Uzmanības rādiuss

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
Rule
Pieredzējis lietotājs

Re: Uzmanības rādiuss

Post by Rule » Tue Aug 03, 2010 12:37 pm

pleasance wrote: Jā. Ja visu laiku tā dara, tad tas izskatās ļoti iedomīgi. Es personīgi tā daru, ja jūtu negativitāti no čikses. Negativitāte = šaurs uzmanības rādiuss; kad jūtu pozitivitāti = ielaižu viņu savā uzmanības rādiusā.

Tiesi ta, neverbals negs.
Par TheSeducer, es personīgi neesmu novērojis, ka viņam ir šaurs uzmanības rādiuss starp džekiem. Viņš gan to ļoti veiksmīgi pielieto, kad jūt negativitāti no džekiem. Bet par sievietēm neesmu pamanījis. Es domāju, ka ja viņš paeksperimentētu, viņš viegli to varētu iemācīties lietot ar sievietēm, jo viņš jau tāpat to lieto, tikai daļā no situācijām.
Es ari runaju par meitenem :)
Varbūt vari iedziļināties šajā? Ja es neko neesmu palaidis garām, tad es piekrītu tavam apgalvojumam. Statuss = kā tu vari izmantot uzmanības rādiusu. Es viegli varu redzēt kā cilvēkiem var nepatikt tāds, kuram ir šaurs uzmanības rādiuss un ir ne-pozitīvs. T.i. non-stop šaurs rādiuss un, kad ielaiž - tāpat negatīvs. Bet tādi ir cilvēki, kuriem grūti komunicēt ar citiem cilvēkiem vai arī grūti izjust pozitivitāti.
Hmm,gruti taa paskaidrot, jo pasam isti lidz galam ari nav skaidrs. Diezgan sen pamaniju, ka daudziem cilvekiem ir mazs uzmanibas radiuss, un savstarpejaa komunikacija esmu meginajis saprast,kadelj taa. Patiesibaa meitenes pat to dara savadak. Vinam tas patiesibaa nav zemapzinja. Vislabakais piemers tam ir, kad tu kautko saki - un tev parprasa - "Ko?" .Ja tu neatkarto, tad vinsh tomer var atsaukt galvaa to,ko tu esi pirmit teicis.

Es neesmu droshs, bet tas manuprat ir saistits, un tas mazak ir saistits ar statusu, ka ar praatu,un to,cik lietas vienaa reizee vinsh ir pieradis uztvert. Citi cilveki, piemeram, domajot galvaa kautko pie sevis, atsledzas no arpasaules, un tadejadi nedzird, kamer citi cilveki nevar padomat, ja blakus ir kaut mazaka skana. Tapat kaa ar miegu. Citi gulj kaa nosisti, citi pamozas pie mazakas skanas.

Un sheit nav runa par zakjiti un laciti, bet par vidi, kura tavs prats ir pieradis stradat - piemeram darbs/ skola/ hobiji,utt.. Statuss ir pavisam cita lieta.

Tapec gribu teikt, ka ar sho ir jabut ljoti uzmanigam. Tu vari vinju pielietot kaa ieroci pret meitenem un vinu shit-testiem, bet tu ljoti biezji vari but parprasts. Tapat tev nevajadzetu par sho lietu, spriest par cilveku un to,vai vins ir augstaka statussa, vai shittesto tevi vai ne. Tu iebrauksi smagaas auzaas. BET ja tu iemacies atskirt,kad otra persona speciali to dara, tad shis raksts ir tiesi merkii

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Post by pleasance » Tue Aug 03, 2010 12:52 pm

Es sajaucu nedaudz. Es gribēju teikt, ka TheSeducer to pielieto ar džekiem, bet ne ar sievietēm.

Es gan nevaretu piekrist, ka tas nav saistīts ar statusu. Es reti, kad redzu cilvēku, kurš nav pašpārliecināts un viņam būtu mazs uzmanības rādiuss.
Citi cilveki, piemeram, domajot galvaa kautko pie sevis, atsledzas no arpasaules, un tadejadi nedzird
Manuprāt, viņš vnk var viegli sevi ievest transā(viegli fokusēties). Tas ir transa fenomens.
kamer citi cilveki nevar padomat, ja blakus ir kaut mazaka skana.
Nespēja koncentrēties.

Tas ir ļoti cieši saistīts ar spēju koncentrēties. Jo aktieriem ir jābūt ļoti labai spējai koncentrēt savu uzmanības rādiusu. Trenētiem aktieriem ir vnk jāvar to izdarīt, jo savādāk skatītājs redzēs, ka aktieris ar savu perifēro redzi pamana cilvēkus aiz kameras.
Tapec gribu teikt, ka ar sho ir jabut ljoti uzmanigam. Tu vari vinju pielietot kaa ieroci pret meitenem un vinu shit-testiem, bet tu ljoti biezji vari but parprasts. Tapat tev nevajadzetu par sho lietu, spriest par cilveku un to,vai vins ir augstaka statussa, vai shittesto tevi vai ne. Tu iebrauksi smagaas auzaas. BET ja tu iemacies atskirt,kad otra persona speciali to dara, tad shis raksts ir tiesi merkii
Es nelietoju to kā "ieroci" pret meitenēm. :)
Es nespriežu par cilvēku tīri pēc uzmanības rādiusa, bet tas ĻOTI palīdz.
Patiesibaa meitenes pat to dara savadak. Vinam tas patiesibaa nav zemapzinja.
Citas vēl tikai trenējas. Šaurs uzmanības rādiuss var būt zemapziņā un visbiežāk arī ir. Apziņā drīzāk var arī būt tas, kurus cilvēkus izlaiž no uzmanības rādiusa un kurus nē.

Ar to es domāju - tā rīcība ir automātiska, bet viņa apzinās, ko viņa izlaiž no uzmanības rādiusa...un pat ne vienmēr apzinās. Cilvēki, kuriem tiek pievērsta daudz uzmanības mēdz pat neapzināties, ko viņi izlaiž.

think: skolas seksīgākā čīrlīdere. Viņa vnk nevar apzināties visus cilvēkus, kurus izlaiž no uzmanības rādiusa. To ir pārāk daudz(pārāk liela uzmanība viņai tiek pievērsta). Gan jau, ka viņa pati apzinās, ka tā dara...vai arī nē...vismaz pagaidām.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Rule
Pieredzējis lietotājs

Post by Rule » Tue Aug 03, 2010 4:05 pm

nestrideesos :) ..zinu,ka tev ir taisniba, bet es censos par tadam lietam nedomat un dzivi nesarezgjit. Man neinteresee,vai statusa vai spejas koncentreties mani nedzird. Es maku ari uzbljaut skaljak :)

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga

Post by pleasance » Tue Aug 03, 2010 4:14 pm

Mēs jau tik diskutējam. :)
--

Paeksperimentēšu ar vienu vingrinājumu. Man ir baigā aizdoma kā viegli var attīstīt, lai izdodas labi pārslēgties no viena uz otru. Jāpaskatas vai izdosies. Ja tā, tad iemetīšu šeit.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Rule
Pieredzējis lietotājs

Post by Rule » Tue Aug 03, 2010 5:18 pm

Nu ja,to es saprotu, bet es redzu,ka tas nekur nenoved. Man vienkarsi liekas,ka shii lieta nav nekadi saisuz manu.....filmu?" :)

Versatile, nu kā sokas?[/quote]

Dzordzs
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990

Post by Dzordzs » Wed Aug 04, 2010 10:20 pm

Ļoti labs raksts un interesanta diskusija sanākusi.

Tas radiuss, tad jau pastāv vairākās situācijās ne? Neesmu tā piefiksējis šādu lietu..

Man ir bijis tā, ka ieeju pilnā zālē ar cilvēkiem, eju garām pirmajām rindām, pamanu dažas meitenes, un čomus, kuri sēž beigās..
pēc lekcijas man saka (no 1ajaam rindaam) - tu tāds iedomīgs, ieej nepasveicini..
tad apzinājos, ka jā, laikam kāds kaut ko teica..

tas ir tas radius?

Vai arī situācija, apspriežam hokeja jaunumus, pienāk meitene. Vēl kko saku čalim, bet viņš jau vairs nedzird..
arī radiuss? , tā teikt sašaurinājās..

Palasot komentārus liekas, ka dažbrīd radiuss ir saistīts ar Interesi..

Rule
Pieredzējis lietotājs

Post by Rule » Wed Aug 04, 2010 10:52 pm

Pa ielu ejot man personiski ir pilniigs autopilots. Tapat,ka daudziem citiem. Es domaju,to izdevigak ir pasam izmantot, nevis citos meklet.

AvB
Pieredzējis lietotājs

Post by AvB » Mon Dec 26, 2011 8:05 pm

Mans piemērs no dzīves kad manuprāt strādā sašaurinātais redzesloks.Nav gluži saistīts ar savaldzināšanu,bet nu tāpat uzrakstīju.
Es personīgi atcerso Latvijas čempi vieglatlētikā kur es nebiju nekāds favorīts, kad es iesildijos(visi sportisti to pārsvarā dara cits citam blakus) man bija vienalga par citiem, tāpēc darīju visu pēc plāna.Ik pa laikam uzmetot aci uz citiem sportistiem pamanīju ,ka daži no viņiem skatās uz manīm( pārsteigts biju kad to darīja tie kas bija galvenie favorīti un paņēma pirmās vietas, jo es biju vidusmēra sportists nevis pretendents uz godalgām).Tagad izlasot šo rakstu sapratu ka viņiem es likos bīstams konkurents tieši tāpēc, ka mani neinteresēja apkārtējais, es koncentrējos tikai uz to ko daru.Droši vien bija pat nelielas bailes.

Pankuka
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Dec 1992

Post by Pankuka » Tue Dec 27, 2011 10:34 pm

Izlasot šo postu arī sāku to šauro uzmanības rādiusu. (vismaz mēģinu) Pagaidām,nekādu atšķirību neredzu...bet nu varbūt,tāpēc,jo nepareizi to daru. :lol:

manix
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1994
Attiecību stāvoklis: Single

Post by manix » Thu Dec 29, 2011 12:24 am

Pankuka wrote:Izlasot šo postu arī sāku to šauro uzmanības rādiusu. (vismaz mēģinu) Pagaidām,nekādu atšķirību neredzu...bet nu varbūt,tāpēc,jo nepareizi to daru. :lol:
Man arī ir tas pats, bet bieži vien sarunās arī pieķeru sevi ka skatos tieši acīs cilvēkam, kuru negribu iekļaut uzmanība rādiusā un tad sanāk jau paplašināt visu rādiusu. Bet ja tieši piedomā pie tā, kur es skatos, tad jau gan sanāk. Jācenšas to izveidot nedomājot, lai gan nesaprotu, kā to izdarīt.

Post Reply