Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
RolandsI86
Puišelis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Post by RolandsI86 » Mon May 29, 2017 2:53 pm

GH0ST wrote:
Vai viņam ir taisnība vai nē? Vai tas, ka Tu tagad patērē savu laiku, lai iemācītos veidu/tehniku, lai varētu iet un uzsākt sarunu ar meitenēm jau automātiski Tevi nenoliek zemāk par viņu?
Noliek. Bet fake it til' you make it patiešām dzīvē strādā.

Man galvenais ir sasniegt mērķi, man absolūti neinteresē, kā tas tiek sasniegts.

Man galvenais ir palielināt conversion rate no telefoniem / iepazīšanos uz seksu.
Sveiks!
Izlasīju tikai pirmos pāris postus un varu teikt sekojošo. Esmu izgājis cauri daudz un dažādām tehnikām, esmu daudz ko, ļoti daudz ko mēģinājis praksē, bet nekas no tā visa nestrādā.
Lūk atbilde uz Tavu jautājumu: esi sirsnīgs un aklāts, un visas durvis atvērsies. Ja Tev meitene patīk, tad tā pasaki, ja gribi viņu vest uz mājām pēc randiņa, tad tā arī pasaki un viņa novērtēs atklātumu, ja nenovērtēs - tad nafig Tev tādu meiteni. Netērē laiku mācoties tehnikas, manipulācijas u.c. bulšitu, un aizmirsti to huiņu "fake it till you make it". Esi īsts, atrod sev dzīves mērķi pie kā strādāt un tiecies pēc tā un sievietes būs. Tu nekad nevarēsi dabūt visas (neviens to nevar), bet tās kuras dabūsi, tās novērtēs Tavu sirsnību un atklātumu.
I know I can

GH0ST
Puišelis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989
Attiecību stāvoklis: Single

Post by GH0ST » Mon May 29, 2017 6:14 pm

Ok, varbūt tā arī ir. Bet varbūt tā nav. Vienā forumā saka vienu, citā forumā saka citu. Kam ticēt?

Kā es varu zināt, ka Jūsu viedoklis ir leģitīmāks par RSDnation cilvēku pasutajiem viedokļiem?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde

Post by Kapteinis » Mon May 29, 2017 10:30 pm

GH0ST wrote:Ok, varbūt tā arī ir. Bet varbūt tā nav. Vienā forumā saka vienu, citā forumā saka citu. Kam ticēt?

Kā es varu zināt, ka Jūsu viedoklis ir leģitīmāks par RSDnation cilvēku pasutajiem viedokļiem?
Ir viens arguments.

Mums nevajag Tavu naudu, mēs Tev stāstam reāli iz dzīves pieredzi. Mēs Tev stāstam to, ko neviens RSD vai Mystery vai kāds cits jenots negrib, lai Tu zini. Ka Tev nevajag pikap tehniku, metodi, lai dabūtu savu sapņu meiteni. Tev vajag izkopt sevi, savu dzīvi, mērķus utt., bet nevis kādas smirdīgas metodes, kuras Tev grib notirgot lielie meisteri.

Mazliet atkāpjoties no temata - Man šķiet, ka daudzi aizmirst, ka viss pikap communities ārzemēs pamatā tomēr ir bizness. RSD, Mystery utt. tie visi pelna naudu uz čaļiem, kuri iegādājas visas iespējamās grāmatas, metodes un trikus, jo tā domā, ka tas palīdzēs viņiem ar meitenēm. Kur ir aitas, tur ir cirpēji.

Ps. Jūs maz zināt, kā tiek uzņemti visi šitie YT video, kur tie krutie pikaperi tjipa rāda skillu klubos? Viņi nonstopā iet pie katras meitenes un tikpat nonstopā saņem pretī noraidījumus, un tad, kad no 70 (pārspīlēju) ar vienu beidzot sanāk kontakts, tad to viņi iemet YT kā afigenno cold start.

Veči, mēs vairs neesam bērnudārzā un katrs iztiku pelna kā grib.
Retoriski pajautāšu vēl: "Kā interesanti visi mūsu senči (pagājušajā gadsimtā) varēja dabūt sievietes bez metožu un pamācību palīdzības?"
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Tue May 30, 2017 3:47 pm

nunu, rsd nu gan ir minimums "metodiku" .

AZ777
Jauniņais
Dzimšanas datums: 27 Feb 1993

Post by AZ777 » Tue May 30, 2017 7:27 pm

Pārsteidzoša vienprātība ar vienīgo pareizu atbildi - būt patiesam un nepist smadzenes sev un meitenei. Kapteinis ļoti labi visu aprakstīja.

Pāris piezīmes no manas puses, esmu novērojis, ka nepieredzējuši džeki bieži vien ir super strauji, ļoti agresīvā veidā sāk komunikāciju, tā teikt ir morāli sagatavojušies nu tik iet klāt un runāt un ir baigais kontrasts enerģijas līmenī starp džeku un meiteni, turklāt bieži vien meitene nav morāli gatava komunikācijai un reāli bīstās, ir tāds kā wtf, kas tas par brīnumu, ja tas vēl ir kombinācijā ar dažāda līmeņa sagatavotiem savaldzināšana tekstiem, tad tas izskatās absurdi.

Es pēdējā laikā apzināti šo procesu piebremzēju, reizēm pat neko nesakot neverbāli paskatos uz meiteni, pasmaidu, un tad uzsāku ar kaut kādu banālu kontekstuālu frāzi tipa labs laiks ārā šodien :) Īsāk sakot ir ļoti daudz dažādu opciju, kā uzsākt sarunu, bet vislabākais veids ir būt patiesam un atklātam.

Pamēģini teikt visu, par ko reāli domā mirklī. Ja tev šķiet, ka viņa ir pārāk skaista, lai teiktu, ka viņa ir skaista, tad to arī saki :D

GH0ST
Puišelis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989

Post by GH0ST » Wed May 31, 2017 10:54 am

Mums nevajag Tavu naudu, mēs Tev stāstam reāli iz dzīves pieredzi.
Ok, bet man arī ārzemju neatkarīgos forumos (kur neko netirgo) ir stāstījuši no dzīves pieredzes, bet pavisam ko citu. Kam ticēt? Vienīgi faktors tāds, ka Jums ir pieredze tieši ar LV meitenēm, LV var būt arī kultūras atšķirības.
Tev nevajag pikap tehniku, metodi, lai dabūtu savu sapņu meiteni. Tev vajag izkopt sevi, savu dzīvi, mērķus utt.,
Tas viss man ir. Noiets etaps, sakārtots. Tur viss OK! Tāpēc metodes man tikai dotu bonusa rezultātus.
RSD, Mystery utt. tie visi pelna naudu uz čaļiem, kuri iegādājas visas iespējamās grāmatas, metodes un trikus, jo tā domā, ka tas palīdzēs viņiem ar meitenēm. Kur ir aitas, tur ir cirpēji.
Stipri šaubos, ka te kāds kaut ko "pirka". Kur ir torrents, tur ir kačātāji :D
Ps. Jūs maz zināt, kā tiek uzņemti visi šitie YT video, kur tie krutie pikaperi tjipa rāda skillu klubos? Viņi nonstopā iet pie katras meitenes un tikpat nonstopā saņem pretī noraidījumus, un tad, kad no 70 (pārspīlēju) ar vienu beidzot sanāk kontakts, tad to viņi iemet YT kā afigenno cold start.
Vēl iespējams, ka viņi maksā hired models.

Starp citu, telefonus dabūt nav grūti, ja atstrādā tehniku, grūti ir pēc tam dabūt randiņus un pašu galveno.
āris piezīmes no manas puses, esmu novērojis, ka nepieredzējuši džeki bieži vien ir super strauji, ļoti agresīvā veidā sāk komunikāciju, tā teikt ir morāli sagatavojušies nu tik iet klāt un runāt un ir baigais kontrasts enerģijas līmenī starp džeku un meiteni, turklāt bieži vien meitene nav morāli gatava komunikācijai un reāli bīstās, ir tāds kā wtf, kas tas par brīnumu, ja tas vēl ir kombinācijā ar dažāda līmeņa sagatavotiem savaldzināšana tekstiem, tad tas izskatās absurdi.
Es laikam tā daru dažreiz. Latvijā tas nav dabiski būt agresīvam, jo latvieši ģenētiski ir vairāk mīkstmieši un ne tik karstasinīgi kā, piemēram, itaļi. Tāpēc, ja mazliet pietēlo, ka "uzdrošinājies" viņai pieiet, tā biklāk, tad varbūt viņa pat uzticēsies vairāk. Vai tā ir?
Es pēdējā laikā apzināti šo procesu piebremzēju, reizēm pat neko nesakot neverbāli paskatos uz meiteni, pasmaidu, un tad uzsāku ar kaut kādu banālu kontekstuālu frāzi tipa labs laiks ārā šodien :) Īsāk sakot ir ļoti daudz dažādu opciju, kā uzsākt sarunu, bet vislabākais veids ir būt patiesam un atklātam.
Jā, vispirms acu kontakts un smaids noteikti padarīs sarunu efektīvāku, lai ko teiktu.
Pamēģini teikt visu, par ko reāli domā mirklī. Ja tev šķiet, ka viņa ir pārāk skaista, lai teiktu, ka viņa ir skaista, tad to arī saki
Nu jā, es tā arī daru.

Bet tomēr tas viss šķiet grūti. Sist kanti nav grūti, pat telefonus dabūt nav grūti, bet aizdomīgi daudz šo meiteņu negrib ielaisties: aizņemtas vai cits iemesls.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990

Post by Tērauds » Thu Jun 01, 2017 11:43 pm

Daudz postu, daudz domu, visu pat nelasiju...

Es neesmu nekāds ūber savaldzinātājs ar special skills un Klūnija seju, bet still ik pa laikam ar kko nospīd :lol:

I am simple man - kad esi nedaudz iešmigojis, ir vieglāk uzsākt sarunu bārā (vai vienalga kur), jo skaidrā (gribi tu to vai nē) mazā prāta stūrītī kvēlo tās domas - vai es pareizi visu izdarīju? Vai kko lieku nepateicu? Vai mans kompliments bij tizls?

Neesmu nekad lasījis/sktijies nekādus tur mistery vai arī par ko jūs tur vēl runājat :lol: Vnk ej un saki kas uz sitiena galvā. Galvenais ir parādīt attieksmi - ka tev viņa patīk, ka tu gribi ko vairāk par viņu uzzināt un visādi citādi esi ieinteresēts. Jo, diemžēl, lielākajai daļai vīriešu nav pa spēkam pateikt to, ko viņš domā. Viņa to novērtēs. Ja nē, tad tev viņu nevajag.

Es esmu uzsācis sarunu un beigās aizvilcis meiteni uz gultu ar frāzi - Dievs tēvs, tev taču ir tik smuka jebala :lol:

RolandsI86
Puišelis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986

Post by RolandsI86 » Fri Jun 02, 2017 9:36 am

Piemetināšu no savas pieredzes.
Kad sāku interesēties par pikapu, bija sportiska interese, lasīju daudz dažādu literatūru, skatījos video, runāju ar draugiem, kuriem ir vairāk veicies ar sievietēm nekā man, pats esmu ĻOTI daudz ko izmēģinājis, dažādas taktikas, piegājienus u.c., bet nekādi rezūltāti nebija, un reizēs, kad tomēr iepazinos ar skaistām, kvalitatīvām sievietēm - ar savu turpmāko darbību visu sačakarēju, jo domāju, KO DRĪKST TEIKT, KO NEDRĪKST, KĀ RĪKOTIES, KĀ NERĪKOTIES, KĀ SEVI PARĀDĪT LABĀK u.t.t., un tas viss notika tādēļ, ka sekoju kaut kādām tehnikām un padomiem, ko īstenībā bieži vien dod nekompetenti cilvēki, kuri tikai domā, kā meiteni izmantot, nemaksāt par viņu randiņā, manipulēt un tamlīdzīgas lietas.

Īstā pikapa tehnika ir: esi sirsnīgs un godīgs pret meiteni, saki ko jūti un neko netēlo, un viņa to ļoti novērtēs un visas durvis atvērsies! Un tas arī viss, nekas cits nav jāzin! ;)

Veiksmi visiem un izbaudam vasaru :)
I know I can

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Fri Jun 02, 2017 3:49 pm

žēl, ka sirsnīgiem džekiem bieži tās durvis tieši aizverās :D

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde

Post by Kapteinis » Fri Jun 02, 2017 4:10 pm

Baller wrote:žēl, ka sirsnīgiem džekiem bieži tās durvis tieši aizverās :D

bullshits

Nejaukt godīgumu/sirsnīgumu ar nice guy sindromu.

Godīgs/sirsnīgs čalis nenozīmē mīkstais
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Post Reply