Neesi kucēns neskrien pakaļ?

Kvalitatīvi raksti, kuri tev noderēs sevis pilnveidošanai saistībā ar savaldzināšanu.
Post Reply
Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Single

Neesi kucēns neskrien pakaļ?

Post by Janka » Thu Mar 22, 2012 12:47 am

Lai džeki nepieļautu tādas kļūdas kādas esmu es pieļāvis kad man bija tikai 18.

Image

Varbūt Tev ir gadījusies tāda situācija, ka tev tīri negaidot: pat necerot, ka tas būtu reāli – rokās ielec princese. Woh. Jackpot.

Un jums sākas relationship. Bet meitene skaista, uzmanības viņai pievērš daudzi. Bet tev šķiet, ka jābūt jaukam, un tu arī esi jauks, un kādu laiku viss ir labi. Un tu ieķeries. Tu saproti, ka šādas pērles no gaisa nekrīt un ka tev tiešām kaifīgi acis pa viņu staigā. Un tu sāc staigāt viņai pakaļ. Tu jautā: Ko tu domā darīt, un pakārto savu plānus viņai.

Un tad Tu jūti, ka jo vairāk tu viņai ej pakaļ, jo vairāk viņa sāk iet prom.
Un tā tu viņu zaudē.

Kas notika?
Sievietēm ir iebūvēts galvā mehānisms atrast super spēcīgu dominantu alfamale vīrieti un sekot viņam. Vīrietis dod drošību. Ja vīrietis ir pietiekami stiprs, sievietes viņam pašas iet pakaļ. Ja nemaldos, Bonobo apes females periodiski un apzināti dod sexu, lai paturētu tēviņu barā.

Citēšu meiteni: ..puisis ir pamests tikai dēļ dumjām kucēna acīm un muļķīgu, raudulīgu smaidu..

Ja tu paliec par tādu pakaļ skrienošu siekalainu kucēnu, sievietei ir super neatraktīvi, jo tāda rīcība komunicē brieduma trūkumu.

Kā rīkoties?
Esi vīrietis. Ja neesi, fake it till you make it. Vnk neskrien viņai pakaļ. Esi easy. Cieni sevi. Esi arī interesants protams. Atrodi intereantas lietas, ko savā dzīvē darīt, lai viņa un tavi draugi būtu ieinteresēti nākt kopā. Kopā jautrāk un sabiedriskā dzīve sievietēm ir daudz svarīgāka nekā vīriešiem.
Your thoughts
and your feelings
create your life

egamons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Neesi kucēns neskrien pakaļ?

Post by egamons » Sun Feb 10, 2013 3:01 pm

Vēl to visu papildinot, pēc savas pieredzes.

Ja esi tik tikko iepazinis, simpātisku sievieti, tad neieteiktu, pēc kārtējā randiņa, piezvanīt nākamajā dienā, tad rakstīt sms, tad draugos,visur pēc kārtas, tikties un rakstīties katru dienu, tieši nevajadzētu no Tavas puses, būt tai interesei, lai ir abpusēja.Takā Tev viņa būtu visa dzīve un pašam, bez viņas nekas cits neinteresētu!

Tad Tu sāc viņai pakāpeniski skriet pakaļ, jo, kad viņa nepiezvanīja Tev atpakaļ vai neatbildēja uz sms,tad Tu sācs domāt vai man jāgaida kamēr viņa atbildēs vai varbūt jāpiezvana vēlreiz, jāuzprasa kā viņai iet?. Kad viņa neatbildēja ilgāk par 2h.Vairums sāk nervozēt. Tad Tu sāc palikt par kucēnu.

Jo, visu laiku sāc domāt par to, ko viņa dara, ar kādu vīrieti sarakstas, ej izsekot portālos viņas pēdējos apmeklēšanas laikus, skaties kā izsalcis uz vinās galerijām portālos, vairākas reizes pārskati sms arhīvus ar savstarpējo saraksti, tas sāk Tevi uzvilkt, ka Tu vēlies to, bet nevari dabūt.Sāc stresot pilnīgi par neko.

Kā manuprāt būtu jārīkojas, lai ignorētu tos kucēna instinktus un savest sevi kārtībā?

Ja Tu visu dienu sēdi un domā vai zvanīt,rakstīt viņai, tad NEZVANI! Zvanam būtu jābūt spontānam, nevis ilgi plānotam un samocītam, jo Tu ilgāk gaidīsi, jo Tev būs grūtāk sadūšoties, tāpat kā aicinot sievieti dejot, ja redzi, iepatīkas, tad ej un rīkojies.Un nedomā par to, kas notiks, ja nepiekritīs!. Tev taču ir pašam sava dzīve! Kad paliek garlaicīgi uzzvani viņai, mazliet papļāpā un saki, ka Tev jāatgriežas pie interesantākām lietām ar ko Tu iepriekš nodarbojies!(Ja tādas nav, tad improvizē, izdomā, kas pirmais nāk prātā.)

Tu viņai, nekādā gadījumā nedrīksti atļaut pārāk daudz.

Šīs ir lamatas kurās iekrīt pilnīgi visi, sākumā – pat vislielākie meistari. Tev sākumā būtu jānosprauž robežas par to kas ir un kas nav pieļaujams esot jebkāda veida attiecībās ar Tevi.
Tu nedrīksti atļaut darīt 10niekam vai 9niekam pēc kritērijiem, to ko Tu neļautu darīt neizkatīgai,resnulītei. Nekad nevajadzētu dod nekādas īpašas privilēģijas sievietei tikai tāpēc, ka viņa ir smuka. Ja Tu sēdi mājās un domā vai tas ir slikti ko viņa izdarīja un, ka Tu negribi, ka viņa tā pret Tevi izturas vai dara to ko viņa izdarīja.Aizgāja uz klubu ar draudzenēm,pieteicās dejošanas nodarbībām,dodas uz privātām ballītēm, tad zvani viņai un saki," Ka nepacietīsi tādus sūdus ne no vienas.
Jāparāda beidzot, kas ir noteicējs, ka ar Tevi nedrīkst manipulēt, čakarēt...

Ja viņa neatnāca uz randiņu, tad zvani viņai, sakot,:" Ka tas bija ļoti rupji no viņas puses un izdzēs viņas telefona nr. Vairs nekad nemēģini ar viņu sakontaktēties, aizmirsti par viņu, tāpēc, ka mums, vīriešiem, ir daudz interesantu lietu, ko darīt un nav vajadzības paciest šādu bullshit un izšķiest laiku, kuras mūs nenovērtē. Nemeklē viņām attaisnojumus.Tā būs labāk, jo ja Tu to pieļausi, tad būs otrā un trešā reize..Tā viņa parāda savu neieinteresētību.Ja vēlēsies atvainoties, lai zvana, tad vari viņu paignorēt, lai jūt, vainas apziņu.Tad viņa Tevi vairs nevēlēsies tā čakarēt, jo zinās sekas, kas varētu notikt.

Tālāk, nākamā kļūda, kas visiem ātrāk vai vēlāk parādās. Tu paliec pārlieku greizsirdīgs.

Smukām sievietēm vienmēr būs daudz vīriešu draugi, kuri riņķos ap viņām,vēlēsies iekarot, kuri grib ar viņām pārgulēt, bet nespēs, jo ir attiecībās. Pierodi pie tā. Ekskluzīvās attiecībās ir lietas, kas ir pieļaujamas un kas nav, sākumā nospraud robežas un pieturies pie viņām (Liec arī viņai turēties pie viņām). Tikai atceries, ka viņa paturēs savas iespējas atvērtas un kaut esot attiecībās ar Tevi, būs noteikti, kāds kurš viņai patiks vairāk un iespējams, ka viņa Tevi krāps.Tā ir vienmēr, Tu nekad nevari būt droš, par viņas sānsoļiem.

Kas Tev būtu jādara? Tieši tas pats – paturi savas iespējas atvērtas! Paturi savā dzīvē sievietes, kaut tikai kā draugus sākumā, kuras gribētu ar Tevi pārgulēt. Ej ārā, satiec citus cilvēkus, vienmēr esi spēlē, vienmēr GAME ON! Un, ja kādreiz gadās iespēja pārgulēt ar citu sievieti… šeit Tev ir pašam jāizlemj.Ko Tu vēlies!

Ja Tu brīnies, kāpēc viņa Tev vēl nav piezvanījusi, ja bija norunāts vai arī pēc taviem zvaniem, neatzvana.

Kāda Tev starpība? :roll: Viņa ir aizņemta ar citām lietām un Tev arī vajadzētu būt. Get a life! ;) Tas vienmēr vīriešus dzen depresijā un kāpēc? Tāpēc, ka mēs ļaujam, lai tas mūs dzītu depresijā.Tāpēc ej ārā, satiec savus draugus, izklaidējies un beidz vienreiz pārbaudīt telefonu katras piecas minūtes. Tu nepalaidīsi garām viņas zvanu un pat, ja palaidīsi, vēl labāk – viņa zinās, ka Tev arī ir dzīve un ka Tu arī esi aizņemts. Saņemies! Viņa piezvanīs! ;)

Tālāk nesen iepazītajai meitenei, ja Tu viņai raksti un zvani atkal un atkal un viņa neatbild uz Taviem zvaniem/sms.

Apsveicu, Tu kļūsti par kārtējo pretīgo viņas izsekotāju kurš viņai neliek mieru. IZBEIDZ! 8-)
Tu viņai piezvani, viņa neatbild. Labi. Tu viņai mēģini piezvanīt otrreiz pēc dažām dienām, viņa nepaceļ un neatzvana. Tad Tu ņem un izdzēs viņas numuru.Cik tad var, ziedoties.. Tu esi divreiz viņai zvanījis un viņa nepacēla un neatzvanīja – ir laiks izdzēst viņas numuru,vai nomainīt kontaktos "necelt/nezvanīt" jo Tu viņai vairāk NEZVANĪSI! Tu viņai nerakstīsi sms, nezvanīsi un neelposi klausulē, nerakstīsi draugiem.lv un arī facebook utt.
Ja nu viņa pēkšņi Tev atzvana Tu teiksi – “Kas zvana?” Neprasi kāpēc, vienkārši izdari tā.
Ticamākais, ka viņa neatzvanīs. TURPINI DZĪVI!Taka nekas nebūtu bijis :)

Un pēdējais, kas arī ļoti būtiska lieta Tu viņas dēļ pārtrauc satikties ar citām sievietēm, tā nevajadzētu!

Ja vien Jūs abi neesat piekritušu vairs netikties ar citiem cilvēkiem un izlēmuši sākt ekskluzīvas attiecības, tad Tu NEKAD nedrīksti pārtraukt satikties ar citām sievietēm, vienalga cik skaista viņa ir vai cik brīnišķīgs viņai ir raksturs. Ja Tu nesatiec citas sievietes, bet tikai viņu, tad sāc to darīt! Tiekoties ar vienu Tev radīsies pietiekoši pašpārliecības, lai satiktos arī ar citām. Tu NEDRĪKSTI iesprūst tikai pie vienas sievietes. :cry:
SKARBĀ PATIESĪBA: Viņa iespējams paralēli satiekas arī ar citiem puišiem. Viņa pat iespējams arī guļ ar citiem puišiem, pēc kluba apmeklējuma, Tev neesot klāt. Tu viņu skūpsti un pilnīgi iespējams, ka viņa tikko nāk no sava fuck-buddy dzīvokļa un tikko ir sūkājusi viņa locekli.Viss ir iespējams, dzīve ir neparedzama, un sieviešu daba arī.
Tas protams nenotiek ar visām sievietēm, bet tomēr ļoti bieži, tā gadās 8-)

Tāpēc vīri turaties un pēc neveiksmīgas kopdzīves, attiecībām, randiņiem, nakts izpriecām, portāla sarakstēm, nemetiet plinti krūmos, cenšieties analizēt, kur varētu būt problēma, kur kļūdu esi pieļāvis, lai tas vairs neatkātotos.

Patīkamu Jums šo dienu! ;)
Last edited by egamons on Sun Feb 10, 2013 11:43 pm, edited 1 time in total.
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990

Post by Janka » Sun Feb 10, 2013 3:20 pm

Aprakstītas visas kļūdas kuras esmu pieļāvis pats :D Tgd liek par to pasmieties, kā arī lepoties ar to, ka šādu bulshit vairāk nedarīšu. Bet žēl to džeku kuri iekrīt šajās lamatās :( un no kļūdām ne sūda nemācās (sory par izteicienu)
Šo vajadzētu ielikt izcilajos rakstos. Perfekti aprakstīts un kodolīgi izskaidrotas kļūdas ko pieļauj praktiski visi.
Your thoughts
and your feelings
create your life

egamons
Pieredzējis lietotājs

Post by egamons » Mon Feb 11, 2013 10:16 am

Janka wrote:
Aprakstītas visas kļūdas kuras esmu pieļāvis pats :D Tgd liek par to pasmieties, kā arī lepoties ar to, ka šādu bulshit vairāk nedarīšu. Bet žēl to džeku kuri iekrīt šajās lamatās

Šo rakstu sākumā vēlējos paturēt pie sevis, bet saņēmos uzrakstīt.Jo vīrieši, bieži iekrīt vienā un tajā pašā bedrē vairākas reizes, nemācoties no zaudējuma.Protams, pie tā visa stingri pieturēties nav tik viegli, kā izskatās. Bet ar laiku pats jutīsies drošāks par saviem spēkiem, ka vari beidzot pateikt kādu skarbāku vārdu. Ja kas nepatīk vai arī saprast kādu bulshitu neatkārtot no savas puses, ja sieviete vienaldzīgi reaģē uz tavām darbībām.

Saprast, ka tas nav normāli, ka vīriešiem jādarā visādi "kucēna" pielabināšanās, lai tikkai saņemtu pretī kautko no sievietes.Un gaidīsim beidzot pretī no sieviešu puses iniciatīvu :)

Ceru, ka tagad kāds mainīs savu domāšanu, atrodoties kādā no šajām situācijām, saprotot, ka Tevi smagi izmanto un atpakaļceļa vairs nav...

Lai veicas! ;)

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga

Post by pleasance » Sat Feb 16, 2013 12:41 am

egamons wrote: Tev sākumā būtu jānosprauž robežas par to kas ir un kas nav pieļaujams esot jebkāda veida attiecībās ar Tevi.
Tu nedrīksti atļaut darīt 10niekam vai 9niekam pēc kritērijiem, to ko Tu neļautu darīt neizkatīgai,resnulītei. Nekad nevajadzētu dod nekādas īpašas privilēģijas sievietei tikai tāpēc, ka viņa ir smuka. Ja Tu sēdi mājās un domā vai tas ir slikti ko viņa izdarīja un, ka Tu negribi, ka viņa tā pret Tevi izturas vai dara to ko viņa izdarīja.Aizgāja uz klubu ar draudzenēm,pieteicās dejošanas nodarbībām,dodas uz privātām ballītēm, tad zvani viņai un saki," Ka nepacietīsi tādus sūdus ne no vienas.
Jāparāda beidzot, kas ir noteicējs, ka ar Tevi nedrīkst manipulēt, čakarēt...
Cenšos to atkārtot pēc iespējas biežāk, jo, manuprāt, robežu noteikšana ir ļoti nenovērtēta. Kad es saku "izdomā, ko Tu vēlies", es domāju tiešām - izdomā, ko vēlies un ko nevēlies. Es to darīju sarakstot lietas uz lapas un pēc tam pieturoties pie tā, ko uzrakstīju. Par piemēru "neatļauju drāmu ilgāk par pus minūti. ja tuvojas pus minūtei, tad pārtraucu sarunu un nostādu robežu." Respekts no sievietes aug neiedomājami. Robežas ir viegli noteikt, tikai vispirms tās ir jāizdomā un tad tās jāielāgo. Ir jāprot novērtēt doma, ka labāk ir palikt bez sievietes bet ar nostāju, nekā ar sievieti bet pakļauties jebkādā veidā kaut vai uz īsu brīdi. Nepakļaujoties aug pašvērtējums un pašcieņa, kas ceļ kopējo pašvērtējumu un attiecības ar sievietēm izveidot ir daudz vieglāk, jo šī nostāja tik komunicēta neapzināti, automātiski un viegli. Vairs nav jādomā par to kā iepatikties, bet gan par to, ko es vēlos šajā brīdī. Un ja viņa nevēlas to pašu, tad viņa ir tā, kas zaudē, jo par sevi esmu pārliecināts un zinot pārliecināti, ko es vēlos, es varu to piedāvāt arī viņai...tikai tad, ja viņa labi uzvedīsies.

Es neatceros nevienu no sievietēm, kurai nebūtu uzdevis jautājumu "Vai būsi paklausīga un klausīsi tam, ko teikšu?" No vienas puses var likties - kādēļ, lai viņa piekristu, bet tas ir domājot no vīriešu punkta situācijā. Sievieti pievelk vīrietis ar spēcīgu nostāju un tas veido pievilkšanos. Tāpēc piekrītu egamonam, ka vīrietim ir jānosaka robežas. Piemēram, vai esi spējīgs tagad pateikt, ja sieviete ar kuru satiecies flirtē ar Tavu draugu/random vīrieti - ko Tu darītu? Pārtrauktu komunikāciju? Izliktos, ka nekas nenotiek? Pateiktu viņai, ko Tu par to domā? Cik ilgi paciestu flirtu? Varbūt Tu tieši to atbalstītu? Atbildei uz to ir jāizveidojas momentāli, jo jābūt pārliecinātam par to, ko vēlies un nevēlies.
Ja viņa neatnāca uz randiņu, tad zvani viņai, sakot,:" Ka tas bija ļoti rupji no viņas puses un izdzēs viņas telefona nr.
Tas ir labi parādīt nostāju, bet man vienmēr ir plāns B situācijā. Atceros, kad biju sarunājis randiņu ar sievieti un viņa neieradās. Uzzvanīju reizi vai divas, lai pārbaudītu vai viņa kavē/nekavē. Pēc diviem neatbildētiem zvaniem izdzēsu numuru un devos pie citas sievietes. Vienmēr ir jābūt plānam B un C. Ja ir tikai viens plāns situācijā, tad ir ļoti maz izvēles un nav fleksibilitātes uzvedībā, jo mentālo iespēju ir maz.
Vairs nekad nemēģini ar viņu sakontaktēties, aizmirsti par viņu, tāpēc, ka mums, vīriešiem, ir daudz interesantu lietu, ko darīt un nav vajadzības paciest šādu bullshit un izšķiest laiku, kuras mūs nenovērtē. Nemeklē viņām attaisnojumus.Tā būs labāk, jo ja Tu to pieļausi, tad būs otrā un trešā reize..Tā viņa parāda savu neieinteresētību.Ja vēlēsies atvainoties, lai zvana, tad vari viņu paignorēt, lai jūt, vainas apziņu.Tad viņa Tevi vairs nevēlēsies tā čakarēt, jo zinās sekas, kas varētu notikt.
Pilnīgi piekrītu!
Smukām sievietēm vienmēr būs daudz vīriešu draugi, kuri riņķos ap viņām,vēlēsies iekarot, kuri grib ar viņām pārgulēt, bet nespēs, jo ir attiecībās. Pierodi pie tā. Ekskluzīvās attiecībās ir lietas, kas ir pieļaujamas un kas nav, sākumā nospraud robežas un pieturies pie viņām (Liec arī viņai turēties pie viņām). Tikai atceries, ka viņa paturēs savas iespējas atvērtas un kaut esot attiecībās ar Tevi, būs noteikti, kāds kurš viņai patiks vairāk un iespējams, ka viņa Tevi krāps.Tā ir vienmēr, Tu nekad nevari būt droš, par viņas sānsoļiem.

Kas Tev būtu jādara? Tieši tas pats – paturi savas iespējas atvērtas! Paturi savā dzīvē sievietes, kaut tikai kā draugus sākumā, kuras gribētu ar Tevi pārgulēt. Ej ārā, satiec citus cilvēkus, vienmēr esi spēlē, vienmēr GAME ON!
Tieši tā! Ja tikai vairāk vīriešu to saprastu! Vienmēr ir jābūt plānam B. Nedrīkst simtprocentīgi paļauties uz cilvēkiem, jo cilvēki ir un paliks cilvēki. Viņi var būt paredzami un vienā brīdī izdarīt, ko šokējošu. Galvenā ekskluzīvo attiecību problēma ir tā, ka abi cilvēki uzskata, ka otrs cilvēks nemainīsies. Es, piemēram, nezinu vai cilvēks, kuru satieku nemainīsies pēc mēneša/pus gada/gada, tāpēc es vienmēr pieļauju domu, ka viss var strauji mainīties jebkurā brīdī.
Ja Tu brīnies, kāpēc viņa Tev vēl nav piezvanījusi, ja bija norunāts vai arī pēc taviem zvaniem, neatzvana.

Kāda Tev starpība? :roll: Viņa ir aizņemta ar citām lietām un Tev arī vajadzētu būt. Get a life! ;) Tas vienmēr vīriešus dzen depresijā un kāpēc? Tāpēc, ka mēs ļaujam, lai tas mūs dzītu depresijā.Tāpēc ej ārā, satiec savus draugus, izklaidējies un beidz vienreiz pārbaudīt telefonu katras piecas minūtes. Tu nepalaidīsi garām viņas zvanu un pat, ja palaidīsi, vēl labāk – viņa zinās, ka Tev arī ir dzīve un ka Tu arī esi aizņemts. Saņemies! Viņa piezvanīs! ;)
Tas ir neaprakstāmi svarīgi!
SKARBĀ PATIESĪBA: Viņa iespējams paralēli satiekas arī ar citiem puišiem. Viņa pat iespējams arī guļ ar citiem puišiem, pēc kluba apmeklējuma, Tev neesot klāt. Tu viņu skūpsti un pilnīgi iespējams, ka viņa tikko nāk no sava fuck-buddy dzīvokļa un tikko ir sūkājusi viņa locekli.Viss ir iespējams, dzīve ir neparedzama, un sieviešu daba arī.
Tas protams nenotiek ar visām sievietēm, bet tomēr ļoti bieži, tā gadās 8-)
Perfekti teikts. Es nespēju saprast to ilgu laiku. Papētot statistiku nonācu pie secinājuma, ka pat veiksmīgākajās attiecības, visticamāk, viens no cilvēkiem otru ir krāpis. Diemžēl tā notiek. Tāpēc es pieņemu šo faktu un pieļauju, ka lietas nekad nevar paredzēt uz priekšu perfekti...it īpaši, kad iesaistīts ir cilvēks, kas neesi Tu un kuru nespēj kontrolēt.

Mazliet velkot strīpu zem tā visa, es uzskatu, ka vienmēr situācijā būtu jādomā nevis - Ja es izdarīšu Y un X, ko padomās sieviete? Bet gan, "ko es darītu, ja es nedomātu par to, ko viņa domā? Ko es vēlos?" No sākuma ir viegli tikt ierautam tajā domu mākonī, kas liek domāt par to, ko tik nez viņa domās, ja es darīšu X un Y, bet no tā ir jātiek laukā un jābūt pašpietiekamam. Jo ja Tu domā par to, ko viņa domā - ir liela iespēja, ka Tu domā divu cilvēku vietā, kamēr viņa nedomā vispār. Jāpakļaujas uz sevi un jāiemācas sevi respektēt. Jāiemācas izbaudīt sava sabiedrība tā, lai, ja sieviete pasaka "nevēlos ar Tevi satikties" var atbildēt - okej, nodomāt pie sevis "forši" un turpināt darīt tās lietas, kuras Tu darīji pirms viņas un dari arī pēc viņas.

Egamons ļoti labi uzrakstīja un tam būtu nepieciešams atsevišķs temats, lai tas raksts nekur nepazustu.

EDIT:
Atradu labu video par šo tēmu:
[youtube][/youtube]
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Pumpkin
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 30 May 1988

Post by Pumpkin » Sun Nov 17, 2013 8:19 am

Atceros gadijumu, mans pazinja iepazinaas caur sludinajumu un meitene "nofleikoja" rakstot atrunas, ka vinjai steidzami ir jaizdara citas darishanas utt, notika tas 2x. Vinjsh pateica '"sorry" un izdzeesa vinjas numuru...peec nedeeljas vinja spamoja vinja telefonu ar SMS. Daudzas meitenes ir "Attention whores" jo velas, lai vinjam piesaista visu uzmanibu un tiklidz vinjas juut, ka tava interese zuud, tad buus gatavas uz daudz ko.

egamons
Pieredzējis lietotājs

Post by egamons » Mon Nov 18, 2013 2:10 pm

Pumpkin wrote:Atceros gadijumu, mans pazinja iepazinaas caur sludinajumu un meitene "nofleikoja" rakstot atrunas, ka vinjai steidzami ir jaizdara citas darishanas utt, notika tas 2x. Vinjsh pateica '"sorry" un izdzeesa vinjas numuru...peec nedeeljas vinja spamoja vinja telefonu ar SMS. Daudzas meitenes ir "Attention whores" jo velas, lai vinjam piesaista visu uzmanibu un tiklidz vinjas juut, ka tava interese zuud, tad buus gatavas uz daudz ko.
Sveiks Pumpkin:)

Sievietēm patīk, ka izrādi uzmanību,esi neatlaidīgs, bet nevajaga ar to pārspīlēt.Iz dzīves, satikos ar meiteni pāris mēnešus, bija viss izņemot "TO", sapratu, ka kas ir jāmaina.Vienā brīdī pats visu pārtraucu,nelikos ne zinis, sakot daudz mācības, treniņi,viņa vairs nesaņēma to uzmanību, kas bija līdz šim.Meitene, centās dažādi piesaistīt uzmanību,skatoties profilu,rakstot sms kādu bullshhitu, uz kuru tik pat kā nekad neatbildēju, un ja atbildēju, tad vienā teikumā, bet bez tā vēl deva savām draudzenēm manu tel.numuru,sauca pastaigās, vienmēr atradu iemeslu, lai atteiktu pieklājīgi.Saprata, ka tagad mēs esam apmainītās lomās, ka viņa, nespēj mani ar saviem līdzekļiem pārliecināt.Tad bija vienu brīdi klusums, kamēr viņa ieraudzīja mani klubā, bet tad viņa bija kopā ar citu vīrieti, ejot garām, saskatījos un pagāju garām,nesveicinoties.Piegāju pie citas meitenes,kura atradās pavisam netālu un sāku sarunāties un tad pienāca tā meitene un teica, ejam pie Tevis..un paņēma mani aiz rokas un aizgājām uz dzīvokli un notika "TAS".

Bet, to spriedzi visu laiku grūti noturēt,jo vienmēr Tev gribēsies piekrist viņai, izziet kur laukā,pavadīt laiku , bet tad viss aizietu vecajās sliedēs,ko Es nevēlējos.

P.S.
Ceru, ka Tu izlasīji manu garo palagu,šajā topikā.. ;)

samsons23
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 18 Nov 1982

Post by samsons23 » Fri Jun 27, 2014 2:14 pm

diezgan laba pamācība :lol:
Rakstu par datoriem http://08.lv un tehniku!

avva
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Aug 1992

Post by avva » Sat Jan 03, 2015 10:32 pm

Īsti aktīvs neesmu šai forumā, bet ik pa laikam ienāku palasīt, kas jauns.

Šis topiks arī bija lasāms ar interesi, lai arī pavecs. Skatijos, ka nav pievienots pie izceltajiem rakstiem. Varbūt nenāktu pa rļaunu arī pievienot šo rakstu pie pārējiem- izceltajiem. Noteikti ir vēl daudz citi noderīgi raksti kuri nav pievienoti, tapat kā šis. :))

Pašam nesen arī sanāca nepaīkams iznākums attiecībām ar meiteni ar kuru nebiju kopā, bet dēļ tā, ka mums ir kopīgi draugi sanāca pavadīt laiku kopā samēra bieži. Pats būtība apzinos savas kļūdas, bet nu jau ir par vēlu ko mainīt. Sākumā pret meiteni bija diezgan vēsa attieksme, kas varbūt arī viņu piesaistija. Palika vairakas reizes pie manis kur arī nonācām līdz seksam, kas bija ļoti liela izgāšanās no manas puses. Par cik viņa parasti palika pie manis pēc kopīgam ballītēm ar draugiem, abi bijām dzēruši, bet kā jau iedzerot nevarēju īsti vairs locekli dabūt augšā. Laikam jāsaka, ka man labāk nelietot vispār nekādu alkaholu vedot meiteni pie sevis, tapat arī pēc pusnakts vienmēr ir liels nogurums + vēl citas lietas prātā.

Jo biežak pavadijām laiku kopā, jo vairāk sāka iepatikties un te nu arī parādijās kucēns par ko iepriekš tika runāts. Te nu laikam arī bija tas brīdis kad meitenei sāka noplakt interese (+ vēl neizdevies seks) līdz ar ko aŗī sāka palikt vēsāka attieksme pret mani. Pēc pāris dienām izrunājāmies un sapratu no viņas to, ka īsti nesaistu.

Šī būtība ir tāda īsā versija, par to, kas notika. Būtīa iegriezos forumā, lai atrastu kadu interesantu lasāmvielu ko arī atradu.

Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis

Post by Zuljeens » Sun Jan 04, 2015 3:08 am

Ļoti interesanti kā cilvēki kaut ko apgūst, ir gatavi doties tālāk piedzīvojumos, apsvilinas, un saprot to, ka neko nav iemācījušies..

Vai esi gatavs darīt visu lai kļūtu labāks jau šodien.
Jeb itkā to vēlies.
Your eyes look amazing with this moon light

Post Reply