Vai iepazīšanās portāli ir lohotrons?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
AZ777
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 27 Feb 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Vai iepazīšanās portāli ir lohotrons?

Post by AZ777 » Tue Nov 29, 2016 5:18 pm

Es nevaru atbildēt uz messagu, acīmredzot nav pietiekami postu, atsūti man pm e-pastu

maxvel2
Jauniņais
Dzimšanas datums: 02 Oct 1992
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by maxvel2 » Tue Nov 29, 2016 7:34 pm

AZ777 wrote:Neesmu modelis, izskatos OK, nav vizuālu defektu. Esmu samērā īss - 175cm, biku ir speķis, biku ir muskuļi - 82kg, es te nelikšu savas bildes, ja interesē varu pm iedot. Ņemu uz harizmu un raksturu.

Kā tas ir - piestrādājis pie bildēm? Ja visas ir no profesionālā fotogrāfa, var rasties nepareizs iespaids.

Ja neatbild, tad tu raksti nepareizi. Es rakstu daudz (aptuveni 5-6 messagi pret viņas vienu) vai arī rakstu tieši otrādi ļoti īsti un ar komandām. Numuru ņemu pirmajās 10 minūtēs pēc chata sākuma, vidēji kādas 3-5min. Pēc tam uzreiz, aptuveni 5sekundes pēc numura saņemšanas zvanu un runāju kādas 10-15minūtes ar viņu, lai saprastu, vai meičai ar galvu viss kārtībā un ir jēga braukt.
Labrāt iemācītos tavas taktikas ;)

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Thu Dec 01, 2016 11:27 pm

maxvel2 wrote: Labrāt iemācītos tavas taktikas ;)
Galvenā taktika, kas jāiemācas ir intereses izrādīšana. No AZ777 rakstītā var saprast, ka viņš ir ļoti enerģisks un aktīvi izrāda interesi, kas tad liek meitenēm arī atbildēt. :)

Tātad pameklējies kā var likt sev justies labāk, kā iegūt vairāk spēka/ enerģijas, lai aktīvi rīkotos.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Fri Dec 02, 2016 9:14 pm

AZ777 wrote:Neesmu modelis, izskatos OK, nav vizuālu defektu. Esmu samērā īss - 175cm, biku ir speķis, biku ir muskuļi - 82kg, es te nelikšu savas bildes, ja interesē varu pm iedot. Ņemu uz harizmu un raksturu.

Kā tas ir - piestrādājis pie bildēm? Ja visas ir no profesionālā fotogrāfa, var rasties nepareizs iespaids.

Ja neatbild, tad tu raksti nepareizi. Es rakstu daudz (aptuveni 5-6 messagi pret viņas vienu) vai arī rakstu tieši otrādi ļoti īsti un ar komandām. Numuru ņemu pirmajās 10 minūtēs pēc chata sākuma, vidēji kādas 3-5min. Pēc tam uzreiz, aptuveni 5sekundes pēc numura saņemšanas zvanu un runāju kādas 10-15minūtes ar viņu, lai saprastu, vai meičai ar galvu viss kārtībā un ir jēga braukt.
Kautrējos prasīt, a ko Tu dari šajā portālā?

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sat Dec 30, 2017 1:59 am

Šis bija labs raksta. Arī par iepazīšanās vietām.
Daudz lietas, kas vēljoprojām raksturo cilvēkos iepazīšanās portālos.

Post Reply