Vai iepazīšanās portāli ir lohotrons?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
Ezis01
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 15 Nov 1988
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Vai iepazīšanās portāli ir lohotrons?

Post by Ezis01 » Tue Nov 15, 2016 5:05 pm

Jau gadu neveiksmīgi mēģinu atrast sev draudzeni dažādos iepazīšanas portālos. Par neglītu sevi neuzskatu, bet atsauksme šajā iepazīšanas metodē ir praktiski neeksistējoša. Izmēģināju otrapuse.lv, flirts.lv, Tinder utt, tāda sajūta, ka visi daudz maz jēdzīgi sieviešu kārtas profili ir boti. Reāli visu gadu uzturas tie paši indivīdi, neviena neatbild, bet ja atbild, tad kādā posmā sarunas vidū pekšņi pazūd.
Bet iepazīšanas aplikācijas, tādas kā Tinder, manuprāt baro man neaktīvus profilus, ja rodas kādi matchi, tad parasti arī uz vēstulēm nereaģē, ka arī pamaniju tos pašus profilus vairāk kā gada garumā.

Vai padalīsieties ar savu pieredzi?

Paldies!

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Vai iepazīšanās portāli ir lohotrons?

Post by Seducer » Tue Nov 15, 2016 10:41 pm

Esmu mēģinājis Tinder gan otrapuse.lv. Reāli uz randiņu esmu aizgājis ar trīs dažādām sievietēm. Vienu no Tinder, vienu no otrapuse.lv un vienu sen sen no 1188.lv IRC čata.

Ir ļoti grūti izsisties cauri pārējiem vīriešiem virtuāli, jo sievietes saņem ļoti daudz vēstules no vīriešiem. Esmu redzējis sieviešu tinderi, kā tas tiek bombardēts ar vīriešu vēstulēm.. reāli pat nav laika atbildēt.

Ir man arī draugi kuriem ir ļoti veicies ar Tinderi. Laikam tas tāpēc, ka viņi prot atšķirties.

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Wed Nov 16, 2016 1:12 am

Esmu bijis uz satikšanos ar kādām 20 meičām no neta, bet tas jau ilgā laika periodā. No klubiem ar max 3.
Pēdējos gados, gan esmu mazāk aktīvs internetā, bet meitenes mēdz pašas uzrakstīt. Otrapuse.lv ir svarīgi cik svaigs ir profils. 2-3 dienas svaigs - būs daudz vieglāk atrast kādu. Iespējams pati uzrakstīs.
Vsipār nedēļā var sarunāt kādus 3 randiņus, ja Tev pietiek laika un enerģijas...

Piedomā arī pie profila bildes maiņas ik pa nedēļai. Tāpat nevajag vairāk bilžu par 3. Pārējo jau var apaskatīt soc tīklos.

Izskaties varbūt ok, bet iespējams neesi fotogēnisks vai arī fotogrāfējies tik maz, ka nav noķerti labākie kadri.

Bet kopumā, jā. Tev vajag atšķirties, lai pievērstu sev uzmanību un būt diezgan enerģiskam - ja nesnāk ar vienu
jau raksti nākamai un nākamai. :)

Kas attiecas uz vecajiem meiteņu profiliem, tad nepievērs tiem uzmanību. Galvenais ir drukāt jaunajām meitenēm, kuras nav vēl apludinātas ar pārlieku daudz vēstulēm, tad nu viņa iespējams izvēlēsies Tevi kā galveno sarunu biedru un tad jau ar būs iespēja pajautāt nr vai draugiem.lv profilu.

Starpcitu ir daudz arī feik profilu un tad ja Tev rodas šaubas neielaidies pārlieku ilgās sarunās, bet tā arī pajautā: kā Tevi var atarast fb/dr.lv?

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Tērauds » Wed Nov 16, 2016 2:15 am

Jāāā, iepazīšanās portāli ir viens varens zinātniski diskutabls temats.
Ik pa laika es arī piereģistrējos un ir bijusi dažāda pieredze.
Pirmo reizi piereģistrējos 2011.gadā (čoms pierunāja). Neatceros vai tajā laikā bija op.lv un flirts, bet kind of populārs bija paris.lv. Protams, neviens skuķis man pirmais nerakstīja. Tad nu pārvarēju to neērtuma sajūtu un uzdrukāju kādām 5 - 10 meitenēm. Un pēc 2 dienām viena pat atbildēja. Principā... mēnesi nočatojām pa dr.lv, līdz viņai apnika un šī uzstāja uz tikšanos. Tā nu satikās, patikās un, principā, visforšākās īsās attiecības manā dzīvē (apmēram 3 mēneši).
Tad vēl biju reģistrējies 2014.gadā flirtā. Pāris dienas neveiksmīgi, un jau domāt par to, ka nafig šo visu padarīšanu, tad diezgan seksīgs skuķis man pats uzrakstīja. Un te nu atkal iekritu attiecībās :D (vesels gads).
Next mēginājums 2015.gadā. Same story, pāris dienas 0 rezultāta, skuķis uzraksta. Randiņš Nr.1, Nr.2, Nr.daudzpadsmit un hops, jau saproti, ka esi attiecībās (bišku vairāk par pusgadu sanāca).

Bet jā, viena lieta gan ir interesanta - tās personas, kurām bij profili 2011.gadā, joprojām sēž flirtā, op.lv un velns viņu zin kur vēl arī 2016.gadā. Man, personīgi, liekas, ka šiem cilvēkiem (konkrētā, sievietēm) ir izveidojusies atkarība no iepazīšanās portāliem. Jo uzmanība tiek veltīta nepārtraukti un var justies kā tādā vīriešu veikalā, kur var piekasīties pie katra sīkuma, lai tik ignorētu kārtējo uzmācīgo ziņu no kārtējā bruņinieka. Pievērs uzmanību reģistrācijas datumam. Ja virs mēneša, tad noteikti, ka pastāvīgais portāla iemītnieks vairāku gadu garumā.

Šogad ar pamēģināju, bet pa tukšo. Bij randiņi ar 2 sievietēm. Pirmā man ne pārāk patika jau pēc otrās tikšanās reizes, bet otrajai - tur pat īsti nesaprotu. Kādas 4x satikāmies, skūpsti un shit, bet līdz gultai tā i nepietika meistarības aizvilkt.

Kā jau iepriekš minēts, galvenais nebūt pelēkajai masai. Neliec bildes, kur esi redzams pie sava bumera vai rādot muskuļus. Uz tādiem jau līdz vēmienam viņas ir atskatījušās. Daudz lielāku atsaucību no dāmām iegūsi ar bildi, kas padarīs tevi noslēpumaināku (līdz ar to arī interesantu), piem., melnbalta bilde, kur esi uzvalkā un tikai puse sejas redzama.

Ezis01
Jauniņais
Dzimšanas datums: 15 Nov 1988

Post by Ezis01 » Wed Nov 16, 2016 2:04 pm

Paldies par atbildēm!

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Wed Nov 16, 2016 11:27 pm

Pačeko mamba.ru. Tiesa tur pārsvarā krievu tautības cilvēki, bet ja nav ar to problēmu, vieta interesanta. Rezultātiem ar jābūt tur.

Plus papildinu par interesantām bildēm. Ja Tev ir kāda bilde no ceļojuma kaut kur ārvalstīs, bet ne vienkārši ka stāvi pie palmas, koks pa visu bildi, seju nevar redzēt, bet kaut kas interesants, tad var piesaistīt, vismaz tajā Mamba. Es bieži esmu uzsācis sarunu vnk jautājot par bildēm kas ir sievietei. Es kad Kiprā biju ciemojies, ieteica reģistrēties, tur pēc Tavas atrašanās vietas var uzlikt ka meklē tuvākos cilvēkus un tā.

Vienu varu pateikt par sociālajiem portāliem, pirmajai vēstulei ir jābūt oriģinālai, it īpaši tādos iepazīšanās portālos.

Man FB ir kādas 30 sievietes no Mambas, bet kaut kā pēdējā laikā baigi slinkoju ar sociālajiem tīkliem. Tā viņas man tur stāv, domāju ka daudzas jau izdzēšusas no FB, jo kontakta vnk vairs nav. Vecuma kategorija visdažādākā.

maxvel2
Jauniņais
Dzimšanas datums: 02 Oct 1992

Post by maxvel2 » Mon Nov 28, 2016 6:39 pm

Personiski iepazīšanās klubos/bāros liekās lohatrons . Tinders , baddoo un citas aplikācijas rocks ... esmu bijis ar kādam 6 čikām mēneša laikā saticies . Ar pirmo kuru satikos un aizgāju uz randiņu - biju attiecībās . Ar pārējām kā nu kuru bija labi brīži un nekas neizdevās ( bildes bija maldīgas attiecīgi reālajai situācijai ) . Atšķirties Tinderī tas ir nepiedāvāt seksu pirmajā randiņā - ko dara daudzi čaļi tinderī , no kā meitenes baidās.

AZ777
Jauniņais
Dzimšanas datums: 27 Feb 1993

Post by AZ777 » Tue Nov 29, 2016 1:08 pm

Esmu izpisis 22 dāmas no neta (4 no FB, 3 no badoo un 15 no tindera) pēdējo divu gadu laikā. Otrapuse.lv esmu bijis reģistrējies, bet tur ir pilnīgs pizģec.

Statistika:
-Desmit no viņām izpisu pirmajā vakarā (ja mes skaitam minetu par seksu, tad 11).
-Astoņas izpisu otrajā vakarā
-Pārējās četras trešajā līdz piektajā randiņā (bet visas bija manā gultā jau pirmajā vai otrajā vakarā, izņemot vienu).
-Sešas bija nevainīgas.
-Viena atnāca uz tikšanos bez apakšbiksēm.
-Divas pēc tam izpisu kopā ar draugu.

Secinājumi:
Iepazīšanās portāli tiešām ir lohatrons. Dzīvē ir labāk. Superīgu modeli diez vai izvilksi no interneta (kaut gan vari paspēt izķert no tindera, ja viņa tikko piereģistrējās eksperimenta pēc). Nedomāju, ka meklēt briljantu sūda bedrē ir labākā stratēģija, bet tīri for fun kāpēc gan ne.

Lai atrastu sev draudzeni iesaku pieturēties pie trīs principiem:
1) domāt ar galvu
2) ielikt 4-5 bildes, kurās tu izskaties ahuena labi
3) pāriet uz telefonu pēc iespējas ātrāk

Ja nesanāk, tad tu dari kaut ko nepareizi. Visbiežāk sastopamās problēmas:
-sūdīgas bildes
-nepareiza komunikācijas stratēģija
-nepareiza pozicionēšana
-problēmas ar humoru

GHOST
Jauniņais
Dzimšanas datums: 23 Nov 1989

Post by GHOST » Tue Nov 29, 2016 3:16 pm

AZ777 wrote:Esmu izpisis 22 dāmas no neta (4 no FB, 3 no badoo un 15 no tindera) pēdējo divu gadu laikā. Otrapuse.lv esmu bijis reģistrējies, bet tur ir pilnīgs pizģec.

Statistika:
-Desmit no viņām izpisu pirmajā vakarā (ja mes skaitam minetu par seksu, tad 11).
-Astoņas izpisu otrajā vakarā
-Pārējās četras trešajā līdz piektajā randiņā (bet visas bija manā gultā jau pirmajā vai otrajā vakarā, izņemot vienu).
-Sešas bija nevainīgas.
-Viena atnāca uz tikšanos bez apakšbiksēm.
-Divas pēc tam izpisu kopā ar draugu.

Secinājumi:
Iepazīšanās portāli tiešām ir lohatrons. Dzīvē ir labāk. Superīgu modeli diez vai izvilksi no interneta (kaut gan vari paspēt izķert no tindera, ja viņa tikko piereģistrējās eksperimenta pēc). Nedomāju, ka meklēt briljantu sūda bedrē ir labākā stratēģija, bet tīri for fun kāpēc gan ne.

Lai atrastu sev draudzeni iesaku pieturēties pie trīs principiem:
1) domāt ar galvu
2) ielikt 4-5 bildes, kurās tu izskaties ahuena labi
3) pāriet uz telefonu pēc iespējas ātrāk

Ja nesanāk, tad tu dari kaut ko nepareizi. Visbiežāk sastopamās problēmas:
-sūdīgas bildes
-nepareiza komunikācijas stratēģija
-nepareiza pozicionēšana
-problēmas ar humoru
Es īsti tam neticu. Cik tad izskatīgs tu esi?

Jo man ir ļoti labas, kvalitatīvas bildes un esmu diezgan pie tā piestrādājis, bet 0 matches. Nu gandrīz 0. Tās, kas nomatcho, neko neatbild. Parādi savu profilu, lai saprastu, vai tev ir vienkārši labas bildes un teksts, vai vnk esi modelis un tad dabiski, ka dabūsi daudz matches.

AZ777
Jauniņais
Dzimšanas datums: 27 Feb 1993

Post by AZ777 » Tue Nov 29, 2016 3:37 pm

Neesmu modelis, izskatos OK, nav vizuālu defektu. Esmu samērā īss - 175cm, biku ir speķis, biku ir muskuļi - 82kg, es te nelikšu savas bildes, ja interesē varu pm iedot. Ņemu uz harizmu un raksturu.

Kā tas ir - piestrādājis pie bildēm? Ja visas ir no profesionālā fotogrāfa, var rasties nepareizs iespaids.

Ja neatbild, tad tu raksti nepareizi. Es rakstu daudz (aptuveni 5-6 messagi pret viņas vienu) vai arī rakstu tieši otrādi ļoti īsti un ar komandām. Numuru ņemu pirmajās 10 minūtēs pēc chata sākuma, vidēji kādas 3-5min. Pēc tam uzreiz, aptuveni 5sekundes pēc numura saņemšanas zvanu un runāju kādas 10-15minūtes ar viņu, lai saprastu, vai meičai ar galvu viss kārtībā un ir jēga braukt.

Post Reply