Laušanās

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
Post Reply
viensdivi
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Apr 1997
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Laušanās

Post by viensdivi » Sun May 26, 2019 8:25 pm

Jautājums - kā jūs pārvarat to, ka meitene saprot, ka tūlīt kaut kas notiks un sāk lauzties pēdējā brīdī?

Nāk prātā pēdējā situācija -
Ar meiteni esam tikušies pāris reizes. Skūpstījušies esam, bet līdz sex neesam tikuši. Kādu laiku sēžam klubā un izdomājam iet projām. Pirms tam saku, ka aiziešu līdz toletei un viņa man nāk līdzi. Meitene jau ļoti "silta". Esot pie toletes paveru durvis un prasu vai viņai nevajag un piedāvāju iet pirmajai. Tad viņa paņem mani aiz rokas un ievelk toletē. Sākam mīcīties un vienā brīdī viņa saka, lai ļauju viņai iet ārā un mēģina tikt prom. Sākumā īsti nereaģēju un turpināju. Viņa saka atkal otro reizi to pašu un es nedaudz apstājos un čukstu ausī, lai izbauda mirkli utt. Prasu cik slapja viņa ir un viņa saka, ka 12 no 10. Es turpinu. Pēc brīža atkal sāk to pašu un raujās projām. Negribu viņai arī baigi krist virsū kā kaut kāds nogribējies maniaks, kam par visu pofig. Tad arī vienā brīdī kāds sāka dauzīties pie durvīm un palaidu viņu skriet ārā.

Bet līdzīgas situācijas ir gadījušās arī esot kādā klusākā un divvientulīgākā vietā.

Kā vislabāk rīkoties šādā situācijā? Iespējams, ka šeit bija iespēja, kuru palaidu garām īsti nezinot ko darīt.

Kāds ir efektīvākais veids kā to laušanos pārvarēt?
Kā zināt, ka esmu sasniedzis robežu un tiešām nekas nebūs? (Ja tāda vispār ir??)
Vai arī šajā reizē meitene vienkārši negribēja pirmo reizi kādā random toletē?

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Laušanās

Post by Baller » Mon May 27, 2019 8:35 pm

Tas ir aprakstīts internetā

Post Reply