Maņu orgāņu trenēšana

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
chaliitis
Pieredzējis lietotājs

Re: Maņu orgāņu trenēšana

Post by chaliitis » Wed Mar 02, 2011 5:08 pm

Ieejot klubā es dzirdu kā mūzikas bass sāk dunēt manās ausīs. Es dzirdu kā mainās mūzikas ritms, melodija, dzirdu, kā atpūtnieki gavilē,kad dj`s ieslēdz esošo mūzikas hītu un manas augums un kājas, grib iet un iekārdināt kādu simpātisku būtni, iepazīties un dzirdēt kādas sievišķīgas un seksuālas sievietes maigo, bet uzstājīgo balsi. Pie letes es dzirdu jauniešu sarunas un flirtēšanu, es dzirdu kā kāds vīrietis cenšas savaldzināt kādu sievieti, dzirdu smieklus, sarūgtinājumu balsī, izbrīnu un pārsteigumu saucienus.

Ko Tu sajūti, esot Eifeļa tornī?

Nikijs
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 18 Jan 1994
Pilsēta: Kuldīga
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Nikijs » Tue Aug 14, 2012 1:19 am

Eifeļa tornī es sajūtu kā vējš pūš un plivina manus matus, no augstuma man nedaudz pārskrien pāri skudriņas jo augstums ir vienreizējs, Es jūtu ka itvisur notiek kustība, viss ir tūristu pārpilns un zem manis pulsē satiksme, es jūtu kā caur mākoņiem saule spīd man acīs un kad vējš norimstas tā arī patīkami silda.

Edgarz
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 May 1992
Pilsēta: Valmiera

Post by Edgarz » Sat Sep 08, 2012 9:52 pm

Varētu paturpināt šo tēmu :)
Ko tu sajūti ejot pa ielu, pilsētā ..

jaunais
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 2042
Pilsēta: Priekule
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by jaunais » Sat Sep 15, 2012 8:21 pm

Tikko esmu nopircis savu rīta kafiju un lēnā gaitā dodos uz darbu. Nedaudz apstājos, lai piešķiltu uguni cigaretei. Novirmojot benzīna aromātam no škiltavām, pirmā rīta cigarete tiek aizpīpēta, iedzerts malks kafijas un sajusta neaprakstāma rīta bauda. Vēl joprojām stāvu, paveros lēnām apkārt.... Lielas cillvēku plūsmas traucas man garām, cilvēki steidzas tik veikli, ka tos knapi var pamanīt... Es tos vēroju, mēģinu piefiksēt, bet neidzodas. Lēnām uzsāku kustību, zinu, ka priekšā gaida smaga un gara darba diena, bet darbs nav zaķis- nekur neaizbēgs. Tā nu esmu uzsācis savu rīta gājienu, pīpējot cigareti un malkojot kafiju, lēnām dodos uz darba pusi un savā nodabā vēroju apkārtni... Cilvēki- tos piefiksēt nav iespējams, tādēl lūkojos Rīgas skaistajās celtnēs... Dažas no tām laika zoba ietekmē kļuvušas klusas un skumjas, taču paveroties vērīgāk var manīt, kādus skaistus un ne tik skaistus brīžus tās piedzīvojušas. !!! Pēkšņi ausīs iespurdzas spalga vijoles skaņa. Sākumā nedaudz salecos, bet tad nomierinos! Jaunais censonis tikko uzsācis savu mūziķa karjeru un stāvot pie parka mēģina nopelnīt sev atzinību... Palūkojos kabatā, sajūtu saujā pāris monētas - 20, 5, 2 santīmu monētas.. Visas tās mirdz.. Izskatās, ka pat šovakar kādā pagrabā tās būtu tapušas. Iemetu tās puikam cepurē un paskatos šim sejā... Puikas acis ir cieši aizvērtas, lai gan viņa radītās mūzikas skaņas vēl nespēj pacelt debesīs, tomēr var redzēt- viņš šai spēlei ir atdevies pilnībā.. Tas liek nosmaidīt... Paskatos pulkstenī - kavēju 10 minūtes... Paskalinu kafijas krūzi, tājā vēl kādi trīs lieli malki atlikuši.. Izdomāju apsēsties parkā uz soliņa... Pirms sēšanās nedaudz noslauku vakarnakt lijušā lietus lāses.. Apsēžos, bet sajūtu, ka caur pelēkajām uzvalka biksēm dibens tomēr paliek slapjš. Domas par slapjo soliņu ātri pazūd, jo pie parka esošajā krustojumā ieraugu perfektu augumu... Blondi mati, kas nedaudz plīvo vējā, seksīgs dibens, kas paķer visu apkārt stāvošo vīriešu skatienus. Pie sevis nodomāju.. "Caca"- nav gluži mans tips, bet viņas dibenā labprāt tā kārtīgi ieķertos... Luksoforā iedegās zaļā gaisma un meitene, izslejot savas tvirtās krūtis, dodas pāri krustojumam un pēkšņi...
Pēkšņi viņas papēdis iesprūst bruģī un nolūst ar tādu klikšķi, ka pat es 200m attālumā to sadzirdu! Sāku smieties! Cilvēki, kas steigā dodas garām domā, ka esmu nojūdzies, bet nespēju nesmieties, sēžu lielājā parkā "Vērmanītis" un smejos... Tā nu pagājis mans rīts pirms garās un smagās darba dienas, kas tagad jau škiet būs daudz patīkamāka un īsāka...

Ko Tu redzi, dzirdi, sajūti stāvot Siguldas tramvajiņā pirms leciena ar gumiju!?

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja

Post by Janka » Sun Feb 03, 2013 11:57 pm

Nokļūstot pie Siguldas tramvajiņa, pavēršas kolosāla dabas ainava, kad ir iestājušās rudens pirmās dienas. Pār kokiem ir pārlaidusies krāsu pasaule, kas paver iespaidīgu un galvu reibinošu skatu lejup.

Sākas tramvajiņa kustība, pamats zem kājām sašūpojas. Tramvajiņu velkošie riteņi sāk slīdēt pa trosi izraisot nelielu skaņas efektu, apsorbējot vēja šņākšanu, putnu nemitīgo dziesmu.
Tramvaja riteņu skaņa kļūst lēnāka, lēnāka, lēnāka līdz pilnībā apklust.

Atveras durvis, acis ierauga sirds drebinošo augstumu zem kājām, ausis dzird tikai to kā sitas sirds, sitieni kļūst aizvien ātrāki un ātrāki.
Atskan drošības stiprinājuma nofiksējošā skaņa. Metāla stiprinājuma aizvēršanās liek vēlreiz apdomāt visu, kas apkārt notiek. Sajūtas kļūt aizvien dīvainākas, adrenalīns sāk pārņemt prātu, Tu jūti kā apkārtējie Tevi vēro un gaida kad Tu nobīsies, jo pašiem skatītajiem sirds sitās strauji. Kas tev iedvesmo un uzsit adrenalīnu vel vairāk.
Atskan ne pa visam gaidītais vārds "LĒC"

Vēlreiz pārlaid acis pār brīnišķīgo un krāsaino dabas skatu, ieklausies cilvēka čukstošajās balsīs, sajūti vēl nebijušas sajūtas. Tiek izsperts pirmais solis, pamats pazūd, adrenalīns pārņem visas Tavas ķermeņa šūnas, acis spēj uztvert tikai neskaidrus attēlus, krāsas saplūst. Pēkšņi acu priekšā parādās neizsakāmi skaidrs ūdens kurš strauji tuvojas, ievelc elpu, aizver acis. Tavā prātā tiek palaista paātrinājuma filma pār visu tavu dzīvi.

Tu gaidi kontaktu ar ūdeni, bet atverot acis Tava sirds atslābs, Tu esi pilnībā relaksējies, adrenalīns pazūd un no neaprakstāmā piedzīvojuma, tavās acīs parādās prieku pilnas asaras, rokas un kājas no sajūsmas trīc, Tu apskauj savus līdzjutējus un pasaki lielu paldies cilvēkiem kuri rūpējās pār Tavu drošību, līdz ar to Tu viņiem sagādā prieku un gandarījumu par labi izpildīto darbu.

Kādas izjūtas Tevi pārņem stāvot Alpu kalnos ar skatu uz jūru saulrieta laikā kopā ar sapņu meiteni?
Your thoughts
and your feelings
create your life

Post Reply