Sieviešu prāta spēles - 101

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Re: Sieviešu prāta spēles - 101

Post by pleasance » Sat Apr 28, 2012 1:13 am

unknown wrote: Mani vairāk mulsina, ka uz 0 sievietes reaģē ar pārmetumiem, skandāliem un kaut kādu normu piesaukšanu. Te mans 101 vienmēr nojūk :D
Nepamatoti lieli 0 nenāk daudz par labu. Tāpēc atkarīgs no konteksta. Ja konteksts tāds, ka 0 nopelnīts(protams, neverbāli izrādīts), tad viņai jābūt nojausmai, kāpēc saņem 0.

Iesaku necensties skaidrot sievietei kāpēc reaģēji kā reaģēji(kad runa iet par 0). Tādas lietas nevajag verbalizēt.

Ja viņa uzvedas lieliski un pēkšņi saņem 0, tad nebrīnies, ka veidojas skandāli(no viņas puses vismaz. Tev skandālos nekad nevajag ielaisties). Tāpēc svarīgs ir konteksts. Bet var būt arī, ka viņas skandāls ir tests, lai pārbaudītu vai tiešām esi ar nostāju un nesalūzīsi pie pretestības. Bet nu bez sīkas informācijas neko nevar pateikt. Bet tam jau būtu jābūt citam tematam.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

amizants
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 2011
Attiecību stāvoklis: Single

Post by amizants » Sat Apr 28, 2012 6:09 am

pleasance wrote:
unknown wrote: Mani vairāk mulsina, ka uz 0 sievietes reaģē ar pārmetumiem, skandāliem un kaut kādu normu piesaukšanu. Te mans 101 vienmēr nojūk :D
Nepamatoti lieli 0 nenāk daudz par labu.
WORD!!!

Mya
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Sieviete
Dzimšanas datums: 18 Sep 1989

Post by Mya » Sat Apr 28, 2012 8:40 am

Nu dzeki ta vispar nedara. Vismaz neesmu pamanijis.
Nepiekritishu...man ir gadijusies 2 vai 3 kas sita darija ;)

Mya
Pieredzējis lietotājs

Post by Mya » Sat Apr 28, 2012 9:15 am

Piemēri:

"Tu esi seksīga.(1) Bet tu arī izskaties pēc tādas, kura ātri varētu saķerties un pēc tam uzvesties kā stalkers(0)." Šeit arī tiek veidots freims, ka ja viņai sāksi iepatikties, viņa nedrīkst uzvesties kā stalkers.

"Ar tevīm ir interesanti sarunāties(1) bet tu droši vien esi viena no "pareizajām meitenēm," kurai ir grūti ļauties spontanitātei(0)"(kā arī veido freimu, ka viņai jāpierāda sava spontanitāte; tu novērtē spontanitāti).

"Es tevi noskūpstītu...(1) bet man ir aizdoma, ka tu varētu slikti skūpstīties(0)."

"Es labprāt ar tevi uzsāktu ko vairāk(1) bet tu droši vien ātri saķertos un pieprasītu monogāmiju, kas man nepatīk sievietēs(0)" Kā arī tiek veidots atvērtu attiecību freims.
Sadi teksti manuprat beizi vien var veidot negativu prieksstatu par virieti. Varetu izdalit 2 galvenos viriesu tipus pec siem tekstiem +kermenja valodas. Pirmais - neparliecinatais, otrais - pargudrais ( nezinu ka labak nosaukt, nenak cits labaks apzimejums prata :D ) Pirmais tips sada veida tekstus sakot izdaris nedorsas kustibas, kas liek domat ka, piem "Es tevi noskūpstītu...(1) bet man ir aizdoma, ka tu varētu slikti skūpstīties(0)." - es to saprastu ta ka - es tevi noskupstitu, bet baidos no atraidijuma, tapec gaidu ricibu no tevis. Praktiski to var attiecinat ari uz visiem parejiem sada veida tekstiem - es labprat daritu to un to, bet esmu nedros, tapec gaidu ricibu no tevis.
Otrais tips sada veida tekstus sakot izturesies ka kings, uzkritosi censoties paradit cik drosi jutas par sevi. Sini gadijuma rodas asociacijas, ka virietis censas domat mana vieta, izsaka secinajumus nezinot situaciju. Pec teksta - "Es tevi noskūpstītu...(1) bet man ir aizdoma, ka tu varētu slikti skūpstīties(0)." - es to saprastu ka - vins censas uzspeleti demonstert savu pieredzi, paradit ka nav iesacejs (itka demonstre, ka piem - esmu saticies ar daudzam sievietem, un tu ierindojies taja vecuma grupa, kura metenes parasti vel nemak skupstities ) Attiecigi visi lidzigie teksti no sada tipa viriesa izskatas tada gara.

Ka ari ja pirmais gadijums izraisa vnk nevelesanos turpinat sarunu, tad otrais izraisa velesanos papriesu nolaist virieti no vinja augstumiem (diezgan atri rodas pirmais prieksstats par cilveku, un ir samera viegli uzmit uz kadas varigas vietas) un tad neturpinat sarunu.

Pieljauju ka ir gadijumi kad kautkas tads tomer varetu nostradat, bet tad attiecigi virietim jabut ljoti parlieicnatam par sevi un rupigi jaizvelas ka un ko pasaka.

unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983
Attiecību stāvoklis: Single

Post by unknown » Sat Apr 28, 2012 9:18 am

Haotiski sanāca, uzrakstīšu pārskatāmāk.

Nepārproti, es 0 vispār neliktu, tā vairāk ir kā atbildes reakcija uz sievietes 0, vai līdzvērtīga 0 uz to, kas man nav sievietes rīcībā paticis.

Tad sākas manis aprakstītā sievietes reakcija.. Neizpratni rada tas, ka sievietēm racionāli skaidrojumi neder, emocionāls fiziski nevaru kļūt, neko neatbildēt, kad no tevis gaida atbildi arī būtu stulbi. Ko tad darīt? :D Te nobrūk mans 101..

Pie lieliskas uzvedības 0 nemaz negribas likt, vēl variants, ka sieviete tiešām nesaprot 0 iemeslu, un jāmeklē gudrāka.
Last edited by unknown on Sat Apr 28, 2012 12:18 pm, edited 1 time in total.
Girls say yes to boys, who say no.

Cristofer
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1988
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by Cristofer » Sat Apr 28, 2012 10:55 am

Tieši tagad esmu laikam uzrāvies uz vienas tādas, kas mēģina smadzenes čakarēt- Es saņemu sms, nosūtu atbildi vakarā, šī kaut ko atsūta pēc 2 dienām utml. Īstenībā, kas sen nepieredzēts, jo iepriekšējās laikam bija kārtīgas meitenes. Tagad vismaz zinu, kas ir kas, savādāk sen jau būtu kļūda, pēc kļūdas no manas puses... :D
Veni vidi vici

pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990

Post by pleasance » Sat Apr 28, 2012 11:10 am

Mya, pati pieminēji ķermeņa valodu. Kas Tev liek domāt, ka ir tikai divi veidi KĀ šos tekstus pasniegt? Pareizi to darīt ir ar flirtējošu attieksmi un smīnu. Protams, ka teksts pats par sevi nedabūs sievieti gultā. :D Bet utilizējot šos tekstus ar attiecīgu ķermeņa valodu, nekas tur "nepašpārliecināts" vai "pārgudrs" neliksies. Ja vīrietis stāvēs nopietnu ģīmi un kaut ko tādu pateiks, tad nekas labs no tā neiznāks. Bet ar pašpārliecinātu, flirtējošu un mazliet nenopietnu attieksmi/ķermeņa valodu to pasniedz, tad tie var atstāt lielisku efektu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Mya
Pieredzējis lietotājs

Post by Mya » Sat Apr 28, 2012 11:32 am

pleasance wrote:Mya, pati pieminēji ķermeņa valodu. Kas Tev liek domāt, ka ir tikai divi veidi KĀ šos tekstus pasniegt? Pareizi to darīt ir ar flirtējošu attieksmi un smīnu. Protams, ka teksts pats par sevi nedabūs sievieti gultā. :D Bet utilizējot šos tekstus ar attiecīgu ķermeņa valodu, nekas tur "nepašpārliecināts" vai "pārgudrs" neliksies. Ja vīrietis stāvēs nopietnu ģīmi un kaut ko tādu pateiks, tad nekas labs no tā neiznāks. Bet ar pašpārliecinātu, flirtējošu un mazliet nenopietnu attieksmi/ķermeņa valodu to pasniedz, tad tie var atstāt lielisku efektu.
Es nesaku, ka ir tikai 2 veidi ka sos tekstu pasniegt...gan jau ir vel dazadi negativi, ka ari iespejams pozitivi veidi ka to izdarit. Man konkreti ir trapijusies sie 2 veidi, tapec ari apraxtiju, kadas sajutas izraisa ;)

t.r.
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 02 Jan 1990
Pilsēta: Jelgava
Attiecību stāvoklis: In a open relationship

Post by t.r. » Sat Apr 28, 2012 12:12 pm

Ja jau stāsti par negatīvajiem, tad varbūt var ar kādu pozitīvu pastāstīt? ;)

Mya
Pieredzējis lietotājs

Post by Mya » Sat Apr 28, 2012 1:18 pm

t.r. wrote:Ja jau stāsti par negatīvajiem, tad varbūt var ar kādu pozitīvu pastāstīt? ;)
Patiesibu sakot man gruti iedomaties kadu pozitivu piemeru izmantojot so te cakaresanu :roll: Jo ka jau mineju man pasai ir gadijusies pusi, ko var iedalit sajos 2 tipos

Post Reply