Ātrais frame komentārs

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Ātrais frame komentārs

Post by pleasance » Mon Sep 13, 2010 9:36 am

Šodien atklāju divas no lietām, kuras es veicu, lai izveidotu freimu sievietei to īsti neapzinoties. Vienu no tām es jau paspēju autobusā aizmirst, tāpēc uzrakstīšu pagaidām tikai par to, kuru atceros.

Es nezinu kā to nosaukt tāpēc saukšu to par freima komentāru.

Kad es mēģinu uzstādīt savu freimu verbāli (piemēram, ka sieviete man skrien pakaļ), mēdz gadīties, ka sieviete verbāli protestē un to noraida. Es runājoties sāktu stāstīt kā meitenei vajag man izdabāt, lai mani iegūtu un reizēm meitene vienkārši saka, ka patiesībā vajag būt otrādi utt. Tā kā man šādās diskusijās ielaisties nepatīk, es iemetu freima komentāru un vairāk par to nerunāju. Atšķirība starp freima komentāru un freima diskusiju ir tāda, ka freima komentārs ir īss un tas, ko es daru pēc tam, neļauj meitenei iebilst ar manis sacīto. Freima diskusijas par to kāpēc sievietei vajadzētu man skriet pakaļ parasti nav diez ko labas jo tās subkomunicē to, ka es džeks cenšas sevi pierādīt. Un ja džeks nespēj gludi runāt, tad visdrīzāk, ka freima diskusija beigtos neveiksmīgi.

Bet freima diskusijas nav vajadzīgas, lai uzstādītu savu freimu. Būtībā arī freima komentārs nav nepieciešams, bet tas tomēr ir noderīgs līdzeklis, kuru var viegli, ērti un veiksmīgi izmantot.

Tātad, kas īsti ir freima komentārs.

Tas ir teikums vai MAKSIMUMS divi par freimu, kuru centies uzstādīt, pēc kā seko ĀTRA tēmas maiņa.

Kāpēc teikums vai divi? Un atbilde ir, tāpēc, ka ja izmet vienu teikumu, tad nav daudz kur piesieties un diskusijā var neieslīgt tik viegli. Vienu teikumu iestarpināt sievietes( :) ) zemapziņā ir vieglāk nekā veselu paragrāfu.

Kāpēc seko ātras tēmas maiņa? Un atbilde ir, tāpēc, ka viņai nav laika loģiski apdomāt šo teikumu un nav izdevības pret to protestēt vai jebkādi reaģēt uz to.

Doma tāda, iet runa par kaut ko(kas ir nav tālu tēmas ziņā no freima komentāra, kuru vēlamies iemest), iemetam freima komentāru(bieži vien to var vienkārši izdarīt interpretējot sievietes teikto savā freimā) un ātri mainam tematu it kā tikko kko būtu atcerējušies.

Piemēri:
Viņa: "Jā, man bijuši tādi un tādi džeki..."
- "Tu baigi daudz džekus piemini. Tev laikam sekss tikai prātā. (mainam tēmu) Starpcitu, līdz cikiem veikals strādā?"

Viņa: "man garšo saldējumi."
- "Sievietes tik par to vien domā, kā ielikt kko mute un nolaizīt. Tas ir trakums ar jums. Es eju paskatīties kas atrodas ledusskapī. "

Viņa: "Man patīk gatavot pašai ēdienu, jo tā es vairāk varu izbaudīt ēšanu."
-"Tu tik negatavojies mani apēst, jo es redzu kā tu uz manīm skaties. Es labāk mukšu projām. Uuūū...tev foršas čībiņas."

Hmm, tagad pārlasot šos piemērus sapratu, ka visi tiek saistīti ar seksu. Tas laikam izskaidro to, kāpēc cilvēki domā, ka man tas vien interesē. Var arī ielikt citus freimus, bet man patīk izveidot freimu, kad sieviete man dzenas pakaļ un ka viņa vēlas seksu.

Būtībā tāda tā doma. Attieksmei šos komentārus sakot ir jābūt rotaļīgai un atslābinātai. Playful. Diezgan svarīga ir spēja nolasīt sievietes signālus, lai ar šo nepāršautu pār strīpu. Jāskatās pēc situācijas. Var arī reizēm turpināt šāda veida sarunu ilgi un meitene neko neprotestē, bet to es nespēšu izskaidrot. Jo kā jau teicu...tur signāli ļoti svarīgi. Izskaidroju šo kā mācēju.

Ja ir jautājumi, droši jautājiet.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

zhoklis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1911
Attiecību stāvoklis: Married

Re: Ātrais frame komentārs

Post by zhoklis » Mon Sep 13, 2010 11:06 am

Izklausās normāla Hit and Run taktika :D Esi skaidri aprakstījis...

Būs jāpamēģina darbībā, tad varēšu nokomentēt kaut ko vairāk.

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Mon Sep 13, 2010 11:40 am

zhoklis wrote:Izklausās normāla Hit and Run taktika :D
haha :D
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Mon Sep 13, 2010 12:34 pm

Vienkāršs un saprotošs raksts. Man patīk. Ja jums liekas, ka tas nav pareizi, tad varat atgriezties pie sarunām par laika apstākļiem.

Es uzskatu, ka šādi "frame" ir labi, lai palīdzētu atvērties sievietei sarunām par seksu. Tas ir pilnīgi dabisks process. Var salīdzināt ar jebkuru citu darbību, kura izraisa uztraukumu, nedrošību. (Novadīt prezentāciju auditorijas priekšā)

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Mon Sep 13, 2010 2:11 pm

TheSeducer wrote:Vienkāršs un saprotošs raksts. Man patīk. Ja jums liekas, ka tas nav pareizi, tad varat atgriezties pie sarunām par laika apstākļiem.
Man gribās lai vēl džeki šito patestē un pakomentē.
- Marcus Aurelius

Rule
Pieredzējis lietotājs

Post by Rule » Mon Sep 13, 2010 3:06 pm

TheSeducer wrote:Tas ir pilnīgi dabisks process.
Es pat vairs nezinu,vai pasaulee ir maz kautkas palicis,kas vel ir dabisks. Tas jau taads antiiks jeediens vien palicis :)

Edgarz
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 May 1992
Pilsēta: Valmiera
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Edgarz » Tue Sep 14, 2010 8:47 am

es iedomājos ka būtu ja man to teiktu kāds cits un sapratu cik šitā lietiņa ir iedarbīga :D
Man gribās lai vēl džeki šito patestē un pakomentē.
es arī šo te pamēģināšu darbībā :)

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sat Sep 18, 2010 9:20 pm

Ir mēģināts un ļoti daudz reizes. Citreiz nostrādā, citreiz nē. Kā jau sievietes. :)

myex
Jauniņais
Dzimšanas datums: 28 Jun 1996

Post by myex » Wed Jul 22, 2015 1:44 pm

Līzīgi var darīt ar komentāriem par viņas darbībām un izskatu. Svarīgi ir parādīt, ka tu negaidi atbildi, ka tu tikai novērtē viņas kādu īpašību, un uzreiz pārlec runāt par ko citu.

Uldis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1984

Post by Uldis » Mon Feb 01, 2016 4:28 pm

pleasance wrote:
Tas ir teikums vai MAKSIMUMS divi par freimu, kuru centies uzstādīt, pēc kā seko ĀTRA tēmas maiņa.

Piemēri:
Viņa: "Jā, man bijuši tādi un tādi džeki..."
- "Tu baigi daudz džekus piemini. Tev laikam sekss tikai prātā. (mainam tēmu) Starpcitu, līdz cikiem veikals strādā?"

Viņa: "man garšo saldējumi."
- "Sievietes tik par to vien domā, kā ielikt kko mute un nolaizīt. Tas ir trakums ar jums. Es eju paskatīties kas atrodas ledusskapī. "

Viņa: "Man patīk gatavot pašai ēdienu, jo tā es vairāk varu izbaudīt ēšanu."
-"Tu tik negatavojies mani apēst, jo es redzu kā tu uz manīm skaties. Es labāk mukšu projām. Uuūū...tev foršas čībiņas."

Hmm, tagad pārlasot šos piemērus sapratu, ka visi tiek saistīti ar seksu. Tas laikam izskaidro to, kāpēc cilvēki domā, ka man tas vien interesē. Var arī ielikt citus freimus, bet man patīk izveidot freimu, kad sieviete man dzenas pakaļ un ka viņa vēlas seksu.

Būtībā tāda tā doma. Attieksmei šos komentārus sakot ir jābūt rotaļīgai un atslābinātai. Playful. Diezgan svarīga ir spēja nolasīt sievietes signālus, lai ar šo nepāršautu pār strīpu. Jāskatās pēc situācijas. Var arī reizēm turpināt šāda veida sarunu ilgi un meitene neko neprotestē, bet to es nespēšu izskaidrot. Jo kā jau teicu...tur signāli ļoti svarīgi. Izskaidroju šo kā mācēju.

Ja ir jautājumi, droši jautājiet.
Godīgi sakot, esi uzdūries uz labu domu.
Tas ir pa lielam tas, ko esmu vienmēr darījis neapzināti.

Un uz seksu ir jābūt orientētam, jo kā citādi varētu flirtēt pilnvērtīgi. Nebūs nekāda geima.

Diez vai sanāktu labs flirts, ja Tu būtu iedomājies, ka gribi ar šo sievieti tikai izravēt dārza burkānu dobi :)

Bet kad sāc domāt, ka gribi ielikt savu "burkānu" viņas "dobē", tad lietas pašas sāk strādāt Tavā labā.
Piedāvāju Privātas konsultācijas kā pilnveidot sevi un kļūt veiksmīgam ar sievietēm. Droši rakstiet privāti un rīt jau būs labāki laiki...

Ulda pieraksti - http://www.mensfaq.com/lv/iepazisanas/

Post Reply