Sniedz neaizmirstamu nakti meitenei.

Kvalitatīvi raksti, kuri tev noderēs sevis pilnveidošanai saistībā ar savaldzināšanu.
Post Reply
User avatar
Janka
Pieredzējis lietotājs
Posts: 305
Joined: Sat Nov 12, 2011 10:57 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Single

Sniedz neaizmirstamu nakti meitenei.

Post by Janka » Wed Dec 04, 2013 6:38 pm

Mēģināšu sniegt nelielu ieskatu par to, kā meitenei sniegt iespējams viss labāko nakti. Šoreiz iziesim ārpus ikdienā aprunātās un iztirzātās informācijas, kura ir tik ļoti populāra dažādos interneta blogos, forumos, sociālajos tīklos. Šeit neies runa par kaut kādu standarta priekšspēli un iekša ārā. Tev nāksies iziet ārpus komforta zonas un jau sabiedrībā pieņemtā stereotipa.

Kas mums visiem patīk?
• Jutekliskā masāža
• Mīlēšanās

Noteikti ir vēl daudzas lietas, bet runājot tieši par seksuālo pasauli, šīs divas ir topa augšā.
Tāpēc mēģināsim šos divus punktus apvienot vienā un kopīgi atklāsim jaunu seksuālo pasauli viens otram.

Pirms ķeramies pie nākošiem soļiem. Iepazīstināšu tevi ar sieviešu erogēnajiem punktiem.

Image
1. Lūpas
2. Maksts/klitors
3. Krūtis
4. Plaukstas
5. Pēdas

Image
6. Ausis
7. Sprands
8. Sēžamvieta
9. Aiz ceļgaliem
10. Iekšējie augšstilbi

Katrai sievietei atšķirsies jūtīgums uz šiem punktiem, bet sprands un krūšu apvidus būs izteikti jūtīgs.

Kad erogēnās zonas esam apguvuši ,sāksim nākošo etapu.
Tālāk apgūsim tik ļoti svarīgo pieskārienu/glāstu. Dotajā mirklī daudziem noteikti ir jautājums, „Kāpēc ļoti svarīgi ir pieskārieni/glāsti”? Atbilde ir vienkārša, un to tu sapratīsi līdzko sāksi treniņu pats ar sevi.

Izstiep savu kreiso roku sev priekšā, ar plaukstu uz augšu. Ar labās rokas pirkstu galiņiem lēnām un ļoti maigi glāstiet to. Pieskārienam jābūt tik maigam, ka pirksta galiņi knapi pieskārās, brīžiem varētu likties, ka nepieskaras vispār. Ja tev sāk nedaudz niezēt kreisā plauksta, rodas vēlme pakasīt to. Apsveicu tev ir sanākusi viena no svarīgākām lietām sieviešu apmierināšanā - pieskārieni/glāsti. Maigi pieskārieni rada vieglu kutēšanu, kura ir patīkama un kuru vajag apmierināt, šinī gadījumā – pakasīt.
Tieši šāds princips ir jāievēro veicot juteklisko masāžu un mīlēšanās laikā. Vispirms maigi pieskārieni viņas ādai. Taču tas jādara maigi, ļoti viegli un kārdinoši.

Sākšu ar masāžas elementiem.
Image

Masāžu sākam ar 7 punktu (sprands).
Image

Nespiežot spēcīgi, sāc lēnām un maigi kairināt spranda daļu. Kustībām jābūt saskaņotām un pirkstiem vienmēr kopā. (Attiecas masāžas laikā) Lēnām un maigi pašam izbaudot šo mirklim rokas slidini uz muguras vidusdaļu. Pārejot uz vienu sānu. Skatīt zemāk.
Image Image


Līdz nonāc pie muguras apakšdaļas.
Kur nedaudz uzkavējies, no 30sek. -1min.
Image

Lēnām ei atpakaļ uz sprandu. Kad esi nonācis līdz sprandam, pārej pie 6. punkta (ausis). Pēc iespējas maigāk glāsti auss ļipiņas. Virzies uz lejas daļu, lēnām apgriežot meiteni uz muguras. Pa sānu apvidu slidini rokas uz augšu. Līdz nonāc pie kakla, lēnām un uzmanīgi pavadi tur minūti vai divas. Tad lēni, ļoti lēni dodies uz viņas krūtīm, taču nepieskaries viņas krūšu galiņiem – vēl nē!

Šādi tu radīsi kārdinājumu meitenei! Liec viņai mocīties saldās ciešanās, ļoti vēloties kaut ko, bet nespējot gūt. Liec viņai mocīties saldās ciešanās ar vēlēšanos, kuru tu viņai nesniegsi.... pagaidām.

Apzināti dažas minūtes nepieskaries viņas krūšu galiņiem. Apzināti kārdini viņu. Pēc dažām šādām kārdināšanas minūtēm – virs galiņa, zem, visapkārt, taču nekad tieši uz tā – viņa būs sagatavota, ka tu tam pieskaries. Taču atceries, pieskaries tam maigi, netver, nerausti un neknibini to. Atkal tikai viegli gandrīz nepieskaroties, tā pat kā vingrinājumā ar savu roku. Šādi tu viņu apzināti kaitini un izsauc uguni uz sevi. Tas vien ir milzīgs kārdinājums un tavu pirkstu maigie pieskārieni liks viņai gribēt vairāk. Šādi viņai parādās kņudoņa, un jo ilgāk tu atturies, jo lielāka kņudoņa viņai ir, jo vairāk viņa vēlas, lai šī kņudoņa tiktu nomierināta.

Atturēšanās no tavas puses, tu radi milzīgu vēlēšanos viņas seksuālajos orgānos. Pēc dažām šādi pavadītām minūtēm, kad tu jūti, ka viņa ir gatava (tici man, viņa to tev paziņos), ja tu esi gatavs ar sacēlušos un stīvu locekli, neliec to viņā! Tagad arī tuvojas galvenais notikums, un, tiklīdz tu to aptversi, tev nekad vairs nepiemeklēs neveiksmes.

GALVENAIS NOTIKUMS.
Tu esi uzbudināts. Un viņa ir uzbudināta. Neieej viņā!!!

Paņem savu locekli rokās un maigi berzē to ap viņas klitoru. MAIGI. Ļoti maigi, ļoti viegli spēlējies ap viņu ar savu loceklis. Viņa gaida kad tu ieiesi viņā, bet tu to nedari. Tu kaitini viņu ar to. Šādi tu liksi viņai lūgt tevi, lai tu viņā ieej. Tagad tu esi savs un viņas pavēlnieks.. Kaitinot viņu, viņa burtiski lūgsies, lai tu ieliktu to viņā. Līdz galvenajam notikumam vairs nav tālu. Tikai turpini viņu ļoti maigi kairināt ar savu locekli. Viņa atkal tev lūdzas, bet tu atsaki to ielikt viņā, turpinot maigi berzēt savu locekli gar viņas klitoru. Viņa atkal tev lūdzas, tu atsakies. Turpini kairināt viņu. Viņa atkal lūdzas tev „Lūdz nāc iekšā” bet tu vēl neesi gatavs, tu taču gribi, lai viņa tev lūdzas, vai ne? Tad pagaidi vel vienu, divas minūtes .... Atceries – Tu turi sevi rokās un tas ir tavs locekli, un tu vari viņu saldi mocīt, cik ilgi vien vēlies. Viņai tas patiks. Viņa zina, ka tu turi sevi rokās un pilnībā pārvaldi savu locekli un ķermeni.

Pirms tam tu to nespēji. Tu tikai iespraudi – iekšā- ārā, iekšā- ārā un caur bija. Nekādas paškontroles, nekādas meistarības.

Labi, nu tu beidzot esi nonācis līdz brīdim, kad viņa lūdzas, lai tu to ieliec. Bet vai tu liec to iekšā? Nē!

Tu ļoti maigi ieiesi apmēram 1.5cm dziļumā (gandrīz nemaz) un tad lēni to izņemsi, tad atkal lēni 1.5cm dziļumā iekšā un atkal lēni ārā. Tagad viņa kļūst pa visam traka – un tev tas patīk. Arī viņai. Galu galā viņa tā vēl nekad nav jutusies. Ak Dievs, kā viņa tevi grib! Bet tu joprojām turi sevi rokās un turpini viņu kaitināt.

Tagad tu ieliec to 3cm dziļumā un lēni to izvelc, un atkal 3cm , un atkal izvelc. Tad ieej nedaudz dziļāk, ļoti lēni. Varbūt 4cm. Un ļoti lēni ārā. Neej viņā pavisam iekšā, līdz viņai nesākas orgasms. Tikai turpini viņu kārdināt. Kad esi ticis gandrīz līdz pilnam sava locekļa garumam, lēnām izvelc to, un atkal iekšā, un atkal ārā – ļoti lēni un ļoti maigi.
Nevajag bāzt iekšā visu locekli, jo tad tu trieksies pret viņas klitoru, tad visas iepriekšējās darbības būs bezjēdzīgas.

Tagad tu joprojām lēni ej iekšā un ārā, bet nekad visā garumā, un tu jūti, kā viņa uzbudinās arvien vairāk. Tas uzbudina arī tevi, jo kairinot viņu, tu kairini arī pats sevi. Tu pilnīgi pārvaldi sevi, un Jūs abi to zināt, un, jo vairāk Jūs varat to novilcināt, jo neiedomājamākas un spēcīgāks būs Jūsu abu orgasms.

Kairināšana ir saldu mocību paveids Jums abiem. Un mūsos visos – gan vīriešos, gan sievietēs – ir daļiņa mazohisma. Atdošanās process, kurš ir orgasma brīnišķīgākā daļa ir atdošanās mīlestībā tam, kuru tu mīli. Un tagad, ja tu vēlies izmēģināt kaut ko, kas ir seksuāli neiedomājami jauki, bet ko ir neiedomājami grūti īstenos, atgriezīsiemies tai brīdī, līdz kuram esam nonākuši, - brīdī, kad jums abiem palikušas vairs tikai sekundes līdz orgasmam, un apstāsimies. Vienkārši apstājieties. Un atsāciet to pēc dažām stundām vai nākamajā rītā. Šāda atturēšanās trīskārši vairos jūsu sajūsmu, kad atsāksiet mīlēties, un jūs abi būsiet tik uzbudināti un gatavi, ka tad, kad jūs atsāksiet kairināšanu, jūs abus mocīs vēlēšanās, un tajā brīdī, kad tu maigi pieskaries ar savu locekli viņas klitoram, viņa kliedzot lūgsies, lai tu ieej viņā, un, kad tu sāksi bīdīt savu locekli viņā pa 1.5cm, viņa raudādama izmisīgi lūgs tevi iet tālāk. Un, kad jūs abi sasniegsiet orgasmu, eksplozija svaidīs jūs tā, kā jūs vēl nekad neesat mētāti un svaidīti.
Taču tam ir nepieciešama milzīga paškontrole. Un ļoti veselīgs ķermenis.

Nu labi, tu esi novedis viņu līdz atdošanās brīdim – viņa lūdz tevi sniegt viņai orgasmu, kuru viņas ķermenis tik izmisīgi vēlas, un tu ieej viņā vēl nedaudz tālāk un lēnām ārā, un turpini to līdz viņas ķermenis sāk trīcēt, un tu turpini iet iekšā un ārā, līdz viņa sasniedz orgasmu, kurš satricina visu viņas būtni. Viņa var vaidēt vai kliegt, vai nesakarīgi runāt, vai arī krampjaini elpot, taču šoreiz tu zināsi, ka viņa to netēlo. Tu esi panācis viņā orgasmu. Tā nav sagadīšanās. Tas nenotika tāpat vien. Tu brīvprātīgi un apzināti kairināji viņas ķermeni, līdz viņa vairs nespēja izturēt. Viņa atdevās tev pilnīgi un galīgi, jo tu to prasīji. Protams, ar mīlestību, taču tā bija apzināta prasība, kurai viņa pakļāvās. Viņa pilnībā tev atvērās.

Ja tu esi labā fiziskā stāvoklī, tu spēsi sniegt vēl vairākus orgasmus pēc šī pirmā. Nākamie būs ātrāk, un tev vairs nevajadzēs viņu kairināt. Protams, tev nevajag atgriezties pie LIELĀ SPRĀDZIENA, taču tu vari būt mazliet agresīvāks. Tu redzēsi, kā viņa reaģēs, ja tu varēsi atturēties no beigšanas un turpināsi viņā ieiet. Parasti jau minūtes laikā viņai būs vēl viens, pēc tam vēl viens orgasms – tik ilgi, cik tu spēsi izturēt. Parasti no trim līdz pieciem – dažām sievietēm tikai divi, dažām vairāk par pieciem.

Taču varbūt tu pēc viņas pirmās eksplozijas esi tik uzbudināts, ka nespēj vairs atturēties un arī tev sākas orgasms. Tas būs dziļākais un pilnīgākais, kāds vien tev jebkad ir bijis, jo tu esi spējis to vadīt līdz pat šim brīdim, tu esi kārdinājis pats sevi, un nu tu izlādējies.

Cerams, ka esi spējis sniegt viņai divus vai trīs orgasmus, taču, ja āri tikai vienu, viss ir kārtībām, jo šis, bez šaubām, ir labākais, kāds vien viņai ir bijis, varbūt pat pirmais. Un nākamo reizi tu vari mēģināt sasniegt vairāk nekā tikai vienu.
Tu redzēsi, cik viņa būs atslābināta un cik mīloša pret tevi. Galu galā tu viņai esi sniedzis dzīves lielāko piedzīvojumu. Un viņa nekad to neaizmirsīs. Vai arī tevi.


Erogēnās zonas attēli - http://www.askmen.com/dating/love_tip/32_love_tip.html
Raksts veidots pēc grāmatas: Nora Heidena, 1994, Kā apmierināt sievieti ik reizi--un likt viņai lūgt vēl. Tapals
Raksta autors: Janka
Your thoughts
and your feelings
create your life

User avatar
Baller
Pieredzējis lietotājs
Posts: 431
Joined: Wed Jun 19, 2013 7:55 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jan 1991
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Sniedz neaizmirstamu nakti meitenei.

Post by Baller » Wed Dec 04, 2013 9:14 pm

Tikai shaadi raksti var nopelniit baranku no manis! 8-)

Friv456games
Jauniņais
Posts: 1
Joined: Tue Jun 12, 2018 8:49 am
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Apr 1987
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Married

Re: Sniedz neaizmirstamu nakti meitenei.

Post by Friv456games » Thu Jun 14, 2018 3:38 am

I want to be involved

Post Reply