Freimi

Kvalitatīvi raksti, kuri tev noderēs sevis pilnveidošanai saistībā ar savaldzināšanu.
Zuljeens
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jul 1996
Pilsēta: Cēsis
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Freimi

Post by Zuljeens » Sun Jan 27, 2013 11:08 pm

sportists wrote:Mīļā dienasgrāmata, ir pagājis laiciņš kopš pēdejo reizi šeit kautko ietvītoju, taču dzīve atkal piespieda pārvarēt slinkumu un ielogoties...

izlasiju rakstu, cepuri nost, bet viens jautājums tomēr ir, freimu var nosaukt par cilveka auru un personibas raksturojumu, vai ari ta ir attieksme dotajaa komunikacijas bridii kuru var viegli nofeikot?

Manliekas kas tas ir mazliet raksturs, vairāk teiktu ka tā ir attieksme komunikācijas brīdī, protams to var nofeikot.
Your eyes look amazing with this moon light

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga

Post by pleasance » Mon Jan 28, 2013 3:04 am

sportists wrote:freimu var nosaukt par cilveka auru un personibas raksturojumu, vai ari ta ir attieksme dotajaa komunikacijas bridii kuru var viegli nofeikot?
Atkarīgs no tā, kā Tu definē auru. Ja Tu domā ar auru to kā cilvēks pasniedz sevi bez vārdiem, tad - jā, freimu var izveidot arī ar auru. Personības raksturojums - mazliet nesaprotu kā Tu to attiecini uz freimu. Freims ir konteksts. Konteksts nav personības raksturojums, bet izveidojot konkrētus freimus personību var raksturot attiecībā pret izveidotajiem freimiem. Varbūt vari mazliet paskaidrot sīkāk, kā Tu to biji domājis ar personības raksturojumu kā freimu?

Attieksme, bet nofeikot to var tikai līdz konkrētam posmam. Lieta tāda, ka ja freims nav spēcīgs, jeb citiem vārdiem - feikots, tad to, agrāk vai vēlāk, varēs pamanīt.

Freimu nofeikot var tikai tad, kad ir kāds, kas Tam tic. Ja līdz galam pats neticēsi, tad ātri atradīsi cilvēkus, kas tam piekritīs.

Atceries, cilvēki izturēsies pret Tevi tā, kā Tu to pieņemsi. Ja Tu kaut ko pieņem, tad arī cilvēki pret Tevi tā izturēsies. Ja neticēsi līdz galam kādam standartam, kuru sagaidi no cilvēkiem/sievietēm sev apkārt, tad to agrāk vai vēlāk kāds atklās.

Es cenšos saņemties updeitot postu, jo ir daudzas lietas nepateiktas un tā vien liekas, ka viens updeits būs par maz.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

edzisxxx
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 07 Apr 1992
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by edzisxxx » Tue Jan 29, 2013 10:18 pm

Beidzot 2 gadu laikā saņēmos arī veikt kādu ierakstu.

Man ir jautājums par tādu lietu - kad Tu kaut ko pasaki, tad reāli arī galvā paspēj izdomāt to, ko no Tava teiktā var izsecināt?

Tad cik saprotu, freimu var salīdzināt ar to, kā bija vidusskolā literatūras stundās jālasa murgaini dzejoļi un jādomā tur tā dziļā doma, tas ir, kaut kāds izsecinājums no kaut kā. Ceru, ka domu sapratāt.

Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 09 Apr 1992

Post by avatar » Wed Jan 30, 2013 12:39 am

edzisxxx wrote:Beidzot 2 gadu laikā saņēmos arī veikt kādu ierakstu.

Man ir jautājums par tādu lietu - kad Tu kaut ko pasaki, tad reāli arī galvā paspēj izdomāt to, ko no Tava teiktā var izsecināt?
Pirms tu kautko saki tev jau ir jāsaprot kāpec tu to saki un kādas tam būs ''sekas' , jādomā soli uz prieksu ar visiem atkāpsanās scenārijiem, tev jābūt taktikai un aprekinam-kā jau visās dzīves situācijās.
Tad cik saprotu, freimu var salīdzināt ar to, kā bija vidusskolā literatūras stundās jālasa murgaini dzejoļi un jādomā tur tā dziļā doma, tas ir, kaut kāds izsecinājums no kaut kā. Ceru, ka domu sapratāt.
Tev nekas pēc tam nav jādomā, tu jau esi tas, kas to freimu irada un izmanto lai kautko iegūtu. Un tev pasam jāsaprot ka tas nav murgs, tā ir realitāte, lai gan tas itkā ir murgs bet galvenais lai tas pasā saknē darbotos, tev tak pie k;ajas ko meica domā- tu jādabun vnk novilkt vinai biksītes.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Wed Jan 30, 2013 12:15 pm

edzisxxx wrote:Man ir jautājums par tādu lietu - kad Tu kaut ko pasaki, tad reāli arī galvā paspēj izdomāt to, ko no Tava teiktā var izsecināt?
Es tās lietas esmu izsecinājis un pārdomājis jau pirms kontakta ar sievieti. Ja es sievietei teiktu, ka drodu priekšroku monogāmijai, tad tas nav mirkļa lēmums bet gan labi iepriekšpārdomāts lēmums, kuru es varu aizstāvēt. Tāpēc pirms es kaut ko saku, es jau zinu, ko no tā varēs izsecināt, jo par to esmu domājis pirms tam.

Ir brīži, kad vēlos izveidot kādus mazākus freimus vadoties pēc sievietes un situācijas, kas nav iepriekšpārdomāti. Varu momentāli uz vietas izdomāt, ko sieviete no tā izsecinās. Nezinu kā bija agrāk, bet tagad tas viss ir ļoti ātri un automātiski. Visticamāk tas nāk ar ar praksi.
Ar vidusskolas dzejoļiem to salīdzināt gan nevarēs, jo atšķirība starp freimu veidošanu komunikācijā un dzejoļiem vidusskolā ir tā, ka freimus sieviete sapratīs par Tevis teikto nedomājot. Par vidusskolas dzejoļiem ir jādomā un jāizsecina bet freimi tiek komunicēti daudz vieglāk un tiešāk. Tie var būt netieši, bet nekad tādā līmenī kā vidusskolas dzejoļi. Tos var arī komunicēt arī kā ar vidusskolas dzejoli, murgaini, bet tas nav nepieciešams.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988

Post by Cristofer » Thu Jan 31, 2013 6:21 pm

Nu man ir 2 varianti, vai nu es attiecīgajā situācijā esmu es un tāds arī palieku, vai arī es esmu nedaudz savādāks un ļečiju meiču ar tekstiem, kurus salieku tā, ka nepasaku neko, bet saprotu, ka meiča spēs starp rindiņām izlasīt to, ko patiesi domāju. Tā ir kā spēle, azarts. Slikti cilvēki to sauc par manipulāciju.

Bet, ja redzi, ka meiča ir kas vairāk kā tikai one night stand, tad vienkārši ir jārāda tas, kāds esi patiesībā, bez nekādiem aplinkiem, jo, ja melosi un tēlosi to kāds neesi, agri vai vēlu iekritīsi. Tādēļ vajag izdomāt, ko gribi un sagaidi no meičas un, ja tā nenotiek kā domā, tad met ar roku, jo tādā veidā parādi raksturu. Ja sieviete manīs, ka no principiem atkāpies, tas nozīmē, ka nekā sakarīga nebūs.
Veni vidi vici

unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983
Attiecību stāvoklis: Single

Post by unknown » Thu Mar 28, 2013 1:18 pm

pleasance wrote:Kas ir freims?

Freimi ir tas, kas sievietēm liek skriet pakaļ vīrietim, nevis
otrādi.
Kāpēc?
Girls say yes to boys, who say no.

reinisasus
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 22 Jan 1998

Post by reinisasus » Tue May 12, 2015 6:11 pm

Tiko beidzu randiņu ar skaistu meiteni.

Nu tāds dēmons, nu pilnīgi pretīgi palika.
Es randiņu izbeidzu viņas uzvedības dēļ. Pateicu, ka tas nekam neder un aizgāju prom.

Tas ir tas ko viņa man atsūtija :D

""Puisīt, Tu mani nepataisīsi par to 'kura tev skraida pakaļ" vnk ko tu no sevis iedomājies. ""

Baller
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991

Post by Baller » Tue May 12, 2015 8:42 pm

reinisasus wrote:Tiko beidzu randiņu ar skaistu meiteni.

Nu tāds dēmons, nu pilnīgi pretīgi palika.
Es randiņu izbeidzu viņas uzvedības dēļ. Pateicu, ka tas nekam neder un aizgāju prom.

Tas ir tas ko viņa man atsūtija :D

""Puisīt, Tu mani nepataisīsi par to 'kura tev skraida pakaļ" vnk ko tu no sevis iedomājies. ""
Perfekts gājiens. :D Daudzi uz ko tādu neuzdrošinās. Vairāk gan lieku uz to, ka viņa sāks skriet Tev pakaļ, bet garantijas jau nav nekad. Jebkurā gadījumā Tu noteikti biji vienīgais no visiem viņas džekiem kurš atšķirās un atšķirties ir svarīgi:D Tā turpini. Un ja viņa sāk bombardēt, un ja viņa Tev vēl interesēs, taisi augšā šeit jaunu topiku, visi kopīgi izskatīsim un dosim labus padomus

pitons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 16 Jan 1992

Post by pitons » Tue May 12, 2015 9:08 pm

reinisasus wrote:""Puisīt, Tu mani nepataisīsi par to 'kura tev skraida pakaļ" vnk ko tu no sevis iedomājies. ""
Domāju ,ka tā dāma bija pieradusi džekus locīt kā salātus un izturēties kā grib, bet te pēkšņi vienam dārzenim kkas nepatīk?
Katrā ziņā iedragāji viņas uzskatus :D
Things may come to those who wait, but only the things left by those who hustle.
—ABRAHAM LINCOLN

Post Reply