Prasme būt labam draugam

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Post Reply
User avatar
Seducer
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1350
Joined: Wed Mar 03, 2010 8:20 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a open relationship
Contact:

Prasme būt labam draugam

Post by Seducer » Tue Aug 12, 2014 10:23 pm

Nu tātad, gribēju uzrakstīt par to, kā būtu labam draugam (wingman) ejot iepazīstoties ar sievieti http://en.wikipedia.org/wiki/Wingman

Kad ejat sievietēs ar draugu, pats stūlbākais, ko jūs varat darīt, ir sacensties savā starpā par vienu sievieti un vienam otru nolamāt vai nomelnot sievietes klātbūtnē. Tas nekam neder, tas ir pilnīgi nepareizi. Jūs taču esat draugi, kāpēc draugiem būtu vienam par otru jāstāsta sliktās īpašības? Jūs abi stāstot sliktās īpašības vienam par otru, sievietes acīs būsiet abi divi stūlbi, neveikli utt. (To ko runājāt viens par otru)

Pirms ejat sievietēs, sarunājat, kurš kuru ņems ciet.

Ja jūs ejat uz klubu pie nepazīstamām sievietēm
Kad viens no draugiem pieiet klāt pie meitenes, un sāk runāties, otrs draugs pienāk klāt, un jautā meitenei: "Kā tu viņu pazīsti? Šis ir foršs čalis utt, saki visu to labāko(tikai nemelo, bet tiešām saki arī labās īpašības), bet nevajag pārspīlēt, ar diviem trim teikumiem pietiek.

Ja draugs uzsācis ar divām meitenēm sarunu, tad turpini ar otru čiksi runāt un tad atkal otrs draugs pasaka kaut ko labu par savu draugu. Bet ja draugs tikai ar vienu čiksi uzsācis runāt, tad pēc tiem diviem teikumiem pasaki, ka aiziesi pēc dzeramā vai pasaki kaut ko citu un atstā viņus divatā.

Šis ir ļoti labs veids kā palīdzēt draugam. Tam, kuram jau ir meitene, pasaki, ka aiziesi apskatīties kā tavam draugam iet un pasaki ka drīz būsi atpakaļ. Tai laikā, kad esi prom no meitenes, palīdzi draugam.

Pēctam, kad abiem jau ir meitene, ejiet kopā, un pastāstiet drauga meitenei par savu meiteni kādas labas īpašības, un ejiet tusēt četratā. Galvenais lai jums abiem ir jautri ;)

Ja jūs ejat pie pazīstamām sievietēm
Ja jums abiem būs pazīstama viena meitene, uzmanāties to ko sakat viens par otru, viņas jūs ar zina. Tālāk vadieties pēc augšā rakstītā padoma.

Mēs ar pleasance esam šitam gājuši cauri. Tikai labas atsauksmes. Erotiskās dejas (klēpju dejos) no trīs sievietēm. Viņām tas ar ļoti patika :)
Esiet radoši, izmēģiniet visur un visko. Have fun.

Post Reply