Neliels vadīšanas triks.

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Neliels vadīšanas triks.

Post by pleasance » Fri Nov 11, 2011 1:20 pm

Neliels vadīšanas triks, kas utilizē sievietes lēmumus un pārvērš tos par taviem. Tas ir ļoti vienkārši. Ja sieviete paziņo, ko viņa taisās darīt, tu viņu pārtrauc, parunā pāris sekundes/minūtes(var arī ilgāk. atkarībā no situācijas) un pasaki, kas viņai jādara. Bet jāpasaka, šī pati lieta, kuru viņa vēlējās darīt tāpat.

Piemērs:
Viņa:"Es dodos uz tualeti un pēc tam atnākšu."
Džeks:(paņem viņu aiz rokas)"Iedod bučiņu."
Viņa:(iedod)
Džeks:"Tagad ej uz tualeti un pēc tam nāc atpakaļ."

Vienkāršs paņēmiens, kas pārvērš viņas rīcību - džeka vadīšanā. Var pielietot ar jebko, ko viņa dara/taisās darīt.

Pārtraukt viņas darbību; novērst uzmanību; pateikt kas viņai jādara/ko viņa darīs, ko jau bija ieplānojusi.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Re: Neliels vadīšanas triks.

Post by Viiirietis » Fri Nov 11, 2011 6:50 pm

Šis tiešām ir labs paņēmiens!
Protams, pašpārliecībai un dabīgām kustībām jābūt! Esmu neapzināti dažreiz izmantojis. Šovakar būs kādas dažas reizes jāizspēlē!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Janka » Sun Nov 13, 2011 2:12 pm

Metode ir laba, tikai pirmajā reizē kad testēju reālajā dzīvē, mazliet sačakarējos :D visu izdarīju kā nākas, bet beigās kad smukulīte atnāca atpakaļ, nesapratu, ko lai tālāk daru :D jutos tā mazliet neveikli.
Your thoughts
and your feelings
create your life

Cristobal
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 1992
Pilsēta: Liepāja
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristobal » Sun Nov 13, 2011 11:02 pm

Es tā īsti neizpratu kāds no tā labums, ka tu liec darīt darbību, kuru viņa bija ieplānojusi darīt?
IT`S SUPPOSED TO BE HARD.
IF IT WASN`T HARD, EVERYONE WOULD DO IT.
THE HARD... IS WHAT IT MAKES IT GREAT.

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Viiirietis » Sun Nov 13, 2011 11:37 pm

iistaiss wrote:Es tā īsti neizpratu kāds no tā labums, ka tu liec darīt darbību, kuru viņa bija ieplānojusi darīt?
Tu parādi, ka esi vīrietis un savā ziņā vadi viņu un viņa pakļaujas. Lai arī šis ir tikai triks, bet tajā pašā vakarā dodot citus norādījumus viņa var sajust, ka kontrolē situāciju! Tiklīdz otrs cilvēks saprot, ka apzinies savas darbības un vadies ar nolūku, tad cilvēks neapzināti paļaujas un mazāk pretojas, jo nepārbauda katru tavu lēmumu!!!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Mon Nov 14, 2011 1:18 am

iistaiss wrote:Es tā īsti neizpratu kāds no tā labums, ka tu liec darīt darbību, kuru viņa bija ieplānojusi darīt?
To, ko Viiirietis jau pateica.

Un es nedaudz padziļināšu domu rīt, apskaidrojot, kāpēc tas strādā.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Mon Nov 14, 2011 7:57 pm

Tāpēc, ka sievietēm patīk, kad viņas tiek patīkami un gludi vadītas. Reizēm sieviete var pretoties vadīšanai un šādi rīki nāk palīgā, jo šis ir diezgan nemanāms paņēmiens kā vadīt. Var arī sēžot pats piecelties un pateikt:"Tu sēdi šeit. Es pēc 2 min būšu atpakaļ." Diezgan necauršaujams vadīšanas veids.

Un kā Viiirietis teica, vēlāk var nodot citus norādījumus.

Reti kad sanāks, ka vienkārši pateiksi "Velc biksītes nost un nostājies četrāpus." Lai tā notiktu, viņai vajag pierast tavai vadīšanai ar mazākām lietām. Piem, augstāk minētajām. Pakāpeniski viņa pieradīs tavai vadīšanai ar vien vairāk un vairāk. Būs iespējams vadīt ar lielākiem gājieniem un pat teikt, ko lai viņa dara ar tevi seksuāli. Un viņa to darīs ar lielāko prieku, JA līdz tam būsi vadījis viņu tādā veidā, kādā viņa jūtas komfortabli t.i. pakāpeniski(lielākoties). Jo, ja viņa neseko vīrieša vadīšanai, tad jāsāk ir ar mazākiem solīšiem un pakāpeniski jāpalielina.

Kad esat pie tevis mājās var vnk pateikt:"Ok, novelc kurpes, pakabini jaciņu tur." "Nāc apsēdies te."
Ja to darīsi pareizi, tad viņa jutīsies, ka tu vadi situāciju. Un gandrīz visām sievietēm ļoooti patīk, kad vīrietis vada situāciju un to dara pareizi. Citām patīk pašām kontrolēt bet es ar tādām nekad neesmu iesaistījies, jo neredzu tajā jēgu.

Līdz ar to viņai rodas sajūtas, ka tu zini ko dari un zini ko vēlies. Sievietes jūtas komfortabli, ja viņām nav jādomā par gandrīz neko, jo ir kā tādā piedzīvojumā, kurā tikai dodas līdzi. Nekas nav atbaidošāks sievietēm kā dodoties uz randiņiem vīrietis jautā:
"Kur tu vēlies doties?"
-"Es nezinu."
"Nu jebkur, kur tu vēlies."

Vīrietis ir norakstīts. Nespēj vadīt un nezina, ko vēlas. Nekontrolē situāciju.

Visdrošāk ir sākt pakāpeniski. Un šis ir viens no veidiem kā viņa pakļausies vadībai nemaz nemanot. Jo nav tik atlāts vadīšanas veids. Un viņa sāk justies komfortablāk. Varbūt pat atgriezeniski-racionalizē sev "Hmm...es daru, ko viņš saka." Un sāk saprast, ka sievietei viņš patīk. Jo savādāk nedarītu, ko viņš liek.

Un ir svarīgi atcerēties, ka tas viss ir jādara ar tādu...pozitīvu noskaņu. Nav jau nekāda dzīvnieka dresēšana.

Sievietes pēc dabas ir pakļāvīgas bet vīrieši dominējoši. Tā tam vismaz ir jābūt. Vīrieši, kuri vēlas, lai sievietes dominē("Ko tu vēlies darīt?"), nav pievilcīgi sievietēm. Jo uzdodot šādu jautājumu vīrieši parāda, ka pakļausies viņai. Kaut gan paši domā, ka ir džentlmeņi un ir pieklājīgi dēļ sabiedrības uzskatiem, kuri nesaiet kopā ar sieviešu-vīriešu DABU. Vadīšana nav sieviešu dabā.

Un svarīgi ir atcerēties, ka jābūt pašpārliecinātai vadīšanai. Jo ja nebūsi drošs par saviem lēmumiem un vadīšanu, tad viņa to nolasīs pēc ķermeņa valodas un balss intonācijas. Tāpēc, lai viņa justos komfortabli ar tavu vadīšanu, tev jāizjūt komforts un pašpārliecinātība savā vadīšanā! Tas ir svarīgi.
- Marcus Aurelius

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Uldis » Thu Nov 17, 2011 12:53 am

Super Tema! Loti labi padomi un idejas..
neapzināti esmu so to pielietojis jau no laika gala :)
Patīkami ir saprast, ka tas ir bijis ļoti pareizi :)

Dominēšana ir ļoti svarīgs faktors, praktiski jebkurā jomā, ja gribi būt līderis un sasniegt mērķus..
tie kas baidās riskēt, baidās kko pateikt, darīt - nekad nebūs vadošajos amatos, nekad nebūs daudz ko sasnieguši.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Post Reply