Uzmanības rādiuss

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Uzmanības rādiuss

Post by pleasance » Mon Aug 02, 2010 3:26 pm

Necik sen uzskrēju virsū tādai lietai kā uzmanības rādiuss. Praktiski pielietojama lieta, kas piesaistīs uzmanību no sievietēm. Neesmu apguvis uz simts procentiem, bet gan pietiekami, lai pielietotu veiksmīgi un varētu izskaidrot citam.

Manuprāt, pēc uzmanības rādiusa visi cilvēki ļoti viegli spēj noteikt cilvēka statusu. Uzmanības rādiuss(awareness radius) ir diezgan maz pazīstama lieta starp savaldzinātājiem un es īsti nesaprotu kāpēc, jo tas ir ĻOTI spēcīgs līdzeklis sieviešu savaldzināšanā.

Esmu arī sapratis, ka, ja ķermeņa valoda ir kārtībā, balss kārtībā, tad labāk, lai arī uzmanības rādiuss ir kārtībā, jo tas spēj nodot to kā cilvēks sevi vērtē MOMENTĀLI. Un tik pat labi var arī pacelt cilvēka statusu MOMENTĀLI.
---

Tātad kā izpaužas uzmanības rādiuss?

Ņemsim par piemēru dzīvniekus. Iztēlojies zaķīti(dzīvnieku :) mežā. Zaķis ir ļoti maziņš dzīvnieciņš un viņš ir ļoti pakļauts briesmām, jo to spēj apēst daudzi dzīvnieki. Viņš to apzinās un tādēļ daba viņam ir iestrādājusi lielu uzmanības rādiusu. Viņa galva un acis šaudās uz katru mazāko kustību. Visi spēj redzēt, ka viņam ir bail. Būtībā viņš var arī nekustēties, bet acis nodos to, ka viņš pamana visu, kas kustās un tādējādi parāda, ka ir nedrošs(liels uzmanības rādiuss).

Tagad ņemsim par piemēru lāci. Lācis ir krutākais dzīvnieks mežā un būdībā viņam vienīgi varētu būt bail no lielākiem dzīvniekiem. Iztēlojoties lāci mežā, naturāli nāk galvā bilde viņa slinkā ķermeņa valoda, bet vēl vairāk - šaurs uzmanības rādiuss. Viņš tieši skatās virsū tikai uz citiem lāčiem, kas ir vai nu drauds viņam, vai arī potenciāla draudzene seksiņam. :)

Uzmanības rādiuss ir tas, cik daudz lietas tu apkārt pamani un cik daudz tu uz tām reaģē. Cilvēki, kuri bieži saņem uzmanību vienkārši NESPĒJ pamanīt visus un naturāli tiek nokondicionēti nepamanīt visus cilvēkus, jo viņi saņem daudz uzmanības. Nekad neesi pamanījis, ka superseksīgas sievietes bieži vien nepamana cilvēkus viņai apkārt? Viņa pamana tikai augsta statusa cilvēkus. Viņai cilvēks var stāvēt burtiski pie sejas, bet viņa izliekas, ka viņu nepamana. Viņa neizliekas. Tā vnk ir. Viņai tiek veltīts liels daudzums uzmanības no džekiem un cilvēkiem kopumā, tāpēc viņas uzmanības rādiuss ir šaurs.
---

Cilvēki, kuri izskatās ļoti pašpārliecināti spēj noturēt šauru uzmanības rādiusu. Cilvēks ar šauru uzmanības rādiusu ir tiešā nozīmē - SAVĀ REALITĀTĒ. Un to ne tikai redz apkārtējie, to sajūt arī viņš pats.
---

Pareizi pielietojot šauru uzmanības rādiusu mani rezultāti ir krasi uzlabojušies. No cilvēkiem ir vairāk respekts, cilvēki vairāk pievērš man uzmanību. Viss dēļ šaura uzmanības rādiusa.
---

Mērķis NAV atrasties vienmēr šaurā uzmanības rādiusā. Vajag pamanīt tikai to, ko vēlas pamanīt, nevis visu, kas kustās.
---

Cilvēki, kuri ir nedroši vai nesaņem uzmanību, pamana visu apkārtējo un viņu acis šaudās visapkārt pie katras kustības(plašs uzmanības rādiuss, zaķītis).
Cilvēki ar augstu statusu saglabā šauru uzmanības un pamana tikai to, ko vēlas pamanīt(citi līdzvērtīga/augstāka statusa cilvēki).
---

Piemērs ar tevi dotajā brīdī:
Tev visdrīzāk, kkas pašlaik ir uz galda. Pamani pašlaik tās lietas. Ja nav nekas tad uzliec kko. Pirms es tev ieminējos par tām lietām, tu viņas nemaz nepamanīji. Tu varēji viegli pagriezt galvu tām lietām garām nepiefiksējot tās ar acīm; acis nekustinot. Jo tās lietas tajā brīdī nav svarīgas.

Ja tev blakus pienāktu nepazīstama, ļoti izskata sieviete, tu uz viņu paskatītos tieši virsū vai arī vismaz noraustītos acis. Cilvēki pamana, kas uz viņiem skatās, pat ja neskatās viņiem tieši virsū. Tu zini, kad kāds uz tevīm skatās kaut vai ar perifēro redzi. Uzdevums ir panākt tā, lai tev acis to nenodod. Ja tu spēsi izdarīt šādu lietu, cilvēkiem izskatīsies, ka tu esi augsta statusa(vismaz augstāka par viņējo) un savā realitātē. Abas ļoti pievilcīgas lietas.
---

Kā ievilkt citus savā realitātē ar uzmanības rādiusu?

FOKUSĒJOTIES UZ TO GRIBI UN NEŠAURINĀT UZMANĪBAS RĀDIUSU UZ LIETĀM, KURAS TU NEVĒLIES REDZĒT SAVĀ REALITĀTĒ. To, ko tu uztveri savā realitātē, tu nodod citiem cilvēkiem ar uzmanības rādiusu. Zaķītis pamana visu un viņa realitāte ir plaša nu atkarīga no citiem. Lācim pilnīgs vienalga uz visu izņemot, uz seksu un potenciāliem draudiem(citi lāči).

Ar uzmanības rādiusu var tikt galā arī pat ar sievietes testiem un citiem džekiem, kas mēģina nozagt tavas sievietes. Uz testiem nepaplašināt uzmanības rādiusu(sievietes to pamanīs) un džekus vnk nelaist savā uzmanības rādiusā. Iztēlojies, ka viņš ir stabs. Tu stabus klubā nepamani. Tu pamani sievietes. Ja tu ieliec uz kādu momentu sievietes stabu vietā, tad viņas sajūtas zemāka statusa par tevi un vēlas dabūt dabu uzmanību.
Ja turēsi visu laiku viņas stabu vietā, tad tu izskatīsies iedomīgs un tas arī nav labi.
---

Es personīgi lietoju šauru uzmanības rādiusu, kad atrodos klubā un kad uzsāku sarunu ar sievietēm. Pēc brīža es to izslēdzu ārā. Ieslēdzu atpakaļ, kad man nepatīk viņas uzvedība.
---

Kā paplašināt citu cilvēku rādiusu?

"Eu džekiņ, foršs krekls", sarkastiski. Viņš sāks pievērst vairāk uzmanības sev un viņa uzmanības rādiuss ir paplašināts tādējādi.
Tāda ir arī būtībā negu doma(no MM). Ja cilvēks ir ar augstu pašvērtējumu, viņš nepaplašina savu uzmanības rādiusu pie kādas negativitātes pret viņu.
---

Es uzlieku smaidu sejā, šaurs uzmanības rādiuss un uzsāku sarunu ar sievietēm skatoties viņu virzienā sākot ar pieskārienu, bet īsti neskatoties viņām acīs. Itkā viņu acis būtu kāds priekšmets par kuru man pilnīgi vienalga. Viņas momentāli izsecina, ka esmu pašpārliecināts. Būtībā ar šo es ļoti veiksmīgi spēju uzsākt sarunas ar sievietēm runājot pilnīgāko *uiņu. :) Jo es nodemonstrēju, ka esmu savā realitātē. Uz viņu testiem es vnk sašaurinu uzmanības rādiusu vēl šaurāk, turpinu runāt un smaidīt. Pēc laika ielieku viņu atpakaļ uzmanības rādiusā.

---

Pavērojot uzmanības rādiusu, manuprāt, ir iespējams saglabāt šauru uzmanības rādiusu , kamēr skaties kādam acīs, bet viņa acis pat nav tavā uzmanības rādiusā. Tur ir vajadzīga diezgan liela spēja koncentrēties, jo acis ir tāda lieta, kas paņem cilvēku uzmanību.
---

Neesmu drošs, bet kopš esmu sācis pielietot šauru uzmanības rādiusu uzsākot sarunas ar sievietēm, man vēl nav bijusi neviena negatīva reakcija tieši pie sarunas uzsākšanas(ap 20 kopš tā brīža; daudz nav, bet tomēr statistika). Kad vēlāk kāda kļūda pieļauta, tad gan, bet ne sākotnēji. Un mans vienīgais teksts pārsvarā ir "tu/jūs izskatījāties piemīlīgi, tāpēc gribēju pienākt klāt un uzzināt vai esi/esat draudzīga(s)".
---

Nebrīnieties, ja tikai dēļ šīs lietas cilvēku attieksme pret jums ĻOTI izmainās. Un atcereties, ka nevajag nekad neielaist cilvēkus savā uzmanības rādiusā, jo tā vienkārši izskatās liela iedomība. Vajag ielaist to, ko vēlaties ielaist.
Es nezinu vai jūs sapratāt, tāpēc baigi ceru uz jautājumiem, ja nav skaidrs. :)

EDIT:
Godīgi sakot, bija doma uzrakstīt par šito ātrāk, bet es pārdomāju, jo negribējās tik spēcīgu lietu atklāt. Bet nu pārdomāju, un cerams, ka kāds sapratīs uzmanības rādiusa vērtību un kā to pielietot.

2x EDIT:
Atradu labu piemēru ar šauru uzmanības rādiusu. Kad viņš skatās apkārt, izskatās, ka viņam nemaz nebūtu blakus cilvēki. Cerams, ka nav grūti uzķert.
[youtube][/youtube]
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Draiskulis
Pieredzējis lietotājs

Re: Uzmanības rādiuss

Post by Draiskulis » Mon Aug 02, 2010 9:39 pm

Zelta Tēma ^^
Kas ir dalja no manis bet par kuras existenci biju piemirsis :/

Uzdevums ir panākt tā, lai tev acis to nenodod - arī ķermeņa valoda , bet acis un pārliecības līmenis te ir galvanais :) inner state vai kā tur :P

Man ir 2 state kā es šauru uzmanības rādiusu izmantoju
1# Esmu pilnīgi high energy , bez maz vai dzirksteles no manis lido - varu dejot klubā , vai vienk ejot pa vecrīgu - pilnīgi nespēj aizraut kas apkārt notiek . Piem deju zālē ,lai arī aktīvs būdams, bet ar pilnīgu vienaldzību par apkārt notiekošo ieraugu kādu kas no visas mazas manās acīs izceljās ta ar ņēmu viņu ciet - ievelku viņu savā ''burbulī'' rīkojos instinktīvi , pilnīgi nedomājot par notiekošu. Ilgi nav jāgaida līdz viņai dzirksteles parādīsies^^

2# Esmu savā čilā , pilnīgā pofigā- autobusos, sēžot parkā uz soliņa , klubā pie labas mūzikas , vai vienkārši pastaigājoties ....ja tad iekrīt acīs man kas uzmanības vērts...tad viss notiek plūstoši , bezpersoniski , bet reizē dominanti :) Ja nodibināts acu kontaks un viņa nenoraustās - ta viss aiziet
Kas izvairas no spēles tas arī to zaudē !

Seducer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Aug 1990
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Seducer » Mon Aug 02, 2010 10:32 pm

Un tagad, ja mēs dzīvē iztēlojamies augstāk stāvošas personas, vai arī pavērojam viņus, varam pamanīt, ka šī rakstiskā teorija sakritīs ar praksi.

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Mon Aug 02, 2010 11:03 pm

...ja tad iekrīt acīs man kas uzmanības vērts...tad viss notiek plūstoši , bezpersoniski , bet reizē dominanti
Yess....

---

Vēl novēroju, ka ja ik pa laikam ielaiž un izlaiž kādu cilvēku no sava uzmanības rādiusa, rodas push-pull efekts, un cilvēkam rodas vēlme pievērst tavu uzmanību.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Draiskulis
Pieredzējis lietotājs

Post by Draiskulis » Mon Aug 02, 2010 11:13 pm

Tas ir nice.... speele - ignore them all :D:D:D
Kas izvairas no spēles tas arī to zaudē !

lem0n
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 31 Oct 2015
Attiecību stāvoklis: Single

Post by lem0n » Tue Aug 03, 2010 12:15 am

Nice, tiešām laba tēma, pietam atklāju kad vairāk izmantoju šauru rādiussu. :)

Rule
Pieredzējis lietotājs

Post by Rule » Tue Aug 03, 2010 12:55 am

Labs posts, vienigais isti jau nekads push-pull efekts nerodas. Ar zemu uzmanibas radiusu, jeb vienkarsi zems uztveres radiuss, kas varbut skan precizak latviešu valodā, tu paradi savu neieinterestību otrā personā, kas tāds negs vien ir.

Atļaušos piebilst, ka šeit ir ļoti daudz tādu cilvēku, un reāli ja abas personas ir tādas, tas čakarē visu komunikāciju. Lai gan tiešām - tas ietilpst tajā pašā kategorijā kur negs. Ja to izmanto daudz, tad arī pretī tam vajag kādu intereses izrādīšanu, savādāk būsi iedomīgs, un nekur tālu netiksi(līdzigi kā Seducer, kas šo mazliet par daudz šauj :)

amm,par to lācīti un zaķīti? Labs skaidrojums, bet kautkā neškiet, ka tur tas viss sāls slēpjas. Dažreiz pat ir pilnīgi pretēji. Reālajā dzīvē esmu bieži novērojis, ka zems/augsts uztveres radiuss nav proporcionāli vienāds statusam sabiedrībā.

danis
Pieredzējis lietotājs

Post by danis » Tue Aug 03, 2010 10:03 am

Šitas viss tiešam ir zelts, zinu 2vas sievietes kuras ļoti labi piekopj visu šito, bet pieļauju, ka viņas nav neko lasījuša un interesējušās par šo :)

Man arī sanāk šauro rādiusu lietot biežāk, dažreiz pat neredzu, kad čomi gar plecu paiet garām, jeb pāri ielai pārvietojas, ejot mājup uz treniņu jeb uz veikalu. Viņuprāt, tā ir mana iedomība, ķip ego pa lielu.

Idealistic
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 30 Jul 1992
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Idealistic » Tue Aug 03, 2010 10:48 am

Pagaidām nav noskaņojuma koncentrēties uz informāciju. Tāpēc vēlāk obligāti izlasīšu.
Paldies! :P

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Tue Aug 03, 2010 11:48 am

Interesanti novērojumi Rule!
Rule wrote:Labs posts, vienigais isti jau nekads push-pull efekts nerodas. Ar zemu uzmanibas radiusu, jeb vienkarsi zems uztveres radiuss, kas varbut skan precizak latviešu valodā, tu paradi savu neieinterestību otrā personā, kas tāds negs vien ir.
Laikam jau tomēr šis būs līdzīgs negam. Es esmu mēģinājis slēgāties no šaura uzmanības rādiusa uz plašu(esmu arī pāršāvis pār strīpu), bet, lai šeit izskatītos arrogant to vajag darīt vai nu ļoti daudz(kas izskatīsies itkā būtu ADD(Attention Deficit Disorder), vai arī nevajag ielaist vispār uzmanības rādiusā. Es personīgi neieteiktu nevienam baigi slēgāties no šaura uz plašu tieši SARUNĀ, jo visdrīzāk to darīs nepareizi(vismaz jauniem toč neiesaku). Šādi patiesībā dara cilvēki, kas labi klausos citos cilvēkos. Kad runā ar vienu cilvēku, izslēdz pārējo pasauli ārā sašaurinot uzmanības rādiusu. Un sašaurina tā, lai cilvēks ar kuru runā atrodas uzmanības rādiusā, bet pārējie ir ārpus tā.
Atļaušos piebilst, ka šeit ir ļoti daudz tādu cilvēku, un reāli ja abas personas ir tādas, tas čakarē visu komunikāciju. Lai gan tiešām - tas ietilpst tajā pašā kategorijā kur negs. Ja to izmanto daudz, tad arī pretī tam vajag kādu intereses izrādīšanu, savādāk būsi iedomīgs, un nekur tālu netiksi(līdzigi kā Seducer, kas šo mazliet par daudz šauj :)
Jā. Ja visu laiku tā dara, tad tas izskatās ļoti iedomīgi. Es personīgi tā daru, ja jūtu negativitāti no čikses. Negativitāte = šaurs uzmanības rādiuss; kad jūtu pozitivitāti = ielaižu viņu savā uzmanības rādiusā.
Par TheSeducer, es personīgi neesmu novērojis, ka viņam ir šaurs uzmanības rādiuss starp džekiem. Viņš gan to ļoti veiksmīgi pielieto, kad jūt negativitāti no džekiem. Bet par sievietēm neesmu pamanījis. Es domāju, ka ja viņš paeksperimentētu, viņš viegli to varētu iemācīties lietot ar sievietēm, jo viņš jau tāpat to lieto, tikai daļā no situācijām.
amm,par to lācīti un zaķīti? Labs skaidrojums, bet kautkā neškiet, ka tur tas viss sāls slēpjas. Dažreiz pat ir pilnīgi pretēji. Reālajā dzīvē esmu bieži novērojis, ka zems/augsts uztveres radiuss nav proporcionāli vienāds statusam sabiedrībā.
Varbūt vari iedziļināties šajā? Ja es neko neesmu palaidis garām, tad es piekrītu tavam apgalvojumam. Statuss = kā tu vari izmantot uzmanības rādiusu. Es viegli varu redzēt kā cilvēkiem var nepatikt tāds, kuram ir šaurs uzmanības rādiuss un ir ne-pozitīvs. T.i. non-stop šaurs rādiuss un, kad ielaiž - tāpat negatīvs. Bet tādi ir cilvēki, kuriem grūti komunicēt ar citiem cilvēkiem vai arī grūti izjust pozitivitāti.

Ja, kad tavā uzmanības rādiusā neviena cilvēka nav, bet tu izskaties pozitīvs, itkā tas rauj cilvēkus tev klāt. Viņi redz, ka tev ir labi. Bet man vēl vajag paeksperimentēt ar šo, tāpēc nevaru teikt uz 100 procentiem.

---
danis wrote:Šitas viss tiešam ir zelts, zinu 2vas sievietes kuras ļoti labi piekopj visu šito, bet pieļauju, ka viņas nav neko lasījuša un interesējušās par šo :)

Man arī sanāk šauro rādiusu lietot biežāk, dažreiz pat neredzu, kad čomi gar plecu paiet garām, jeb pāri ielai pārvietojas, ejot mājup uz treniņu jeb uz veikalu. Viņuprāt, tā ir mana iedomība, ķip ego pa lielu.
Sievietēm tas ir dabiski, kuras saņem daudz uzmanību.

Es personīgi uz čomiem ar šauru uzmanības rādiusu neaizraujos. Vismaz viņus es ielieku uzmanības rādiusā, jo savādāk tas patiešām izskatās iedomīgi. :) Iet blakus ar draugu un izslēgt viņu no uzmanības rādiusa nav diez ko draudzīgi. hihi
- Marcus Aurelius

Post Reply