Kādam vēl te ārkārtīgi grūti padodas "savaldzināšana"?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
GHOST
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 23 Nov 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Kādam vēl te ārkārtīgi grūti padodas "savaldzināšana"?

Post by GHOST » Wed Nov 23, 2016 2:31 am

Man ir izdevies manu draudzeni savaldzināt līdz absolūtam neprātam, bet nevienu citu.

Kā tā var būt? Es bez problēmām varu iet klāt (un eju) svešām, skaistām sievietēm uz ielas, uzsākt sarunu (nav baiļu), esmu gara auguma, daudz trenējos, labi pelnu, esmu pārticis pat teiktu (viss brendā).

Bet man ir ļoti slikti rezultāti, ja ņem vērā ielikto laiku un enerģiju. Esmu mēģinājis savaldzināt ĻOTI daudz sieviešu un meiteņu, esmu mēģinājis arī portālus un Tinder. Nav atdeves. Vienkārši NAV!

Visādi mēģināju. Pa tiešo, pa netiešo, korekti un mazāk korekti. Esmu jau savā ziņā "atsaldējies", man vairs nav nekādas emocijas ejot klāt tām sievietēm, mans ego vairs necieš no atraidījumiem...bet es joprojām tieku atraidīts...un galvenais, ka es tiešām daudz esmu uzlabojis gan izskatā, gan finansiālajā stāvoklī (tiešām nevaru sūdzēties). Pats sev tiešām patīku un dzirdu bieži komplimentus, bet pretējam dzimumam kaut kas manī nepatīk un es nevaru saprast, kas tieši.

Turpināšu mēģināt, protams, kāmēr dzīvošu, bet Rīgā ir ierobežots skaits sieviešu :D

Varbūt neesmu atradis pareizo kompāniju. Es parasti pa dienu, kad viens kaut kur eju, tad arī sāku sarunas ar random sievietēm uz ielas, transportā, utt...

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Kādam vēl te ārkārtīgi grūti padodas "savaldzināšana"?

Post by MGTOW » Wed Nov 23, 2016 11:49 am

Tas nav vienīgais veids kā tikt pie pussy, bet atraidījums ar nav nekas neparasts. Bieži tam nav nekāds sakars ar pašu playboyu. Bet ja visas to dara, tad droši, ka tam ir iemesls. Pats teici, ka esi pārāk atsladēts un tas neizraisa pārāk daudz emociju, līdz ar to esi neinteresants, neizrādi nekādu nejaušību un sejas izteiksme ar tāda nekāda.
Varbūt Tev nav nekāda spēles - nenotiek nekādas medības, līdz ar to arī neinteresants.
Var būt arī, ka dari to pārāk agresīvi, līdz ar to radi iespaidu, ka esi bezmaz izmisis un nevērtīgs.

Varbūt vajag iepazīties ar tām, kas skatās acīs?
Varbūt var mēģināt iepazīties ar tām, kas nav no Rīgas? Autostā vai dzelzceļa stacijā?

Efficacious
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 04 Sep 1989

Post by Efficacious » Wed Nov 23, 2016 12:20 pm

GHOST wrote: Bet man ir ļoti slikti rezultāti, ja ņem vērā ielikto laiku un enerģiju. Esmu mēģinājis savaldzināt ĻOTI daudz sieviešu un meiteņu,..
Cik ilgi praktizē savaldzināšanas mākslu?
Kas tieši ir "slikti rezultāti"? (Kas vienam ir slikts otram var būt labs. Ko tu apzīmē ar "slikti rezultāti".. ?)

GHOST
Jauniņais

Post by GHOST » Wed Nov 23, 2016 1:01 pm

MGTOW wrote:Tas nav vienīgais veids kā tikt pie pussy, bet atraidījums ar nav nekas neparasts. Bieži tam nav nekāds sakars ar pašu playboyu.
Jā, tāpēc es sāku šos atraidījumus pieņemt kā realitāte. Sākumā bija sāpīgi.
MGTOW wrote:Bet ja visas to dara, tad droši, ka tam ir iemesls. Pats teici, ka esi pārāk atsladēts un tas neizraisa pārāk daudz emociju, līdz ar to esi neinteresants, neizrādi nekādu nejaušību un sejas izteiksme ar tāda nekāda.
Tā, īsti nav. Kad sāku runāt ar sievietēm, tad dabiski ja atraisos un neesmu gluži stīvs.
MGTOW wrote:Varbūt Tev nav nekāda spēles - nenotiek nekādas medības, līdz ar to arī neinteresants.
Var būt arī, ka dari to pārāk agresīvi, līdz ar to radi iespaidu, ka esi bezmaz izmisis un nevērtīgs.
Hmm...es nedaru TIK agresīvi, bet diezgan. Interesanti, sievietēm patīk imigranti, kas agresīvi viņas ķer, grābj un varo, bet baltais vīrietis, kas darītu līdzīgi ( nu piezemētāk ) neder?
Varbūt var mēģināt iepazīties ar tām, kas nav no Rīgas? Autostā vai dzelzceļa stacijā?
Mēģinu visādi. Ne vienmēr acu kontakts izdodas dienas ritmā.
Kas tieši ir "slikti rezultāti"? (Kas vienam ir slikts otram var būt labs. Ko tu apzīmē ar "slikti rezultāti".. ?)
Man liekas, ka pirmo reizi sāku interesēties pirms 5 gadiem.

Slikti rezultāti nozīmē, ka ļoti reti, kad ir izdevies kas vairāk par randiņu vai pat telefonu. Ir draudzene ilgtermiņa, bet ego prasa nepieciešamību pēc vairākām sievietēm un lielākas pieredzes. Te ir problēma, jo meitenes, kurām redzu, ka es patīku, mani neinteresē. Mani interesē tiešām skaistas meitenes un es ne ar ko zemāku nekad nesamierināšos. Es uzskatu, ka esmu ļoti simpātisks vīrietis, citi arī to saka ( esmu daudz taujājis, jo domāji, ka varbūt šajā aspektā problēma ). Labs augums, finansiālais stāvoklis un visbeidzot pašpārliecinātību. Ir ļoti reti, ka vīrieši LV iet klāt random sievietēm, līdz ar to tam vien vajadzētu mani pozitīvi izcelt.

Un zinat, kas ir visvairāk "obidno"? Kad meitene, kas ir pārdevēja Rimi, piemēram, Tevi atraida vai ne-matcho Tinderā, kad Tu pelni entās reizes vairāk par viņu un pat izskaties objektīvi labāk par viņu hah

Nu, protams, neviens jau nestaigā pa ielu ar zīmīti, cik viņš pelna, bet tomēr. Tas vienkārši šķiet kaut kā "not right". Ko tad es pēdējo pusdekādi darīju cenšoties sevi uzlabot visās jomās?

GHOST
Jauniņais

Post by GHOST » Wed Nov 23, 2016 1:19 pm

GHOST wrote:
MGTOW wrote:Tas nav vienīgais veids kā tikt pie pussy, bet atraidījums ar nav nekas neparasts. Bieži tam nav nekāds sakars ar pašu playboyu.
Jā, tāpēc es sāku šos atraidījumus pieņemt kā realitāte. Sākumā bija sāpīgi.
MGTOW wrote:Bet ja visas to dara, tad droši, ka tam ir iemesls. Pats teici, ka esi pārāk atsladēts un tas neizraisa pārāk daudz emociju, līdz ar to esi neinteresants, neizrādi nekādu nejaušību un sejas izteiksme ar tāda nekāda.
Tā, īsti nav. Kad sāku runāt ar sievietēm, tad dabiski ja atraisos un neesmu gluži stīvs.
MGTOW wrote:Varbūt Tev nav nekāda spēles - nenotiek nekādas medības, līdz ar to arī neinteresants.
Hmm...es nedaru TIK agresīvi, bet diezgan. Interesanti, sievietēm patīk rietumu imigranti, kas agresīvi viņas ķer, grābj un varo, bet baltais vīrietis, kas darītu līdzīgi ( nu piezemētāk ) neder?
Mēģinu visādi. Ne vienmēr acu kontakts izdodas dienas ritmā.
Man liekas, ka pirmo reizi sāku interesēties pirms 5 gadiem.

Slikti rezultāti nozīmē, ka ļoti reti, kad ir izdevies kas vairāk par randiņu vai pat telefonu. Ir draudzene ilgtermiņa, bet ego prasa nepieciešamību pēc vairākām sievietēm un lielākas pieredzes. Te ir problēma, jo meitenes, kurām redzu, ka es patīku, mani neinteresē. Mani interesē tiešām skaistas meitenes un es ne ar ko zemāku nekad nesamierināšos. Es uzskatu, ka esmu ļoti simpātisks vīrietis, citi arī to saka ( esmu daudz taujājis, jo domāji, ka varbūt šajā aspektā problēma ). Labs augums, finansiālais stāvoklis un visbeidzot pašpārliecinātību. Ir ļoti reti, ka vīrieši LV iet klāt random sievietēm, līdz ar to tam vien vajadzētu mani pozitīvi izcelt.

Un zinat, kas ir visvairāk "obidno"? Kad meitene, kas ir pārdevēja Rimi, piemēram, Tevi atraida vai ne-matcho Tinderā, kad Tu pelni entās reizes vairāk par viņu un pat izskaties objektīvi labāk par viņu hah

Nu, protams, neviens jau nestaigā pa ielu ar zīmīti, cik viņš pelna, bet tomēr. Tas vienkārši šķiet kaut kā "not right". Ko tad es pēdējo pusdekādi darīju cenšoties sevi uzlabot visās jomās?

Efficacious
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 04 Sep 1989

Post by Efficacious » Wed Nov 23, 2016 2:18 pm

GHOST wrote: Man liekas, ka pirmo reizi sāku interesēties pirms 5 gadiem.
Kāda bija situācija toreiz?
Kas pamainījies pa šo laiku?

GHOST
Jauniņais

Post by GHOST » Wed Nov 23, 2016 5:44 pm

Efficacious wrote:
GHOST wrote: Man liekas, ka pirmo reizi sāku interesēties pirms 5 gadiem.
Kāda bija situācija toreiz?
Kas pamainījies pa šo laiku?
- 0 baiļu iet klāt viskaistākajām sievietēm (modelēm, u.tml.)
- 0 baiļu no sabiedrības nosodījuma
- pašpārliecinātība
- konfrontējošs raksturs
- ir draudzene

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Wed Nov 23, 2016 7:45 pm

Hei!

Sveiciens forumā. Vari varbūt pastāstīt kāda parasti ir sieviešu reakcija kad uzrunā, ko saka, kā saka utt? Varbūt tiešām pārāk agresīvi uzsāc sarunu, jo nav jau mums pierasts LV ka uz ielas uzrunā un tā. Es tā divreiz esmu pamēģinājis, bet tas bija jau pirms kāda laika... vienreiz dabuju numuru, otreiz pateica ka ir draugs.

GHOST
Jauniņais

Post by GHOST » Thu Nov 24, 2016 12:28 am

t.r. wrote:Hei!

Sveiciens forumā. Vari varbūt pastāstīt kāda parasti ir sieviešu reakcija kad uzrunā, ko saka, kā saka utt? Varbūt tiešām pārāk agresīvi uzsāc sarunu, jo nav jau mums pierasts LV ka uz ielas uzrunā un tā. Es tā divreiz esmu pamēģinājis, bet tas bija jau pirms kāda laika... vienreiz dabuju numuru, otreiz pateica ka ir draugs.
Man vairumā gadījumu saka, ka aizņemtas, ir draugs, utt...reakcija - diezgan tāda noraidoša bieži. Dažreiz viņas tā varbūt mazliet neērti jūtas, grūti pateikt. Reti, ka ir izdevies sadabūt numurs. Ļoti reti, kad noveda pie kā vairāk.

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Thu Nov 24, 2016 11:36 am

GHOST wrote: Jā, tāpēc es sāku šos atraidījumus pieņemt kā realitāte. Sākumā bija sāpīgi.
Ja, runājam par atradījumiem, tad tos nevajag pat tā uztvert. Ir jūtams, ka ir maza dusma, bet tas drīzāk ir neveiksmīga sakritība kā atraidījums.
GHOST wrote: Hmm...es nedaru TIK agresīvi, bet diezgan. Interesanti, sievietēm patīk imigranti, kas agresīvi viņas ķer, grābj un varo, bet baltais vīrietis, kas darītu līdzīgi ( nu piezemētāk ) neder?
Kur Tu ko tādu esi manījis LV?
Tāpat, ja Tu iepazīsties ar pašām skaistākjām meitenēm viņas zin savu cenu un tādēļ agresīva pieeja būs tā īstā. Austrumnieku agresīvā pieeja nav tas no kā mācīties, jo viņiem nav sex un viņi nedrīkst masturbēt, tādēļ ir nogribējušies + zems izglītības līmenis.
GHOST wrote:...Ir draudzene ilgtermiņa, bet ego prasa nepieciešamību pēc vairākām sievietēm un lielākas pieredzes...
Pieredzi iespējams, ka ar vajag lielāku, bet tas jau nāk ar gadiem. Ja ego prasa, ka vajag vairāk meitenes, tad kaut kas nav tomēr kārtībā ar to pašapziņu. Man meiteņu ķeršana ir jautra padarīšana. Kad to darīju, tad man bija wingman.

Tu vari kādu laiku tikai flirtēt un aprunāties ar meitenēm, bez nr prasīšanas. Tā teikt, lai pavērtētu attieksmi un veidus kā vieglāk pieiet.

Tāpat daygame ir tāda lieta, ka mums ārā ir auksts un meitenēm ne vienmēr dienas laikā ir laiks un vēlme runāties, jo notiek skriešana no vienas vietas uz otru un Tu šajā situācijā esi tikai kā traucēklis. Labāk jau varētu mēģināt meklēt meitenes, kas ir relaksētākas un patiešām atpūšās. Tad jau var 5d vakarā runāties uz ielas un tā. Meitenes drošāk jutīsies divatā vai trijatā.

Post Reply