas, ka tu negeimo, tākā tu saki, bet vajadzētu sākt, jo tu redzētu, ka tev nav taisnība. Ja tev ir piķis, domāju ir vērts aiziet līdz psihologam. Un tas nav uzbrauciens .

RolandsI86
Puišelis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by RolandsI86 » Sat Jan 27, 2018 12:36 pm

GH0ST wrote:Iespējams, ka netieši esmu izmisis, jā. Jo pēc loģikas, man arī būt jābūt izmisušam. Abundance mentality strādā, kad ir abundance. Kā sevi var apmānīt un tikt vaļā no izmisuma un mazināt ekspektācijas?
Es neatraidu citus. Man patīk socializēties.
Nu čali saņemies, nevienam nepatīk čīkstuļi, arī sievietēm :D
Sāc strādāt ar sevi, lasi grāmatas (ne pasakas un ne romānus), sporto, ceļo, mācies valodas, strādā, ej koļī visas sievietes kuras patīk, un tad jau viss sanāks automātiski.
Bet ja sevi žēlosi - tad toč nekas nemainīsies.

Padomā par situāciju kopumā no sievietes skatu punkta. Kādēļ, lai viņai būtu vajadzīgs vīrietis, kurš ir vārgs un kuru nepārtraukti vajag iedrošināt un stumdīt uz priekš un atpakaļu...? Kurš to vien dara, kā žēlojās, par to un šito...! Domāju, ka normālai (psiholoģiski veselai) sievietei tas nav vajadzīgs!
Tādēļ sāc strādāt ar sevi!
I know I can

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sat Jan 27, 2018 1:07 pm

Roland, viņš jau visu šo ir darījis, cik sapratu pēc viņa teiktā.

Liekas ka viss te ir galvā. Reāli dīvaini klausīties ka tik labs, tik labs, bet nekas nesanāk.

Ghost, saki ka pēdējo, teiksim, divu mēnešu laikā nav bijis neviens randiņš, drāziens vai laba komunikācija ar sievieti? Vakar ballēt nebiji?

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Mon Jan 29, 2018 8:00 pm

Nu čali saņemies, nevienam nepatīk čīkstuļi, arī sievietēm :D
Parādi, kur es teicu, ka čīkstēju pie sievietēm? Nekad to neesmu darījis. Tas, ka es šeit forumā to rakstu, nenozīmē, ka esmu daunis, kas to pašu saka sievietēm.
Sāc strādāt ar sevi, lasi grāmatas (ne pasakas un ne romānus), sporto, ceļo, mācies valodas, strādā, ej koļī visas sievietes kuras patīk, un tad jau viss sanāks automātiski.
Es burtiski visu, ko tu uzskaitīji, jau esmu darījis gadiem. Esmu ļoti labā situācijā šobrīd dzīvē.
Bet ja sevi žēlosi - tad toč nekas nemainīsies.
Es sevi nežēloju, es sevi ienīstu.
Padomā par situāciju kopumā no sievietes skatu punkta. Kādēļ, lai viņai būtu vajadzīgs vīrietis, kurš ir vārgs un kuru nepārtraukti vajag iedrošināt un stumdīt uz priekš un atpakaļu...?
Bet mani nevajag iedrošināt, man ir savs bizness un es uzņemos visur iniciatīvu. Kāpēc tu nepamatoti veido tādu priekšstatu par mani? Es taču ar sievietēm komunikācijā neko neizrādu un neesmu izrādījis tādas īpašības.
Kurš to vien dara, kā žēlojās, par to un šito...! Domāju, ka normālai (psiholoģiski veselai) sievietei tas nav vajadzīgs!
Es nekad neesmu žēlojies sievietēm par neko. Es mēģinu ar viņām vnk iepazīties, "koļīt" kā tu teici.
Vajag mazāk lasīt visādas muļķības internetā, kur rakstīts, ka sievietes izvēlas tikai vīrišķigos.
Un kā vēl ir rakstīts. Pastudē dažreiz pubmed pētījumus par to, kāda tipa vīrieši izraisa sievietēs sajūsmu. Un jā, vīrišķīgai sejai ir MILZĪGA nozīme.
Viņas domā, ka vai nu Tu esi maniaks, vai frīks.
Diez vai viņas domā, ka esmu maniaks, jo maniaki sievietēm patīk. Palasi par Ted Bundy un Breiviku. Viņiem ir liela piekrišana no sieviešu puses. Tātad viņas noteikti nedomā, ka esmu maniaks, jo tad šādu problēmu nebūtu.
Pat, ja Tu viņas neveiksmīgi PIKAPOTU, pat tajā gadijumā daļa točna tev paceltu klausuli, jo Tev tak ir nauda, un tādas meitenes arī pastāv.
Nu kā redzi, viņas to nedara.
Liekas ka viss te ir galvā. Reāli dīvaini klausīties ka tik labs, tik labs, bet nekas nesanāk.
Bet es neteicu, ka esmu "tik labs, tik labs". Es teicu, ka komentētājam taisnība, man ir sievišķīga seja, kas atbaida sievietes. Tādi feisi kā man patīk tikai gomikiem vai bērniem. Bļin.
Ghost, saki ka pēdējo, teiksim, divu mēnešu laikā nav bijis neviens randiņš, drāziens vai laba komunikācija ar sievieti? Vakar ballēt nebiji?
Es mēģināju sarunāt randiņus ar meitenēm, kuru telefonus dabūju uz ielas, bet viņas man neatbild. Vnk ignorē, "ghosted" lol. Tāpēc tāds niks. Vairumā gadījumā meitenes mani ignorē, kad es rakstu e-pastus vai sms. Es nerakstu neko saldu, es vnk logistics gribu sarunāt, bet nesanāk.

Kiko
Jauniņais
Dzimšanas datums: 15 Feb 1989

Post by Kiko » Thu Feb 15, 2018 6:19 pm

Pamēģini uzsākt sarunu tikai ar visskaistākajām meitenēm. Galīgi aplam, ja domā, ka skaistākās ir visvairāk aizņemtas un dabūn visvairāk uzmanību. Itālijā tā varbūt ir, bet Latvijā ir galīgi pretēji. Lielākā daļa baidās uzrunāt meitenes, kas ir virs vidējā, jo domā, ka viņus atšūs. Rezultātā viduvējās atrod partneri krietni vien ātrāk, bet smukākajām ilgi nākas gaidīt un arī tad ne vienmēr atrod sev kādu.
Ja izvilksi līdz 30 gadiem, tad visa pasaule būs vaļā. Izvēles iespēja būs ļoti plaša, jo liela daļa džeku būs jau aizņemta, bet brīvās vēl daudz, daudz.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Thu Feb 15, 2018 11:34 pm

Ghost, atbildēju tev otrajā topikā. Izlasot tavu postu šeit toč skaidrs, ka vaina ir attieksmē. Izskatās, ka esi ļoti negatīvi noskaņots. :) Dažreiz nevajag pārcensties ar analizēšanu. Esi pārāk analītisks un tas tevi arī attur.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Mon Feb 19, 2018 3:07 pm

Kiko wrote:
Thu Feb 15, 2018 6:19 pm
Pamēģini uzsākt sarunu tikai ar visskaistākajām meitenēm. Galīgi aplam, ja domā, ka skaistākās ir visvairāk aizņemtas un dabūn visvairāk uzmanību. Itālijā tā varbūt ir, bet Latvijā ir galīgi pretēji. Lielākā daļa baidās uzrunāt meitenes, kas ir virs vidējā, jo domā, ka viņus atšūs. Rezultātā viduvējās atrod partneri krietni vien ātrāk, bet smukākajām ilgi nākas gaidīt un arī tad ne vienmēr atrod sev kādu.
Es visu laiku to daru un viņas mani atraida. 0 bailes runāt ar meitenēm, bet rezultātu galīgi nav.
Ja izvilksi līdz 30 gadiem, tad visa pasaule būs vaļā. Izvēles iespēja būs ļoti plaša, jo liela daļa džeku būs jau aizņemta, bet brīvās vēl daudz, daudz.
Nav taisnība, vairumam ir "draugs" un viņas pat nedod telefonu. Tās, kas dod, tās parasti mani ignorē.
pleasance wrote:
Thu Feb 15, 2018 11:34 pm
Ghost, atbildēju tev otrajā topikā. Izlasot tavu postu šeit toč skaidrs, ka vaina ir attieksmē. Izskatās, ka esi ļoti negatīvi noskaņots. :) Dažreiz nevajag pārcensties ar analizēšanu. Esi pārāk analītisks un tas tevi arī attur.
Es taču neeju viņām klāt negatīvi un neanalizēju.
Vienkārši pieeju klāt un sāku koļīt.
Nestrādā. Esmu mēģinājis uz burtiski simtiem.
Neesmu kroplis, nav izteiktu kroplību, neliela sejas asimetrija.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990

Post by Tērauds » Mon Feb 19, 2018 9:31 pm

GH0ST wrote:
Mon Feb 19, 2018 3:07 pm
neliela sejas asimetrija.
...jo sievietes ar bīdmēru un mikrometru katram vīrietim no sākuma pārbauda sejas simetriju :lol: Stalonem arī ir sejas defekts, bet vecenes viņu iekāro pat viņa 69 gados.

Tev te jau 15x ir teikts, ka vaira attieksmē. Ar kko atbaidi, varbūt esi garlaicīgs? Ņem vērā arī faktu, ka latviešu meiteņu mentalitātē nav gluži atdoties pēc 1h ar uz ielas iepazītu džeku (vismaz ne manā pieredzē).

Es vienu reizi diezgan lielā pālī gaidīju pirmo tramvaju uz mājām no vecrīgas. Pietura sabazarēju ar vienu meiču. Viņas tramvajs atnāca ātrāk, uz atvadām apķēru viņu un viņai nemanot viņas mēteļa kabatā ieslidināju savu vizītkarti. Pēc vienas vai divām dienām (vairs jau neatceros) viņa man uzrakstīja. Nekas beigās nesanāca tā pat (tajā laikā nebija pietiekama brieduma novest lietas līdz galam), bet vismaz skaistai dāmai radīju interesi ar nestandarta gājienu.

Nekādas lielās ''uz ielas savaldzināšanas'' pieredzes man nav, bet, personīgi man, tas nešķiet nekas baigi sarežģīts un nereāls. Citējot vienu slavenu žīdu izcelsmes džeku: ''Imagination is more important than knowledge'''

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Tue Feb 20, 2018 2:06 am

...jo sievietes ar bīdmēru un mikrometru katram vīrietim no sākuma pārbauda sejas simetriju
Nē, cilvēki automātiski smadzenēs novērtē potenciālo partneru simetriju, kas ir tiešs hormonālo līdzsvaru pubertātē rezultāts un zemapziņā cilvēki jūt lielāku pievilcību attiecībā uz simetriskām proporcijām, jo tas signalizē labāku imunitāti. Visi šie procesi ir kognitīvie īsceļi. Es brīnos, kas tas jums ir jaunums.
:lol: Stalonem arī ir sejas defekts, bet vecenes viņu iekāro pat viņa 69 gados.
Es neesmu internacionāla filmu zvaigzne, multi-miljonārs, tu neesi un neviens cits šajā forumā nav. Ļoti neloģiski salīdzināt nesalīdzināmas lietas.
Tev te jau 15x ir teikts, ka vaira attieksmē. Ar kko atbaidi, varbūt esi garlaicīgs? Ņem vērā arī faktu, ka latviešu meiteņu mentalitātē nav gluži atdoties pēc 1h ar uz ielas iepazītu džeku (vismaz ne manā pieredzē).
Varbūt esmu garlaicīgs. Bet vai tad pāris minūtēs tādu garlaicību vispār var uztvert? Es jau neprasu atdoties, vēlējos aiziet tik uz randiņu

Post Reply