Prasme: Likt justiei sievietei labi.

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Prasme: Likt justiei sievietei labi.

Post by Seducer » Mon May 03, 2010 1:29 pm

Pagaidām cik skatos, forumā lielākā daļa ir par to kā dabūt sevi sievieti. Tas ir svarīgi, jo bez sievietes, tev nebūs, kam likt justies labi.

Tātad, kas liek sievietēm justies labi? Rozes, nauda forša mašīna, telefons, kleitas, kurpes... blablabla. Šīs visas lietas ir pērkamas pa naudu, bet, nevajag tērēt savu naudiņu, lai likt sievietei justies labi. Vienkārši jāmāk atšķirt vajadzības. Vienas ir vajadzības ko var nopirkt, otras vajadzības ir ko var sagādāt bez naudas.

Sievietēm liek justies labi uzmanība(no konkrēta cilvēka), tas ka tu izturies pret viņu ar cieņu, pārsteigumi, negaidīta rīkošanās no vīrieša, drošības sajūta, vajadzības sajūta. Šīs visas vajadzības var sagādāt vīrietis.

Uzmanība, tas sievietei ir ļoti svarīga, jo viņa ir ļoti emocionāla būtne, ja tu izturēsies ar vienaldzību, tad viņa sāks domāt, ka esi zaudējis interesi. Uzmanība nedrīkst būt pārāk daudz, ja tu viņai visur sekosi, spiegosi (īsāk sakot būt mežsargam) viņai atkal tas nepatiks. Vienkārši pievērs uzmanību tad, kad tu esi kopā ar viņu.

Uzmanību mēs pievēršam ar visiem četriem maņas orgāniem, redzi, dzirdi, tausti un smaržu. Tātad, nepievēršam uzmanību tikai ar redzi un dzirdi. Pieskārieni ir ļoti svarīgi. Pieskaries droši, lai viņa jūt ka tā dzirkstelīte starp jums ir. Izmanto visus pieskāriena veidus. Vieglos, vidējos un intīmos. (Vieglais varētu būt, kad tu viņu vienkārši pabaksti, vidējais ir kad tu viņu pacel uz savām rokām, intīmais, roka pie pēcpuses, krūtīm, kājām un zem jostas vietas) Pieskārieni simbolizē vajadzības sajūtu, ja tos māk pareizi pasniegt kombinējot ar runu. Plika runa vien "tu man esi ļoti mīļa" bez apskāviena neko īpašu neizsaka.

Izturēties pret viņu ar cieņu. Neaprunā aiz muguras. Vienmēr saki kas tev sakāms viņai acīs, parādi, ka esi vīrietis un ka tu spēj runāt atklāti.

Negaidīta rīkošanās no vīrieša, parāda, ka tev ir galva uz pleciem un olas biksēs. Negaidīta rīkošanās, ir rīkošanās par ko, viņa neko nezina.
Piemēram jūs sēžas mājā, garlaikojaties, laukā līst lietus. Tas ir superīgs laiks, lai ietu ārā, abiem paslēpties zem kāda koka un bučoties. Plus vēl jūs abi būsiet slapji, viņai krekliņ būs galīgi slapjš, tev patiks, viņai ar patiks. Protams, sievieti uz trakām lietām pārliecināt nav tik viegli, jaatrod efektīvākais piegājiens šai lietai un jānovērš sabiedrības standarti. Sabiedrībai tādas lietas nev pieņemamas, bet varu garantēt, ka tas var izvērsties ļoti interesanti. Slapjie T-krekli, kas varētu būt vēl erotiskāks lietainā laikā?

Drošības sajūta, ka viņa jūtās kopā droši ar tevi, ka nekādi spoki, ļaundari un citi mēsli viņu neaizskars. Izmantot visus maņu orgānus, lai viņai to apliecinātu. īpaši, kad staigā pa tumšām ielām un citām baisām vietām.

Dzīvē neesmu daudz saskāries ar pārsteigumiem, tāpēc īpaši daudz info nevaru sniegt.

Visbeidzot sekss!!! Iesaku jums David Shade

Rule
Pieredzējis lietotājs

Re: Prasme: Likt justiei sievietei labi.

Post by Rule » Mon May 03, 2010 4:29 pm

Tiešām, šis varētu būt no tiem klupšanas akmeņiem daudziem džekiem. Jo sabiedrībā tomēr ļoti populāri šādi izgājieni - iet lēkāt pa peļķēm un pastaigāties lietū. Un no savas pieredzes - tas ļoti bieži tādēļ ir ārpus sieviešu komforta līmeņa. Tādēļ ir ļoti grūti meitenes pierunāt uz tādām lietām. Viena lieta ir, ja jūs jau esat pazīstami kādu laiku, un viņa tev uzticas. Bet savādāk grūti. Vismaz man personiski. Šeit gan arī ļoti noderētu konkrēti piemēri iz dzīves, jo cik teorija skan labi, tik praksē diemžēl daudzi džeki nav tik radoši.

Atceros, viens gadījums, diezgan sen bija līdzīgs. Runājāmies caur sms, un nospriedām, ka vajadzētu satikties. Pie manis diemžēl nebija iespējams, arī viņa dzīvoja ar seņčiem. Savukārt tādi randiņi kā kino,kafejnīca visbiežāk man neeksistē, jo sanāk pārāk dārgi/garlaicīgi. Tā kā viņa dzīvoja pie XL, ieteicu uz jūrmalu aiziet pastaigāties, jo jūra lietus laikā izskatās satriecoši. Viņa savukārt nebija īpaši priecīga. Es teicu - neuztraucies, paņemsim vīnu un pāris kārumus un zem jūrmalas priedītēm sanāks foršs pikniks. Rezultātā es pats biju pārsteigts, cik episki tas bija. Kad tikām līdz jūrai, sākās nenormāls pērkons un zibens. No piknika gan nekas sevišķs neiznāca, un arī sekss skujās nav ne tuvu tik foršs, kā varētu izklausīties, bet pati diena starp TOP10 ir noteikti :)

Patiesībā šis man atgādināja, ka vajadzētu izdomāt un kautkur pierakstīt dažas idejas. Labprāt dzirdētu no jums par kādām labām idejām,

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Mon May 03, 2010 4:39 pm

Es šeit gan padomus nespēju sniegt. Mani randiņi parasti ir uz "pastaiga un pēc tam sekss" orientēti. Tāpēc arī labprāt dzirdētu kādas idejas. :)
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Arnyy
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 20 Apr 1995
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Arnyy » Tue Jun 11, 2013 9:47 pm

mani interesē tas, kā likt viņai justies labi tad, kad viņa ir tālu no manis? sanāk tā, ka viņa ir man sasniedzama tikai nedēļas nogalēs. Ko varat ieteikt? Zvanīšana katru vakaru pirms gulētiešanas gan man neliekas pārāk laba ideja..

sportists
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1993

Post by sportists » Tue Jun 11, 2013 9:50 pm

mani interesē tas, kā likt viņai justies labi tad, kad viņa ir tālu no manis?
viewtopic.php?f=48&t=1260

:D
Man up!

Arnyy
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 20 Apr 1995

Post by Arnyy » Tue Jun 11, 2013 10:01 pm

sportists wrote:
mani interesē tas, kā likt viņai justies labi tad, kad viņa ir tālu no manis?
viewtopic.php?f=48&t=1260

:D
hah, būs jāpadomā :D

Reinis123
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 12 Jan 1996

Post by Reinis123 » Tue Jun 18, 2013 9:58 pm

Negaidīta rīkošanās no vīrieša, parāda, ka tev ir galva uz pleciem un olas biksēs.

Negaidīta rīkošanās = galva uz pleciem? Kur loģika?

Post Reply