Kāds plāns?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
Post Reply
vecisss
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 18 Nov 1993
Pilsēta: Sigulda
Attiecību stāvoklis: Single

Kāds plāns?

Post by vecisss » Thu Sep 17, 2015 11:29 pm

Labs vakars.

Man te radās jautājums par savas bijušās meitenes domu gājienu pret mani!
Lieta tāda, ka sapazinos ar četrus gadus vecāku sievieti pirms 9 mēnešiem. Bet nu nedēļu atpakaļ mēs izšķīrāmies, mazāk vai vairāk viņas iniciatīva. Daudz neko neprasot, un nelūdzoties piekritu viņai. (Vaina manī, viņa saka)

Kā jau daudzās attiecībās, bija gan strīdi, kašķi un neapmierinātība pret viena otra izdarībām vai attieksmes. Laikam jau vairāk tas vērsts uz manu pusi, viņasprāt. Reāli bija tā, ka man bez maz vai viss jādara kā viņa vēlas, bija reizes kad piekāpos, jo negribēju strīdus, bet lielākoties viņai pretojos, jo viņa mani mēģināja ierobežot. Nepārtraukti kontrolēja ko daru un ar ko. Nevēlējās, lai dodos ārā, jo uzreiz komentārs no viņas, - tusējies vien ar citām meitenēm, un sadusmojas, kaut ne meiteņu nekā nebija, vienkārši ar draugiem ārā izgāju, un tā gandrīz katru reizi.

Dienu pirms izšķīrāmies bijām ballītē, reāli drauga atvadu ballīti, jo šis laida prom uz ārzemēm. Viņa uzreiz piebilda, ka ilgi tur nevēlēsies uzturēties, bet nu vakara gaitā es viņai teicu, nedaudz pacieties ilgāku laiciņu un iesim tad uz mājām. Jo nevēlējos aiziet uz turieni uz 2h. Nu neko, redzēju viņas neapmierinātību gandrīz visu cauru vakaru. Nosēdējām tur nu diez gan ilgāk. Aizgājām mājās pie manis, guļam, no rīta reāli pasaka, ka viss, viņai apnicis, ka es viņai kāpju uz galvas un pēc vakardienas manas attieksmes viņai viss līdz kaklam un vairs neko nevēlās. Tā arī viss beidzās.

Pagāja divas dienas, vēlu vakarā skatos uzraksta, skatos pēc tam uzreiz zvana trīs reizes pēc kārtas. No sākuma necēlu. Pēc tam pārzvanīju, domāju varbūt kaut kas noticis. Parunājām pa telefonu un viss itkā kārtībā. Vēlāk uzraksta vai nevaru viņai atvest cigaretes. Labi aizvedu viņai (laikam to tiešām nevajadzēja). Satikāmies 20min parunājām tā neitrāli, kā iet u.t.t. Bet ne vārda par attiecībām. Nākošajā dienā viņai nezinu kāpēc, bet pazvanīju (atkal mana kļūda laikam). Nedaudz parunājām tā vispārīgi un viss. Domāju viss, nevajag traucēt viņu, jādzīvo vien tālāk. Paiet dienas, tad te vakar vienkārši atkal vēlu vakarā uzraksta Arlabunakti, un uzreiz apvaicājās vai man viss kartībā u.t.t., un viss!

Ko viņa no manis vēlās rakstot? Šķiroties vien teica, ka varam palikt draugi un cer, ka nebūsim sveši cilvēki. Ko es pateicu, ka nezinu vai sanāks, jo ne ar vienu bijušo neesmu palicis labos draugos, jo pārtrūkst kontakts. Cenšas palikt ar mani labos draugos, vai kas cits padomā?. Ir teikusi, ka nespēj uzreiz aizmirst cilvēku, viņai to vaig pakāpeniski, lai vieglāk, tas varētu būt šis gadījums? Vai- Pieķeru pie domas sevi, varbūt nedaudz nožēlo, ka tā sanāca. Kā rīkoties, jo īstenībā neatmetu domu varbūt kādreiz atkal saiet kopā!? Kā rīkoties?..

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984
Pilsēta: Rīga

Re: Kāds plāns?

Post by MGTOW » Fri Sep 18, 2015 12:12 am

Sievietei vienmēr būs vainīgs vīrietis, lai ko darītu. Tāda ir tā taktika, lai dominētu un iegūtu to, ko vēlas. Bieži vien vēlas īpašu uzmanību, mantiņas un tā. Sauksim to par princeses sindromu. :)
Man šķiet, ka Tu rīkojies pareizi un nevajag vienmēr ļaut kāpt uz galvas.

Ko viņa vēlas?
Viņa vēlas, lai skrien pakaļ, lai celtu savu pašapziņu un beigās pateiktu, ka Tu visu esi sabojājis. :D

Vai viņa cenšas palikt labos draugos?
No sievietēm labi draugi nesanāk. Tikai pakaļskrējēji. Kā sauc tā atved to un šito, aizved mani tur utt.
Priekš viņas Tu esi resurs un spēļmantiņa. ;)

Vīriešu draugus neaizmirsti un neļauj sievietēm sevi izolēt no sabiedrības. Viņas to dara, lai vīrietis būtu pakļāvīgaks un gribošāks. Tāpat savus līdzekļus tērētu tikai uz viņu.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Fri Sep 18, 2015 5:32 pm

vecisss wrote:Ir teikusi, ka nespēj uzreiz aizmirst cilvēku, viņai to vaig pakāpeniski, lai vieglāk, tas varētu būt šis gadījums?

Tev pašam kaut kā šis šķiet ticami? Kā Tev būtu vieglāk rīkoties, ja gribētu kādu aizmirst:
a) nogriezt ar viņu visus kontaktus, tādējādi ātrāk viņu aizmirstot
b) ik palaikam uzturot ar to cilvēku kontaktu, tādējādi visu laiku uzturot svaigas atmiņas un sevi mānot, ka viss varbūt būs labi
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

vecisss
Jauniņais
Dzimšanas datums: 18 Nov 1993
Pilsēta: Sigulda

Post by vecisss » Fri Sep 18, 2015 6:48 pm

Kapteinis wrote:
vecisss wrote:Ir teikusi, ka nespēj uzreiz aizmirst cilvēku, viņai to vaig pakāpeniski, lai vieglāk, tas varētu būt šis gadījums?

Tev pašam kaut kā šis šķiet ticami? Kā Tev būtu vieglāk rīkoties, ja gribētu kādu aizmirst:
a) nogriezt ar viņu visus kontaktus, tādējādi ātrāk viņu aizmirstot
b) ik palaikam uzturot ar to cilvēku kontaktu, tādējādi visu laiku uzturot svaigas atmiņas un sevi mānot, ka viss varbūt būs labi
Nu viņa to teica sen jau atpakaļ, nevis pie šķiršanās.

Bet kāds ir viņas mērķis ik pa laikam apjautāties kā man iet u.t.t,? (neticu, ka tas ir tāpat vienkārši bez nodoma)! Manuprāt ar, ja viņa no manis šķiras, tad loģiski, ka viņai vajadzētu nogriezt visus kontaktus ar mani, lai vieglāk aizmirst. Ne no vienas bijušās draudzenes izšķiroties neko tādu nebiju sagaidījis.

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Fri Sep 18, 2015 7:23 pm

Vēlviena variācija par tēmu ir, ka viņa šķirās un tagad nevar saprast vai jaunais boyfrends būs tikpat labs vai labāks un tādēļ vajag uzturēt vēl kontaktu, lai nebūtu tā, ka nav neviena. Bet vēl labāk, ja var sabīdīt ar vairākiem vienlaicīgi.
Meitenes tāpat vien nešķiras. Parasti vai nu ir galīgi zaudēušas cerības vai uzpeldējis kāds jauns.
A, Tu te domā un fantazē par neverending storry.

Un arī iespējams apjautājas, lai saprastu cik sūdīgi jūties, lai pati varētu sajusties labāk par to kādu robu spējusi atstāt džekā.

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Fri Sep 18, 2015 7:24 pm

Kāda atšķirība ko viņa ar to grib panākt? Bet ja interesē, tad paņem un pajautā viņai pašai. Es pajautātu, kāpēc viņa man vēl raksta, ja jau izšķīrās ar mani. Un te arguments - nevaru uzreiz izšķirties - īsti nestrādātu. Manuprāt, pateikt otram, ka tu gribi šķirties nav taspats, kas aiziet uz veikalu un nopirkt pienu.

Man neliktos vīrišķīgi tagad kaut vēl mazliet tērēt laiku uz tādu meiteni, ja vien viņa atkal pierādītu, ka būtu tā vērta.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Fri Sep 18, 2015 9:02 pm

Kapteinis wrote:Kāda atšķirība ko viņa ar to grib panākt? Bet ja interesē, tad paņem un pajautā viņai pašai. ...
Domā, ka saņems precīzu un skaidru atbildi?
Noteikti, ka iemesls ir aizmirstās pidžambiksēs...

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs

Post by Kapteinis » Fri Sep 18, 2015 10:28 pm

MGTOW wrote:
Kapteinis wrote:Kāda atšķirība ko viņa ar to grib panākt? Bet ja interesē, tad paņem un pajautā viņai pašai. ...
Domā, ka saņems precīzu un skaidru atbildi?
Noteikti, ka iemesls ir aizmirstās pidžambiksēs...

Nesaņems, protams, un pēc idejas tur arī komunikācijai, no topika autora puses, vajadzētu beigties.

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Sat Sep 19, 2015 1:35 pm

Vēl kas. Šķiet, ka Tu īsti patiesību nespēj sagremot... Un arī nenoformulēji jautājumu tā lai saņemtu sev vēlamu atbildi.
Tādēļ atbildēšu Tev romantiskā stilā. :lol:
Kad meitene saka, ka grib šķirties, tad tas ne vienmēr nozīme, ka viņa grib šķirties. Tas nozīmē, ka viņa Tev uzdod pārbaudījumu un pārliecinās vai viņa ir maz vēl vajadzīga. Un cik daudz esi gatavs darīt viņas labā lai paliktu kopā. Tas pārbaudījums parāda arī cik uzticams bērnu tēvs un apgādnieks būsi. Tādēļ nākamreiz, kad džanga saka, ka grib šķirties un Tu ne. Pajautā: "kas Tu stulba esi? Dura galīgākā!" Domāju, ka šādi būs daudz veiksmīgāk nekā paklusēt un pēc nedēļas domāt, ka tomēr bija sūdīgi pašķirties, jo nu jau atkal jāsēž un jāstrīķē koks pašam.

Visam ir dažādas puses kā uz to skatās. Jautājums paliek tikai tas, ko pats uztver par patiesību. Vai nu Tu gribi patiešam saprast līdz saknei vai arī Tu gribi aizmālēt sev acis, lai nakamreiz atkal nesaprastu kas notiek. Sieviešu uzvedība ir savtīga un pavisam ne neizprotama, ja uz to raugās no MGTOW skatu punkta.
Bet ja esi parasts ierindas džeks tad viss vienmēr lieksies miglā tīts un galīgi neloģisks. Un pats sevi vainosi katrā neveiksmē ar meitenēm, jo viņas Tevi vainos. Bet patiesība ir vienmēr balakus.

[youtube][/youtube]

Šeit pat forumā ir džeki, kas teiks, ka vajag pie sevis strādāt un attīstīties, jo jūtas vēlaizvien vainīgi, kad meitene viņus pasūtījusi. Atīstīties vajag, bet tikai priekš sevis, nevis lai spēlētu sieviešu spēles. Sievietes nāk pašas, jo viņām ir kas tirgojams. Un viņām strauji iztek derīguma termiņš.

biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils

Post by biete » Mon Sep 21, 2015 11:27 am

No tādām princesēm-zosīm, kurai nav ne savu hobiju, draugu utt., turēties pa gabalu. Tādām ir kautkāds privātīpašuma sindroms pret večiem.
Vest vēl cigaretes? WTF!!!... Kautkādai pašcieņai tak jābūt.

Izlasot tikai autora posta pirmo pusi, man jau uznāca vēmiens no tā stāsta un "attiecībām". :)

Post Reply