Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
GH0ST
Puišelis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Post by GH0ST » Wed May 24, 2017 1:31 am

Kādas metodes izmantojat, lai uzsāktu sarunu ar svešu meiteni vai sievieti?

Kas strādā Latvijā vislabāk?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Post by Kapteinis » Wed May 24, 2017 9:55 am

"Sveika, Tu man liecies pievilcīga."
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Wed May 24, 2017 12:14 pm

Kapteinis wrote:"Sveika, Tu man liecies pievilcīga."
Es agrāk tā darīju, bet, manuprāt, slikta metode.

Pirmkārt, tas automātiski nostāda viņu virs tevis. Automātiski viņai ego izaug, jo dabūja dopamīna sekrēciju no pretējā dzimuma apstiprinājuma par savu vērtību. Tas viņai zemapziņā samazina tavu vērtību.

Otrkārt, nav intrigas. Zinātniski pierādīts, ka sievietēm vispievilcīgākie šķiet vīrieši, par kuriem viņām nav skaidrības, patīku es viņam vai tomēr nē. Vīrieši, kuriem viņas zina, ka nepatīk, un vīrieši, kuriem viņas zina, ka patīk, šķiet mazāk pievilcīgi. Neatceros tagad uz sitiena pētījumu, bet 100% bija.

Kādas vēl idejas?

Esmu mēģinājis visdažādākās pieejas, bet līdz šim gandrīz nekas nav strādājis.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed May 24, 2017 3:01 pm

GH0ST wrote:
Pirmkārt, tas automātiski nostāda viņu virs tevis. Automātiski viņai ego izaug, jo dabūja dopamīna sekrēciju no pretējā dzimuma apstiprinājuma par savu vērtību. Tas viņai zemapziņā samazina tavu vērtību.

Otrkārt, nav intrigas. Zinātniski pierādīts, ka sievietēm vispievilcīgākie šķiet vīrieši, par kuriem viņām nav skaidrības, patīku es viņam vai tomēr nē. Vīrieši, kuriem viņas zina, ka nepatīk, un vīrieši, kuriem viņas zina, ka patīk, šķiet mazāk pievilcīgi. Neatceros tagad uz sitiena pētījumu, bet 100% bija.
Nu bet tu jau zini atbildi. Nostādi viņu zem sevis un uztaisi intrigu 8-)

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Wed May 24, 2017 3:20 pm

Baller wrote:
GH0ST wrote:

Nu bet tu jau zini atbildi. Nostādi viņu zem sevis un uztaisi intrigu 8-)
Kā? Kādas metodes Jūs izmantojat? Vai arī Jūs nerunājat ar nepazīstamām sievietēm / meitenēm?

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Wed May 24, 2017 7:57 pm

GH0ST wrote:

Visu cieņu Tavam domu gājienam, bet man ir aizdomas, ka Tu esi pārlasījies p.u.a forumus, vecais.

Tagad izvelc galvu no tā visa, kas Tev ir samācīts un padomā loģiski.
GH0ST wrote:
Kā? Kādas metodes Jūs izmantojat? Vai arī Jūs nerunājat ar nepazīstamām sievietēm / meitenēm?
Bāc, kādas metodes? Metode "savācies un pieej klāt" ir kaut kas pārāk vienkāršs vai pārāk grūts priekš Tevis?
Ā, ja Tu gribi iezubrīt metodi, kura ir 100% droša, tad varu pateikt skarbo ziņu - tādas nav. Tev pie sievietes ir jāiet ar domu, ka Tu neko no viņas negribi - Tavs pienākums ir skaistai sievietei pateikt to, ka viņa ir skaista. Viss. Tālākais ir atkarīgs no viņas. Ja starp Jums kaut kas notiks, tad notiks. Ja nekā, tad arī labi - novēli viņai jauku dienu un ej tālāk. Nekas nav noticis.

Divu cilvēku mijiedarbība nav nekāda matemātika. Tā ir deja. Tavs pienākums ir parādīties un pateikt, ka viņa ir skaista. Viņas pienākums ir būt viņai. Tālāk jau viss notiks kā tam jānotiek.

Un tas, ka Tu saki, ka esi mēģinājis visdažādākās pieejas, bet nekas nav sanācis, liecina par to, ka Tu ar tām metodēm/paņēmieniem tikai centies maskēties, bet sieviete tāpat jūt, ka tu rausties; ka esi uzspēlēts; ka esi nedrošs; ka tu baidies; utt. Tāpēc jau arī nesanāk. Precīzāk formulēt? Tevi atraida, jo visas redz, ka Tu tā vietā, lai skaidri pateiktu, ka viņa Tev patīk (un Tu vēlies, lai viņa to zin, bet tai pašā laikā Tev no viņas neko nevajag - ne atzinību, ne seksu, neko), Tu labāk izvēlies kaut kādu pikap lainu kā "Atvaino, cik ir plkst.?" vai kādu citu vājprātību.
Ja Tu, sakot "Tu man šķieti sasodīti pievilcīga!", saki to ar slēptu vēlmi pēc pozitīva iznākuma - randiņa, seksa vai jebkā cita, tad tu vnk uzvedies kā viltīgs šunelis, kurš grib apčakarēt sievieti, lai tikai panāktu kādu labumu sevi. Domā viņas to neredz?

Mana pieredze liecina, ka vislabāk sanāk tad, kad tu neuztraucies par iznākumu - ka Tu rīkojies tā kā tev liek rīkoties iekšējā balss.
Nu un man parasti viņa liek pieiet pie tās meitenes un pateikt cik viņa ir skaista, jo es gribu, lai viņa zin to.

PS. Un visi tie, kas man netic - es arī no sākuma daudz lasīju visādus sūda p.u.a materiālus (Mystery utt.) un man ne sūda nekas nesanāca.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Wed May 24, 2017 11:18 pm

GH0ST wrote:

Agrak domaju tapat. Tas kursh iegulda lielaku puules komunikacija ir tas, kas ir zemak. Tas, ka tu megjini siki analizet un sevi pielagot vinjai, neapzinati tu sevi noliec zemak par vinju, jo tev parak daudz interese ka vinja reagjes. Turpretim atklata komunikacija, kadu piemineja Kapteinis, parada, ka vinsh sevi verte augstak par kadu sveshinieku, jo necenshas aplinkus meklet kaa uzsakt sarunu. Agrak ari tikai indirect gaju. Vareju uzsakt sarunu bez problemam un reizem bija rezultati. Kad pargaju uz tieshu komuniciju, attistijos daudz atrak. Attieksme vienmer parspej jebkadu "metodi".
Tas pats, ko mineju agrak. Varbut kaut kadi petijumi ari uz kaut ko liecina, bet attieksme parspej tehniku/metodi katru reizi.
Esmu mēģinājis visdažādākās pieejas, bet līdz šim gandrīz nekas nav strādājis.
Tapec, ka vajag attistit sevi. Metodes nevar pilniba nomasket rakstura/virishkiguma trukumu. Ar metodem attistiba ir, bet leena. Attistit raksturu (parvarot bailes, uzstadot principus, sakot to ko doma, utt) sniegs lielakus, atrakus un bus labak ilgtermina.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Thu May 25, 2017 10:36 am

Bāc, kādas metodes? Metode "savācies un pieej klāt" ir kaut kas pārāk vienkāršs vai pārāk grūts priekš Tevis?
Ā, ja Tu gribi iezubrīt metodi, kura ir 100% droša, tad varu pateikt skarbo ziņu - tādas nav.
Noteikti, ka atsevišķas pieejas var procentuāli palielināt vai samazināt konversijas. Man nav problēmu iet klāt meitenēm, bet šobrīd nekas (absolūti) neizdodas ar manu pieeju, tāpēc vaicāju pēc palīdzības.
Tev pie sievietes ir jāiet ar domu, ka Tu neko no viņas negribi - Tavs pienākums ir skaistai sievietei pateikt to, ka viņa ir skaista. Viss.
Citi "Sieviešu savaldzināšana" šim nepiekrīt. Skaistai sievietei visi saka, ka viņa ir skaista, tas tikai automātiski nostāda viņu virs tevis un nav viņai nekāds jaunums. Nav loģiski palielināt skaistas sievietes ego, jo tad viņa būs mazāk pielaidīga.
Divu cilvēku mijiedarbība nav nekāda matemātika. Tā ir deja. Tavs pienākums ir parādīties un pateikt, ka viņa ir skaista. Viņas pienākums ir būt viņai. Tālāk jau viss notiks kā tam jānotiek.
Pārāk esoterisks teikums. Ārzemju "Sieviešu savaldzināšana" nepiekrīt. Es nezinu, kuram ir taisnība. Uzskatu, ka atsevišķas pieejas var mazliet labāk strādāt.
Un tas, ka Tu saki, ka esi mēģinājis visdažādākās pieejas, bet nekas nav sanācis, liecina par to, ka Tu ar tām metodēm/paņēmieniem tikai centies maskēties, bet sieviete tāpat jūt, ka tu rausties
Absolūta nepatiesība. Es necik neraustos. Es vienkārši gribu darīt to, kas palielinātu konversijas kaut vai par dažiem procentiem. Esmu izmantojis gan "Tu piesaistīji manu uzmanību, aizejam iedzert kafiju!", gan "Klau, kāds ir Tavs viedoklis....?" Rezultāti sūdīgi abos gadījumos.
Tevi atraida, jo visas redz, ka Tu tā vietā, lai skaidri pateiktu, ka viņa Tev patīk (un Tu vēlies, lai viņa to zin, bet tai pašā laikā Tev no viņas neko nevajag - ne atzinību, ne seksu, neko), Tu labāk izvēlies kaut kādu pikap lainu kā "Atvaino, cik ir plkst.?" vai kādu citu vājprātību.
Tātad Tu uzskati, ka esi gudrāks par zinātnisko pētījumu, kas balstījās uz statistikas datiem un no kura tika secināts, ka sievietes visvairāk iekāro vīriešus, kuru ieinteresētības pakāpe nav konkrēti izdibināma? Tu uzskati, ka zini labāk par zinātni? Un man liekas, ka nelasi, ko teicu. ES IZMĒĢINĀJU ARĪ TĀDU PIEEJU! NESTRĀDĀ!
Mana pieredze liecina, ka vislabāk sanāk tad, kad tu neuztraucies par iznākumu - ka Tu rīkojies tā kā tev liek rīkoties iekšējā balss.
Es tā arī daru. Nekas nesanāk.
Agrak domaju tapat. Tas kursh iegulda lielaku puules komunikacija ir tas, kas ir zemak. Tas, ka tu megjini siki analizet un sevi pielagot vinjai, neapzinati tu sevi noliec zemak par vinju, jo tev parak daudz interese ka vinja reagjes. Turpretim atklata komunikacija, kadu piemineja Kapteinis, parada, ka vinsh sevi verte augstak par kadu sveshinieku, jo necenshas aplinkus meklet kaa uzsakt sarunu. Agrak ari tikai indirect gaju.
Es vienu brīdi izmantoju direct pieeju, bet es aizbaidīju visas meitenes. Viņas bija aizņemtas vai negribēja iepazīties.
Tapec, ka vajag attistit sevi. Metodes nevar pilniba nomasket rakstura/virishkiguma trukumu.
Esmu attīstījis sevi līdz maksimumam. Man viss ir, kam uz papīra jābūt. Testosterons ir pāri augšējām normām, tāpēc par vīrišķības trūkumu man neviens pārmest nevar.
Attistit raksturu (parvarot bailes, uzstadot principus, sakot to ko doma, utt) sniegs lielakus, atrakus un bus labak ilgtermina.
Tas ir noiets etaps. Tas viss jau sen ir izdarīts.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Sun May 28, 2017 5:17 pm

Pirmām kārtām, GH0ST, es Tev cenšos palīdzēt. Tici man, man nav laika un vēlmes tagad kādu internetā nolikt, bet tai pašā laikā arī izsakos tieši un konkrēti, jo mans mērķis ir parādīt Tev problēmas sakni nevis sekas - un atkal tikai tādēļ, ka pats gāju tam visam cauri, un cīnījos ar sekām nevis cēloni.
Kapteinis wrote:Tev pie sievietes ir jāiet ar domu, ka Tu neko no viņas negribi - Tavs pienākums ir skaistai sievietei pateikt to, ka viņa ir skaista. Viss.
GH0ST wrote:Citi "Sieviešu savaldzināšana" šim nepiekrīt. Skaistai sievietei visi saka, ka viņa ir skaista, tas tikai automātiski nostāda viņu virs tevis un nav viņai nekāds jaunums. Nav loģiski palielināt skaistas sievietes ego, jo tad viņa būs mazāk pielaidīga.
Ok, piekrītu, ka skaista sieviete visu laiku tiek vairāk vai mazāk apbērta ar komplimentiem, bet šeit ir viena svarīga lieta, kas ir jāievēro - ko tieši tu gribi pateikt, sakot sievietei, ka viņa ir skaista? Padomā pats - daudzi viņai saka, ka viņa ir skaista, bet vai tad viņa ar viņiem visiem guļ? Padomā, kas atšķir tos, kuriem sanāk un tos kuriem nē?

GH0ST wrote:Tātad Tu uzskati, ka esi gudrāks par zinātnisko pētījumu, kas balstījās uz statistikas datiem un no kura tika secināts, ka sievietes visvairāk iekāro vīriešus, kuru ieinteresētības pakāpe nav konkrēti izdibināma? Tu uzskati, ka zini labāk par zinātni? Un man liekas, ka nelasi, ko teicu. ES IZMĒĢINĀJU ARĪ TĀDU PIEEJU! NESTRĀDĀ!
Statistika ir un paliek tikai statistika. Ja Tu domā vadīties pēc statistikas sarunā ar sievieti, Tev ies grūti.

pleasance wrote:Tas, ka tu megjini siki analizet un sevi pielagot vinjai, neapzinati tu sevi noliec zemak par vinju, jo tev parak daudz interese ka vinja reagjes
Atbildi tieši ko Tu domā par šo pleasance teikumu? Vai viņam ir taisnība vai nē? Vai tas, ka Tu tagad patērē savu laiku, lai iemācītos veidu/tehniku, lai varētu iet un uzsākt sarunu ar meitenēm jau automātiski Tevi nenoliek zemāk par viņu? Un, lūdzu, patiešām padomā par šo. Vai vīrietim, kuram ar sievietēm nav problēmu, tā dara???

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Mon May 29, 2017 12:49 pm

Vai viņam ir taisnība vai nē? Vai tas, ka Tu tagad patērē savu laiku, lai iemācītos veidu/tehniku, lai varētu iet un uzsākt sarunu ar meitenēm jau automātiski Tevi nenoliek zemāk par viņu?
Noliek. Bet fake it til' you make it patiešām dzīvē strādā.

Man galvenais ir sasniegt mērķi, man absolūti neinteresē, kā tas tiek sasniegts.

Man galvenais ir palielināt conversion rate no telefoniem / iepazīšanos uz seksu.

Post Reply