Uzmanības rādiuss

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Uzmanības rādiuss

Post by unknown » Sun Jan 08, 2012 12:45 am

Es nezinu vai jūs sapratāt, tāpēc baigi ceru uz jautājumiem, ja nav skaidrs. :)

Kā noķert vilni, kurš pasaka priekšā - piemērot šauru, vai plašu uztveres rādiusu?
Girls say yes to boys, who say no.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Sun Jan 08, 2012 2:42 pm

Skatos, ka dažiem vēl nav skaidrs. Kaut kad drīz uzrakstīšu kā praktiski to trenēt. Esmu atklājis kā trenēt praktiski uztveres rādiusu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

unknown
Pieredzējis lietotājs

Post by unknown » Sun Jan 08, 2012 3:40 pm

Par rakstu skaidrs ir viss, man kaut kā liekas, ka šīs prasmes cilvēkiem ir no dzimšanas, nosaka personīgā pieredze. Personīgi es gribēju kaut ko vairāk uzzināt, kā citiem uzmanības rādius strādā sabiedrībā, dažādās situācijās. Feikot nezinu vai ir jēga, cik ilgi? Meitene tāpat sapratīs, ka esi sprukstiņš, un veiksmīgākajā gadijumā tāds īstermiņa projekts vien sanāks.

Janka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 13 Mar 1990
Pilsēta: Liepāja

Post by Janka » Sun Jan 08, 2012 3:49 pm

Jaunā gadā, biju kopā ar meiteni, kurai uzmanības rādius bija ĻOTI liels, uz katru mazāko troksnīti, citu kustībām utt. Acis vien šaudījās, ar tādu cilveku ir ļoti grūti komunicēt. Īstenībā pat tas bija kaitinoši, jo saruna negāja vispār nekādos krastos. Nespēja viņa uztvert nevienu manu vārdu.
Your thoughts
and your feelings
create your life

amizants
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 2011

Post by amizants » Sun Jan 08, 2012 4:25 pm

Janka wrote:Jaunā gadā, biju kopā ar meiteni, kurai uzmanības rādius bija ĻOTI liels, uz katru mazāko troksnīti, citu kustībām utt. Acis vien šaudījās, ar tādu cilveku ir ļoti grūti komunicēt. Īstenībā pat tas bija kaitinoši, jo saruna negāja vispār nekādos krastos. Nespēja viņa uztvert nevienu manu vārdu.
Arī ir bijis tāds gadijums.Tādos gadijumos liekas, ka Tu viņai neliecies interesants, es sarunu nobeidzu un eju tālāk.Kautgan pati nāca uzsākt sarunu.

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Sun Jan 08, 2012 4:35 pm

Feikot nezinu vai ir jēga, cik ilgi? Meitene tāpat sapratīs, ka esi sprukstiņš, un veiksmīgākajā gadijumā tāds īstermiņa projekts vien sanāks.
Izskatās, ka tu pieņem lietas kā "ja kāds kaut ko iemācas, tad viņš to feiko?" Tā ir prasme. Tu to māki...un tev tā ir.

Kad sāku praktizēt, tad uzķēru, ka reizēm mēdzu automātiski situācijās ieiet šaurā uztveres rādiusā. Es to uztveru kā aktīvu jauna ieraduma praktizēšanu nevis "feikošanu". Tas ir kā jebkurš jauns ieradums. Paiet kāds laiciņš līdz to esi iemācījies un tas ieiet rutīnā.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

unknown
Pieredzējis lietotājs

Post by unknown » Sun Jan 08, 2012 5:04 pm

Izstāstīšu kā es to redzu, piemēram, meitene lasa Cosmoplolitan, kur nereti tiek rakstīts augsta pašapziņa piesaista vīriešus. Sev vien zināmā veidā viņa arī iemanto augstu pašapziņu, tev liekas, ka tajā meitenē kaut kas ir - iepazīsties ar viņu.
Ar laiku saproti, ka viņā kopumā ir mazāk nekā citā meitenē ar zemāku pašapziņu. Tāpēc tādas meitenes atstāj neharoniski attīstītas personības iespaidu, un negribas ar tādām pavadīt laiku.
Vislabāk, ja meitene pašapziņu iemantojusi dabiski, kaut ko dzīvē sasniedzot, vai pierādot sevi. Nekritīs maskas, neradīsies pārpratumi un galvenais, nebūsi velti izšķiedis savu laiku.

Ceru, ka saproti, ko rakstu.

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Sun Jan 08, 2012 11:43 pm

Uztveres rādiusu var ļoti praktiski iestrādāt. Turpretim pašpārliecinātība ir abstrakts termins, kuru ir daudz grūtāk izmērīt.

Ja tu izmanto salīdzinājumus, tad es to salīdzinātu, teiksim, ar basketbolu. Divi atsevišķi indivīdi izlasa divus dažādus padomus par to kā kļūt par labu basketbolistu. Pirmais izlasa padomu -> ticēt saviem spēkiem. Bet otrs -> atstrādāt metienus katru dienu vairāku stundu garumā. Kurš no viņiem "feikos" mazāk labu basketbolistu?

Uztveres rādiuss ir praktiska lieta. Pašpārliecinātība ir abstrakta. Pašpārliecinātību ar sievietēm veido daudzi aspekti. Piestrādājot pie atsevišķiem aspektiem un iegūstot , kopējo tēlu var pacelt. Šis ir tikai viens no aspektiem. Izskatās, ka esi pārpratis manis sacīto. Es nebūt nebūt nesaku, ka, lai savaldzinātu sievieti un izskatītos pašpārliecināts, pietiek pārvaldot uztveres rādiusu. Tāpēc arī forumā ir, manuprāt, daudz padomu par pašpārliecinātību kopumā un arī konkrētiem aspektiem, kuri var palīdzēt veidot pašpārliecinātu tēlu(un pašsajūtu).

Mans mērķis nav visiem iestāstīt, lai praktizē, ko es rakstu. Es tikai dalos ar to, kas strādā priekš manis un, cik zinu, ir strādājis arī priekš citiem. Paņem, ko uzskati par labu, un atmet pārējo.
- Marcus Aurelius

unknown
Pieredzējis lietotājs

Post by unknown » Mon Jan 09, 2012 9:29 pm

Nepārproti, raksts ir labs.

Pieņemu, ka nefeikos neviens no pieminētajiem, vismaz ne doto padomu rezultātā. Visu tāpat noteiks individuālie rezultāti - praktiskās spēles iemaņas, domāju, ka faniem arī neliks vilties.

Feikos trešais, kurš nav trennējies 5 gadus. Ir tajā pašā līmenī, kurā iepriekšminētie divi komandas biedri pirms trnniņiem un taustāmu rezultātu sasniegšanas. Nezkatoties uz to, trešais grib spēlēt ar komandas biedriem kopā, izliekoties, ka šajos 5 gados neko garām nav palaidis. Viņš ir samazinājis uzmanības rādiusu, it kā izskatās formā, uzklausījis vēl dažus padomus, bet kā spēlētājs nekam neder.

Manuprāt, nevar izlaist kaut kādu attīstības stadijas daļu, paklausīt pieredzējušu komandas biedru padomus un spēlēt tajā pašā līmenī, izejot laukumā sekos izgāšanās.

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Tue Jan 10, 2012 8:18 pm

Feikošana arī var nostrādāt. Manuprāt, feikošana ir izlikšanās. Un ja izliekās pietiekami ilgi, tad uzvedība kļūst dabiska un naturāla.

Attīstība notiek dažādi. Esmu redzējis, kā no čouda pārtop par player pāris dienās.

Es īsti neredzu, kur es iesaku apgalvoju, ka vajag kādu posmu izlaist.

Godīgi sakot, nesaprotu kur virzās tava doma un salīdzinājums ar trešo spēlētāju.
- Marcus Aurelius

Post Reply