Sieviešu prāta spēles - 101

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
ramedy
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 29 Jul 1985
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Sieviešu prāta spēles - 101

Post by ramedy » Sun Apr 29, 2012 8:23 am

Šoreiz man nāksies piekrist Mya teiktajam. Nezinu kādēļ, bet tīri bieži esmu uzrāvies uz meitenēm, kuras piekopj tieši šo 101 metodi. :D Un teikšu tā, man kā vīrietim tādi izgājieni no sieviešu puses galīgi neiet pie sirds. Varbūt būšu egoists, bet tas ir tīri mans uzskats. Kad to piekopj čalis, tad tas ir normāli, jo viņš ir tas mednieks, kurš mēģina nomedīt arvien lepnāku medījumi. Vīrietim ir jābūt tam, kurš kontrolē situāciju. Kurš izliek ēsmu.
Bet kad pats medījums sāk mēģināt pārņemt kontroli pār situāciju medījuma laikā, un mēģina mednieku padarīt par savu medījumu, tas vairs nav labi. :) Vismaz man tādi izgājieni no meiteņu puses īpaši neiet pie sirds. Es protams varu dažreiz piespēlēt, bet kā rāda praktika, man pirmajam ātri vai vēlu tas apnīk un pietrūkst pacoetības tādām spēlītēm no meitenes puses.

unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: Single

Post by unknown » Sun Apr 29, 2012 1:26 pm

Nedomāju, ka sievietes to izmanto apzināti savaldzināšanai, visticamākais tas ir kaut kāds emocionālās tuvības regulēšanas mehānisms :D, vai kas tml. :D Varbūt kāds te ir studējis psiholoģiju un pateiks patieso šādas rīcības motivāciju..
Girls say yes to boys, who say no.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Sun Apr 29, 2012 1:50 pm

Tas ir mehānisms, kas izveido apjukumu cilvēkā un tādējādi novārdzina spēju objektīvi domāt. Tā tas visbiežāk notiek vismaz. Tas var būt arī lielisks flirta līdzeklis, kas var izveidot cilvēkā spēcīgas pievilkšanās sajūtas. Ievest galējībās dēļ apnikuma vai garlaicības nav nepieciešams. Visbiežāk galējībās to ieved sievietes ar vīriešiem tieši aiz garlaicības un vēlmes pēc uzmanības. Tādas es personīgi ātri atsijātu.

Bet pirmā kontakta veidošanā un sākotnējā savaldzināšanā push pulls var nākt ļoti par labu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

unknown
Pieredzējis lietotājs

Post by unknown » Sun Apr 29, 2012 3:09 pm

Bet, faktiski, push pulls jau sanāk automātiski neatkarīgi no dzimuma. Piemēram, runājoties ar meiteni, meitene ieinteresēta - visi 11111. Nešķiet kaut kas interesants meitenes teiktajā, neatbildi, vai maini tēmu, tātad 0. Un tā visu laiku, kamēr notiek komunikācija, pretējā gadījumā esi spiests izlikties.

Mya
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Sep 1989

Post by Mya » Mon Apr 30, 2012 11:57 am

unknown wrote:Bet, faktiski, push pulls jau sanāk automātiski neatkarīgi no dzimuma. Piemēram, runājoties ar meiteni, meitene ieinteresēta - visi 11111. Nešķiet kaut kas interesants meitenes teiktajā, neatbildi, vai maini tēmu, tātad 0. Un tā visu laiku, kamēr notiek komunikācija, pretējā gadījumā esi spiests izlikties.
Es domaju tevis apraxtitais ir cits variants -ta ir vienkarsi saruna, kuras laika logiski ka bus kautkas kas vairak intereses un kas intereses mazak.
Cakaresana sakas bridi kad otrs cilveks speciali izdara/neizdara soli, gaidot kad otrs reages ta ka vinjsh ir iecerejis.

unknown
Pieredzējis lietotājs

Post by unknown » Mon Apr 30, 2012 3:58 pm

Mya wrote: Es domaju tevis apraxtitais ir cits variants -ta ir vienkarsi saruna, kuras laika logiski ka bus kautkas kas vairak intereses un kas intereses mazak.
Cakaresana sakas bridi kad otrs cilveks speciali izdara/neizdara soli, gaidot kad otrs reages ta ka vinjsh ir iecerejis.
Izklausās pēc morālās kroplības, vai kucisma :lol: Labi, ka nav neviena ienaidnieka, varētu novēlēt :D

Man ir bijusi līdzīga pieredze, detaļas neatceros, vai nu tas ir projicējis īslaicīgu vainas apziņu, vai vilšanos sievietē. Katrā gadījumā, domāju, ka ar tādām sievietēm nev vērts tērēt laiku, tikai dēļ seksa arī nē.

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Mon Apr 30, 2012 6:31 pm

unknown wrote: Man ir bijusi līdzīga pieredze, detaļas neatceros, vai nu tas ir projicējis īslaicīgu vainas apziņu, vai vilšanos sievietē. Katrā gadījumā, domāju, ka ar tādām sievietēm nev vērts tērēt laiku, tikai dēļ seksa arī nē.
Push pulls ir sieviešu neapzināts mehānisms. Reizēm viņas to apzinas. Es daļēji piekrītu Tev, ka nav vērts tērēt laiku uz tādām. Esmu pilnīgi par to, kad esmu izskaidrojis ļoti saprotamā veidā, ko es no viņām sagaidu un ko es nesagaidu. Ja attiecīgī PĒC tā brīža tas tiek pārkāpts, tad arī ceļi šķiras.

Bet līdz tam brīdim, kad freims nav uzstādīts(ko vajadzētu izdarīt pēc iespējas ātrāk), push pulls no viņām, manuprāt, ir pieņemams līdz zināmam līmenim. Bet push pulls savaldzināšanā var būt lielisks veids seksuālai uzbudināšanai. Ja to neizmanto, tad...nu, neko darīt. Ir jau arī citi ceļi.

Maza piezīme. Push pullam nav jābūt lieliem soļiem, kad izrādi neieinteresētību/ieinteresētību. Push pulls var būt pieliekties pie viņas lūpām tuvāk...un pakaitināt, neskūpstot. Varbūt nedaudz atliecoties atpakaļ un flirtējoši pasmīnēt. Nekāda mentālā čakarēšana tā nav. Tas ir flirts.

Tāpēc nevajag push pullu iekategorizēt kā čakarēšanu tikai. Jā, reizēm sievietes to izmanto, lai čakarētu...bet to var izmantot arī lai flirtētu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

ramedy
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 29 Jul 1985

Post by ramedy » Tue May 01, 2012 10:11 am

pleasance wrote:Maza piezīme. Push pullam nav jābūt lieliem soļiem, kad izrādi neieinteresētību/ieinteresētību. Push pulls var būt pieliekties pie viņas lūpām tuvāk...un pakaitināt, neskūpstot. Varbūt nedaudz atliecoties atpakaļ un flirtējoši pasmīnēt. Nekāda mentālā čakarēšana tā nav. Tas ir flirts.
Protams, ja mēs runājam par push pull priekšspēlē un mīlas rotaļās, tad tas jau ir pavisam kaut kas cits. Šeit bez tā vienkārši nevar iztikt. Un tādas meitenes es vienkārši dievinu, kas piekopj push pull gultā. Tas padara visu šo pasākumu daudz uzbudinošāku un emocionālāku, kas priekš manis ir ļoti svarīgi.
Bet šoreiz manuprāt mēs runājam par meitenēm, kuru dzīve ir viens liels 101. Un ar tādām meitenēm ir ļoti smagi. Viņas tik ātri iznesīs tev smadzenes ārā, ka tu pat atmetīsi domu ar tādu pargulēt. :mrgreen:

jaunais
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 08 Jul 2042
Pilsēta: Priekule
Attiecību stāvoklis: Multiple open relationships

Post by jaunais » Wed Feb 27, 2013 10:19 pm

ramedy wrote:
pleasance wrote:Maza piezīme. Push pullam nav jābūt lieliem soļiem, kad izrādi neieinteresētību/ieinteresētību. Push pulls var būt pieliekties pie viņas lūpām tuvāk...un pakaitināt, neskūpstot. Varbūt nedaudz atliecoties atpakaļ un flirtējoši pasmīnēt. Nekāda mentālā čakarēšana tā nav. Tas ir flirts.
Protams, ja mēs runājam par push pull priekšspēlē un mīlas rotaļās, tad tas jau ir pavisam kaut kas cits. Šeit bez tā vienkārši nevar iztikt. Un tādas meitenes es vienkārši dievinu, kas piekopj push pull gultā. Tas padara visu šo pasākumu daudz uzbudinošāku un emocionālāku, kas priekš manis ir ļoti svarīgi.
Bet šoreiz manuprāt mēs runājam par meitenēm, kuru dzīve ir viens liels 101. Un ar tādām meitenēm ir ļoti smagi. Viņas tik ātri iznesīs tev smadzenes ārā, ka tu pat atmetīsi domu ar tādu pargulēt. :mrgreen:
bet iedomājies kāda viņa būtu gultā ;) :D

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Thu Feb 28, 2013 11:52 am

jaunais wrote:bet iedomājies kāda viņa būtu gultā
Jā, beigās, jūtot, ka Tev jau kāja trīc un jūti, ka rūķis jau ir gatavs celt cepuri nost, viņa Tev pajautā: Mīļais, Tu durvis pieslēdzi mājai?
Veni vidi vici

Post Reply