Uzmanības rādiuss

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
User avatar
egamons
Pieredzējis lietotājs
Posts: 376
Joined: Wed Jul 27, 2011 11:23 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 29 Apr 1988
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Uzmanības rādiuss

Post by egamons » Sun Sep 16, 2012 5:04 pm

Šitam gan nevaru piekrist, iedomājies, 4 džeki, veiksmīgi, ar pieredzi, augstu statusu un viedokli par lietām. Tad, manuprāt, 5. džeks (no malas), ar zemāku stāvokli sabiedrībā, pat ja savedis sevi kārtībā utt. vienkārši būs neinteresants, pat ar savu samazināto uzmanības rādiusu. Vai vēl labāk, viņa klātbūtni neviens nepamanīs. :D
Nevajag šeit neko sarežģīt, ja Tu esi ievērojis kādu simpātisku meiteni, kā dejo, kur skatās, ar ko sarunājas un nepievērts pastiprinātu uzmanību citām atsevišķām lietām, tad Tu fokusējies uz šauru uzmanības rādiussu...

Un runājot par tiem džekiem, tur nav nekāds status vai viedoklis par lietām, sieviete Jūs nevienu nepazīst un viņai ir pilnīgi vienalga tajā brīdi, kad dejojat viņai blakām cik Jums naudas makā vai augskolu kā teicamnieks beidzis, ir jāprot ātri rīkoties un nedomāt par sekām, kā būs ja būs...Jo ja blenzīsi ar pārējiem čaļiem kopā dejojot viņai virsū un nerīkosies ātri, būsi jau norakstīts viņas domās.. Tāpēc ir jārīkojas uzreiz, jājūt īsto mirkli, kad pienākt klāt, tad kad neviens netraucē vai kad pārslēgusies dziesma, vai ir lēnā dziesma un visi taustās kurš rīkosies pirmais.
Galvenais pievērts savu uzmanību savādāk kā dara to citi džeki, lai izceltos apkārtējo vidū.Nejautāt standart frāzes uzrunājot, būt orģinālam.
Nevis šaubies un vilcinies, bet riskē un uzdrīksties.:) `

Ja Tu nemēģināsi,nekad neuzzināsi,vai tas bija tā vērts.!

User avatar
Saywhat
Pieredzējis lietotājs
Posts: 65
Joined: Wed Jul 04, 2012 7:50 am
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 03 Aug 1987
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Re: Uzmanības rādiuss

Post by Saywhat » Tue Sep 18, 2012 1:44 pm

Šinī topikā, lasot atbildes, man likās, ka ļoti daudz lietas tika liktas vienā katlā un vārīta zupa.

Piemēram, tā lieta, kad tu nepamani savas paziņas, jo "domā" kaut ko pie sevis. (Atsauce uz The power of now, E.Tolle) Pa lielam tā ir irracionāla domāšana domāšanas pēc un tu neesi brīdī, kuru tu dzīvo. Tava uzmanība ir tā teikt aizdreifējusi un es to nesauktu par šauru uzmanības rādiusu. Dzenbudistu skolotāji tā pārbauda savus mācekļus, ka jebkurā brīdī skolotājs var tev pielavīties un censties iesist, lai pārbaudītu, kur ir tava uzmanība.

Attiecībā uz Pleasance postu. Vērtīgākais, ko tu vari sniegt citam ir tava uzmanība, tā ir vērtība. Kāpēc superizskatīgām sievietēm ir šaurs uzmanības radiuss? Tāpēc, ka viņas ir pieradušas pie tā, ka kāds cenšas viņām kaut kā izpatikt - piedāvājot uzmanību, komplimentus, izmaksājot dzērienus, tikai tāpēc, ka viņas ir smukas. Cilvēki uzvedās, kā tev patīk (draudzīgi), tu velti viņiem uzmanību, cilvēki saka kaut ko tādu, kas tev nepatīk, pagriez ķermeni nost, jo tavu gurnu virziens parāda uz ko ir vērsta tava uzmanība.

User avatar
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Posts: 1232
Joined: Thu Mar 04, 2010 5:29 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Uzmanības rādiuss

Post by pleasance » Tue Sep 18, 2012 8:18 pm

Saywhat wrote: Piemēram, tā lieta, kad tu nepamani savas paziņas, jo "domā" kaut ko pie sevis. (Atsauce uz The power of now, E.Tolle) Pa lielam tā ir irracionāla domāšana domāšanas pēc un tu neesi brīdī, kuru tu dzīvo.
Negribu pārlasīt visu topiku bet nezinu kur būtu teicis, ka "domājot" kaut ko pie sevis, samazinātos uzmanības rādiuss. Parasti, kad cilvēks aizdomājas par kaut ko un skatiens aiziet "tālēs zilajās", tas ir viegls transs. Un šādā stāvoklī acu zīlītes paplašinās, kas ir tieši pretējais šauram uzmanības rādiusam. Neatceros, ka Tolle būtu saucis domāšanu pie sevis par irracionālu bet par to diskutēt droši vien neiederēsies šajā tematā.
Tava uzmanība ir tā teikt aizdreifējusi un es to nesauktu par šauru uzmanības rādiusu.
Tieši tā - aizdriftējusi. Ar plašām acu zīlītēm, kas nedemonstrē šauru uzmanības rādiusu.
Attiecībā uz Pleasance postu. Vērtīgākais, ko tu vari sniegt citam ir tava uzmanība, tā ir vērtība. Kāpēc superizskatīgām sievietēm ir šaurs uzmanības radiuss? Tāpēc, ka viņas ir pieradušas pie tā, ka kāds cenšas viņām kaut kā izpatikt - piedāvājot uzmanību, komplimentus, izmaksājot dzērienus, tikai tāpēc, ka viņas ir smukas. Cilvēki uzvedās, kā tev patīk (draudzīgi), tu velti viņiem uzmanību, cilvēki saka kaut ko tādu, kas tev nepatīk, pagriez ķermeni nost, jo tavu gurnu virziens parāda uz ko ir vērsta tava uzmanība.
Šeit neko nepareizi nepateici. Visam piekrītu.

Izskatās, ka varbūt līdz galam vēl nezini, kā izskatās šaurs uzmanības rādiuss, jo tas lielā mērā atšķiras no tāda, kas "aizdomājas."
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Lakshmi
Pieredzējis lietotājs
Posts: 175
Joined: Fri Jun 10, 2011 5:44 pm
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 18 Aug 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Re: Uzmanības rādiuss

Post by Lakshmi » Sun Dec 09, 2012 7:25 pm

Lasīju šo rakstu jau tikko, kad tas tika publicēts, bet izdomāju pārlasīt vēlreiz.
Topika 1. postā Pleasance publicēji video (tagad viņš neiet, bet atceros, kad 1.reiz skatījos viņu), kur reportieris, intervējot cilvēka neskatījās gluži acīs, bet gan daļēji vienaldzīgi aizgriezās prom, gurni nebija vērsti uz respondenta pusi utml.

Tā taču sanāk ir tā "skatīšanās tālēs zilajās" ne tā? un tieši "skatīšanās tālēs zilajās" paplašina acu zīlītes, kas tieši atkal galīgi nesaistās ar šauru uzmanības rādiusu.

Otrs. Patreiz studēju ERASMUS programmā ārzemēs. Visu laiku būtībā biju savā tēlā, ko jau sen kā biju izkopis- stāja, gaita, fiziskais stāvoklis, skatiens, utt utt. Taču iesākumā ar erasmus studiju biedriem nesajutu vispār nekādu connection, ne ar meitenēm, ne ar čaļiem, jo būtībā manās acīs neviens no viņiem nebija spilgta personība, un visi paliek par lielajiem draugiem, kad sadzerās. Gluži mani tas nesaistīja, līdz ar to, savu uzmanības rādiusu uz pelēkajiem, dzērāju cilvēkiem noslēdzu, tb, neveltīju tam savu uzmanību.

Gāja laiks, sanāca protams arī ar tiem pašiem dzērāju biedriem patusēt, un dzirdēju diezgan interesantas frāzes no viņiem: "Lakshmi, you really look like guy from Russian mafia" / "you know, when i first saw you, i was a bit afraid of you, but now, i realize that you are really good man" etc..
karoč, neko īsti uz to neatbildēju, teicu, ka neesmu no mafijas un ierēcu :D
Visumā tas ir stāsts, par čaļiem.

Par meitenēm, tāpat, sākumā biju LĀCIS- man neko nevajag, es lēnu garu eju caur mežu un nekas manu uzmanību nešauda apkārt. Protams, ar simpātiskajām meitenēm ielaižot viņas savā uzmanības rādiusā jūtu, ka viss kārtībā. Taču beigu beigās ar meiteni, kura simpatizē tā pa īstam, un kuru gribētu nolikt slīpi, biški saforsēju.. -
iesākuma kartējā erasmus tusā sapazināmies, parunājām, tad facebook, sākām nedaudz komunicēt, noskaidroju, ka viņa nedaudz ir iekš capoeira, savukārt es kickbox.. viņa izteica vēlmi pamācīties ciņas mākslu, uz ko neiebildu.

teicu: "ok, im going to sport hall on monday 8 clock, you can join me"
te sekoja viņas kļūda, pec kuras, man novīta- viņa uz šo "teaching" ieradās ar savu draudzeni. :D
nu neko, protams, man nepatika viņas izgājiens, pēc kura notika automatiska mana pretreakcija, īpaši vairs uz viņu neiespringu.
taču tad, atkal viņa izteica vēlmi kko darīt, facebook sarakste sekojoša
viņa: ok, i m going to cook something"
es: cook smth for me too- and delivery please :D
viņa: its too far away.. but we can cook sometime something together.
es: yes we can... un tad vēl iepriekšēja vakara sašutuma rezultātā, par to viņas draudzenes atvilkšanu līzdi, novirzijos no tēmas.

'talāk, notikās mans ignors, jo likās, ka man viņa nesaista, un ka jamā vēl ir maza meitene. Tusiņos un pie izdevības visu laiku uzturējās manā klātbūtnē. Būtībā nebiju auksts, biju vnm pozitīvs, taču baigi uz to visu neiespringu.

Tad protams, pie turpmākās komunikācijas bija jūtama jau draugu būšana. Bet tieši pie tā momenta sapratu, ka vajadzēja viņu novākt, un ka tomēr man viņa patīk un simpatizē. BET tad jau bija par vēlu.. lūk kā notiek kad īsti nezini, vai sieviete patīk vai nē, un arī, daļēja vaina bija manā pārāk šaurajā uzmabnības rādiusā.., lūk tāpēc pie pirmās izdevības jāmeģina meitene izvērtēt, kā derīga/ nederīga priekš tevis.

Jātzīst, vēl vakar viņa izteica vēlmi braukt ciemos uz LV pie manis utml. So, jānogaida, jāliek nipelis, un pēc pusgada, ja iespējams notiks tikšanās, jāvirza viss seksuālā gultnē :)

LŪK, tādas ir manas pēdēja laika atziņas par šauru uzmanības rādiusu, un kas notiek, ja ar viņu pāršauj pār strīpu.

Post Reply