Sieviešu prāta spēles - 101

Vēlies iemācīties forši savaldzināt sievieti? Uzdod savu jautājumu šeit!
pleasance
Pieredzējis lietotājs
Dzimums: Vīrietis
Dzimšanas datums: 05 Mar 1990
Pilsēta: Rīga
Attiecību stāvoklis: In a relationship

Sieviešu prāta spēles - 101

Post by pleasance » Fri Jul 16, 2010 7:45 pm

101 jeb "push pull"ir pamats tikšanai galā ar sieviešu prāta spēlēm. Sievietes ļoti bieži veido 101 uz vīriešiem un viens no veidiem, kā ar to tikt galā ir izrādīt 101 pretī. Tā būtībā ir prāta spēle, kuru es personīgi pielietoju nedaudz komunikācijas sākumā un reizēm, kad attiecībās veidojas problēmas.

Kas īsti ir 101?

1 - ieinteresēts.
0 - neieinteresēts.

Ja jebkuram cilvēkam sūta miksētus signālus, tad viņā veidojas apjukums par situāciju un līdz ar to zaudē kontroli pār situāciju. Ja cilvēks jūt, ka zaudē kontroli pār situāciju, tad viņš parasti to mēģina atgūt.

101 piemēri:

1(ieinteresēta) - Sieviete saka, lai džekš piezvana viņai vakarā ap pulksten 8:00.
0(neieinteresēta) - Viņš piezvana ap 8:00, bet viņa nepaceļ klausuli.
1(ieinteresēta) - Viņa piezvana viņam nākošajā dienā un turpina runāt it kā nekas nebūtu noticis vai arī izdomā kādu attaisnojumu kādēļ nevarēja pacelt.

1 - Sieviete saka džekam, ka patīk tādi džeki kā viņš,
0 - Viņš sāk izrādīt interesi, bet viņa izliekas neieinteresēta.
1 - Viņa vēlāk atkal sāk izrādīt interesi.

1 - Viņa saka, ka atnāks pie tevis ciemos.
0 - Viņa neatnāk.
1 - Viņa vēlāk izdomā iemeslu kādēļ neatnāca.

Kā to izmantot savā labā.

Ja sieviete sāk izmantot savu 101, tad nevajag pakļauties viņas 101, bet gan apgriezt viņas 101 otrādi, lai tas būtu tavs 101.

Piemēri:

Viņas 1 - "Piezvani man šodien ap 8:00".
Tavs 1 - Tu piezvani, bet viņa neatbild.
Tavs MINI 1 - Tu piezvani viņai pēc divām dienām izliekoties, ka nekas nav noticis. Pēc kāda brīza pasaki viņai, lai viņa tev piezvana pēc 5 min.
Tavs 0 - Viņa tev piezvana, bet tu nepacel.
Tavs 1 - Tu viņai piezvani nākošajā dienā un turpini itkā nekas nav noticis.

Būtībā, kad viņa izliek savu 0(neieinteresētību), vajag izmest pretī savu nelielu 1 un tad izmest 0. Vai arī uz viņas nākošo 1 izmest savu 0.

Viņa neatbild uz tavu zvanu(0)
Tu apgriez viņas 0 ar to, ka vai nu neatbildi uz viņas nākošo zvanu(tavs 0) vai arī izmet savu nelielu 1 pēc kāda laika un pēc tam izmet 0.

Centos izskaidrot kā varēju. Ja ir jautājumi vai komentāri....tam ir domāta atbildes poga. Pats pārzinu tikai tik daudz cik pats izmantoju, tādēļ gan jau ka uz visiem jautājumiem man atbildes nav. :(

Galvenā doma ir nepakļauties viņas 101 un veidot viņā apjukumu pretī liekot savu 101.

Neieteiktu pārlieki ar šo aizrauties, jo tā būtībā ir cilvēka čakarēšana. Ieteiktu lietot tikai pret meitenēm, kas dara pretī to pašu.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Rule
Pieredzējis lietotājs

Re: Sieviešu prāta spēles - 101

Post by Rule » Fri Jul 16, 2010 8:55 pm

pleasance wrote:Neieteiktu pārlieki ar šo aizrauties, jo tā būtībā ir cilvēka čakarēšana. Ieteiktu lietot tikai pret meitenēm, kas dara pretī to pašu.
Nu dzeki ta vispar nedara. Vismaz neesmu pamanijis. Bet godigi sakot, man liekas, tu esi atklājis zeltu. Manuprāt šis ir visprecīzākais un visprimitīvākais apzīmējums "The Game". Sarežģot to visu, vēl klāt nāk visādas citas lietas.

Par to pārlieku neaizraušanos ir tas pats - tu nevari viņu spēlēt mazliet, vai daudz. Parasti tu viņu spēlē tad,kad tev ir pretinieks, jeb respektīvi meitene, kuru tu centies iegūt. Ja viņa nespēlē, tātad kāds no jums jau ir uzvarējis, jeb izstājies.

Vienīgais jautājums,kas man ir..Kas notiek tad,kad ir divas 0 pec kārtas? Vai pat vairākas? Meitenes diezgan bieži spēlē šo 101. Bet ja tu iesaisties spēlē, un pēc viņas 0 iemet savu 0, vai mazu 1 ar sekojošoi 0, bet viņa to redz, un atspēlējas ar savu 0, jeb mazu 1, un lielu nulli, ko tad?

Gribot negribot, tev tā 0000 situācija ir jākompensē ar 1, vai pat vairākiem, kas manuprāt neliekas tā labākā situācija, bet dažreiz vienīgā.

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Fri Jul 16, 2010 9:23 pm

Es gan šo neatklāju, bet šitais ir riktīgs pamats. Manuprāt, šitais ir katram vismaz nedaudz jāsaprot, jo tas var palīdzēt nenormāli daudz.
Par to pārlieku neaizraušanos ir tas pats - tu nevari viņu spēlēt mazliet, vai daudz. Parasti tu viņu spēlē tad,kad tev ir pretinieks, jeb respektīvi meitene, kuru tu centies iegūt. Ja viņa nespēlē, tātad kāds no jums jau ir uzvarējis, jeb izstājies.
Var spēlēt arī ne tikai tad, kad vēlas meiteni iegūt. Drošības nolūkos neiedziļināšos forumā. Pastāstīšu kādreiz pie alus kausa. :)
Vienīgais jautājums,kas man ir..Kas notiek tad,kad ir divas 0 pec kārtas? Vai pat vairākas? Meitenes diezgan bieži spēlē šo 101. Bet ja tu iesaisties spēlē, un pēc viņas 0 iemet savu 0, vai mazu 1 ar sekojošoi 0, bet viņa to redz, un atspēlējas ar savu 0, jeb mazu 1, un lielu nulli, ko tad?
Hmmm...varbūt ir kāds piemērs, lai es vieglāk saprotu.
Būtībā uz viņas 0 var atbildēt ar savu lielu 0 un pēc laika izmest atkal savu 1.
Piem, viņa neatbild uz džeka zvaniem. Džeks izmet lielu 0 un nekomunicējas ar viņu kādu nedēļu. Pēc nedēļas izmet vienu savu 1 un aizsūta sms vai piezvana. Ja viņa neatbild, tad met vēl lielāku 0 un nekomunicē mēnesi vai ilgāk. Visas nevar iegūt atpakaļ, bet šādā veidā bieži vien var apgriezt neieinteresētību uz ieinteresētību.

Vēl var mēģināt ar kādu savu mazu 1 izprovicēt viņas 1 un tad momentāli atbildēt ar savu 0.

Piem, ja jūs sarunājat satikties(1) un viņa uz satikšanos neierodas(viņas 0). Vai arī jūs sarunājat satikties(1) un viņa piezvana un atceļ pirms satiekaties(0). Var sarunāt satikties atkal(1) un vai nu pats atcelt(0) vai arī pats neierasties(0).

Es šai lietai uzskrēju dzīvē tad, kad mani nenormāli meitene čakarēja ar savu 101 nepārtraukti kādu pus gadu. Vēlāk uzgāju netā kko par šo un bija automātiskais klikšķis, ka es esmu ticis izdrāzts neskaitāmos reizes dažādos 101 veidos.
"You have power over your mind--not outside events. Realize this, and you will find strength."
- Marcus Aurelius

Rule
Pieredzējis lietotājs

Post by Rule » Fri Jul 16, 2010 9:59 pm

Aizmirsu piemeru uzrakstit, likaas,ka bus viegli saprotams, bet liekas, tu uzķēri domu. Ir daudz man tā bijis, ka ir ļoti liels 1(Jeb IOI populārā valodā runājot), kad liekas, te ir zaļā gaisma, bet uzreiz pēctam seko tikpat liela 0, kas bieži tik reāli čakarē prātu. Vislaik domāju,ka esmu kautko nomuģījis, bet laika gaitā esmu sapratis, ka pat tad,ja tu visu dari perfekti, dažām meitenēm tas 101 vienkārši sēž gēnos. Un beigās tu sāc domāt - pag pag, viss bija kā pēc grāmatas, bet viņa mani tagad ignorē.Kas notiek? Un vēlāk saproti, ka pat tad,ja viņa vēl(atkārtōju - VĒL) nespēlē 101, tas nenozīmē, ka tu vari nespēlēt.

Ai, tikko rakstot ienāca prātā dažas "patiesības:"
*) 0 = ģenerē lielāku interesi, nekā 1. (nepaskaidrošu, kāpēc. Manuprāt diezgan logiski)
*) No tā izriet, ka 1= ģenerē lielāku komfortu?Jo vairāk 1 es saņemu, jo drošāk es jūtos. Un komforts reducē kaisli(nav īsti pareizi izvēlēts vārds)? Es ļoti gribu ticēt,ka es neatgriežos pie sendzirdētā Mistery, bet liekas, ka 101 sanāk tāda kauliņu spēle. Jo vairāk 0 tu vari iemest spēlē, un vēl aizvien palikt, jo lielākas iespējas tev ir. "1" čakarē to visu pasākumu ar to,ka ļauj meitenei iegūt to, ko viņa vēlas - apzināties, ka viņa tevi ir ieguvusi. Domas par šo?

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Fri Jul 16, 2010 10:26 pm

Rule wrote: Ai, tikko rakstot ienāca prātā dažas "patiesības:"
*) 0 = ģenerē lielāku interesi, nekā 1. (nepaskaidrošu, kāpēc. Manuprāt diezgan logiski)
*) No tā izriet, ka 1= ģenerē lielāku komfortu?Jo vairāk 1 es saņemu, jo drošāk es jūtos. Un komforts reducē kaisli(nav īsti pareizi izvēlēts vārds)? Es ļoti gribu ticēt,ka es neatgriežos pie sendzirdētā Mistery, bet liekas, ka 101 sanāk tāda kauliņu spēle. Jo vairāk 0 tu vari iemest spēlē, un vēl aizvien palikt, jo lielākas iespējas tev ir. "1" čakarē to visu pasākumu ar to,ka ļauj meitenei iegūt to, ko viņa vēlas - apzināties, ka viņa tevi ir ieguvusi. Domas par šo?
Interesanti...

Es domāju ka 101 nevarētu ielikt kā visu savaldzināšanu, jo man galvā šaujas ātrs un liels fizisks kontakts. Būtībā tas ir liels 1 un reizēm nāk daudz un lieli 1 pretī no otra cilvēka dēļ viena vai vairākiem taviem lieliem 1.

Apdomājot tevis sacīto, komforts iespējams, ka reducē kaisli. Bet varbūt arī reducējot šo kaisli izveidojas ērtuma sajūta(komforts) un tas veido iespēju justies ērtāk izveidot kaisli vēlāk.

Tagad iešāvās prātā, bet neesmu īsti drošs, jo to daudz nezinu. Vai 101 nav tā pati mikrokalibrācija kas kkur dzirdēta iepriekš?
Jo vairāk 0 tu vari iemest spēlē, un vēl aizvien palikt, jo lielākas iespējas tev ir. "1" čakarē to visu pasākumu ar to,ka ļauj meitenei iegūt to, ko viņa vēlas - apzināties, ka viņa tevi ir ieguvusi.
Interesanta doma. Hmmm...apdomājot, liekas, ka nevajadzētu mest 0 pēc kartas. Tas parāda pilnīgu neieinteresētību. Jāizbalansē ar 1.

Nez meitenei varētu palikt garlaicīgi ja ir nepārtraukts 101? Iztēlojos, ka nepārtraukts 101 varētu likt meitenei pārtraukt kko darīt, jo vnk apnīk(tikai teorija). Mož vajag tur ir sistēma. :) 10100110111010010001. (tas jau vecais datora kods)

---

Iešāvās galvā vecais psiholoģijas termins par to kā dzīvniekiem māca uzvesties(cognitive learning). Būtībā, kad dzīvnieks uzvedas labi(1), tad viņam dod pretī kko(parasti eksperimentos tas bija ēdiens), un ja dzīvnieks uzvedas slikti(0), tad pretī deva nelielu elektrisko šoku(0). Būtībā tā ir atbilde ar saviem 101 uz viņa 101, lai saprastu kā ir jāuzvedas tavā klātbūtnē. Tas pats jau būtībā ir ar cilvēkiem.
- Marcus Aurelius

Dievs
Pieredzējis lietotājs

Post by Dievs » Sun Jul 18, 2010 9:29 pm

Rodas sajūta, ka šitā saruna jau velk uz kādu doktora disertāciju. :D
!Nekad nepadoties!, kad ir laba iespēja padoties.

Edgarz
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 06 May 1992
Pilsēta: Valmiera
Attiecību stāvoklis: Single

Post by Edgarz » Sat Dec 17, 2011 4:54 pm

atgādina šaha spēli :D

Viiirietis
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jan 1985
Attiecību stāvoklis: Married

Post by Viiirietis » Sat Dec 17, 2011 6:42 pm

Runājot par šo 101 esmu saskāries ar vairākiem sarežģījumiem pieliejot speed seduction.
1. randiņš beidzas ar seksu un otrais seko pēc tam ( pa vidu nedēļa pilnīgs klusums no abām pusēm) un tad seko atkal nedēļa klusums, no manis 1 ar tikšanās plānu, saņemu atteikumu(aizņemta bla bla bla) pēc tam seko 0 no viņas nedēļu un saņemu atbildi 1 un tad atkal klusums un viss aiziet ledus aukstumā... līdz viss pajūk...
Runajot tieši par pašu seksu... tas bija epic no abām pusēm vairāk kā 30 orgasmi sievietei... protams, negulēta nakts un otra diena pilnībā sačakarēta!!!

Vel bijis viens līdzīgs gadījums no manas puses vairāk 0 un viss aiziet ledus laikmetā... tā kā morāle skarba, ka ar 0 nevajag aizrauties, vispirms jāizveido kaut ko līdzīgu attiecībām un tad var sākt spēlēt 0 ja sieviete slikti uzvedas!!!
Beat your own records EVERYDAY & you will surely find success!

pleasance
Pieredzējis lietotājs

Post by pleasance » Sat Dec 17, 2011 9:24 pm

Push pullu var arī izmantot pat ļoti ātri savaldzināšanā.

Piemēri:

"Tu esi seksīga.(1) Bet tu arī izskaties pēc tādas, kura ātri varētu saķerties un pēc tam uzvesties kā stalkers(0)." Šeit arī tiek veidots freims, ka ja viņai sāksi iepatikties, viņa nedrīkst uzvesties kā stalkers.

"Ar tevīm ir interesanti sarunāties(1) bet tu droši vien esi viena no "pareizajām meitenēm," kurai ir grūti ļauties spontanitātei(0)"(kā arī veido freimu, ka viņai jāpierāda sava spontanitāte; tu novērtē spontanitāti).

"Es tevi noskūpstītu...(1) bet man ir aizdoma, ka tu varētu slikti skūpstīties(0)."

"Es labprāt ar tevi uzsāktu ko vairāk(1) bet tu droši vien ātri saķertos un pieprasītu monogāmiju, kas man nepatīk sievietēs(0)" Kā arī tiek veidots atvērtu attiecību freims.

Push pullus var izmantot arī savaldzināšanas sākumā. Pārforsēt ar šo gan nevajadzētu un ir jāseko līdzi sievietes reakcijai.

Un jāpatur prātā, ka - 0 - nedrīkst izrādīt kā dusmas.

Viiirieti, ar tādām, kuras aukstas, iesaku uzrakstīt ik pa laikam. JO var trāpīt uz ovulācijas periodu, kad atbildes būs ļoti pretīmnākošākas. Ja nevēlas šoreiz, gribēs vēlāk. Pa vienai sms ik pēc kādām 7-10 dienām(kad var aptuveni trāpīt uz periodu, kad būs horny).
- Marcus Aurelius

unknown
Pieredzējis lietotājs
Dzimšanas datums: 01 Jun 1983
Attiecību stāvoklis: Single

Post by unknown » Fri Apr 27, 2012 10:27 pm

Apzināti 101 neizmantoju, sistēma skaidra.

Mani vairāk mulsina, ka uz 0 sievietes reaģē ar pārmetumiem, skandāliem un kaut kādu normu piesaukšanu. Te mans 101 vienmēr nojūk :D
Girls say yes to boys, who say no.

Post Reply