Meitene, kurai ir daudz draugu vīrieši

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
pitons
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 16 Jan 1992
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Meitene, kurai ir daudz draugu vīrieši

Post by pitons » Tue Jun 09, 2015 8:22 pm

edgars23 wrote:Nu un tad viņa pateica, ka es pie viņas atskriešu atpakaļ, neviens nav tik rupji izturējies kā es un es viņu tik labi nepazīstu, lai varētu kaut ko tādu spriest. Es pateicu, ka es neticu nevienam viņas vārdam un aizgāju prom.
Sanāk ka šito viņa teica raudot gultā? lol "master manipulator"
Es ceru ,ka tu neesi ar viņu vairs kontaktējies kopš tās reizes ?
Things may come to those who wait, but only the things left by those who hustle.
—ABRAHAM LINCOLN

edgars23
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 27 Jul 1990

Post by edgars23 » Tue Jun 09, 2015 9:00 pm

Vēl tagad atceroties to raudāšanu, balss intonāciju un trīcošās rokas, man gandrīz smiekli uznāca, jo tas izskatījās ļoti samāksloti. Histērijas lēkme uznāca, kad es vilku drēbes mugurā, lai dotos prom. Pašās beigās, viņa raudādama stāvēja istabas vidū galvu noliekusi, kamēr es nepagriežieties aizcērtu durvis viņas acu priekšā.
No vienas puses jūtos sūdīgi, jo iztērēju daudz naudu un laiku, bet no otras puses jūtos gandarīts, ka parādīju savu attieksmi. Labāk esmu viens nekā paciešu šos sūdus. Viena meitene pēc līdzīga gadījuma atskrēja atpakaļ, bet es tiku un tā pasūtīju di... Man no tādām maitām pat seksu nevajag.
Esmu viņu izdzēsis no sociālajiem tīkliem, kā arī numuru, un netaisos ar viņu vairs kontaktēties.
Paldies MGTOW par padomiem! Vispār labi, ka tāds portāls ir izveidots.

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Zuljeens » Tue Jun 09, 2015 10:37 pm

Baller wrote:kapteini, a ja viņa uzskata edgaru par tādu pašu draugu ? :)
A es arī varu būt draugs?
Your eyes look amazing with this moon light

Kapteinis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 17 Sep 1995
Pilsēta: Lielvārde
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by Kapteinis » Tue Jun 09, 2015 11:04 pm

MGTOW wrote:Tad, ka esi turīgs, tad var ieņemt tādu lomu, kāda pašam šķiet patīkamāka un nospļauties par citiem.

To var izdarīt arī pirms "turīga cilvēka" statusa iegūšanas. Naudai ar to nav nekāda sakara.
Vīrietis ir kā akmens, nelokas kā drāts un nav gumija, ko var staipīt pēc iegribām. Redzēsi, sievietēm tu sāksi patikt, bet ne visām, jo daudzas jaunībā meklē aunus, kas skrien pakaļ, bet gadiem ejot tava popularitāte pieaugs dramatiski. © Viiirietis

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Tue Jun 09, 2015 11:40 pm

Kapteinis wrote:
MGTOW wrote:Tad, ka esi turīgs, tad var ieņemt tādu lomu, kāda pašam šķiet patīkamāka un nospļauties par citiem.

To var izdarīt arī pirms "turīga cilvēka" statusa iegūšanas. Naudai ar to nav nekāda sakara.
Var ja esi MGTOW. :)

Pretējā gadījumā savas vērtības apzināšanās un mazliet vīrišķīgāka izturēšanās garantēs labākus panākumus ilgstošām attiecībām un liks arī sievietēm ieguldīt, kādu artavu tajās.

Es esmu "labais puika" un zinu ar ko tas rezultējas, ja to proponē un kad ne. ;)

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed Jun 10, 2015 6:39 am

Baller wrote:
edgars23 wrote:Esmu viņu izdzēsis no sociālajiem tīkliem, kā arī numuru, un netaisos ar viņu vairs kontaktēties.
shitas gan buus garaam.

edgars23
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 27 Jul 1990

Post by edgars23 » Wed Jun 10, 2015 11:50 am

Baller wrote:
Baller wrote:
edgars23 wrote:Esmu viņu izdzēsis no sociālajiem tīkliem, kā arī numuru, un netaisos ar viņu vairs kontaktēties.
shitas gan buus garaam.
Kāpēc garām?

MGTOW
Jaunietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1984

Post by MGTOW » Wed Jun 10, 2015 12:27 pm

Baller wrote:
Baller wrote:
shitas gan buus garaam.
Ļoti pareizi. Es gan teiktu, ka meitene sevi pierādīja kā neuzticamu. Līdz ar to nevajag ne tādu backup variantu, ne paziņu, kas vēlreiz var neko vairāk kā piečakarēt + pašam vienkāršāk - no acīm prom un no sirds ārā.

biete
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 26 Feb 1984
Pilsēta: Ventspils

Post by biete » Wed Jun 10, 2015 12:28 pm

Es domāju, ka nē.
Ja šķiršanās būtu bijusi civilizēta, kur tevi noraida bez kautkādām huiņām, un ja tad tu viņu izdzēs, tad tas liecinātu par memļakgājieniem un pazeminātu vīrieša vērtību vēl vairāk, jo redz, ka apvainojies, jo atšūts.

Bet tākā te ir pasūtīta manipulatore (otrāda situācija), un tu izdzēs to ko pasūtīji ratā, tad man škiet, ka tas ir normāli, ka tu negribi komunicēt un redzēt to cilvēku, un viņu deletē no dzīves.

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Wed Jun 10, 2015 4:24 pm

jebkuraa situaacijaa tas ir nepareizi, iznjemot vienu, ja vinja Edgaru necieniitu, apsaukaatu, vai veel kkaa pazemotu. A te pilniigi nekas neliecina, ka daama vinju neciena. Nu dzheks censhas, teeree naudu uz vinju, aplido vinju utt, bet vinjam nesanaak, jo vinsh nemaak vinju savaldzinaat. Taapeec arii meitene nedod, jo vinjai nesulo uz vinju. Varbuut vinja gaida, kad vinjai iesleegsies tas klikšķis un vinja sagribees vinju. A te puisis vienkaarshi taisa histeerijas. Shajaa situaacijaa pietiktu tikai ar ignoru.

Post Reply