daygame, nightgame nestrādā!

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
kkk
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 21 Mar 1993
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

daygame, nightgame nestrādā!

Post by kkk » Sat Mar 26, 2016 11:31 pm

Sveiki, vēlējos atvērt šo tēmu, jo, manuprāt, cilvēkiem, pirms viņi iet ielās uzrunāt meitenes vajadzētu saprast ka patiesībā nekāds daygame vai nightgame viņiem nepalīdzēs, ja tie vēlās izveidot spēcīgas attiecības ne tikai ar pretējo dzimumu, bet vispār ar cilvēkiem.
1. Noskatoties šo videoklipu, sagriezās vispār mani uzskati un viss blablabla,,
[youtube][/youtube]
Šajā video ir pastāstīts par to kapēc ejot ielās lai uzrunātu meitenes jūs patiesībā sperat soli atpakaļ.
Ejot ielās uzrunāt meitenes vienīgais ko ir iespējams attīstīt ir spēja uzturēt sarunu un virzīt sarunu kurnu tu to vēlies virzīt...Bet tāpat kā visas citas prasmes, ja jūs to nepraktizēsiet ikdienā..drīz vien jums atkal būs grūtības uzsākt sarunu vai noturēt to utt...par šo bieži vien arī rsdfreetour ir pieminēts.
Tad kāda jēga vispār iet ielās un mācīties uzrunāt meitenes un savaldzināt viņas?

Bet tepat arī ir alternatīva. Patiesībā attiecības starp pretējiem dzimumiem ir dabīgas un nav nepieciešamas nekādas runātprasmes lai izveidotu normālas attiecības. Viss kas ir vajadzīgs ir normāls cilvēks, kuram nav galvā viss tas RSD bullshits Jo skatoties tos video jūs patiesībā bojājat sevi, proti, bieži vien viņi māca, kam ir jāpievērš uzmanība utt... Kautgan patiesībā viss kas jums ir vajadzīgs ir saprašana, ka ar jums viss ir kārtībā un jums nav nekādas vainas un saprašana, ka meiteņu domas par jums nav prioritāte. Proti jūs nedarat neko lai atstātu iespaidu uz kādu...viss ko jūs darāt ir tikai darīšanas pēc :D

Gribu dzirdēt jūsu viedokļus, jo sevišķi no cilvēkiem, kuri paši ir gājuši un darīšuši :idea:

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Re: daygame, nightgame nestrādā!

Post by sportists » Sun Mar 27, 2016 2:23 am

Neatceros ka kāds būtu teicis, ka dzīves mērķis ir iet uz ielām dienā / naktī un runāt ar meitenēm.
Neatceros kad RSD ir nostādīts bībeles vietā.
Es pats esmu daudz mācījies no RSD čaļiem, bet ja mani uzaicinātu būt par coach, es atteiktos, jo uzskatu ka tas ir creepy darbs / hobijs. Pluss, tur ir arī biznesa faktors. Nekādi advanced puck-up paņēmieni un teorijas nav jāmācās. Mērķis ir kļūt par cilvēku, kurš katrā dzīves momentā spēj pieņemt pareizo lēmumu, un neļaut bailēm un stereotipiem sevi ierobežot. Diemžēl to tā nevar uzreiz iemācīties. Tas ir jāmaļ smadzenēs entos gadus, un ( RSD utt. ) ir tikai palīgrīki.

Runājot par prasmēm gultā, tur gan var būt vairāk entuziastiskāks, jo nevienam par ļaunu nenāks, it īpaši meitenei.
Man up!

kkk
Jauniņais

Post by kkk » Sun Mar 27, 2016 10:46 am

sportists wrote:Neatceros ka kāds būtu teicis, ka dzīves mērķis ir iet uz ielām dienā / naktī un runāt ar meitenēm.
Neatceros kad RSD ir nostādīts bībeles vietā.
Es pats esmu daudz mācījies no RSD čaļiem, bet ja mani uzaicinātu būt par coach, es atteiktos, jo uzskatu ka tas ir creepy darbs / hobijs. Pluss, tur ir arī biznesa faktors. Nekādi advanced puck-up paņēmieni un teorijas nav jāmācās. Mērķis ir kļūt par cilvēku, kurš katrā dzīves momentā spēj pieņemt pareizo lēmumu, un neļaut bailēm un stereotipiem sevi ierobežot. Diemžēl to tā nevar uzreiz iemācīties. Tas ir jāmaļ smadzenēs entos gadus, un ( RSD utt. ) ir tikai palīgrīki.

Runājot par prasmēm gultā, tur gan var būt vairāk entuziastiskāks, jo nevienam par ļaunu nenāks, it īpaši meitenei.
RSD es pieminēju tikai kā piemēru, jo, manuprāt tas pašlaik ir lielākais burbulis no kura visi mācās.
Bet doma bija vispār tēma kā tāda - kļūt labākam ar meitenēm. Ko tieši tu esi no RSD iemācijies?
Mācoties, kā kļūt labākam ar meitenēm, meitenes pašas paliek par objektiem un vienīgais ko tu mācies ir kā manipulēt ar viņām. Jo kā gan savādāk var nosaukt to ko māca rsdnation?

Arī sekss ir slidena tēma :D jo ir ļoti daudz avoti no kuriem var iemācīties visādas tehnikas, bet sekss ir iespēja izpausties un ar kkādu tehniku galvā, tas vairs nav tas.

sportists
Pieredzējis lietotājs

Post by sportists » Sun Mar 27, 2016 10:35 pm

Mācoties, kā kļūt labākam ar meitenēm, meitenes pašas paliek par objektiem un vienīgais ko tu mācies ir kā manipulēt ar viņām. Jo kā gan savādāk var nosaukt to ko māca rsdnation?
1) Tas ir atkarīgs no tevis paša uztveres. Ja tu meitenes nostādi kā objektus lai mācītos un viegli tiktu pie seksa, tad viņas tavā pasaulē būs nekas vairāk, kā materiāla vērtība.

2) Esmu mācījies no daudz materiāliem, nekur neesmu saskatījis tādu tīru mērķi manipulēt ar meitenēm / sievietēm. Protams Amerikā vis ir iespējams, jo tur galvenais ir pelnīt naudu. Jo pieredzējušāks tu kļūsti, jo vairāk tu spēj izfiltrēt, kas ir kvalitatīva ideja un kas ir absurds. Ja tu pieiesi pie meitenes ar mērķi manipulēt, viņa tevi atšūs un nekas slikts viņai nenotiks. Tie kas mēģina manipulēt, tie zāģē paši zaru uz kura sēž.

3) Protams, ja no malas paskatās piemēram RSD "hotseat", tad var likties, ka viņi šauj ārā visas manipulācijas kas ir sakrājušās viņu arsenālā. Bet tas notiek tikai tāpēc, lai čuvakiem padziļināti iemācītu likumsakarības, kas valda komunikācijā / seksuālajā komunikācijā starp dzimumiem.
bet sekss ir iespēja izpausties un ar kkādu tehniku galvā, tas vairs nav tas
Ja cilvēkam vajag nokļūt no punkta A uz punktu B, viņam pietiek ar žiguli. Kāpēc tad pa ielām braukā mersedesi un bmw?
Man up!

kkk
Jauniņais

Post by kkk » Sun Mar 27, 2016 11:35 pm

Protams, ka neviena no tām kompānijām neies un tieši neteiks, ar ko tieši viņi nodarbojas, jo tad viņi jau sen būtu izputējuši un viena tiesa vēl norāvušies no feministu armijām :D
Manuprāt, manipulācija ir kad cilvēks lai kautko iegūtu no cita cilvēka, pielieto visi ko nu ir samācijies, tā vietā lai būtu tiešs. Un es ar to nedomāju, ka visiem tagad vajadzētu skraidīt un stāstīt visām meitenēm ko tie vēlās ar viņām izdarīt :D Bet gan komunicējot ar meiteni, sarunas laikā nemēģināt nekādus, piemēram, push-pull blabla...jo visam tam ir tikai viens mērķis - pacelt sevi cik vien augstu vari!
Es jau nesaku, ka visi manipulatori paši apzinās, ko viņi dara. Tieši otrādi visi "Sieviešu savaldzināšana" fanāti ir ar izskalotām smadzenēm. RSD pat esmu dzirdējis kā stāsta, ka caļi pēctam, kad tie ir gājuši caur visam, vēlāk liela tiesa no viņiem kļūst par miljonāriem, jo tie ir iemācījušies kā paņemt dzīvi priekšā :D

Es pieļauju iespēju, ka pats labākais ir ja tev ir problēmas ar meitenēm vienkārši iet caur tām bailēm, tajā pašā laikā nelasot pilnīgi nekādu teoriju. Vienkārši ja tev patīk kāda meitene, iemācies pieiet un uzsākt sarunu bez nekādiem trikiem. Jo būtībā ja tev patīk kāda meitene, un tu pieej viņai klāt ar mērķi pārgulēt, tu iešauj pats savā kājā. Tas pats attiecas uz vienkāršu savstarpēju draudzību, ja kāds mani izmantos, piemēram, lai es viņām sūtītu mājas darbus, iespējams es viņam palīdzēšu, bet nekāds savstarpēja connections jau nebūs...
Tik pat labi mēs varam noreklamēt dzekiem.lv pavisam savādāk. Proti šī ir mājaslapa, kurā ir iespējams apgūt prasmes, kā iegūt no jebkura cilvēka ko vien tu vēlies. Un tad būtu raksti, kā tev jauzvedas un kā tev jaizturas un kāds iespaids jāatstāj uz otru cilvēku, lai tu iegūtu sev kāroto.
Padomājat paši kapēc ir daži, kuriem vienkārši nav problēmu ar meitenēm, kautgan viņi neko nezin par "Sieviešu savaldzināšana" trikiem? un es nerunāju par rsd minētajiem naturāliem :D es domāju vienkārši patīkamus cilvēkus, kas prot veidot cilvēcīgas attiecības.
Ja cilvēkam vajag nokļūt no punkta A uz punktu B, viņam pietiek ar žiguli. Kāpēc tad pa ielām braukā mersedesi un bmw?
Es jau teicu tā ir slidena tēma :mrgreen: Tajā pašā laikā uz ielām ir ļoti daudz vienas markas mašīnu, bet es negribu iekļauties nevienā no tām markām...es gribu būt es pats.

sportists
Pieredzējis lietotājs

Post by sportists » Sun Mar 27, 2016 11:50 pm

Pārsvarā džeki, kas pirmo reizi saskaras ar šo industriju, ir ļoti tālu no jēdziena "naturālis". Viņi pat nekad nav piegājuši pie meitenes klubā. Iespējams viņi pat ir nevainīgi. Viņiem tu nevari ieskaidrot vienā dienā, ko nozīmē būt kvalitatīvam vīrietim. Viņiem galvenais uzdevums, ir mācīties no pamatiem, un pamats ir vienkāršas sociālas komunikācijas noturēšana. Pēc tam seksuālas komunikācijas uzturēšana ar pretējo dzimumu. NU NEKĀDĪGI džeks nevar kļūt par "naturāli" pirmo mēnešu/gadu laika. Tāpēc viņam vajag kādu materiālu ar ko strādāt. Šeit spēlē iesaistās padomi, tehnika, stratēģijas aka "fake it till you make it". Nesaskatu tur nekādas sieviešu manipulācijas.
Man up!

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sun Mar 27, 2016 11:53 pm

Es gan biju dzirdējis par to RSD ka pāris no tiem čaļiem ir atzinuši, ka ir īstenībā lūzeri un tas viss ir scam.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Tue Mar 29, 2016 8:34 am

Visas šīs p!ck-up komūnas ir balstītas uz vienu lietu = virspusēju un tūlītēju problēmas aizlāpīšanu. Atkārtošu: AIZLĀPĪŠANU nevis atrisināšanu!

Tā vietā, lai veltītu laiku sevis izprašanai vīrieši tikai vētraini ķer pēc katra nākamā glābšanas salmiņa - lai tā būtu jauna komūna, tehnika, vai iepazīšanās veids - vienalga.

Tā vietā, lai pajautātu sev "kāpēc tev ir bail no sarunas ar sievieti - ar cilvēcisku būtni, kura ir tāda pati kā tu?" vīrieši labāk izlasa "10 soļus kā iepazīties izmantojot tēmu "supermens vs betmens", jo ir taču daudz vieglāk izvairīties no nepatīkamiem jautājumiem nevis tos atrisināt. Izlikties kā strausam ar galvu zemē, ka viss ir labi... ka tā jaunā tehnika, ko vakar izlasīju beidzot atrisinās visas manas problēmas..., KURAS RADUŠĀS NEVIS NO SIEVIETĒM, BET NO TEVIS PAŠA! Eh... Bet realitāte ir kāda? Tu vari izlasīt tūkstošiem rakstus, tu vari izstudēt visus soļus no galvas, bet nekas no tā nestrādās, ja tu nezināsi, kas tu esi. Ja tu vēl joprojām pie dāmas iesi, kā pustukša krūze, kura gaida piepildījumu, kura gaida atzinību, ka tu esi labs gana.

No savas pieredzes varu teikt, ka esmu studējis dažnedažādus materiālus, sākot no DeAngelo un beidzot ar to pašu RSD - rezultāti bija, bet viņi tālu nebija tādi kādi mani ir tagad, kad es vienkārši saprotu, ka citu cilvēku viedoklis par tevi = tas neesi, kas tu esi. Protams, man arī vēl nesanāk tik labi, kā gribētos, jo pa lielam tas, ko es deklamēju ir tieša iešana pret straumi.
Un šo straumi var definēt ar teikumu: "Es rīkošos tā lai iekļautos, un tev man par to jāsniedz atzinība un pieņemšana, lai es justos apmierināts." Piedrāžu šito huiņu...

Es nesaku, ka p!ck-up komūnas ir galīgi garām - kā sportists jau minēja, tas var būt tiešām ļoti labs instruments sevis pilnveidošanai, bet tikai tad, kad lietots pareizā veidā. Jo visu to, ko šie pikaperi pasniedz ir jāizlaiž caur filtru. Un šeit es nemaz vēl neesmu ieminējies par to, ka viņiem tas ir arī bizness...
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Tue Mar 29, 2016 12:28 pm

esmu redzeejis gandriiz visus rsd "kursus". Un tiesi manliekas par RSD var teikt, ka tur to "tehniku" gandrīz vai nav..

kkk
Jauniņais

Post by kkk » Tue Mar 29, 2016 12:39 pm

Viņiem galvenais uzdevums, ir mācīties no pamatiem, un pamats ir vienkāršas sociālas komunikācijas noturēšana. Pēc tam seksuālas komunikācijas uzturēšana ar pretējo dzimumu. NU NEKĀDĪGI džeks nevar kļūt par "naturāli" pirmo mēnešu/gadu laika.
Tur jau tā lieta, ka pamats nav komunikācijas noturēšana....viss sākās ar tevi pašu :) Jo tādā veidā cilvēks iemācās visu ļoti virspusēji un darbojās kā robots. Uzrunājot meitenes uz ielām, kautrīgs čalis nekad nekļūs par "naturālu"...
Es gan biju dzirdējis par to RSD ka pāris no tiem čaļiem ir atzinuši, ka ir īstenībā lūzeri un tas viss ir scam.
Tas pat nav svarīgi kas viņi ir un kas viņi nav. Protams, lai viņiem bizness ietu uz priekšu, viens no galvenajiem pienākumiem ir tēlot, ka viņi dzīvo patiesi laimīgu dzīvi... Manuprāt,ir svarīgi neuztvert viņus kā autoritates, jo tādā veidā tu tici visam ko viņi saka un atkal tu nevari būt nekas vairāk kā robots.
Ja tu vēl joprojām pie dāmas iesi, kā pustukša krūze, kura gaida piepildījumu, kura gaida atzinību, ka tu esi labs gana
Bet, kā gan meiteņu uzrunāšana uz ielas varētu būt kautkas cits? Es vienkārši neredzu kā tas ir iespējams :)
Protams, man arī vēl nesanāk tik labi, kā gribētos, jo pa lielam tas, ko es deklamēju ir tieša iešana pret straumi.
Un šo straumi var definēt ar teikumu: "Es rīkošos tā lai iekļautos, un tev man par to jāsniedz atzinība un pieņemšana, lai es justos apmierināts." Piedrāžu šito huiņu...
"Sieviešu savaldzināšana" kompānijās arī bieži tiek pieminēts, kā tas ko viņi dara ir iešana pret sistēmu, bet, manuprāt, viņi to izmanto kā ieroci lai klienti varētu sev sist pa krūtīm, ka viņi nav tādi kā pārējie, viņi ir labāki!
esmu redzeejis gandriiz visus rsd "kursus". Un tiesi manliekas par RSD var teikt, ka tur to "tehniku" gandrīz vai nav..
RSD laikam tagad vispār mēģina pārtapt par self-development kompāniju. Bet tajā pašā laikā p1ck-up viņus bremzē par tādiem kļūt :D
Last edited by kkk on Tue Mar 29, 2016 12:43 pm, edited 2 times in total.

Post Reply