Galīgi neiet

Sarunas par visu, kas iekļauj intīmo attiecību starp vīrieti un sievieti.Image Abonēt jaunākos foruma rakstus
GH0ST
Puišelis
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 30 Mar 1989
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Galīgi neiet

Post by GH0ST » Wed Nov 01, 2017 1:17 am

Nauda ir, izskats ir attīstīts līdz pēdējam līmenim (pa maksimumu), pašpāriecinātība ir (nav bailes iet klāt svešām meitenēm, jokot, aiztikt, flirtēt, etc...), bet jau gadu kopš šķiršanās ar bijušo neesmu pat līdz skūpstam ticis. Biju uz pāris randiņiem, kas neizdevās (man nepatika meitenes vai arī nomudīju). Eju klāt ļoti daudzām meitenēm, telefonus dabūt diezgan vienkārši, bet visām ir "draugi" (yeah right) vai sāk mani ignorēt.

Neskrienu pakaļ kā sunītis, nepielaizos pārāk (cenšos paķircināt), bet nu vienkārši nav atdeves.

Eju klāt meitenēm dzīvē. Jebkur. Lielveikalos, darbā, studijās...kur vien kāda meitene/sieviete, kas patīk.

Ir idejas, kas varētu būt par lietu?

Nē, neesmu neglīts ar šķībiem zobiem, smirdīgu elpu, utt...garš augums, trenēts, viss ok.

Man ir teorija, ka kaut kāda vaina ķermeņa valodā vai manā attieksmē, piegājienā, bet es īsti nevaru to kvantificēt un nazinu, kā to izlabot.

Varbūt esmu pārāk tiešs. Varbūt meitenes nobīstas, varbūt viņas mani nepagūst iepazīt. Nezinu tiešām.

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Galīgi neiet

Post by Tērauds » Wed Nov 01, 2017 2:32 am

Man liekas, ka sievietes Tev cauri redz - ka izmisīgi mēģini sakoļīt kādu.
Beidz uztraukties par katru mēslu un kad ej ''rīkoties'', tad dari to brīvi, nevis pāršķirsti savā galvā visas savaldzināšas pavārgrāmatas pirms katra pateiktā teikuma. Lietām jānotiek dabiski, nevis pēc punktiem 1. 2. un 3.

Kad ej koļīt sievietes, iedomājies, ka tev jau ir kādas 5 kurām jebkurā laikā vari piezvanīt un paaicināt pie sevis uz jēgpilnu vakaru.
Nevajag būt psiholoģijas doktoram, lai no malas pateiktu kuram džekam telefona kontaktos ir ''varianti'' un kurš kko izmisīgi mēģina izmocīt, kad tiek vesta saruna ar meiteni.

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Wed Nov 01, 2017 2:11 pm

Tērauds wrote:Man liekas, ka sievietes Tev cauri redz - ka izmisīgi mēģini sakoļīt kādu.
Iespējams. Es to neizslēdzu. Kā to izlabot? Jo tā ir taisnība, es cenšos attīstīt savaldzināšanas spēju un "sakoļīt" meiteni. Bet kā man to noslēpt?
Tērauds wrote:Beidz uztraukties par katru mēslu un kad ej ''rīkoties'', tad dari to brīvi, nevis pāršķirsti savā galvā visas savaldzināšas pavārgrāmatas pirms katra pateiktā teikuma. Lietām jānotiek dabiski, nevis pēc punktiem 1. 2. un 3.
Bet es jau tā arī daru. Kaut ko vairāk specifiski vari rekomendēt?
Tērauds wrote:Kad ej koļīt sievietes, iedomājies, ka tev jau ir kādas 5 kurām jebkurā laikā vari piezvanīt un paaicināt pie sevis uz jēgpilnu vakaru.
Ok, bet ja man nav šo 5 variantu, kā es varu apmānīt savas smadzenes?

Tērauds
Zēns
Dzimšanas datums: 29 Jul 1990

Post by Tērauds » Thu Nov 02, 2017 1:30 am

Nu te nebūs universālās formulas..
Bet varu pastāstīt iz savas pieredzes

Bija laiks, kad ļooti neveicās ar sievietēm. Nu nebiju es muļķis, bet nu vnk negāja un pat pašam likās - what is wrong with me!? Visur mēģināju - i klubos, i bāros, i uz ielas un pat tinderī :lol:
Rezultāts: ar 2 meitenēm tika pabučoties, kādas miljons mani atraidīja, ar kādām 2 -3 sanāca sarunāt randiņu (viena pat piekrita aiziet uz otru randiņu). Respektīvi - viss pa tukšo. Gada laikā 1x izdevās tikt pie seksa un arī tas tāpēc, ka viena no bijušajām naktī piezvanīja (max piedzērusies) un teica, ka viņai ''vajag!''.

No rīta viņai uzdevu jautājumu - kā tu varēji zināt, ka neesmu aizņemts un ka labprāt ar tevi pārgulētu? Viņa teica, ka pirms zvanīšanas nezināja, bet jau pēc manas ''čau'' izteiksmes varēja pateikt, ka sen neesmu dabūjis.

Sāku aizdomāties par to, ka sievietes to redz (nezinu kā, neprasiet man) un kurai gan interesē tāds, kuram nekas nesanāk ar sievietēm?

Es vnk pazemināju standartus (nē, ne jau es krokšiem un mammām sāku koļīties). Uz nedaudz zemākiem standartiem tu jau dabiski skaties apmēram tā ka: ''ai, nu ja iedos, tad jau neies smādēt, bet ja negribēs dot, tad nu ar pilnīgi pofig''. Un kā parādīsies šādi varianti, tad jau ''augstākie plaukti'' ar sāks pievērst uzmanību. Jo jau pašam smadzenēs sēdēs doma: ''ja sanāks, tad super, ja atšūs, tad vienalga, ir tā pat kur šovakar dabūt''.
Es atvičaju, ka pie šāda nosacījuma viss ies savādāk. Gan ķermeņa valoda, gan balss intonācija, acu skatiens un citas fīčas mainīsies. Tās ir tās lietas, ko tu nekontrolē, bet kuras nāk no zemapziņas.

Ja ir iespēja, tad var sākt sportot ar kādu no bijušajām. Vsp easy - kontakti jau ir un ja ir abpusēja interese šad, tad saskrieties uz nakti. Tik no love and shit, jo kas ir beigts, tādam ar jāpaliek.

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Mon Jan 08, 2018 6:36 pm

Tērauds wrote:Nu te nebūs universālās formulas..
Bet varu pastāstīt iz savas pieredzes

Bija laiks, kad ļooti neveicās ar sievietēm. Nu nebiju es muļķis, bet nu vnk negāja un pat pašam likās - what is wrong with me!? Visur mēģināju - i klubos, i bāros, i uz ielas un pat tinderī :lol:
Rezultāts: ar 2 meitenēm tika pabučoties, kādas miljons mani atraidīja, ar kādām 2 -3 sanāca sarunāt randiņu (viena pat piekrita aiziet uz otru randiņu). Respektīvi - viss pa tukšo. Gada laikā 1x izdevās tikt pie seksa un arī tas tāpēc, ka viena no bijušajām naktī piezvanīja (max piedzērusies) un teica, ka viņai ''vajag!''.

No rīta viņai uzdevu jautājumu - kā tu varēji zināt, ka neesmu aizņemts un ka labprāt ar tevi pārgulētu? Viņa teica, ka pirms zvanīšanas nezināja, bet jau pēc manas ''čau'' izteiksmes varēja pateikt, ka sen neesmu dabūjis.

Sāku aizdomāties par to, ka sievietes to redz (nezinu kā, neprasiet man) un kurai gan interesē tāds, kuram nekas nesanāk ar sievietēm?

Es vnk pazemināju standartus (nē, ne jau es krokšiem un mammām sāku koļīties). Uz nedaudz zemākiem standartiem tu jau dabiski skaties apmēram tā ka: ''ai, nu ja iedos, tad jau neies smādēt, bet ja negribēs dot, tad nu ar pilnīgi pofig''. Un kā parādīsies šādi varianti, tad jau ''augstākie plaukti'' ar sāks pievērst uzmanību. Jo jau pašam smadzenēs sēdēs doma: ''ja sanāks, tad super, ja atšūs, tad vienalga, ir tā pat kur šovakar dabūt''.
Es atvičaju, ka pie šāda nosacījuma viss ies savādāk. Gan ķermeņa valoda, gan balss intonācija, acu skatiens un citas fīčas mainīsies. Tās ir tās lietas, ko tu nekontrolē, bet kuras nāk no zemapziņas.

Ja ir iespēja, tad var sākt sportot ar kādu no bijušajām. Vsp easy - kontakti jau ir un ja ir abpusēja interese šad, tad saskrieties uz nakti. Tik no love and shit, jo kas ir beigts, tādam ar jāpaliek.
Bet man nemaz nav augsti standarti. Daudz meitenes, kuras man ārkārtīgi ir patikušas, draugi saka, ka ir "fui". Tāpēc novelt augstos standartus uz mani situāciju galīgi nevar. Nauda arī noteikti nebūtu tā problēma, drēbes arī ne, augums arī ne. Pēc izslēgšanas metodes paliek reāli 3 lietas, kas varētu būt pie vainas masu atraidījumos.
1) Nepietiekoši atraktīvi sejas vaibsti
2) Balss tembrs (nepietiekoši zems)
3) Ķermeņa valoda vai komunikācijas maniere (dīvaina)

Pirmo vēl var labot, bet tas būs ļoti riskanti un dzīvībai bīstami (man gan pofig, ja godīgi, jo YOLO)
Otro varbūt var labot ar balss treniņiem.
Trešo noteikti var labot, bet es nezinu, kā tieši un ko es daru nepareizi.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Mon Feb 05, 2018 2:41 pm

Vai esi atradis kas par vainu vai ari progresejis shaja joma kopsh uztaisiji postu?
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

GH0ST
Puišelis

Post by GH0ST » Mon Feb 05, 2018 9:55 pm

pleasance wrote:Vai esi atradis kas par vainu vai ari progresejis shaja joma kopsh uztaisiji postu?
Nē, situācija ir palikusi sliktāka.

RolandsI86
Puišelis
Dzimšanas datums: 10 Oct 1986

Post by RolandsI86 » Fri Feb 09, 2018 2:00 pm

Piekrītu Tērauda iepriekšējam postam, vajag pret to visu attiekties ar tādu "easy" attieksmi, būs sekss - forši, ja nē - arī forši xD
Mans ieteikums būtu uz kādu mēnesi paņemt atvaļinājumu no "koļīšanas", jo izskatās, ka Tev dikti sakāpinātas emocijas par šo tēmu.
Relax, padari kaut ko citu interesantu, sievietes nav dzīves mērķis un kad būsi atpūties, ar vēsu prātu sāc visu no sākuma. Un sekmes uzlabosies! :)
I know I can

Kiko
Jauniņais
Dzimšanas datums: 15 Feb 1989

Post by Kiko » Thu Feb 15, 2018 6:12 pm

Izklausas, ka problēmas ar pašapziņu varētu būt pie vienas. To var just no pirmās sarunas sekundes.
Ja nauda nav problēma aizbrauc, piemēram, uz Brazīliju, tur baltais ir vērtība pati par sevi. Dabūsi nolaist tvaiku un tad jau tā lieta ies raitāk.
Ja nauda nav, tad pamēģini lv uzsākt sarunu tikai tādēļ ka meitene liekas ok, nevis ar domu uzreiz sabīdīt kaut ko tālāk. Kad nav svarīgs iznākums, tad nav jāiespringst un beigās rezultāts būs labāks.
Trešais variants, atrod kādu hobiju, kur iet arī meitenes un tur jau var ar garākām sarunām arī ko sabīdīt, arī ilgtermiņa vajadzībām.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Thu Feb 15, 2018 11:31 pm

Diezgan netipiski ka ilgi cenšas un galīgi nekas neizdodas. Piemēra pēc pieņemsim, ka esi ļoti neglīts. Jā, tik liela iespēja ar visām sievietēm nebūs kāda būtu ja izskats būtu ok. Bet pat ja esi krokodils, sievieti var dabūt. Izredzes samazinās bet ne jau pilnīgi izgaist. Labs izskats palīdz bet ja tev rezultātu nav vispār, tad vaina nav izskatā. Vaina ir attieksmē, kas atspoguļojas ķermeņa valodā un, manuprāt, tu nesaskati to, kas tevi nodod. Parasti bieži iepazīstoties ar sievietēm, šīs visas lietas uzlabojas un pieredze palīdz to nokārtot. Gan jau, ka esi daudz ko iemācījies cauri visam šim ejot. Bet pēc visa tevis teiktā esmu diezgan pārliecināts, ka tu neapzināti kaut ko komunicē, kas sievietes atstumj. Grūti gan pateikt, kas tieši ir tas, jo caur forumu to tā nepateiksi.

Kā Kiko ieteica, pamēģini uzsākt sarunu sarunas pēc. Bet galamērķa. Un dari to bieži. Pamēģini iegūt sievietes kā draugus. Uzturoties sieviešu sabiedrībā tev palīdzēs atslābināties un neiespringt. Varbūt jau, ka esi ļoti neiesprindzis caur to visu praktizēšanu, bet vajag, lai attieksme uzlabojas. Kas tieši attieksmē...grūti teikt. Bet ja būtu tavā vietā, es sāktu tur.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Post Reply