Meitene, kurai ir daudz draugu vīrieši

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
MGTOW
Jaunietis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Meitene, kurai ir daudz draugu vīrieši

Post by MGTOW » Wed Jun 10, 2015 7:08 pm

Baller wrote:jebkuraa situaacijaa tas ir nepareizi, iznjemot vienu, ja vinja Edgaru necieniitu, apsaukaatu, vai veel kkaa pazemotu. A te pilniigi nekas neliecina, ka daama vinju neciena. Nu dzheks censhas, teeree naudu uz vinju, aplido vinju utt, bet vinjam nesanaak, jo vinsh nemaak vinju savaldzinaat. Taapeec arii meitene nedod, jo vinjai nesulo uz vinju. Varbuut vinja gaida, kad vinjai iesleegsies tas klikšķis un vinja sagribees vinju. A te puisis vienkaarshi taisa histeerijas. Shajaa situaacijaa pietiktu tikai ar ignoru.
Viņa atklāja savas kārtis pajautājot: "kā Tu vari zināt, ka es manipulēju?"un runāja par manipulācijām ar priekšnieku. :lol:
Normāla rīcība būtu meitenes skaidrojums par notiekošo, nevis pretjautājumi (vai dažreiz ilgstošs klusums, atbilde nezinu). Tāpat viesnīcas tuvumā, parasti, meitenes saka, ka viņas negrib vai ir mēnešreizes utt.

Nav jābūt nekādam "dirižablim", lai mācētu aplidot. Sekss notiek arī brīžos, kad meitenei negribas vai arī dzekam negribas - tas ir pakalpojumiņš un sievietēm jāmaksā par uzmanības apliecinājumiem. Tādi ir spēles noteikumi! Un ja ir vēlme kaut ko māžoties, tad tādas meitenes arī bieži ir vienas.
Ir meitenes, kurām nav klikšķa vai klikšķis notiek seksa laikā :)
Beztam ignors ir jau uzlikts - labāk būt pasūtītājam nekā uzmestajam. Kā veči mēdza teikt: "Ja nav aršanas, tad nav."

:idea: Vienīgais ko Edgars nepareizi darīja, tas ir īrējot viesnīcas, jo pludmalē ejot uz Lielupes pusi ir kāpas un tur var kniebties pēc sirds patikas + vēl tas ir sava veida piedzīvojums meitenēm. Nav jātērējas.
Last edited by MGTOW on Wed Jun 10, 2015 7:32 pm, edited 3 times in total.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed Jun 10, 2015 7:25 pm

nu nebuus! :D

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Wed Jun 10, 2015 7:26 pm

Baller wrote:nu nebuus! :D
Tu esi līdzīgs meitenēm - bez pamatojumiem :lol:

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Wed Jun 10, 2015 7:45 pm

es jau visu paskaidroju augstaak :)

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Wed Jun 10, 2015 7:54 pm

Baller wrote:es jau visu paskaidroju augstaak :)
Tu pieļāvi, ka dāma domā un gaida, kad būs klikšķis, bet tas ir pieļāvums. Džeks minēja virkni faktu, kas norāda uz manipulātoru. Pareizi nav meitenei sarakstīties ar citiem puišiem, Edgara klātbūtnē. Tā ir necieņa! Asaras beigās tikai pasvītroja visu. Kā sapratu, tad pa nāsi netika uzšauts. :lol:
Vīrieši ar sievietēm nav draugi. Pastāv izņēmumi, bet tā nav norma.

Es nevienam neiesaku uzskatīt meitenes par draugiem, jo viņas precas, apbērnojas un tad draudzība beidzas, kamēr ar vīriešu kārtu tā ne vienmēr notiks. Un uz viņu sacīto var paļauties.

edgars23
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 27 Jul 1990

Post by edgars23 » Wed Jun 10, 2015 9:44 pm

Baller wrote:es jau visu paskaidroju augstaak :)
Nu zini, ja tas ko es pieminēju nav necieņas izrādīšana :lol: :lol: :lol: :lol: , tad Tu varbūt pats esi bijis zem sievietes tupeles.Man ir daudzas meitenes teikušas, ka es varētu būt meiteņu siržu lauzējs, bet vai es to gribu, tas ir cits jautājums. Ir čaļi, kas mācās no grāmatām un video materiāliem, kā aplidot meitenes, tad man tas sanāk dabiski un nepiespiesti. Jā attiecības nav bijušas ilgāk par vienu mēnesi, jo es esmu tāds, kurš nepakļausies sievietes iegribām. Man ir smags raksturs, esmu garastāvokļa cilvēks.
Tā meitene arī ir garastāvokļa cilvēks un ja tādus cilvēkus saliek kopā, diez vai varētu kaut kas prātīgs sanākt.To mēs abi sapratām pēc 7 randiņa, tāpēc varbūt neko vairāk tālāk negribēja. 8randiņā viņa jau bija vēsa pret mani, bet tik un tā es panācu, ka tieku līdz gultai. Jau pirmajā randiņā viņa pateica, ka lai viņu atvērtu ir nepieciešams ilgs laiks,protams, tam var neticēt.
Par viesnīcu es neko nesamaksāju, viņai darba devējs izmaksāja, tas bija kā komandējums.
Vīriešiem sievietes nekad nebūs kā draugi, jo vīrieši vienmēr sievieti uzlūkos kā seksa objektu. Tikai sievietēm ir to grūti saprast.

Baller
Pieredzējis lietotājs

Post by Baller » Wed Jun 10, 2015 10:07 pm

:) :) :)
Edgar, Tu esi kolosāls džeks :D Tu esi vienkārši dabisks savaldzinātājs! Ar garākajām attiecībām 1 mēnesis! :D Tikai ko Tu meklē šajā forumā nav saprotams :D
MGTOW, kur ir virkne faktu?
Es domāju tā, ka, ja Tu dzēsīsi ārā meitenes no kontaktiem par to, ka viņas ir sarakstījušās ar kādu caur telefonu, tad Tev aptrūksies kontaktu ar meitenēm :D Tas ir jādresē saknē jau, nevis jādzēš no visām vietām kur vien iespējams. Runājot par raudāšanu, bet tas arī ir pieļāvums, nevis fakts :D Tātad faktu nav.
Fakts ir tāds - čalis kurš dabiski savaldzina meitenes, izmēģināja visus savus dabiskos savaldzināšanas paņēmienus, tajā skaitā izlicies finansiāli. Meitene vienkārši ņekļujot no viņa paņēmieniem. Un par to ir stress.
Vēl, ja es pareizi izlasīju, meitene esot metusies gultā ar Edgaru? Pareizi? Pareizi! Mēs tak labi zinam, ja meitene nonāk starp četrām sienām ar puisi divatā, tad viņa zin uz ko parakstās. MGTOW - pieņemsim ka Tevi sauc Katrīna manipulatore un džeks tev piedāvā iet uz viesnīcu. Tu iesi?

MGTOW
Jaunietis

Post by MGTOW » Wed Jun 10, 2015 10:35 pm

Baller wrote::) :) :)
Edgar, Tu esi kolosāls džeks :D Tu esi vienkārši dabisks savaldzinātājs! Ar garākajām attiecībām 1 mēnesis! :D Tikai ko Tu meklē šajā forumā nav saprotams :D
Es domāju tā, ka, ja Tu dzēsīsi ārā meitenes no kontaktiem par to, ka viņas ir sarakstījušās ar kādu caur telefonu, tad Tev aptrūksies kontaktu ar meitenēm :D Tas ir jādresē saknē jau, nevis jādzēš no visām vietām kur vien iespējams. Runājot par raudāšanu, bet tas arī ir pieļāvums, nevis fakts :D Tātad faktu nav.
Fakts ir tāds - čalis kurš dabiski savaldzina meitenes, izmēģināja visus savus dabiskos savaldzināšanas paņēmienus, tajā skaitā izlicies finansiāli. Meitene vienkārši ņekļujot no viņa paņēmieniem. Un par to ir stress.
Vēl, ja es pareizi izlasīju, meitene esot metusies gultā ar Edgaru? Pareizi? Pareizi! Mēs tak labi zinam, ja meitene nonāk starp četrām sienām ar puisi divatā, tad viņa zin uz ko parakstās. MGTOW - pieņemsim ka Tevi sauc Katrīna manipulatore un džeks tev piedāvā iet uz viesnīcu. Tu iesi?

Ja, Edgars patiesi ir 25 gadus vecs, tad jāsaka, ka 1 mēneša attiecības nav nekas dižš, bet ir arī džeki bez attiecībām tādā vecumā :)
Ja puisis tomēr ir kkur 19 gadīgs, tad tas viss ir normāli un mūsdienās veidot ko ilgstošu ir sarežģītāk kā tas bijis iepriekš.
Raudāšana nav pieļāvums. Ja izlasīji visus Edgara postus, tad arī tas ir minēts, ka meitene sāka raudāt viesnīcas nr pēc nolamāšanas. (Tu varbūt kko šeit interpretē, ka viņš nezin vai točna raudāja vai nē) :)

Kaut vai uz meiteni nekas neiedarbojas nenozīmē, ka kaut kas darīts nepareizi. Var būt nezkāds P.U.A un ja meitene raugās skeptiski uz vīriešu dzimtu, visu analizē, tad nekas viņu neaizraus. Tāds ir šīs personas prāta stāvoklis - stāvi kaut uz galvas.

Ja esmu Katrīna manipulātore, tad es izmantošu visus veidus kā izspiest kādu labumu (Vienu tādu Katrīni manipulātori pazīstu no forbes.lv un iepriekš db.lv). Ja esmu Katrīna ar savu domu gaitu(MGTOW), tad es neiešu uz 7 randiņiem, lai pēc tam atraidītu un būtība pateiktu, ka tas man nesimpatizē. Man tas nešķitīs pareizi un aizņems par daudz laika. 1-2 randiņos jau var pateikt vai tas kur virzās vai ne.
Last edited by MGTOW on Wed Jun 10, 2015 10:42 pm, edited 3 times in total.

edgars23
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 27 Jul 1990

Post by edgars23 » Wed Jun 10, 2015 10:36 pm

Baller wrote::) :) :)
Es zinu, ka esmu kolosāls :D Es jau pieminēju, kāpēc man nav attiecības ilgāk par vienu mēnesi :D
Kā Tev ekspert liekas???Meitene man saka, ka vajadzētu iedraudzēties ar darba devēju, lai ieņemtu augstāku amatu. Meitene manā klātbūtne sarakstās ar čaļiem. Meitene visu laiku man stāsta, ka viņai daudz vīrieši pievērš uzmanību, kāds prasīja numuriņu, bet viņa nav devusi, kāds tur flirtējoši runā - un vēl atstāsta man to penteri. Kur nopietna meitene tā uzvestos??????????????

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Wed Jun 10, 2015 10:38 pm

Prieks, ka biji spējīgs parādīt savu vīrieti un attieksmi ar savu projām aiziešanu. Es ticu, ka viņa izrādīs interesi pēc tevis pēc neilga laika. Zvans, SMS vai vēstule, pats neitrālākais gājiens būs interese no viņas puses un tad varbūt vari iedvesmoties no mana raksta un atbildēt viņai uz "skriešanu pakaļ", kāpēc tas nenotiks no tavas puses.
edgars23 wrote:Nu un tad viņa pateica, ka es pie viņas atskriešu atpakaļ, neviens nav tik rupji izturējies kā es un es viņu tik labi nepazīstu, lai varētu kaut ko tādu spriest. Es pateicu, ka es neticu nevienam viņas vārdam un aizgāju prom.
Mans komentārs uz citēto tekstu. Reiz pirms pieciem gadiem satikos ar meiteni, kura man lika domāt "ko pie velna tu runā?" Meitene bija trīs gadus jaunāka par mani, jau agri meitene izdomāja uzspiest savus likumus man. īsti neatceros, bet laikam bija diena pēc viņas pārnakšņošanas pie manis (viņa ieradās raudādama pie manis nakts vidū, jo mājas atslēgas pazaudēja). Man nebija vēlme pēc viņas klātbūtnes, bet viņa bija mazliet uzbāzīga un kaitinoša, es centos vienkārši izturēties laipni. Un tad kad es skatījos Hokeja tiešraidi un nepievērsu uzmanību viņai, tad viņa paņēma un aizslēdza manu pārlūku ciet un teica. "Nekad nekas nebūs kā tu to vēlies" Es neizpratnē nespēju saprast, ko viņa grib man parādīt? Es paņemu meiteni fiziski, nometu uz savu gultu, apsēžos virsū un pasaku visu ko domāju par viņas uzvedību. Meitene saprata, ka viņas bullshits neies man cauri. Apklusa, palika paklausīga un ļāva man skatīties hokeju. Es līdz šai dienai godīgi sakot nožēloju, ka vienkārši neizdzinu viņu ārā no sava dzīvokļa.

Un ja reiz man meitene, kura mani tracina ārā teiks, ka skriešu pie viņas pakaļ, tad es atbildētu sekojoši: "Vienīgā meitene pie kuras es jebkad skriešu pakaļ, ir mana bijušā draudzene. Es vienkārši nevaru iztēloties kā tu vari izkonkurēt rīta orālo seksu, ikdienas pagatavotās ēdienreizes un prasmi nerunāt sūdu ikdienā ar tavu esošo attieksmi"

Post Reply