Negatīvie Openeri

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
ausux
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 15 Feb 1988
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Negatīvie Openeri

Post by ausux » Tue Dec 06, 2011 4:28 pm

Man te radās jautājums.. kā ir ar tiem negatīvajiem openeriem.. kā viņus pareizi izspēlēt :)

Piemēram, es iesāku sarunu ar kaut ko tādu: "Zin, es uz Tevi skatos un vēlos pateikt... Tavi zābaciņi (vai jebkas cits) galīgi nepiestāv pārējam apģērbam(vai jebkam citam)."

No viņas drošvien reakcija būtu :"Wtf?!" vai "Nu ja nepatīk, tad neskaties uz mani :lol: "

So, kurā brīdī ir jāpasaka arī kaut kas pozitīvs?
Ja teiks uzreiz pēc negatīvā kaut ko pozitīvu, tad nebūs gadījumā tā, ka nebūs tik spēcīgs wtf moments viņai? Vai arī sākumā pozitīvo un tad negtīvo?
---
Stokholma/Rīga

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990

Re: Negatīvie Openeri

Post by Seducer » Tue Dec 06, 2011 5:40 pm

Ja tu pasniedz negatīvu openeru ar humoru, tad tad noteikti nostrādās.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Tue Dec 06, 2011 6:00 pm

Personīgi es nekad neuzsāku sarunu, noliekot sievieti. Not my thing. Kā arī tādi 'openeri' manā izpratnē neeksistē. Bet tas laikam neiederas šajā diskusijā.

Tāpēc, lai paturpinātu oriģinālo ideju, man jautājums - kādēļ vēlies šādi uzsākt sarunu? Taktisku mērķu vadīts vai arī for fun?
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

ausux
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 15 Feb 1988

Post by ausux » Tue Dec 06, 2011 9:44 pm

Vienkārši vakar paskatījos pāris epizodes no Keys to the VIP šova un tur bija uzdevums, ka saruna jāiesāk ar kaut ko negatīvu. Success rate bija kaut kur 50%. Laikam jāatrod kāds labāks kvalitātes ieraksts no tām epizodēm, jo man tur audio celiņs bija galīgi ... slikti varēja saprast ko un kā runā.

Vairāk jau es tā fun`a pēc interesējos.. lai kādu reizi ko līdzīgu izspēlētu un nebūtu aplauziens jau pēc pirmajiem 3 teikumiem.
---
Stokholma/Rīga

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Tue Dec 06, 2011 9:54 pm

Nu mēģinājis neesmu. Un izskatās, ka citi arī īsti nav ar to aizrāvušies šeit. Tā ka gaidīšu kā tev sanāca. :D
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Viiirietis » Tue Dec 06, 2011 10:09 pm

Esmu pielietoji negatīvos opener... ļoti vāji strādā uz LV sievietēm!!! Sāk lekties un saruna jau ar 3. teikumu nonākusi strupceļā, pārāk jūtigas meitenes!!! Labāk pateikt, ko jauku, būs labāka reakcija!!!
Pat ar humoru negatīva reakcija... sāk pretī braukt, ka esmu iedomīgs utt...

Bet jau esot iepazinušies ar negatīvo komplimentu caur humoru var labi lauzt/ mainīt situāciju ievirzīt savā gultnē!!!

Online piesiešanās par kaut ko no viņas profilu labs modelis, bet jābūt delikātam, viens nepareizs vārds un ar to saruna beigusies!!!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

egamons
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava

Post by egamons » Tue Dec 06, 2011 10:35 pm

Runājot par to šovu Keys to the VIP šova, tur tik tiešām tie openeri ir tā izpēlēti/sadomāti, un pēctam, jācenšas pamatot, ka,tas ko saka vīrietis, nav nemaz tik slikti,un to uzlabojot sieviete, piemēram nelietojot tika daudz make-up izkatītos daudz labāk,bet tas viss spēles ietvaros, lai izpildītu uzdevumu un gala procesā iegūtu telefona numuru.

Pašam ir sanācis pateikt šo to:

Tomēr dažas nedēļas atpakaļ tie garie Tavi mati izkatījās daudz labāk, kā šobrīd.

Bet tas ir jāsaka pārliecinoši, lai viņa tam noticētu, ka tā tas patiešām ir.

Vēl pieejot klāt sievietei klubā,šodien tik tiešām skatos, ka Tu nespēj pat kājās nostāvēt, bet ar humoru, un tad viņa pienāk un atstutējas pret tevi.

Skatos, ka Tev šodien pavisam garlaicīgi, sēdi pie bāra un bliez tikai pa pogām? :D Atbilde, tad bija kas tml: Tiesa, jo nespēju saņeties iet dejot.. Takā, pat ar neīpaši, pozitīvu openeri var iet un uzrunāt sievieti, ja vien tas, ko Tu saki, ir acīm redzot pārspīlēti daudz tai sieviete, vai pati sevi nomoka ar mobīlo vai neizklaidējas..
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

Post Reply