Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
teaser
Jauniņais
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Apr 1983
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Kā jūs uzsākat sarunu ar svešu meiteni, sievieti?

Post by teaser » Tue Feb 20, 2018 2:34 pm

vēl variants, ka esi hronisks fapotājs, sievietes to jūt pa kilometru zemapziņā un izvairās no tādiem tipiem. Ja tā ir, tad atturies kādu mēnesi un viss mainīsies.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Tue Feb 20, 2018 2:41 pm

GH0ST wrote:
Mon Feb 19, 2018 3:07 pm
Es taču neeju viņām klāt negatīvi un neanalizēju.
Vienkārši pieeju klāt un sāku koļīt.
Es nesaku, ka tu analize, kad ej klat. Tu parak daudz analize, kad nekolji. Tu visur saskati negativo. Tas lietas iespaido tavu kjermenja valodu un to ko to saki; ka virzi sarunu. Tu projice savu attieksmi un pashvertejumu kad "koljii". Vinja to nolasa. Vienkarshi.
GH0ST wrote:
Mon Feb 19, 2018 3:07 pm
Nē, cilvēki automātiski smadzenēs novērtē potenciālo partneru simetriju, kas ir tiešs hormonālo līdzsvaru pubertātē rezultāts un zemapziņā cilvēki jūt lielāku pievilcību attiecībā uz simetriskām proporcijām, jo tas signalizē labāku imunitāti. Visi šie procesi ir kognitīvie īsceļi. Es brīnos, kas tas jums ir jaunums.
Tu apstiprini savu negativo realitatu balstojoties uz konkretiem petijumiem, kas tavuprat pierada, ka tavas iespejas ar sievietem ir balstitas TIKAI uz shim X lietam, kuras esi researchojos. Tas ka vaibstiem, garumam, balss tembram, sejas lidzibai utt ir svars uz to vai sieviete tevi atradis pievilcigu nenosaka pilniba to vai vinja tevi atradis pievilcigu. Jaa, tas lietas spele noziimi, bet tas nav viss kas to nosaka. Ja ar attieksmi viss kartiba tad pat ar sliktam izdalitajam fiziskas realitates kartim varesi atrast sievieti. Bet dotaja bridi attieksme tevi attur tapec ari neredzi ka to izdarit.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

GH0ST
Puišelis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989

Post by GH0ST » Thu Feb 22, 2018 11:42 pm

teaser wrote:
Tue Feb 20, 2018 2:34 pm
vēl variants, ka esi hronisks fapotājs, sievietes to jūt pa kilometru zemapziņā un izvairās no tādiem tipiem. Ja tā ir, tad atturies kādu mēnesi un viss mainīsies.
Tas man netraucēja iepazīties iepriekš, bet ok, pamēģināsim tā.
Es nesaku, ka tu analize, kad ej klat. Tu parak daudz analize, kad nekolji. Tu visur saskati negativo. Tas lietas iespaido tavu kjermenja valodu un to ko to saki; ka virzi sarunu. Tu projice savu attieksmi un pashvertejumu kad "koljii". Vinja to nolasa. Vienkarshi.
Iespējams, nenoliedzu. Kā to ārstēt? Psihotropiskie līdzekļi?
Tu apstiprini savu negativo realitatu balstojoties uz konkretiem petijumiem, kas tavuprat pierada, ka tavas iespejas ar sievietem ir balstitas TIKAI uz shim X lietam, kuras esi researchojos. Tas ka vaibstiem, garumam, balss tembram, sejas lidzibai utt ir svars uz to vai sieviete tevi atradis pievilcigu nenosaka pilniba to vai vinja tevi atradis pievilcigu. Jaa, tas lietas spele noziimi, bet tas nav viss kas to nosaka. Ja ar attieksmi viss kartiba tad pat ar sliktam izdalitajam fiziskas realitates kartim varesi atrast sievieti. Bet dotaja bridi attieksme tevi attur tapec ari neredzi ka to izdarit.
Nevaru teikt, ka Tevis teiktajā nav loģikas. Jāturpina mēģināt.

Kiko
Jauniņais
Dzimšanas datums: 15 Feb 1989

Post by Kiko » Wed Feb 28, 2018 11:20 am

Iespējams, nenoliedzu. Kā to ārstēt? Psihotropiskie līdzekļi?
Ir tagad dažādi starptautiski atzīti pētījumi par lsd mikrodevu lietošanu psiholoģisku traucējumu ārstēšanā. Vari iegūglēt pubmded.com, bet tur nav līdz galam izpētīts un, protams, ir riski. Vari pamēģināt Helingera metodi jeb ģimenes sakārtojuma metodi. Pats neesmu mēģinājis, bet, cik dzirdēts jau pēc 1 reizes var būt ļoti lieli uzlabojumi. Var youtube paskatīties, ko tas nozīmē, Rīgā arī noteikti ir speciālisti, kas to praktizē.

Beigu galā var taču arī neiet iepazīties tikai uz ielas. Atrodi sev hobiju, ja tāds nav un aizej uz kādu līdzīgi domājošo pasākumu. Ja tas nebūs kāds izteikti vīrišķīgs hobijs, pastāv iespēja, ka tur būs arī sievietes.

MaukuMaklers
Zēns
Dzimšanas datums: 20 May 1986

Post by MaukuMaklers » Mon May 07, 2018 10:29 am

Veči tak uzreiz jau bija skaidrs, ka topika autors ir big baller trollis.

https://giphy.com/gifs/94EQmVHkveNck
"Waste no more time arguing about what a good man should be. Be one." Marcus Aurelius

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Wed Jun 20, 2018 10:20 pm

Džeki, neesmu trollis. Bet gribēju pateikt, ka beidzot tiku pāri dry spell un tagad vairākas meitenes manī ir ieinteresētas.

Problēma bija komunikācijā. Es biju pārāk saspringts un nebiju pietiekoši relaksēts. Saspringto ķermeņa valodu uztvēra citi un vairījās no manis. Es darīju daudz ko, lai šo lietu izlabotu, tagad esmu relaksēts, mierīgs un neuztraucos, kad mani atraida. Es arī īpaši nerakstu daudz tām meitenēm. Rezultātā viņas pašas mani visu laiku vis kaut kur aicina un piedāvā tikties.

Man palīdzēja meditācija un līdzīgas metodes.

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Thu Jun 21, 2018 8:12 am

Ghost, apsveicu! Patiesi prieks, ka tā. Varbūt vari pastāstīt nedaudz sīkāk kā Tev izdevās tikt šim visam pāri un tā? Saprotu ka meditācija, kas vēl? Kā izpaužas ka meditācija palīdzēja, ko tieši darīji vai kā?

Plus, pa Vecrīgu staigā nedēlas nogalēs ar?

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Thu Jun 21, 2018 10:36 am

GH0ST wrote:
Wed Jun 20, 2018 10:20 pm
Džeki, neesmu trollis. Bet gribēju pateikt, ka beidzot tiku pāri dry spell un tagad vairākas meitenes manī ir ieinteresētas.

Problēma bija komunikācijā. Es biju pārāk saspringts un nebiju pietiekoši relaksēts. Saspringto ķermeņa valodu uztvēra citi un vairījās no manis. Es darīju daudz ko, lai šo lietu izlabotu, tagad esmu relaksēts, mierīgs un neuztraucos, kad mani atraida. Es arī īpaši nerakstu daudz tām meitenēm. Rezultātā viņas pašas mani visu laiku vis kaut kur aicina un piedāvā tikties.

Man palīdzēja meditācija un līdzīgas metodes.
nu vo. Tagad tu zini, ka ar Tevi tiksies dēļ piķa. Arī solis augstāk :)))

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Thu Jun 21, 2018 10:58 am

Ko? Nē tak. Piķis ir, bet es to īpaši uz meitenēm netērēju. Randiņā uzsaucu kafiju, tas arī viss. Es arī nevienai meitenei nedodu zināt, cik patiesībā man ir naudas / resursu. Tas tiek turēts noslēpumā.
Ghost, apsveicu! Patiesi prieks, ka tā. Varbūt vari pastāstīt nedaudz sīkāk kā Tev izdevās tikt šim visam pāri un tā? Saprotu ka meditācija, kas vēl? Kā izpaužas ka meditācija palīdzēja, ko tieši darīji vai kā?
Plus, pa Vecrīgu staigā nedēlas nogalēs ar?
Vecrīgu nav sanācis laika. Dažas reizes tikai. Man day game labāk patīk.

Es studēt sāku filosofiju, atbrīvoties no ilgāk un ekspektācijām, kas samazināja manī spriedzi un stresu, jo vairs negaidīju neko no komunikācijas. Tas palīdzēja būt mirklī un atbrīvoties. Es arī centos runāt lēnāk, nosvērtāk, būt mierīgs, nevis neirotisks. Neirotisms atbaida.

Mirklī, kad tu pārstāj gaidīt kaut ko no tās meitenes, tu atbrīvojies un vari mierīgi komunicēt un būtu momentā, Tevī nav spriedzes. Nemēģini būt "stilīgs" vai "kruts", koncentrējies, lai tu būtu relaksēts.

Piestrādāt pie balss arī nenāk par skādi. Lēnāka runas maniere zemākā balsī, kas nāk no diafragmas liek citiem uz tevi skatīties pozitīvāk, vairāk uzticēties tev.

Post Reply