Kādam vēl te ārkārtīgi grūti padodas "savaldzināšana"?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
GH0ST
Puišelis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Kādam vēl te ārkārtīgi grūti padodas "savaldzināšana"?

Post by GH0ST » Tue Aug 29, 2017 11:00 pm

Baller wrote:Tā neko, apskaužu! Ar ko nodarbojies, ja nav noslēpums?
Ir noslēpums. Bet apskaust būtu stulbi, jo tam visam nav jēgas, ja ar sievietēm nekas nesanāk par spīti pūlēm.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed Aug 30, 2017 2:48 pm

GH0ST wrote:
Baller wrote:jo tam visam nav jēgas, ja ar sievietēm nekas nesanāk par spīti pūlēm.
grūti tam noticēt. Ar izskatu te liela sakara nevar būt. Varbūt tev ir dīvaina uzvedība, vai kaut kas tāds, kas atbaida.

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Sat Sep 02, 2017 12:16 am

Baller wrote:
GH0ST wrote:
Baller wrote:jo tam visam nav jēgas, ja ar sievietēm nekas nesanāk par spīti pūlēm.
grūti tam noticēt. Ar izskatu te liela sakara nevar būt. Varbūt tev ir dīvaina uzvedība, vai kaut kas tāds, kas atbaida.
Man arī šķiet, ka diez vai izskats ir pie vainas.

Iespējams, ka kaut kāda nianse uzvedībā vai ķermeņa valodā atbaida.

Bet es līdz šim neesmu spējis atkost, kas tieši tas, kas tā ir par nianci, kas sabotē manas iespējas.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Sun Sep 03, 2017 2:37 pm

Man pilnīgi vēmiens nāk no visiem šitiem kadriem, kas grib zīmēties dāmai randiņā ar savu auto un dārgajiem pulksteņiem utt utt... Es ar savu F10 nekad neesmu braucis nevienai zīmēties, daru tieši tā pat kā spoks - paprasu kādam, lai mani aizvizina vai vnk samaksāju taxim.

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Sun Sep 03, 2017 11:34 pm

Tērauds wrote:Man pilnīgi vēmiens nāk no visiem šitiem kadriem, kas grib zīmēties dāmai randiņā ar savu auto un dārgajiem pulksteņiem utt utt... Es ar savu F10 nekad neesmu braucis nevienai zīmēties, daru tieši tā pat kā spoks - paprasu kādam, lai mani aizvizina vai vnk samaksāju taxim.
Bet es jau arī nezīmējos ar auto vai pulksteņiem, es vienkārši ģērbju kvalitatīvas drēbes. Jebkurā gadījumā, tas nepalīdz un ir vairāk pašsajūtai. Man pat šķiet, ka viņām vienalga, ko ģērb, ka tik izskatās labi, un ir tīras drēbes.

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sat Sep 09, 2017 2:27 pm

Es tikko atgriezos no ceļojuma.

Draugs strādā auto nomas firmā kā galvenais. Braucām uz tusiņpilsētām ar 2016., 2017. gada Meršiem, S klases, E klases un pat limuzīniem, jaunākajiem bembjiem un pat ar Lamborghini. Jā, vizuāli skats labs, mašīnas skaistas, cilvēki skatās uz ielas, bet tas bija ar viss.

Drāzu skaistākās krievu sievietes kādas bija klubā. Sala pilna ar krievu turistiem un sievietes tādas, kādas redzi tik krievu krutajās filmās. Es nepārspīlēju.

Man nav mašīnas, man nav brendu drēbju. Es gulēju ar vairākām, draugs ar nevienu. Varu pateikt to, ka patiesi viss ir atkarīgs tikai no cilvēka. Man strādāja trīs lietas:

1.) Humors (Oij kā tas labi strādā, ja vēl ir ar iedzerts un pareizi noslīpēts)
2.) Labas, pieskaņotas tieši manam izskatam, vizuālajām īpašībām drēbēs (Es katru reizi kad devos atpusties uz tusiņpilsētām vilku pašu labāko kas man bija līdzi paņemts un man piestāv vislabāk. Man nav nekādu brendu, vienkārši perfekti man atlasītas krāsas, apģērbi, nianses.)
3.) Nebūt needy, bet arī nekautrēties ja dejojot gribas pieskarties sievietei

Atkāpei viens atgadījums:
Man bija atgadījums kad deju zālē dejoju, tikko pēc baseina aizmirsu apakšbikses uzvilkt, tik maika, šorti un apvai, sieviešu bariņš blakus dejo un ar vienu dibeni vislaik sanāk saskarties. Pēc kāda laika jūtu ka viņa to dara vairākas reizes, es pagriežos, brutāli ar rokām pieskaros viņas dibenam un sanāca divatā tā teikt Twerking deju taisīt. Jūtu ka patīk ne tikai man, bet arī viņai, bet pats atlaižu pa laikam un dejoju vnk pats tālāk. Un tā pāris reizes līdz viņa pati pagriežas un reāli brūk man virsū, sākam laizīties, nenormāli kaislīgi, paskatos viņai acīs, smaids sēja un aiz rokas, gājām prom.

Šis ceļojums lika ļoti daudz ko pārdomāt.

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Sun Sep 10, 2017 8:20 pm

t.r. wrote:Es tikko atgriezos no ceļojuma.

Draugs strādā auto nomas firmā kā galvenais. Braucām uz tusiņpilsētām ar 2016., 2017. gada Meršiem, S klases, E klases un pat limuzīniem, jaunākajiem bembjiem un pat ar Lamborghini. Jā, vizuāli skats labs, mašīnas skaistas, cilvēki skatās uz ielas, bet tas bija ar viss.

Drāzu skaistākās krievu sievietes kādas bija klubā. Sala pilna ar krievu turistiem un sievietes tādas, kādas redzi tik krievu krutajās filmās. Es nepārspīlēju.

Man nav mašīnas, man nav brendu drēbju. Es gulēju ar vairākām, draugs ar nevienu. Varu pateikt to, ka patiesi viss ir atkarīgs tikai no cilvēka. Man strādāja trīs lietas:

1.) Humors (Oij kā tas labi strādā, ja vēl ir ar iedzerts un pareizi noslīpēts)
2.) Labas, pieskaņotas tieši manam izskatam, vizuālajām īpašībām drēbēs (Es katru reizi kad devos atpusties uz tusiņpilsētām vilku pašu labāko kas man bija līdzi paņemts un man piestāv vislabāk. Man nav nekādu brendu, vienkārši perfekti man atlasītas krāsas, apģērbi, nianses.)
3.) Nebūt needy, bet arī nekautrēties ja dejojot gribas pieskarties sievietei

Atkāpei viens atgadījums:
Man bija atgadījums kad deju zālē dejoju, tikko pēc baseina aizmirsu apakšbikses uzvilkt, tik maika, šorti un apvai, sieviešu bariņš blakus dejo un ar vienu dibeni vislaik sanāk saskarties. Pēc kāda laika jūtu ka viņa to dara vairākas reizes, es pagriežos, brutāli ar rokām pieskaros viņas dibenam un sanāca divatā tā teikt Twerking deju taisīt. Jūtu ka patīk ne tikai man, bet arī viņai, bet pats atlaižu pa laikam un dejoju vnk pats tālāk. Un tā pāris reizes līdz viņa pati pagriežas un reāli brūk man virsū, sākam laizīties, nenormāli kaislīgi, paskatos viņai acīs, smaids sēja un aiz rokas, gājām prom.

Šis ceļojums lika ļoti daudz ko pārdomāt.
Nu palielījies un? Visdrīzāk tev vīrišķīga seja un tur viss noslēpums. Ar gēniem nav ko lielīties.

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sun Sep 10, 2017 10:38 pm

Vecīt, mieru, tas galīgi nebija domāts kā lielīties vai kā. Esmu pēdējais cilvēks kas ko tādu darītu. Jūs par mašīnām runājāt utt un ieraudzīju šo topiku caur daudzajiem spamiem kas te ir pēdējās dienas un izdomāju padalīties ar pēdējo dienu novērojumiem.

Starpcitu, esi mēģinājis ar labu wingmenu iet sievietēs? Kā ir? Strādā?

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Mon Sep 11, 2017 5:42 pm

t.r. wrote:Vecīt, mieru, tas galīgi nebija domāts kā lielīties vai kā. Esmu pēdējais cilvēks kas ko tādu darītu. Jūs par mašīnām runājāt utt un ieraudzīju šo topiku caur daudzajiem spamiem kas te ir pēdējās dienas un izdomāju padalīties ar pēdējo dienu novērojumiem.

Starpcitu, esi mēģinājis ar labu wingmenu iet sievietēs? Kā ir? Strādā?
Nē, nelietoju wingmans. Nav apkārt tādu cilvēku. Eju visur viens. Sievietes nepazīstu, kas varētu pildīt šo lomu. Man sievietes pazīstamas tikai kolēģes vai tās, kuras aizbaidu ar kantes sišanu.

Post Reply